Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 31 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

woren

Uquid-ra meg szinte mindent lehet küldeni (Coinokat) kivéve BTC meg még pár Coin kivételével, ez mitől van ?

Igore



Szori

Sracok, melyik bankba lehet kiutalni most ? Nyitnek egy szamlat, mert az otp baszakodik folyamatosan.. (coinbase)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Master91

Várom még a 07. csütörtökre beígért utalást coinbase-> otp-re, ami még nem jött meg. Holnap sem jön meg akkor levelezgetnem kell.... fene essen bele az egészbe, pont bele esek az ilyenekbe.

Valami tényleg mocorog a bankoknál

http://variance.hu/2017/09/09/hazai-banki-korkep-kriptotozsdei-utalasok-kapcsan/

pube111

UQUID-t felejtsétek el, nem működik a kártya rendszerük, Ajánlom helyette a cryptopay, vagy bitpay. Mindkettőt használom, verify szinten nincs lifetime limit, működik. OTP-re többször utaltam krakenről, soha nem volt gond.

woren

Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 10, 2017, 09:54:26 DÉLUTÁN
UQUID-t felejtsétek el, nem működik a kártya rendszerük, Ajánlom helyette a cryptopay, vagy bitpay. Mindkettőt használom, verify szinten nincs lifetime limit, működik. OTP-re többször utaltam krakenről, soha nem volt gond.


Mostanában utaltál OTP-re ? 150 Euronál többet ?

Szori

#1467
Coinbase-t ajanljatok ? Leginkabb eth-el foglalkozok/nek ! Kraken, esetleg poloniex ? Otp-re szeretnek utalni, mindenkepp.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Lord11

Idézetet írta: woren Dátum szeptember 10, 2017, 10:35:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 10, 2017, 09:54:26 DÉLUTÁN
UQUID-t felejtsétek el, nem működik a kártya rendszerük, Ajánlom helyette a cryptopay, vagy bitpay. Mindkettőt használom, verify szinten nincs lifetime limit, működik. OTP-re többször utaltam krakenről, soha nem volt gond.


Mostanában utaltál OTP-re ? 150 Euronál többet ?
Augusztus közepén még simán tudtam utalni kraken-ről OTP-re, 1000 EUR fölötti összeget is. (Igaz, azt mondjuk vállalkozói számlára, mivel vállalkozás keretein belül bányászok.)

dioo89

Idézetet írta: Master91 Dátum szeptember 10, 2017, 09:35:02 DÉLUTÁN
Várom még a 07. csütörtökre beígért utalást coinbase-> otp-re, ami még nem jött meg. Holnap sem jön meg akkor levelezgetnem kell.... fene essen bele az egészbe, pont bele esek az ilyenekbe.

Valami tényleg mocorog a bankoknál

http://variance.hu/2017/09/09/hazai-banki-korkep-kriptotozsdei-utalasok-kapcsan/
kedden azaz szept.5.en utaltam ki en is 100 eurot de nem jott meg..pendingel... es van egy 50 eurs pendingem is amit meg aug.02 inditottam...ket datum kozott voltak utalasaim amik megjottek de kedd ota varok a penzemre...azt irja h a sepa utalas nem elerheto...de hogy meddig???!!!...fogalmam sincs...

Til

Uquid feltöltésére van valami alternatív módszer (mychoice-en keresztül stb.)?
Ugye azt írja 2-3 hét míg találnak másik partnert, de ez már 5 hete így van.Csak azt nem értem, minek engedték megrendelni számomra a kártyát.Adtak egy papírnehezéket pénzért?
C:\> del c:\command.com

bazsy

Idézetet írta: Til Dátum szeptember 11, 2017, 08:07:56 DÉLELŐTT
Uquid feltöltésére van valami alternatív módszer (mychoice-en keresztül stb.)?
Ugye azt írja 2-3 hét míg találnak másik partnert, de ez már 5 hete így van.Csak azt nem értem, minek engedték megrendelni számomra a kártyát.Adtak egy papírnehezéket pénzért?


