Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 19 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

sebajtóbiás

Idézetet írta: Csongor Dátum június 17, 2017, 10:42:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum június 17, 2017, 10:19:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum június 17, 2017, 10:05:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Csongor Dátum június 17, 2017, 09:47:12 DÉLUTÁN
Hali!
Az elso Uquid kartyammal elertem az 1000 euronyi limitet amit ellenorzes, szemelyes adatok megadasa nelkul ra lehet tolteni. Ha tovabbra sem szeretnek megadni szemelyes adatokat, akkot milyen lehetosegeim vannak, hogy tovabbra is viszonylag anonim tudjam kivenni a banyaszott penzt? Raadasul most olvastam, hogy az ellenorizetlen kartyakra toltheto penz csokkenni fog.
Tudtok-e elheto megoldast javasoli?
Koszi!

nincs más megoldás az anonimitásra.

De, ott van a BTC automata. Ill. a személyes eladás kp-ért, az talán a legjobb opció. A Keres topicba ketten is írtak már, hogy coint vennének.
A hozzam legkozelebbi BTC automata 220km oda-vissza autout, ez nem jo megoldas. Megprobalom az adas-vetel topikban, koszi az otletet, bar az en kisvarosomban nem latok nagy eselyt vevore...

Hát, legfeljebb havonta egyszer elkocsikázol a fizuért :) De nyilván attól függ, milyen összegről van szó.
Ebben a fb csoportban is szoktak btc/eth-t keresni megvételre, esetleg próbálkozz, hátha találsz valakit a környékedről:
https://www.facebook.com/groups/CryptoTraderHungary

Csongor

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum június 17, 2017, 11:13:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Csongor Dátum június 17, 2017, 10:42:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum június 17, 2017, 10:19:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum június 17, 2017, 10:05:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Csongor Dátum június 17, 2017, 09:47:12 DÉLUTÁN
Hali!
Az elso Uquid kartyammal elertem az 1000 euronyi limitet amit ellenorzes, szemelyes adatok megadasa nelkul ra lehet tolteni. Ha tovabbra sem szeretnek megadni szemelyes adatokat, akkot milyen lehetosegeim vannak, hogy tovabbra is viszonylag anonim tudjam kivenni a banyaszott penzt? Raadasul most olvastam, hogy az ellenorizetlen kartyakra toltheto penz csokkenni fog.
Tudtok-e elheto megoldast javasoli?
Koszi!

nincs más megoldás az anonimitásra.

De, ott van a BTC automata. Ill. a személyes eladás kp-ért, az talán a legjobb opció. A Keres topicba ketten is írtak már, hogy coint vennének.
A hozzam legkozelebbi BTC automata 220km oda-vissza autout, ez nem jo megoldas. Megprobalom az adas-vetel topikban, koszi az otletet, bar az en kisvarosomban nem latok nagy eselyt vevore...

Hát, legfeljebb havonta egyszer elkocsikázol a fizuért :) De nyilván attól függ, milyen összegről van szó.
Ebben a fb csoportban is szoktak btc/eth-t keresni megvételre, esetleg próbálkozz, hátha találsz valakit a környékedről:
https://www.facebook.com/groups/CryptoTraderHungary
Koszi, megprobalom itt is.

Zolee84

Idézetet írta: Mulder Dátum június 17, 2017, 10:04:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Zolee84 Dátum június 17, 2017, 09:09:03 DÉLUTÁN
Paypalos, de az tárcámban volt és ezért nem értem a dolgot, hogy hogyan jött az otp-től az sms, mikor semmi köze nem volt a vásárláshoz.Azt meg kétlem, hogy a bedugott kártya után a tárcámból a pinkód kérésnél véletlenül hozzáérintettem volna a paypalos keypadhoz . Bár megnézem még az elutasított bizonylaton, hogy melyik kártyaszám szerepel.

a tescos terminalok otp-sek, és gondolom adtál meg telefonszámot az uquidos kártya kiállításnál. Valahogy a  kettő kombinációja lehet a kulcs, mert mást nem tudok elképzelni.

Hát remélem, hogy csak az otp-s kártyám RF-id jelét előbb bevette mielőtt bedugta a pénztáros az uquidos karimat és az miatt volt a hibás pin és az elutasítás, mert ugye 5e ft felett vásároltam és kellett a pinkód .Amúgy minden rendben ment csak egy kicsit furcsa volt az egész szitu :)

