Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 34 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

bazsy

Idézetet írta: DeMas Dátum június 19, 2017, 12:11:47 DÉLUTÁN
hát perszehogyigen :)

elég türelmesen várom a sorom, kivártam a 24h-t utána írtam nekik hogy hoppáré van.
semmi feedback, a státusza az volt a ticketnek hogy rám várnak "Awaiting your Reply"
aztán kicsit kikeltem magamból hogy mi a csecs' (júni 1) írtam a saját kérelemre választ hogy naaa legyen már valami...és akkor kb 1 perccel később átváltott "Being Processed"-re

Majd 20 órával ezelőtt ismét küldtem nekik egy újabb ticketet hogy ejnye, az is be volt ragadva "Awaiting your Reply"-jal utána írtam rá 2 órája egy választ hogy sztem bugos a felület a státuszt illetőleg, és akkor átváltott being processed-re, szóval lehet hogy csak magammal kommunikálok. nem tudom, de nagyon kéne a pénzem. :(
Ez volt nálam is de nekem ma rendre hajnalban meg is érkezett

DeMas

fú, király, köszi :) még a végén árfolyam nyereségem is lesz 32$-on utaltam ki az ltc-t de már 46$

esetleg egy ticket számot tudsz mondani? hátha lehet következtetni a feldolgozottság mértékére. [?]
nekem az első ticketem #172773
a másik meg #241346 számú.

bazsy

Idézetet írta: DeMas Dátum június 19, 2017, 12:26:16 DÉLUTÁN
fú, király, köszi :) még a végén árfolyam nyereségem is lesz 32$-on utaltam ki az ltc-t de már 46$

esetleg egy ticket számot tudsz mondani? hátha lehet következtetni a feldolgozottság mértékére. [?]
nekem az első ticketem #172773
a másik meg #241346 számú.
Poloniex ugye?
Nekem 1 hét után volt ez
#228647

DeMas

köszi, jaja polo..., dehát akkor várok türelmesen, talán pár hónap múlva észrevesznek :]

bazsy

Idézetet írta: DeMas Dátum június 19, 2017, 12:37:21 DÉLUTÁN
köszi, jaja polo..., dehát akkor várok türelmesen, talán pár hónap múlva észrevesznek :]
Én sem kaptam választ csak ránéztem polora és bent volt az egyenlegben

Randalph

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy nemrég kezdtem bányászni, és ma sikerült kicsákányolnom az első ETC-met. 1ETC-re állítottam az utalást Flypoolról Poloniexre.
Reggel 5:13-kor el is utalta Flypool, ám a Polo számlámra még mindig nem érkezett meg, vagy legalábbis nem látszik.
Annyit észrevettem, hogy az adataim még nem voltak kitöltve, hanem múlt héten csak megcsináltam a regisztrációt, és kész.
Se fotót nem töltöttem fel, se az adataimat nem írtam még be. Most megcsináltam ugyan, de ez okozhatta a problémát?

Illetve van egy halvány gyanúm, hogy Flypool nem jó helyre küldte azt az 1 ETC-t, mégpedig ez alapján. :



Az a TX ott milyen címet jelent? Amire küldték?  :-\ Mert akkor megszívtam.
Start.batban rendesen meg van adva a címem, szóval ez a része oké.
Ha esetleg valami szaki rá tudna nézni a címemre, akkor azt megköszönném. :)

0x858b371e03be7930797957643ee04ab5af0df613

ddu

ott irja hogy a poloniexen a ether utalasokkal problemak vannak es ha nem kapod meg akkor vedd fel akapcsolatot a poloniexxel!

Randalph

Idézetet írta: ddu Dátum június 19, 2017, 06:56:52 DÉLUTÁN
ott irja hogy a poloniexen a ether utalasokkal problemak vannak es ha nem kapod meg akkor vedd fel akapcsolatot a poloniexxel!

Hálásan köszönöm.  8)

rampage

Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy Coinbase-ről szeretnék kiutalni saját számlámra, de hiába adtam be neki a mastercard-os bankkártyám, a Bankomat, SEPA utalást is csináltam, de amikor rányomok a Sell fülre, hogy eladjam a BTC-t ugyanúgy nem jelenik meg hogy hova utalja a pénzt, csak az hogy EUR wallet, ahova az 1 eurót utaltam. Ezen felül van add payment method ahol kiíraj a a kártyát és bankot is mind a kettő verified státuszban van, de mégse lehet egyiket se kiválszatni. Mi lehet a gond, ha nem így akkor hogyan tudom eladni a BTC-met?


rampage

Igen, minden ilyen meg van adva és ki is írja hogy VERIFIED,  de mégse lehet kiválasztani, már írtam a coinbase-nek is de nem jön válasz már 4 napja.

ddu

de biztos a bank altal megadott 24 jegyu IBAN kodot adtad meg deviza alaput? mert maga a kartyan ami szam van az nem az ibanod!

Worlynox

Idézetet írta: rampage Dátum június 19, 2017, 07:37:04 DÉLUTÁN
Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy Coinbase-ről szeretnék kiutalni saját számlámra, de hiába adtam be neki a mastercard-os bankkártyám, a Bankomat, SEPA utalást is csináltam, de amikor rányomok a Sell fülre, hogy eladjam a BTC-t ugyanúgy nem jelenik meg hogy hova utalja a pénzt, csak az hogy EUR wallet, ahova az 1 eurót utaltam. Ezen felül van add payment method ahol kiíraj a a kártyát és bankot is mind a kettő verified státuszban van, de mégse lehet egyiket se kiválszatni. Mi lehet a gond, ha nem így akkor hogyan tudom eladni a BTC-met?


Először add el a BTC-t EUR-ért. Akkor az EUR walletben nem csak 1 EUR lesz. És utána már ki tudod utalni az eurot sepával.

rampage

Igen, azt i kérte külön és neten néztem meg a bankomnál a számot, ez a probléma hogy mégsem jó.

rampage

Igen, azt Raiffeisen banknál vagyok és úgy kezdődik hogy HU aztán számsor.

rampage

#1215

Worlynox

Köszi így EUR-ra váltva már működik!

evko81

Sziasztok!


UQUID-ra küldem eth-t.., mert én hülye vásárolni szeretnék a virtális kártyával.
Átment 120 euro.. Persze processing közben beragadt, vissza címet nem adtam, így sz*pás van. Írtam nekik, hogy mi a helyzet. Remélem visszajön az eth... Ha már ekkora trágya az egész, hogy beragad..
Na most.... Küldtem újra 60 eurot... fasza minden... Na mondom, tök jó, küldök +65 eurot és elég lesz vásárolni... Az megint csak beragadt...
Mi a fészkes fenét csináljak?


Hová ajánlott poloról küldeni úgy pénzt, hogy azzal tudok is várásolni? Virtual cardra pl??? MErt eszem megáll a szarakodástól most már.
HOgy lehet ekkora egy trágya valami?

sebajtóbiás

Idézetet írta: rampage Dátum június 19, 2017, 08:51:12 DÉLUTÁN
Igen, azt Raiffeisen banknál vagyok és úgy kezdődik hogy HU aztán számsor.


De a Raiffeisen elutasítja a cryptováltókról jövő utalásokat, nem? Már több helyen olvastam.

sebajtóbiás

Idézetet írta: Randalph Dátum június 19, 2017, 06:54:15 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy nemrég kezdtem bányászni, és ma sikerült kicsákányolnom az első ETC-met. 1ETC-re állítottam az utalást Flypoolról Poloniexre.
Reggel 5:13-kor el is utalta Flypool, ám a Polo számlámra még mindig nem érkezett meg, vagy legalábbis nem látszik.
Annyit észrevettem, hogy az adataim még nem voltak kitöltve, hanem múlt héten csak megcsináltam a regisztrációt, és kész.
Se fotót nem töltöttem fel, se az adataimat nem írtam még be. Most megcsináltam ugyan, de ez okozhatta a problémát?

Illetve van egy halvány gyanúm, hogy Flypool nem jó helyre küldte azt az 1 ETC-t, mégpedig ez alapján. :



Az a TX ott milyen címet jelent? Amire küldték?  :-\ Mert akkor megszívtam.
Start.batban rendesen meg van adva a címem, szóval ez a része oké.
Ha esetleg valami szaki rá tudna nézni a címemre, akkor azt megköszönném. :)

0x858b371e03be7930797957643ee04ab5af0df613


A Tx nem walletcím, hanem a tranzakció ID.
Ha írsz a Polonak, majd add meg nekik azt is, az alapján tudják melyik utalásról van szó.
http://gastracker.io/tx/0x174bd34cb19ab74e84bee863ad9599be76225b19f32d7a1f1535c709fa89f0e6

Randalph

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum június 19, 2017, 11:10:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Randalph Dátum június 19, 2017, 06:54:15 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy nemrég kezdtem bányászni, és ma sikerült kicsákányolnom az első ETC-met. 1ETC-re állítottam az utalást Flypoolról Poloniexre.
Reggel 5:13-kor el is utalta Flypool, ám a Polo számlámra még mindig nem érkezett meg, vagy legalábbis nem látszik.
Annyit észrevettem, hogy az adataim még nem voltak kitöltve, hanem múlt héten csak megcsináltam a regisztrációt, és kész.
Se fotót nem töltöttem fel, se az adataimat nem írtam még be. Most megcsináltam ugyan, de ez okozhatta a problémát?

Illetve van egy halvány gyanúm, hogy Flypool nem jó helyre küldte azt az 1 ETC-t, mégpedig ez alapján. :



Az a TX ott milyen címet jelent? Amire küldték?  :-\ Mert akkor megszívtam.
Start.batban rendesen meg van adva a címem, szóval ez a része oké.
Ha esetleg valami szaki rá tudna nézni a címemre, akkor azt megköszönném. :)

0x858b371e03be7930797957643ee04ab5af0df613


A Tx nem walletcím, hanem a tranzakció ID.
Ha írsz a Polonak, majd add meg nekik azt is, az alapján tudják melyik utalásról van szó.
http://gastracker.io/tx/0x174bd34cb19ab74e84bee863ad9599be76225b19f32d7a1f1535c709fa89f0e6

Nagyon köszönöm a választ. :) Megnyugodtam. (Részben... :) )