Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 7 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

GH

Idézetet írta: pube111 Dátum augusztus 21, 2017, 08:21:55 DÉLUTÁN
UQUID visa kártya befagyásról tudtok valami újat? Végleg mehalt? Vagy a Mychoice a ludas?
Bankszámlára utalt már ki valaki UQUID-ről?
ez enegem is érdekelne
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

sebajtóbiás

Idézetet írta: GH Dátum augusztus 21, 2017, 08:55:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum augusztus 21, 2017, 08:21:55 DÉLUTÁN
UQUID visa kártya befagyásról tudtok valami újat? Végleg mehalt? Vagy a Mychoice a ludas?
Bankszámlára utalt már ki valaki UQUID-ről?
ez enegem is érdekelne

Ezt még pénteken írták, újabb hírt nem találtam:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1588857.msg20979278#msg20979278


BlackJack

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum augusztus 21, 2017, 10:48:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: GH Dátum augusztus 21, 2017, 08:55:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum augusztus 21, 2017, 08:21:55 DÉLUTÁN
UQUID visa kártya befagyásról tudtok valami újat? Végleg mehalt? Vagy a Mychoice a ludas?
Bankszámlára utalt már ki valaki UQUID-ről?
ez enegem is érdekelne

Ezt még pénteken írták, újabb hírt nem találtam:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1588857.msg20979278#msg20979278


UQ virtuális kártyám van és
vásároltam vele azóta hogy "maintenance" módba került, és nem volt vele gond.
Egyenleget lekérdezni nem tudok, de a kártyára való feltöltési lehetsőég aktív.


Írtam nekik egy "szívhezszólót", arra ezt kaptam:



This is due to an issue with our card

vendors system, we do not have an
exact ETA but are working on getting
this resolved as quick as possible.


please contact us via skype where we
can inform you of when these services
will be available again.


skype address : uquid.support


sorry for any inconvenience this may cause.

Amy
Uquid customer support.

Gtaati

Helló Mindenki!

Én még viszonylag új vagyok ebben az egész bányászatos dologban. Regisztráltam a Poloniexe-en és a Coinbase-n is lassan bő egy hónapja Zcash-t bányászok és eljutok arra a szintre, hogy szeretnék pénzt kivenni majd. Olvasgattam a neten és itt is a fórumban és addig jutottam, hogy először a Poloniexen át kell váltanom a Zcash-t Bitcoinra, mert ugye csak azt tudok továbbküldeni a Coinbase-re. Coinbase-n csináltam egy "zsebet" ami generált egy címet, tehát a Poloniexen átküldéskor ezt a címet kell megadnom? Illetve ha ez így van és átkerül a Coinbase-re a pénz, onnan a beregisztrált K&H-s számlámra-kártyámra hogyan tudom továbbküldeni a pénzt? Véleményetek szerint USD, EUR, GBP-be érdemes a számla küldeni a pénzt? Hát ebben szeretnék segítséget kérni, illetve, hogy valaki leírná-e lépésről lépésre a menetet, mert sosem csináltam még.....

Köszönöm!

GH

Nem árt devizaszámlát nyitni, devizaszámláról utalni coinbase re 10 eurot,beállítani hogy kiutalni arra a számlára utaljon ahonnan küldted a pénzt.  coinbasen igazolni magad, ha ezek megvannak küldheted a pénzt.
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

GH

Idézetet írta: BlackJack Dátum augusztus 21, 2017, 11:52:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum augusztus 21, 2017, 10:48:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: GH Dátum augusztus 21, 2017, 08:55:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum augusztus 21, 2017, 08:21:55 DÉLUTÁN
UQUID visa kártya befagyásról tudtok valami újat? Végleg mehalt? Vagy a Mychoice a ludas?
Bankszámlára utalt már ki valaki UQUID-ről?
ez enegem is érdekelne

Ezt még pénteken írták, újabb hírt nem találtam:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1588857.msg20979278#msg20979278


UQ virtuális kártyám van és
vásároltam vele azóta hogy "maintenance" módba került, és nem volt vele gond.
Egyenleget lekérdezni nem tudok, de a kártyára való feltöltési lehetsőég aktív.


Írtam nekik egy "szívhezszólót", arra ezt kaptam:



This is due to an issue with our card

vendors system, we do not have an
exact ETA but are working on getting
this resolved as quick as possible.


please contact us via skype where we
can inform you of when these services
will be available again.


skype address : uquid.support


sorry for any inconvenience this may cause.