Sajnos nem lehet máshogy rátölteni pénzt,várunk egyenlőre aztán talán lesz valami,ha nem akkor a kártyák mennek a kukába

Igore

Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 09:16:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum szeptember 11, 2017, 08:07:56 DÉLELŐTT
Uquid feltöltésére van valami alternatív módszer (mychoice-en keresztül stb.)?
Ugye azt írja 2-3 hét míg találnak másik partnert, de ez már 5 hete így van.Csak azt nem értem, minek engedték megrendelni számomra a kártyát.Adtak egy papírnehezéket pénzért?


Sajnos nem lehet máshogy rátölteni pénzt,várunk egyenlőre aztán talán lesz valami,ha nem akkor a kártyák mennek a kukába


De Uquid account alól a Withdraw se működik más kártyára? Pl. OTP-re?

bazsy

#1473
Idézetet írta: Igore Dátum szeptember 11, 2017, 09:21:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 09:16:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum szeptember 11, 2017, 08:07:56 DÉLELŐTT
Uquid feltöltésére van valami alternatív módszer (mychoice-en keresztül stb.)?
Ugye azt írja 2-3 hét míg találnak másik partnert, de ez már 5 hete így van.Csak azt nem értem, minek engedték megrendelni számomra a kártyát.Adtak egy papírnehezéket pénzért?


Sajnos nem lehet máshogy rátölteni pénzt,várunk egyenlőre aztán talán lesz valami,ha nem akkor a kártyák mennek a kukába


De Uquid account alól a Withdraw se működik más kártyára? Pl. OTP-re?


Passz,de szerintem az sem megy

Qrcy

Az OTP nem blokkol utalást a coinbaseről. Én megkerestem őket de azt mondták nem indult utalás felém, mert azt látnák a rendszereikben. Anno.

Szóval a coinbase-nél van a gond valahol. De nincs supportjuk.

Szori

Idézetet írta: Qrcy Dátum szeptember 11, 2017, 10:40:08 DÉLELŐTT
Az OTP nem blokkol utalást a coinbaseről. Én megkerestem őket de azt mondták nem indult utalás felém, mert azt látnák a rendszereikben. Anno.

Szóval a coinbase-nél van a gond valahol. De nincs supportjuk.

Lehet nem ok nelkul, es most gyorsan behuznak mindenkit ? De ne legyen igazam :/


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

woren

Igen, a Coinbase és az Uquid a két legrosszabb, és pont ezt a kettőt használtam eddig, vagyis eddig működtek.
Cryptopay mennyire megbízható ?




http://downdetector.com/status/coinbase

bazsy

Idézetet írta: woren Dátum szeptember 11, 2017, 11:26:31 DÉLELŐTT
Igen, a Coinbase és az Uquid a két legrosszabb, és pont ezt a kettőt használtam eddig, vagyis eddig működtek.
Cryptopay mennyire megbízható ?




http://downdetector.com/status/coinbase
Cryptopay teljesen jó

Szori

Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 11:46:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: woren Dátum szeptember 11, 2017, 11:26:31 DÉLELŐTT
Igen, a Coinbase és az Uquid a két legrosszabb, és pont ezt a kettőt használtam eddig, vagyis eddig működtek.
Cryptopay mennyire megbízható ?




http://downdetector.com/status/coinbase
Cryptopay teljesen jó

Otp-re is utal a crypto ? :)

bazsy

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 12:10:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 11:46:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: woren Dátum szeptember 11, 2017, 11:26:31 DÉLELŐTT
Igen, a Coinbase és az Uquid a két legrosszabb, és pont ezt a kettőt használtam eddig, vagyis eddig működtek.
Cryptopay mennyire megbízható ?




http://downdetector.com/status/coinbase
Cryptopay teljesen jó

Otp-re is utal a crypto ? :)
Azt nem tudom nincs otp-s számlám
De ha igényelsz kártyát miért akarod kiutaltatni?