Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Szori

Miert nem felejtitek mar el az uquidet ? :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

traktoros

Hali !

Szeretnék egy pár eurót elkölteni, szeretnék BTC-t vagy LTC-t venni amivel további coint vennék. Mi a legegyszerűbb és/vagy legjobb, legadómentesebb módja ennek ?
Tudok pár oldalt, de nincs ezzel tapasztalatom, most Krakenen várom a verifikációmat, de nem tudom még ebben az évszázadban elkészül e.
Szóval melyik oldalon/oldalakon, illetve milyen utalással, SEPA vagy érdemesebb deviza számlát nyitni ha sűrűbben akarok ilyet, stb stb. Nem kérek regényt, csak mégis valamennyire jó lenne ezt átlátni, mert nem szeretnék egy halom fee-t otthagyni. Drága OTP-nél SEPA 2500 Ft-ot lehúz kb? olvastam valahol ilyesmit.

Köszi !  :)
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

kotovics

Valamit nem értek. Ma megnéztem a coinbase-en az ETH walletem címét, és nem az ami  a Claymore's-ban be van írva (régebben, eddig mindig rendben megérkezett az ethermine.org-ról) .
Megijedtem, lehet hogy a hétvégén esedékes ujabb bányászati kiutalásom nem fog átmenni a coinbase-re?

magellan

Idézetet írta: kotovics Dátum szeptember 22, 2017, 09:52:41 DÉLELŐTT
Valamit nem értek. Ma megnéztem a coinbase-en az ETH walletem címét, és nem az ami  a Claymore's-ban be van írva (régebben, eddig mindig rendben megérkezett az ethermine.org-ról) .
Megijedtem, lehet hogy a hétvégén esedékes ujabb bányászati kiutalásom nem fog átmenni a coinbase-re?
Minden utalás után új címet kapsz. A Tools/Addressesben látod az összeset.

Tapatalkkal küldve az én SM-N950F eszközömről


traktoros

novaexchange.com-ra szeretnék regisztrálni már egy hete lassan, de mindig eldobja a kérést karbantartásra hivatkozva. Mióta van ez, illetve meddig tart, tud-e róla valaki valamit ? Ebből mindenesetre leszűrhető, hogy ez az oldal se a megbízhatóak közé tartozik.
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben


Igore

Idézetet írta: Retek Dátum szeptember 25, 2017, 01:31:10 DÉLUTÁN
Tudtok valamit az UQUID-ról?


Ma beszéltem velük Skype-on, azt mondták, hogy ma írják / írták alá az új szerződést...
1-2 nap múlva működni fog újra minden.

GepyMiner

Idézetet írta: Igore Dátum szeptember 25, 2017, 04:43:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Retek Dátum szeptember 25, 2017, 01:31:10 DÉLUTÁN
Tudtok valamit az UQUID-ról?
Ma beszéltem velük Skype-on, azt mondták, hogy ma írják / írták alá az új szerződést...
1-2 nap múlva működni fog újra minden.
Ha UQUID-nél marad az élettartam 1x 1000 EUR limit (verifikálatlanul) és az advcash-nél pedig a havi 1000 limit (vagy mennyi) akkor az advcash 100x jobb, nem kell mindig új kártyát igényelgetni. Vagy rosszul értelmezem?

Til


Idézetet írta: GepyMiner Dátum szeptember 25, 2017, 04:50:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Igore Dátum szeptember 25, 2017, 04:43:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Retek Dátum szeptember 25, 2017, 01:31:10 DÉLUTÁN
Tudtok valamit az UQUID-ról?
Ma beszéltem velük Skype-on, azt mondták, hogy ma írják / írták alá az új szerződést...
1-2 nap múlva működni fog újra minden.
Ha UQUID-nél marad az élettartam 1x 1000 EUR limit (verifikálatlanul) és az advcash-nél pedig a havi 1000 limit (vagy mennyi) akkor az advcash 100x jobb, nem kell mindig új kártyát igényelgetni. Vagy rosszul értelmezem?
Lehet rosszul értelmeztem,de Uquid-on ezután ket lehetoseg lesz.
Ha eu-n belul vagy,akkor verifikalni kell magad es megmarad a regi kartyad.Ha nem vagy eu-s es/vagy nem verifikalod magad,akkor uj kartyat kell igenyelned,ellenkezo esetben okt 15 megszunik a kartya.Az uj kartya nem a regi szolgáltatónál lesz,azt csillaggal kifejtik.Azt nem tudom,hogy mi a tervuk az uj kartyakibocsajtoval,hogy ott kell e majd valami dokumentumot bemutatni vagy sem,de en verifikaltam magam a minap.Ugyanis a mychoice ugy gondolom megbizhato.Azt nem tudom,hogy azonositas utan lesz e hatranyom,de nem hinnem, hogy mostanában magyarorszagrol kikerne valaki az adatokat ,valamint meg igy ia jobb,mintha sepa utalassal utalnam magyar bankszámlára.Ja es adozok am,akar mikor cuccokat veszek tomom a rohadekok zsebet 27%-al, akarhany villanyszámlát befizetek akkor is,ugyhogy tolem mar egy petakot se akarjon keresni,mar igy is sokat adóztam.Ti mit gondoltok verifikalas veszelyes vagy inkabb uj kartya?
C:\> del c:\command.com

Davidka1990

Üdv! Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Remélem fog menni hamarosan az Uquid. Holl kell igazolni magadat azt meg tudnád mondani?

Til

Idézetet írta: Davidka1990 Dátum szeptember 28, 2017, 12:57:43 DÉLUTÁN
Üdv! Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Remélem fog menni hamarosan az Uquid. Holl kell igazolni magadat azt meg tudnád mondani?
Mikor belépsz, akkor ott írja ,hogy milyen fokozat vagy."Silver" részre rányomsz és ott van az upgrade menü.
C:\> del c:\command.com

Qrcy

Idézetet írta: Qrcy Dátum szeptember 16, 2017, 09:09:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Rorsek Dátum szeptember 16, 2017, 08:30:40 DÉLUTÁN
Te nem kaptad még meg?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Sajnos nem jött meg. Sőt nyitottam még 1 tiketet beleírva mindent. Megkaptam a visszaigazoló levelet róla. Erre már nincs is a ticketeim között :( Szóval várakozom még.

Nagy öröm a számomra hogy a Aug 02 indított coinbases utalásom tegnap megérkezett :-) egy picit volt csak lassú :D

Gyaloggalopp

Idézetet írta: Qrcy Dátum szeptember 30, 2017, 11:28:13 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Qrcy Dátum szeptember 16, 2017, 09:09:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Rorsek Dátum szeptember 16, 2017, 08:30:40 DÉLUTÁN
Te nem kaptad még meg?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Sajnos nem jött meg. Sőt nyitottam még 1 tiketet beleírva mindent. Megkaptam a visszaigazoló levelet róla. Erre már nincs is a ticketeim között :( Szóval várakozom még.

Nagy öröm a számomra hogy a Aug 02 indított coinbases utalásom tegnap megérkezett :-) egy picit volt csak lassú :D

Gratulálok!

Uhura


A NOVA tegnapi közleménye:

2017-10-02 09:40 - Delisting of coins

A delisting of coins that not have active blockchains / not working well / have no connections to wallet / have 0 trading volumes / not stable nodes, is planned to be done 2017-10-31.
For coins without connections, please send us a support ticket if you have working nodes to that currencies. If the wallet will be connected and the blockchain is working well and there is still interest for trading the coin, we will reconsider the delisting decision.

The coins that will be delisted at 2017-10-31 is this coins:

020
ADAM
ALIEN
BXT
CIR
CLUB
CRC
ENV
EXL
INCH
INGT
INSANE
JOCKER
JOK
KGB
LOCK
MTLMC
NTN
ORLY
POSIV
PSC
SDASH
TRDR
WEEK
XFUNK


bazsy

Ez a mail jött ma Cryptopaytől:



We're very sorry to inform you that due to reasons beyond our control we've been forced to stop issuing and maintaining contactless cards on the new card program.
We understand this sounds bad, but unfortunately we will not be able to provide card service to our customers outside of the European territory.
Card loads are unavailable, but you can still unload your card and use it for purchases for the next 60 days. We will return the cost of the card to your Cryptopay account no later than October 25th. If you still have funds left on your card after 60 days, don't worry, we'll also return them to your account.
We are looking for a solution and will notify you about it as soon as we resolve this issue.

Thank you for your understanding,
Cryptopay Team



Ez mi akar lenni?

vrm42

Úgy néz ki, mint az Uquid és a Xapo sztori. EU-n kívüli felhasználók csak a személyi adataik megadása és azok ellenőrzése mellett használhatják a szolgáltatást.
Más helyeken is ez van/lesz, mert ugyanaz a kártyakibocsátó.

Uhura

Idézetet írta: vrm42 Dátum október 05, 2017, 08:39:26 DÉLUTÁN
Úgy néz ki, mint az Uquid és a Xapo sztori. EU-n kívüli felhasználók csak a személyi adataik megadása és azok ellenőrzése mellett használhatják a szolgáltatást.
Más helyeken is ez van/lesz, mert ugyanaz a kártyakibocsátó.


Szinte az összes btc-s kártyát a Goldcrest vagy melyik bocsáltja ki , ők pedig deklarálták, hogy mindenben együtt működnek és adatott küldenek a szerveknek..   a kérdés erre , hogy fog reagálni a piac.

dioo89

Idézetet írta: Uhura Dátum október 06, 2017, 01:30:44 DÉLELŐTT
Idézetet írta: vrm42 Dátum október 05, 2017, 08:39:26 DÉLUTÁN
Úgy néz ki, mint az Uquid és a Xapo sztori. EU-n kívüli felhasználók csak a személyi adataik megadása és azok ellenőrzése mellett használhatják a szolgáltatást.
Más helyeken is ez van/lesz, mert ugyanaz a kártyakibocsátó.


Szinte az összes btc-s kártyát a Goldcrest vagy melyik bocsáltja ki , ők pedig deklarálták, hogy mindenben együtt működnek és adatott küldenek a szerveknek..   a kérdés erre , hogy fog reagálni a piac.
en is visszakaptam a penzt...ott van euroban..a rohadt utolso verifikaciot em akarjak elfogadni,ahol valamilyen szamlat kell felmutatni..mindig az a bajuk h szar a minoseg vagy valami nem latszik..szoval ha verifikalom magam akkor ujbol mukodne a kartya?

MoranTom

Hogy lehet a legolcsóbban bitcoin-hoz jutni?
Multkor befizettem coinbase-re 20e ft-ot és 4e ft kezelési költséget vont le...
van valami ötlet? köszi