Amy
Uquid customer support.

kiírták hogy nincs szerződés, . a bentlévő pénzt ki lehet utalni valahogy?
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu


nkpolip

Csináltattam dombornyomott kártyát, de nem fogadja el a Coinbase. Mi lehet a baj?

pube111

UQUID helyzet. Skype-on írtam nekik, hogy kivenném a pénzt. Egy lehetőséget adtak, hogy vesznek az eurón btc-t, és elutalják egy általam megadott címre.
El is utalták a bittrexre, 4673eur árfolyamon. A krakenen most 3620 az ára. Nem tudom, hogy sikerült a uquid-nek ilyen drágán váltani. Csak nem lehúztak?  ;D
Aztán az is érdekes, hogy kb dél óta pendingben van a bittrexen. Ez most mi? Elküldték, vagy nem?
https://blockchain.info/tx/4c23fa3c70c4df11beb58b732b7a50906b73e2db7a5b1360c165989540d86285
Egyszóval bekaphatják. És akkor még nagyon illedelmes vagyok.

woren

#1429
Uquid-on azt írják itt meg lehet nézni az egyenleget --->>>  cardholderonline.com
Valaki regisztrálta már a kártyáját itt ? Megbízható ?

Bob

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy poloniex-ről BitPay-en keresztül vásároltam, és azt írták, ha többet utalok, akkor a többletet visszaküldik. Ilyenkor én kapom meg, amit visszaküldenek, vagy a poloniex kapja meg, és lenyeli?

Bob

Sziasztok! Nektek is csak max 0.025BTC-t enged elutalni a Bittrex? Mit csináljak, ha többet akarok?

Lord11

Idézetet írta: Bob Dátum augusztus 28, 2017, 11:47:15 DÉLELŐTT
Sziasztok! Nektek is csak max 0.025BTC-t enged elutalni a Bittrex? Mit csináljak, ha többet akarok?
Üdv.
Akkor meg kell csinálni a basic verifikációt, vagyis meg kell adnod: név, születési idő, lakcím, aztán még be kell állítani a 2FA-t google authenticatorral. Akkor már napi 3 BTC a limit.

BlackJack

#1433
Idézetet írta: woren Dátum augusztus 27, 2017, 10:31:40 DÉLELŐTT
Uquid-on azt írják itt meg lehet nézni az egyenleget --->>>  cardholderonline.com
Valaki regisztrálta már a kártyáját itt ? Megbízható ?

Ez a kártyakibocsátó oldala. Ők adták a kártyát az uquid-os accountod mellé. A saját, meglévő kártyád adatait fogod látni a regisztrációt követően (aktuális egyenleg, tranzakciós lista stb.) .

Laca012

Idézetet írta: pube111 Dátum augusztus 24, 2017, 06:25:07 DÉLUTÁN
UQUID helyzet. Skype-on írtam nekik, hogy kivenném a pénzt. Egy lehetőséget adtak, hogy vesznek az eurón btc-t, és elutalják egy általam megadott címre.
El is utalták a bittrexre, 4673eur árfolyamon. A krakenen most 3620 az ára. Nem tudom, hogy sikerült a uquid-nek ilyen drágán váltani. Csak nem lehúztak?  ;D
Aztán az is érdekes, hogy kb dél óta pendingben van a bittrexen. Ez most mi? Elküldték, vagy nem?
https://blockchain.info/tx/4c23fa3c70c4df11beb58b732b7a50906b73e2db7a5b1360c165989540d86285
Egyszóval bekaphatják. És akkor még nagyon illedelmes vagyok.


Aztaqwa... "Szerencsére elenleg az osszes uquid es spectrocoin kártyam-accountom ures vagyis 1-2 $/£/€ van maximum rajtuk, de akkor ha most hirtelen pénzhez szeretnek jutni lenne bajom..


Vagyis bocsi.. Spectrocoin ugy tunik meg mindig mukodik.. Amugy is a ketto kozul ez volt szimpatikusabb.. Ugyfélszolgálat- azonnali online chat, kártyadíj kevesebb mint fele volt mint a Uquid..


De a Uquid weboldalan ott a probléma, lejárt a szerzodésuk a MyChoice -al, lehet hogy másik kártyaszolgáltatóval kotnek új szerzodést.. Akkor mondjuk nem tudom, mi lesz a régi kártyákkal, megint fizetni kell-e az újért, vagy hogy akarják megoldani. Mindenesetre az eléggé "noveli" egy ilyen cég megbízhatóságát, hogy a kártyakibocsájtó céggel csak így menet kozben lejár a szerzodés es most keresgélnek megoldást..
Másik sztori, hogy ezért nem utalok pl. más coint egyiknek sem, mert még a BTC-t is 10-20%-kal szarabbul váltják, de a tobbit (ETH-ZEC..stb) azt akár 30-40%-kal a váltók árfolyama alatt..
Lehúzós banda az osszes, kihasználják, hogy szurkében csak így tudunk $/£/€ -hoz jutni a coinokért..
Jó lenne kitalálni, hogy hogyan lehetne valóban 1USDT-ért 1USD-t kapni max 1-2%-os feeért cserében ugy, hogy ne sarcoljanak meg a "rablók"..




pube111

Idézetet írta: Laca012 Dátum augusztus 30, 2017, 11:48:56 DÉLELŐTT
Idézetet írta: pube111 Dátum augusztus 24, 2017, 06:25:07 DÉLUTÁN
UQUID helyzet. Skype-on írtam nekik, hogy kivenném a pénzt. Egy lehetőséget adtak, hogy vesznek az eurón btc-t, és elutalják egy általam megadott címre.
El is utalták a bittrexre, 4673eur árfolyamon. A krakenen most 3620 az ára. Nem tudom, hogy sikerült a uquid-nek ilyen drágán váltani. Csak nem lehúztak?  ;D
Aztán az is érdekes, hogy kb dél óta pendingben van a bittrexen. Ez most mi? Elküldték, vagy nem?
https://blockchain.info/tx/4c23fa3c70c4df11beb58b732b7a50906b73e2db7a5b1360c165989540d86285
Egyszóval bekaphatják. És akkor még nagyon illedelmes vagyok.


