Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 17 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Balvanylajos

Idézetet írta: Soma0520 Dátum december 31, 2017, 12:36:16 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy a poloniex-re hogy lehet dollárt küldeni?
Vagy a coinbase-ről tudok utalni a poloniex-re $-t?


Na, ezt sehogy :))


Balvanylajos

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum december 28, 2017, 08:07:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tomno1 Dátum december 28, 2017, 04:15:17 DÉLUTÁN
Sziasztok,

ha jól értelmezen, akkor euro alapú adv cash kártyával magyar oldalon is lehet forintért vásárolni, és majd valamilyen árfolyamon átváltják?
És ha igen akkor a dollár alapú is gondolom így működik?

Köszi




Igen. Az EUR-t/USD-t korrekt árfolyamon váltja HUFra, viszont jön hozzá egy 2.95%-os fx fee.



Összeg: 3721 HUF

Amount: 11,96 EUR
Fee: 0.35 EUR


12.30-i vásárlás.


erdeidominik99

Sziasztok!
CryptoBroker-t használ valaki? Olyan mintha teljesen inaktív lenne az oldal, 24.-e óta nem volt order a BTCZ exchange-n és bent van egy csomó BTCZ-m, ami fent van egy orderben tehát zárolva van és megszakítani sem tudom...

prostorm


Sziasztok!


Szeretném a coinokból bejött összeget debit kártyára küldeni, hogy hozzáférhessek a pénzemhez. Advcash. spectrocoin, bitwala oldalakat nézegettem, de nem tudok dönteni. Szinte mindegyik ugyanazokkal a kondíciókkal kínálja a kártyáit. Bitwala-val van valakinek tapasztalata?

Sumák

Szia!
Pont itt tartok én is,mivel én magam is végig kutatam ezt a kérdést a választásom a Xa-po-ra esett  ;)  :

https://www.youtube.com/watch?v=4LgSsYvzFYY

Franky2Ster

Nagyon jó a xapo! Meg a BitPay is nagyon jó a 220volt is azt használja.

Master91

Bitstampre regisztrált valaki mostanában?

Olyan 4. napja várok arra, hogy verifikálják az identytimet.... írják, hogy több mint 24 óra is lehet ez a folyamat, de ez erős hogy több napja még nem történt meg.

ngyptr4567

#1727
Sziasztok!
Egy újabb zöldfülü szeretne egy kis segítséget kérni:
- Szeretnék egy kis BTC-t kiküldeni a Coinbase-ről a Skrill számlára. Egyszer már csináltam, sikerült. (Mondjuk k* nagy volt a fee, de ezt most hagyjuk.)
A Skrill is BitPay tranzakciós oldalát használja. Viszon most az cím szövege amit át kell másolni, a szokásos wallet cím helyett egy "bitcoin:?r=https://bitpay.com/i/xxxxxx" vagy ilyesmi szerepelt. (Megnéztem a QR kódot is ugyan ez volt.) És persze, hogy nem fogadja el a COinbase. (invalid)
Ez mi a fene???? Teljesen tanácstalan vagyok.

Franky2Ster

#1728
Ma belefutottam én is egy ilyenbe valóban nem fogadja el a Coinbase.

bitcoin:?r=https://bitpay.com/i/AX146Sxxxxxxxxxx


Master91

Idézetet írta: ngyptr4567 Dátum január 01, 2018, 08:18:17 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Egy újabb zöldfülü szeretne egy kis segítséget kérni:
- Szeretnék egy kis BTC-t kiküldeni a Coinbase-ről a Skrill számlára. Egyszer már csináltam, sikerült. (Mondjuk k* nagy volt a fee, de ezt most hagyjuk.)
A Skrill is BitPay tranzakciós oldalát használja. Viszon most az cím szövege amit át kell másolni, a szokásos wallet cím helyett egy "bitcoin:?r=https://bitpay.com/i/xxxxxx" vagy ilyesmi szerepelt. (Megnéztem a QR kódot is ugyan ez volt.) És persze, hogy nem fogadja el a COinbase. (invalid)
Ez mi a fene???? Teljesen tanácstalan vagyok.

Bitpayen nekem se működött a Coinbase úgy mint neked.

sebajtóbiás

#1731
Idézetet írta: Master91 Dátum január 01, 2018, 06:38:37 DÉLUTÁN
Bitstampre regisztrált valaki mostanában?

