Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 8 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

sebajtóbiás

Használj saját tárcát, pl. electrum.org.
Ha egyenesen BTC-t kapsz, és nem akarsz érte más coint venni, se tradelni vele, akkor fölöslegesen utalgatod váltóra/tőzsdére.



Laca012

#1382
Spectrocoinrol egy kis extra info.. (Gondolom Uquid-nal is ervenyes, mert a kartyakiallito ceg (MyChoice) ugyan az..)
Van GBP Plastic, GBP virtualis es EUR plastic kartyam. A plastic kartyak verifikalva vannak. A GBP-s kartyakat aprilis ota hasznalom, de az EUR-sat csak most kezdtem hasznalni Juli 17.-en. Arra lettem figyelmes, hogy egybol levontak a juniusi "maintenance fee"-t. aztan 26.-an meg a juliusit.. Hat mondom megkerdezem mit takar akkor az inaktivity fee = Free, meg a magyarazatban a "*Service fee is not charged, if card balance is 0 "
Habogtak-hebegtek, 3-szor transzferaltak masik emberhez, mire kitalaltak, hogy nem vonjak, de akkumulalodik es ha egyszer feltoltesre kerul barmennyi osszeg akkor levonjak egyben.. Nem azert az 1EUR-ert, de annyit sikerult kihuzni beloluk, hogy ez csak az elso hasznalat idejetol ketyeg, tehat azt a juniusi 1EUR-t azt visszautaljak. De mivel itt UK-ben csak a GBP kartyaimat hasznalom, amikor jovore megint nyaralni megyek es feltoltom, szamitanom kell ra, hogy le fogjak vonni a 8-10 honapra a 8-10EUR-t, szoval ne lepodjek meg..

Master91

Üdv!

Coinbasen gyűjtögetem az eth-t, itt ha eladom, tudom a saját otp-s számlámra közvetlen utalni a pénzt? Sose csináltam ilyet ...

Worlynox

Idézetet írta: Master91 Dátum augusztus 02, 2017, 06:15:42 DÉLUTÁN
Üdv!

Coinbasen gyűjtögetem az eth-t, itt ha eladom, tudom a saját otp-s számlámra közvetlen utalni a pénzt? Sose csináltam ilyet ...


Igen, tudod

gergo


Tudnátok abban segíteni ,hogy coinbaseről miért nem tudok eladni/venni pedig van hozzácsatolva bankkártya.

tiko

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Beállítottam, hogy a bányászott Ethereumot 0.05-nél küldje át Krakenre, mert ott az van írva, hogy csak a fölött lehet utalni. De 0.049-et utaltak az viszont nem jelent meg Krakenen. Ethrscan.io oldalon a transactionsnál látom az utalást in jelöléssel.Mit csináljak, hogy visszakapjam az Ethereumot?
Válaszokat előre is köszi

bazsy

Idézetet írta: tiko Dátum augusztus 06, 2017, 05:31:48 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Beállítottam, hogy a bányászott Ethereumot 0.05-nél küldje át Krakenre, mert ott az van írva, hogy csak a fölött lehet utalni. De 0.049-et utaltak az viszont nem jelent meg Krakenen. Ethrscan.io oldalon a transactionsnál látom az utalást in jelöléssel.Mit csináljak, hogy visszakapjam az Ethereumot?
Válaszokat előre is köszi
Állítsd át az utalást poolon 0.051-re és a következő utalással az előzőt is megkapod

tiko

Idézetet írta: bazsy Dátum augusztus 06, 2017, 05:43:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tiko Dátum augusztus 06, 2017, 05:31:48 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Beállítottam, hogy a bányászott Ethereumot 0.05-nél küldje át Krakenre, mert ott az van írva, hogy csak a fölött lehet utalni. De 0.049-et utaltak az viszont nem jelent meg Krakenen. Ethrscan.io oldalon a transactionsnál látom az utalást in jelöléssel.Mit csináljak, hogy visszakapjam az Ethereumot?
Válaszokat előre is köszi
Állítsd át az utalást poolon 0.051-re és a következő utalással az előzőt is megkapod
Erre gondoltam én is köszi a választ

JancsikaM

Sziasztok,

Coinbase-re lehet azonnal bányászni Claymore-al?
Beírhatom a Coinbase számlaszámomat a Claymore-ba és oda küldi az ETH-t?