Aztaqwa... "Szerencsére elenleg az osszes uquid es spectrocoin kártyam-accountom ures vagyis 1-2 $/£/€ van maximum rajtuk, de akkor ha most hirtelen pénzhez szeretnek jutni lenne bajom..


Vagyis bocsi.. Spectrocoin ugy tunik meg mindig mukodik.. Amugy is a ketto kozul ez volt szimpatikusabb.. Ugyfélszolgálat- azonnali online chat, kártyadíj kevesebb mint fele volt mint a Uquid..


De a Uquid weboldalan ott a probléma, lejárt a szerzodésuk a MyChoice -al, lehet hogy másik kártyaszolgáltatóval kotnek új szerzodést.. Akkor mondjuk nem tudom, mi lesz a régi kártyákkal, megint fizetni kell-e az újért, vagy hogy akarják megoldani. Mindenesetre az eléggé "noveli" egy ilyen cég megbízhatóságát, hogy a kártyakibocsájtó céggel csak így menet kozben lejár a szerzodés es most keresgélnek megoldást..
Másik sztori, hogy ezért nem utalok pl. más coint egyiknek sem, mert még a BTC-t is 10-20%-kal szarabbul váltják, de a tobbit (ETH-ZEC..stb) azt akár 30-40%-kal a váltók árfolyama alatt..
Lehúzós banda az osszes, kihasználják, hogy szurkében csak így tudunk $/£/€ -hoz jutni a coinokért..
Jó lenne kitalálni, hogy hogyan lehetne valóban 1USDT-ért 1USD-t kapni max 1-2%-os feeért cserében ugy, hogy ne sarcoljanak meg a "rablók"..
Ha csak egy kicsit korrektek lennének, akkor szóltak volna előre egy héttel, hogy lejár a szerződés. Kíváncsi lennék, hány user marad ott ezek után.

husosfagyi

Sziasztok!

Uquidon 08.06-a óta pendingben van a level upgrade-m. Szerintetek mennyi idő még? Tapasztalat?

Szori

Hello!
Ethereumot banyaszok, szeretnek kiutalni de valami nem tiszta. Ethermibe.org-rol banyaszok, mar regisztraltam coinbase-re. Szem.igazolvanyt is kuldtem nekik, tehat mar teljesen valid vagyok. Az ethermine.org oldalon van a settings menu, azon belul van egy email, egy min kiutalasi limit es van az utolso public ip. Jol sejtem hogy oda kene beirnom a coinbases cimemet ? Mert a coinbasen nem talalok ilyesmit. Remelem ertheti voltam. Koszonom !


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

magellan

Idézetet írta: Szori Dátum augusztus 31, 2017, 09:09:38 DÉLELŐTT
Hello!
Ethereumot banyaszok, szeretnek kiutalni de valami nem tiszta. Ethermibe.org-rol banyaszok, mar regisztraltam coinbase-re. Szem.igazolvanyt is kuldtem nekik, tehat mar teljesen valid vagyok. Az ethermine.org oldalon van a settings menu, azon belul van egy email, egy min kiutalasi limit es van az utolso public ip. Jol sejtem hogy oda kene beirnom a coinbases cimemet ? Mert a coinbasen nem talalok ilyesmit. Remelem ertheti voltam. Koszonom !


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Az ethermine.org-ra eleve egy wallet címet írtál be, amit a bányászprogidban is megadtál. Arra a címre fog menni az ETH, ha coinbase-es címed oda, ha máshol készítetted, máshova.

Tapatalkkal küldve az én SM-N920G eszközömről


Szori

Idézetet írta: Szori Dátum augusztus 31, 2017, 09:09:38 DÉLELŐTT
Hello!
Ethereumot banyaszok, szeretnek kiutalni de valami nem tiszta. Ethermibe.org-rol banyaszok, mar regisztraltam coinbase-re. Szem.igazolvanyt is kuldtem nekik, tehat mar teljesen valid vagyok. Az ethermine.org oldalon van a settings menu, azon belul van egy email, egy min kiutalasi limit es van az utolso public ip. Jol sejtem hogy oda kene beirnom a coinbases cimemet ? Mert a coinbasen nem talalok ilyesmit. Remelem ertheti voltam. Koszonom !


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Es az ethermine.org-rol hogy tudok kiutalni, illetve a settingsbe mi az az ip cim amit meg kell adni ?!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével