Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

kond

Uquidon vertifikáltam, Goldos vagyok, tehát elvileg ATM-ből napi 2*1000 eurot tudok kivenni, ki is akartam venni 670 eurot egyszerre, de azt írta ki hogy a kért tranzakció végrehajtása nem lehetséges, próbáltam 500 euroval is azzal is ezt írta ki... Valaki járt már így?
Holnap megpróbálok vele szimplán vásárolni esetleg keresek egy másik ATM is, hátha...

raffiakötö

Idézetet írta: bazsy Dátum június 26, 2017, 10:10:01 DÉLELŐTT
Erről a kártyáról tud valaki valamit érdemes lenne bevállalni?
https://worldcore.eu/Prepaid-debit-card


Szerintem ez is olyan kártya mint a többi, és még a kártyakibocsájtó is ugyanaz szerintem.

raffiakötö

Idézetet írta: kond Dátum június 26, 2017, 11:46:14 DÉLUTÁN
Uquidon vertifikáltam, Goldos vagyok, tehát elvileg ATM-ből napi 2*1000 eurot tudok kivenni, ki is akartam venni 670 eurot egyszerre, de azt írta ki hogy a kért tranzakció végrehajtása nem lehetséges, próbáltam 500 euroval is azzal is ezt írta ki... Valaki járt már így?
Holnap megpróbálok vele szimplán vásárolni esetleg keresek egy másik ATM is, hátha...


Megnézném hogy azon az oldalon ahol aktiválni kellett a kártyádat ott is verifikált vagy-e. Meg ha esetleg van app a telefonodon nézd meg a kártyán az egyenleged, mert lehet hogy nem ment át teljesen az azonosítás.

bazsy

Idézetet írta: raffiakötö Dátum június 27, 2017, 08:58:09 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bazsy Dátum június 26, 2017, 10:10:01 DÉLELŐTT
Erről a kártyáról tud valaki valamit érdemes lenne bevállalni?
https://worldcore.eu/Prepaid-debit-card


Szerintem ez is olyan kártya mint a többi, és még a kártyakibocsájtó is ugyanaz szerintem.
Beregisztráltam kiváncsiságból,ha valamit kezdeni akarsz az accountoddal mindenhez verifikálni kell magad,no verification opció nincs is.
Szóval felejtős

kond

#1265

Idézetet írta: raffiakötö Dátum június 27, 2017, 09:02:45 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kond Dátum június 26, 2017, 11:46:14 DÉLUTÁN
Uquidon vertifikáltam, Goldos vagyok, tehát elvileg ATM-ből napi 2*1000 eurot tudok kivenni, ki is akartam venni 670 eurot egyszerre, de azt írta ki hogy a kért tranzakció végrehajtása nem lehetséges, próbáltam 500 euroval is azzal is ezt írta ki... Valaki járt már így?
Holnap megpróbálok vele szimplán vásárolni esetleg keresek egy másik ATM is, hátha...


Megnézném hogy azon az oldalon ahol aktiválni kellett a kártyádat ott is verifikált vagy-e. Meg ha esetleg van app a telefonodon nézd meg a kártyán az egyenleged, mert lehet hogy nem ment át teljesen az azonosítás.


Vásárolni tudtam vele, ahol kellet aktíválni ott már nem találom a vertifikálást szal akkor úgynézki vertifikálták, viszont az ott van hogy az emailcímét vertifikálja, de nem kapom meg a megerősitő emailt az emailcímemre, (egy másik kártyával is próbáltam másik profillal, másik email szolgáltató nál, de ott se küldi a megerősitött) érdekes...
Ma még megpróbálom egy jóval kisebb öszeggel ATM-nél ha azzal se megy, akkor írok a supportnak...