Zolee84

Amúgy milyen kötelezettségekkel jár, ha vertifikálom magam az uquidos kártyán?Akkor már a NAV gondolom, ha nagyon megerőltetné magát akkor tudni fogja, hogy ki vagyok, mikor születtem,hol születtem, Stb.Nyilván nem fognak 600e alatti összegnél alacsonyabb maffiaadó kisesés után nyomozgatni, de, ha esetleg átlépem ezt a szintet, akkor a kormánymaffia megetet a disznókkal?És ha jövőre önellenőrzést kérek? Mondják meg ők, hogy nem tartozom senkinek :D Ha nem lenne ez a ki****ott korrupció akkor (talán) megélnének az emberek a kis fizetésükből, de ez a se veled se nélküled című mutatvány nagyon vérlázító (ha itthon vagy lehúznak, ha külföldön vagy visszasírnak) szóval örüljenek neki, hogy a magyarországi e-bányák hozzák a devizát és abból így is csurran cseppen az adóalapba.Ha ez nem tetszik nekik akkor el lehet innen menni! :D  NA RÁGYÚJTOK EGY E-CIGIRE, MERT IDEGES LETTEM! :D (JA A MUTYIADÓ MIATT IS)

bbarna


willow

Sziasztok. Kérdezném, hogy használ-e valaki valahol mastercardot euró feltöltésére. Csak egy igent kérnék, és hogy hova. Ennyi elég is lenne. Köszi.

Turcy086

Coinbasenel az a legegyszerubb kikeres, hogy atrakom EUR szamlara, onnan withdrawalom sepa azonositott szamlara es kesz is?

matt

Idézetet írta: Worlynox Dátum június 12, 2017, 07:45:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: peter1300 Dátum június 12, 2017, 07:05:41 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Poloniex 1 ETH alatt is fogad ETH-t, ha a Pool-ra 0.5 ETH kifizetést állítok? Csak az első poolról utaláshoz szükséges minimum 1 ETH? :D

Hányszor lesz még ez téma ?

Google első találat
https://www.google.hu/search?q=poloniex+minimum+deposit&oq=poloniex+mininm+&gs_l=serp.3.0.0i13k1l2.2211.4971.0.6800.8.8.0.0.0.0.98.468.6.6.0....0...1.1.64.serp..2.6.468...0j0i22i30k1.R3CtIQ34hnc

https://poloniex.freshdesk.com/support/solutions/articles/1000249112-minimum-deposit-amount


Na! Itt 1 ETH-t írnak minimumként depositra. Ehhez képest én ethermine.org-ról simán küldözgettem a 0.05 ETH-kat, és meg is jelent a poloniexen, és váltogattam oda-vissza BTC-re.
Szóval ez a kérdés még mindig kérdés.

bazsy

Idézetet írta: matt Dátum június 18, 2017, 07:16:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Worlynox Dátum június 12, 2017, 07:45:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: peter1300 Dátum június 12, 2017, 07:05:41 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Poloniex 1 ETH alatt is fogad ETH-t, ha a Pool-ra 0.5 ETH kifizetést állítok? Csak az első poolról utaláshoz szükséges minimum 1 ETH? :D

Hányszor lesz még ez téma ?

Google első találat
https://www.google.hu/search?q=poloniex+minimum+deposit&oq=poloniex+mininm+&gs_l=serp.3.0.0i13k1l2.2211.4971.0.6800.8.8.0.0.0.0.98.468.6.6.0....0...1.1.64.serp..2.6.468...0j0i22i30k1.R3CtIQ34hnc

https://poloniex.freshdesk.com/support/solutions/articles/1000249112-minimum-deposit-amount


Na! Itt 1 ETH-t írnak minimumként depositra. Ehhez képest én ethermine.org-ról simán küldözgettem a 0.05 ETH-kat, és meg is jelent a poloniexen, és váltogattam oda-vissza BTC-re.
Szóval ez a kérdés még mindig kérdés.
Érdekes az etc meg nem jelenik meg 3db!

BlackJack

#1189
Idézetet írta: bazsy Dátum június 18, 2017, 07:30:33 DÉLUTÁN
Idézetet írta: matt Dátum június 18, 2017, 07:16:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Worlynox Dátum június 12, 2017, 07:45:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: peter1300 Dátum június 12, 2017, 07:05:41 DÉLUTÁNSziasztok! Poloniex 1 ETH alatt is fogad ETH-t, ha a Pool-ra 0.5 ETH kifizetést állítok? Csak az első poolról utaláshoz szükséges minimum 1 ETH? :D
Hányszor lesz még ez téma ? Google első találat https://www.google.hu/search?q=poloniex+minimum+deposit&oq=poloniex+mininm+&gs_l=serp.3.0.0i13k1l2.2211.4971.0.6800.8.8.0.0.0.0.98.468.6.6.0....0...1.1.64.serp..2.6.468...0j0i22i30k1.R3CtIQ34hnc https://poloniex.freshdesk.com/support/solutions/articles/1000249112-minimum-deposit-amount
Na! Itt 1 ETH-t írnak minimumként depositra. Ehhez képest én ethermine.org-ról simán küldözgettem a 0.05 ETH-kat, és meg is jelent a poloniexen, és váltogattam oda-vissza BTC-re. Szóval ez a kérdés még mindig kérdés.
Érdekes az etc meg nem jelenik meg 3db!