Olyan 4. napja várok arra, hogy verifikálják az identytimet.... írják, hogy több mint 24 óra is lehet ez a folyamat, de ez erős hogy több napja még nem történt meg.
Olvasd végig azt a szöveget...
"Unfortunately, we are currently experiencing high volumes of verification requests, causing backlogs of up to 2 weeks before they are processed."

Master91

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 01, 2018, 09:54:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Master91 Dátum január 01, 2018, 06:38:37 DÉLUTÁN
Bitstampre regisztrált valaki mostanában?

Olyan 4. napja várok arra, hogy verifikálják az identytimet.... írják, hogy több mint 24 óra is lehet ez a folyamat, de ez erős hogy több napja még nem történt meg.
Olvasd végig azt a szöveget...
"Unfortunately, we are currently experiencing high volumes of verification requests, causing backlogs of up to 2 weeks before they are processed."

Bsszus tényleg, ide nekem a hét pancsere címet. Köszi.

Soma0520



Soma0520

Hali!
Azt szeretném kérdezni, hogy Uphold-on is kell csinálni egy sepas "próba" utalást?
Lehet sima bankkártyával pénzt feltölteni?

szabee

Sziasztok

Tapasztalatok alapján, mennyi idő alatt oldja meg a problémát a coinbase, ha nem érkezik meg egy utalás?

köszi
Ha szeretnél ingyen ETH-t gyűjteni: http://ethcombo.com/?i=267266

urobee

Sziasztok!


MrCoin-on szerettem volna BTC-t vásárolni, de jelenleg felszámolnak +6000Ft Mining fee-t (amit picit azért túlzásnak tartok, amíg $20.000 környékén volt a BTC nem volt ilyen fee, mikor meg visszazuhan az árfolyam és érdemes lenne beszállni a földi halandóknak is, szinte minden oldalon megjelentek a különböző elnevezésű pluszban fizetendő költségek... De nem ez a téma most, ez legyen az én bajom... :) )


Szóval arra gondoltam, hogy ugyanitt (MrCoin) vásárolnék ETH-t és azt váltom át BTC-re pl. Binance-n (vagy más altcoinra)

Segítsetek légyszíves, hol lehet a buktató amit nem látok :) A Binance-on történő váltás költségén kívül lehet még valami olyan költség amit nem számoltam bele?

Köszi!

Master91

Gatehubra regisztraltam.
http://kepkezelo.com/images/rm8mtq14oxry7fupay63.png

Itt ramentem a Deposit/Recivere, azutan BTC, ottanni adressre Coinbasebol utaltam BTC-t,ami Coinbasebol elment, de itt Gatehubon semmit nem talalok belole.

Mit rontottam el?

Simi

Idézetet írta: urobee Dátum január 02, 2018, 11:43:17 DÉLUTÁN
Sziasztok!


MrCoin-on szerettem volna BTC-t vásárolni, de jelenleg felszámolnak +6000Ft Mining fee-t (amit picit azért túlzásnak tartok, amíg $20.000 környékén volt a BTC nem volt ilyen fee, mikor meg visszazuhan az árfolyam és érdemes lenne beszállni a földi halandóknak is, szinte minden oldalon megjelentek a különböző elnevezésű pluszban fizetendő költségek... De nem ez a téma most, ez legyen az én bajom... :) )


Szóval arra gondoltam, hogy ugyanitt (MrCoin) vásárolnék ETH-t és azt váltom át BTC-re pl. Binance-n (vagy más altcoinra)

Segítsetek légyszíves, hol lehet a buktató amit nem látok :) A Binance-on történő váltás költségén kívül lehet még valami olyan költség amit nem számoltam bele?

Köszi!


Nincs ebben semmi buktató, ha jó áron megkapod.
Ez kb olyan mint ahogy az emberek kisebb összegű exchangek közötti utaláshoz sem BTC-t használnak, hanem pl átváltják a BTC-t DOGE-ra, átküldik a másik exchange-re, ott pedig visszaváltják BTC-re. Gyorsabb is (legyen 5-10 perc), olcsóbb is (nem mindig, de általában el tudod adni ugyanolyan, vagy akár még magasabb áron is, mint vetted, csak figyelni kell és keresni az alkalmat).