Ad4mK

Idézetet írta: kond Dátum június 26, 2017, 11:46:14 DÉLUTÁN
Uquidon vertifikáltam, Goldos vagyok, tehát elvileg ATM-ből napi 2*1000 eurot tudok kivenni, ki is akartam venni 670 eurot egyszerre, de azt írta ki hogy a kért tranzakció végrehajtása nem lehetséges, próbáltam 500 euroval is azzal is ezt írta ki... Valaki járt már így?
Holnap megpróbálok vele szimplán vásárolni esetleg keresek egy másik ATM is, hátha...
Ha az itthoni 3 db €-s atm valamelyikéből probáltál €-t felvenni, akkor azoknak 400€/felvét a limitjük. Így ilyen módon naponta max800€-t lehet felvenni a uquid-es kártyával.

kond


Idézetet írta: Ad4mK Dátum június 27, 2017, 12:33:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kond Dátum június 26, 2017, 11:46:14 DÉLUTÁN
Uquidon vertifikáltam, Goldos vagyok, tehát elvileg ATM-ből napi 2*1000 eurot tudok kivenni, ki is akartam venni 670 eurot egyszerre, de azt írta ki hogy a kért tranzakció végrehajtása nem lehetséges, próbáltam 500 euroval is azzal is ezt írta ki... Valaki járt már így?
Holnap megpróbálok vele szimplán vásárolni esetleg keresek egy másik ATM is, hátha...
Ha az itthoni 3 db €-s atm valamelyikéből probáltál €-t felvenni, akkor azoknak 400€/felvét a limitjük. Így ilyen módon naponta max800€-t lehet felvenni a uquid-es kártyával.


Otp ATM-ből próbáltam DCC alapon, szal végülis Ft-ba, csak az Otp-re bíztam mennyiért számolja az eurot.

Ad4mK

Idézetet írta: kond Dátum június 27, 2017, 01:19:18 DÉLUTÁN

Idézetet írta: Ad4mK Dátum június 27, 2017, 12:33:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kond Dátum június 26, 2017, 11:46:14 DÉLUTÁN
Uquidon vertifikáltam, Goldos vagyok, tehát elvileg ATM-ből napi 2*1000 eurot tudok kivenni, ki is akartam venni 670 eurot egyszerre, de azt írta ki hogy a kért tranzakció végrehajtása nem lehetséges, próbáltam 500 euroval is azzal is ezt írta ki... Valaki járt már így?
Holnap megpróbálok vele szimplán vásárolni esetleg keresek egy másik ATM is, hátha...
Ha az itthoni 3 db €-s atm valamelyikéből probáltál €-t felvenni, akkor azoknak 400€/felvét a limitjük. Így ilyen módon naponta max800€-t lehet felvenni a uquid-es kártyával.


Otp ATM-ből próbáltam DCC alapon, szal végülis Ft-ba, csak az Otp-re bíztam mennyiért számolja az eurot.
OTP-s atm-nek 100k huf a limitje, próbáld meg raiffeisennél (200k huf/felvét) vagy unicreditnél (750-800k huf/felvét) és akkor egyben fel tudod venni a pénzed egy ttranzakcióval. És ne bízd soha az atm bankjára a váltást, mindig sokkal rosszabb árfolyamon váltanak. Szóval mindig ft-ban kérd a terhelést felvételnél.

DrPascal

Srácok! Járt már úgy valaki, hogy Uquid-re utalásnál nem nyomott a "fizettem" gombra, és lejárt az idő, mielőtt a Poloniex elküldte volna a BTC-t?
Nekem nem jelent meg a befizetés a Uquid előzményekben sem, a nyomorult Polex még mindig fogja "Awaiting approval".
Igen, a polexes mailban megnyomtam a jóváhagyást, de rá 3 másodpercre elment a net, egy óra múlva jött vissza, és ez fogadott...


Valakinek ötlet?

Mulder

Idézetet írta: DrPascal Dátum június 27, 2017, 02:21:21 DÉLUTÁN
Srácok! Járt már úgy valaki, hogy Uquid-re utalásnál nem nyomott a "fizettem" gombra, és lejárt az idő, mielőtt a Poloniex elküldte volna a BTC-t?
Nekem nem jelent meg a befizetés a Uquid előzményekben sem, a nyomorult Polex még mindig fogja "Awaiting approval".
Igen, a polexes mailban megnyomtam a jóváhagyást, de rá 3 másodpercre elment a net, egy óra múlva jött vissza, és ez fogadott...