Köszi előre is!

sankoran

Coinbase-re még mindig nem fogsz bányászni ETH-t. POOL-ra bányászol, és az küldi át az ETH-t Coinbase-re.

kolieee

sziasztok bittrexen tradelek es ide is banyaszom de most eljott az a pillanat hogy ket heten belul  15 000 $ ki kellene szedjek criptobol meg is van hozza a coin mennyisegem  ki mit javasol hogyan kerjem ki ? kartyat igenyeljek vagy utalassal , 15000 utalasnal az OTP nem fog b.sztatni vagy az allam esetleg nem fogja tartani a markat ?
mindenkepp dollarban szeretnek a penzhez jutni  mert abban kellene fizetnem es nem akarom a penzt valtogatni at mert magasak a koltsegek.
koszi a valaszokat.


DrPascal

Srácok!
A virtuális kártyának milyen limitei vannak, tudok egyben 3000€-t fizetni vele? Akarnék egy netes vásárlós kártyát, de ahhoz felesleges a plasztik.
Ki melyiket használja, tapasztalat?

sebajtóbiás

Idézetet írta: DrPascal Dátum augusztus 13, 2017, 07:31:10 DÉLUTÁN
Srácok!
A virtuális kártyának milyen limitei vannak, tudok egyben 3000€-t fizetni vele? Akarnék egy netes vásárlós kártyát, de ahhoz felesleges a plasztik.
Ki melyiket használja, tapasztalat?


Általában ugyanolyan limitjei vannak, mint a plasztiknak. Ha regisztrálod magad igazolvánnyal, akkor vásárlásra legtöbbször nincs limit, csak ATM kivételre.

pube111

Idézetet írta: DrPascal Dátum augusztus 13, 2017, 07:31:10 DÉLUTÁN
Srácok!
A virtuális kártyának milyen limitei vannak, tudok egyben 3000€-t fizetni vele? Akarnék egy netes vásárlós kártyát, de ahhoz felesleges a plasztik.
Ki melyiket használja, tapasztalat?
Két tapasztalat.
UQUID plasztik kártya 1000$ lifetime limit. Nem azt jelenti, hogy 1000 dodót tudsz feltölteni, hanem 1000 lehet a max forgalom. Tehát 500-at feltöltesz, és azt elköltöd. Ennyi. Verifikációval nincs limit, de nekem semmilyen iratot nem fogad el. többször próbáltam. Ára 15$
Cryptopay virtual card verifikációt elfogadta, így korlátlan a lejáratig. 3 év. Ára 1.8 eur.

Arkenso

Idézetet írta: pube111 Dátum augusztus 14, 2017, 05:06:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum augusztus 13, 2017, 07:31:10 DÉLUTÁN
Srácok!
A virtuális kártyának milyen limitei vannak, tudok egyben 3000€-t fizetni vele? Akarnék egy netes vásárlós kártyát, de ahhoz felesleges a plasztik.
Ki melyiket használja, tapasztalat?
Két tapasztalat.
UQUID plasztik kártya 1000$ lifetime limit. Nem azt jelenti, hogy 1000 dodót tudsz feltölteni, hanem 1000 lehet a max forgalom. Tehát 500-at feltöltesz, és azt elköltöd. Ennyi. Verifikációval nincs limit, de nekem semmilyen iratot nem fogad el. többször próbáltam. Ára 15$
Cryptopay virtual card verifikációt elfogadta, így korlátlan a lejáratig. 3 év. Ára 1.8 eur.

Bruttó baromság amit leírtál a UQUID kártyával kapcsolatban :)
Simán rá lehet tölteni az 1000 egységet és le is lehet venni róla.

sebajtóbiás

Idézetet írta: pube111 Dátum augusztus 14, 2017, 05:06:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum augusztus 13, 2017, 07:31:10 DÉLUTÁN
Srácok!
A virtuális kártyának milyen limitei vannak, tudok egyben 3000€-t fizetni vele? Akarnék egy netes vásárlós kártyát, de ahhoz felesleges a plasztik.
Ki melyiket használja, tapasztalat?
Két tapasztalat.
UQUID plasztik kártya 1000$ lifetime limit. Nem azt jelenti, hogy 1000 dodót tudsz feltölteni, hanem 1000 lehet a max forgalom. Tehát 500-at feltöltesz, és azt elköltöd. Ennyi. Verifikációval nincs limit, de nekem semmilyen iratot nem fogad el. többször próbáltam. Ára 15$
Cryptopay virtual card verifikációt elfogadta, így korlátlan a lejáratig. 3 év. Ára 1.8 eur.
Az első nem igaz. Én verifikálatlan uquidre 1000 EUR-t tudtam feltölteni és levásárolni/kivenni ATM-ből.