Nekem most 2x1,75 etc lóg a levegőben de korábban az 1 ETH alatti depositot sem írták jóvá, míg egy cimbi ki nem segített. Nemtom meddig ülnek még az ETC depositokon. Ami azt illeti a további depositjaimat meg már nem is a Poloniex-re kérem.

Barbár

Pont ezt akartam kerdezni: hogy folyton megy a nyavajgás kb mindenhol a poloniex maitt, hogy ez sz@r '- az sz@r, ez nem jott meg, az csak hetek utan jott meg..
Miert hasznaljatok????
Vannak azert meg alternativak..

Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről


Arkenso

Csak jelzem, hogy már működik a UQUID-on a pénzfeltöltés a kártyára, reggel még nem ment.

magorrr

Idézetet írta: k3nnykee Dátum június 03, 2017, 11:41:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum június 03, 2017, 04:37:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: k3nnykee Dátum június 03, 2017, 03:34:11 DÉLUTÁN
Udv.

Jart mar valaki ugy, hogy poloniexen Awaiting Approval felirattal fenntartja az utalast?
Mar 5. napja nem utaljak ki a bitcoin-t es nem is reagalnak semmilyen felkeresesre..

koszi, elore is

Elméletileg küldött egy mailt az approval linkkel, azt megkaptad és kattintottál?

igen, rogton azutan hogy megjott

Üdv!

Szintén ezzel a gondal küszködöm én is, azt szeretném kérdezni, hogy végül visszakaptad a BTC vagy elveszett?

DeMas

Hali, eddig elég szar a tapasztalaom ezzel a kriptovilággal, de még mindig bizakodó vagyok...annak ellenére hogy:

01. 2017. május 23 óta vár 60db LTC-m kiutalásra...és semmi feedback a ticketekre polotól. (csak "BEING PROCESSED")
02. hashocean-nál 13 btc-t vesztettem tavaly júliusban. [exit scam]
03. 2014-ben butterfly labs monarchot vettem 2200$-ért...ami sosem érkezett meg, ill. felszámolták a céget. visszakértem a pénzem, azóta is jön...
04. poloban van kb 2000$-om még amit kereskedéshez használok, de nagyon remélem hogy nem egy újabb lufira költöttem mert tökönszúrom magam.

nyugtassatok meg hogy tényleg csak a megnövekedett érdeklődés miatt van ekkora szopás. o.O

THX
DM

ddu

nem ertem hol a szopas most? minden a legnagyobb rendben van. az arak az egekbe, profit van akkor mi a problema?

DeMas

poloniexre gondolok hogy konkrétan nem tudok a pénzemhez jutni 1 hónapja, vagy neked minden döccenőmentesen műxik?

ddu


DeMas

hmmm.. köszi a gyors választ, nálam az van hogy a beutalás csont nélkül megy...konkréntan a visszaigazoló mailt polotól hamarabb megkapom mint a coinbase levelét. :D

de a kiutalás...
tegnap csak próbából küldtem még 0,1 BTC-t kifelé coinbasebe, hogy hátha működik már
és csak az LTC-s számla van megrohadva, de az sem jött még ki.

Awaiting Approval   BTC   0.10010000
2017-06-18 14:33:59
Address: 1EYV8vP2MJevjbu9UFdyU2AU9mDiGPFYMm

Awaiting Approval   LTC   59.90800000
2017-05-23 09:35:28
Address: LWtn5vmw8JoEESpMwPuYxaFdmveXBPuJ5z

esetleg nem elég a kiutaláshoz az 1-es szintű verification? pedig 2000$-ig azzal jó lennék.
(bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám hogy a napi 2000$-t nem tudom kivenni.) :P




ddu

coinbaserol nem tudok semmit mondani mivel nem hasznalom. en 20 percen belol megkaptam a polorol a btct. feltetelezem a polo amit kuldott emailt azt confrimaltad...

DeMas

hát perszehogyigen :)

elég türelmesen várom a sorom, kivártam a 24h-t utána írtam nekik hogy hoppáré van.
semmi feedback, a státusza az volt a ticketnek hogy rám várnak "Awaiting your Reply"
aztán kicsit kikeltem magamból hogy mi a csecs' (júni 1) írtam a saját kérelemre választ hogy naaa legyen már valami...és akkor kb 1 perccel később átváltott "Being Processed"-re

Majd 20 órával ezelőtt ismét küldtem nekik egy újabb ticketet hogy ejnye, az is be volt ragadva "Awaiting your Reply"-jal utána írtam rá 2 órája egy választ hogy sztem bugos a felület a státuszt illetőleg, és akkor átváltott being processed-re, szóval lehet hogy csak magammal kommunikálok. nem tudom, de nagyon kéne a pénzem. :(