Valakinek ötlet?


nyugi végbe fog menni, néha nekem is csinál ilyet, ilyenkor kb 6-8 órán át várakozik a poloniex mire elküldi...

DrPascal

Idézetet írta: Mulder Dátum június 27, 2017, 02:38:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum június 27, 2017, 02:21:21 DÉLUTÁN
Srácok! Járt már úgy valaki, hogy Uquid-re utalásnál nem nyomott a "fizettem" gombra, és lejárt az idő, mielőtt a Poloniex elküldte volna a BTC-t?
Nekem nem jelent meg a befizetés a Uquid előzményekben sem, a nyomorult Polex még mindig fogja "Awaiting approval".
Igen, a polexes mailban megnyomtam a jóváhagyást, de rá 3 másodpercre elment a net, egy óra múlva jött vissza, és ez fogadott...


Valakinek ötlet?


nyugi végbe fog menni, néha nekem is csinál ilyet, ilyenkor kb 6-8 órán át várakozik a poloniex mire elküldi...


Remélem, nem kevés BTC lóg lassan 24 órája a semmiben.

tiburka

Mennyi idő kezdéstől számítva, míg Poloniex-en megjelenik bárminemű egységem? Illetve mikor tudok a poolról (zcash.flypool.org) Poloniex-re küldeni a kitermelt egységeket?
ASUS DUAL GTX 1060 O3G /Samsung/
Ethash - 26 MHS
Equihash 310 sol/s

ddu

flypoolon be lehet alitani hogy mennyit akarsz kikuldeni. defaultbol 0.01 ZEC. Minimum 0.01. de ha ezt akarod akkor meg kell valtoztatni! ott irja hogy kell az odalon ahol nezed a minerod!

Zolee84

Sziasztok!

Uquidos kártyámmal nem tudtam fizetni pár ezer forintot a boltban, két helyen is kipróbáltam, de egyiknél sem ment.Bőven több van a kártyán, mint amennyiért szerettem volna vásárolni.KYC1 ben vagyok (silver)

Szerintetek mi lehet a hiba? Eddig jól működött, vagy mindenképpen vertifikálni kell magam?

Üdv.:Z

ddu

olvasd el,mert valtoztattak valmi limitet. 100 eurora mintha es ha annal nagyobb osszeg van a kartyadon akkor blokkaljaka kartyat! kiveve ha nem verifikalod magad!

Zolee84

Idézetet írta: ddu Dátum június 27, 2017, 06:24:45 DÉLUTÁN
olvasd el,mert valtoztattak valmi limitet. 100 eurora mintha es ha annal nagyobb osszeg van a kartyadon akkor blokkaljaka kartyat! kiveve ha nem verifikalod magad!

Ez az, hogy kevesebb van rajta, olyan 50 euró körül, de én csak 8 euróért akartam vásárolni és nem engedte, nem értem. A kártyát aktívnak írja a weboldal és a telefonos banki applikációban is minden rendben van elvileg...

ddu

de ha a lifetime -ja lejart mivel nem vagy verifikalva akkor mind hiaba van rajta penz!

Zolee84

#1278
Idézetet írta: ddu Dátum június 27, 2017, 06:31:14 DÉLUTÁN
de ha a lifetime -ja lejart mivel nem vagy verifikalva akkor mind hiaba van rajta penz!


Ha vertifikálok, akkor elvileg minden rendben lesz?Ja és a virtuálist is kell vertifikálni meg a pasztikot is külön-külön?

sebajtóbiás

Idézetet írta: Zolee84 Dátum június 27, 2017, 06:36:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ddu Dátum június 27, 2017, 06:31:14 DÉLUTÁN
de ha a lifetime -ja lejart mivel nem vagy verifikalva akkor mind hiaba van rajta penz!


Ha vertifikálok, akkor elvileg minden rendben lesz?Ja és a virtuálist is kell vertifikálni meg a pasztikot is külön-külön?


Nem a kártyákat kell verifikálni, hanem téged :D