vrm42

#1397
2500$ vagy EUR a levehető limit verifikálás nélkül egy regisztrációra/lifetime. Egy kártyáról levehető összeg max 1000, de akárhány kártyát vehetsz, csak mindegyik plasztikhoz más email címet kell megadni.
Ugyanaz az email jó 1 plasztik + 1 virtuálishoz. Tehát a 2500-at eloszthatod bármilyen arányban (de max 1000/kártya) a kártyáid között. Például kérsz 2 plasztikot, egyikkel tankolsz, másikkal az asszony bevásárol az ABC-ben, a virtuálissal meg fizeted a villanyszámlát a szolgáltatód weblapján. Mindezt addig, míg el nem fogy a (jelenleg kb) 650 ezer forint. Ha ezt kevésnek találod, de továbbra is használni akarod a szolgáltatást változatlan formában, akkor csinálsz új regisztrációt. Arra figyelj, hogy a kártyákon legalább a nemek stimmeljenek, mert sok helyen nem szeretik, ha férfi vásárol női névvel ellátott kártyával vagy fordítva.
Arra is figyelj, hogy lehetőleg olyan helyen használd, ahol lehet euróval fizetni, mert akkor nincs váltási díj. Például OMV, Auchan jó, MOL, Interspar nem jó. Meki is forintra vált és az E-On is az OTP-n keresztül.

pube111

Idézetet írta: Arkenso Dátum augusztus 14, 2017, 05:15:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum augusztus 14, 2017, 05:06:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum augusztus 13, 2017, 07:31:10 DÉLUTÁN
Srácok!
A virtuális kártyának milyen limitei vannak, tudok egyben 3000€-t fizetni vele? Akarnék egy netes vásárlós kártyát, de ahhoz felesleges a plasztik.
Ki melyiket használja, tapasztalat?
Két tapasztalat.
UQUID plasztik kártya 1000$ lifetime limit. Nem azt jelenti, hogy 1000 dodót tudsz feltölteni, hanem 1000 lehet a max forgalom. Tehát 500-at feltöltesz, és azt elköltöd. Ennyi. Verifikációval nincs limit, de nekem semmilyen iratot nem fogad el. többször próbáltam. Ára 15$
Cryptopay virtual card verifikációt elfogadta, így korlátlan a lejáratig. 3 év. Ára 1.8 eur.

Bruttó baromság amit leírtál a UQUID kártyával kapcsolatban :)
Simán rá lehet tölteni az 1000 egységet és le is lehet venni róla.
Hát persze. Te láttad amikor írta, hogy elértem a limitet, vagy én? Hú de okos vagy.

Arkenso

Idézetet írta: pube111 Dátum augusztus 14, 2017, 09:15:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Arkenso Dátum augusztus 14, 2017, 05:15:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum augusztus 14, 2017, 05:06:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum augusztus 13, 2017, 07:31:10 DÉLUTÁN
Srácok!
A virtuális kártyának milyen limitei vannak, tudok egyben 3000€-t fizetni vele? Akarnék egy netes vásárlós kártyát, de ahhoz felesleges a plasztik.
Ki melyiket használja, tapasztalat?
Két tapasztalat.
UQUID plasztik kártya 1000$ lifetime limit. Nem azt jelenti, hogy 1000 dodót tudsz feltölteni, hanem 1000 lehet a max forgalom. Tehát 500-at feltöltesz, és azt elköltöd. Ennyi. Verifikációval nincs limit, de nekem semmilyen iratot nem fogad el. többször próbáltam. Ára 15$
Cryptopay virtual card verifikációt elfogadta, így korlátlan a lejáratig. 3 év. Ára 1.8 eur.

Bruttó baromság amit leírtál a UQUID kártyával kapcsolatban :)
Simán rá lehet tölteni az 1000 egységet és le is lehet venni róla.
Hát persze. Te láttad amikor írta, hogy elértem a limitet, vagy én? Hú de okos vagy.

Fölösleges hülyeséget állítanod!
Csak félrevezetsz másokat! :)