Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

BlackJack

Sziasztok!


payeer-on hogy kerül át a btc a kátrtyára?


Előre is köszi a válaszokat :)


isiusi12

Üdv, olyankérdésem lenne hogy miért nem tudom eladni a BTC-m  mindent megadtam amit kér regisztrálásnál és mégis ezt írja:


Account Restricted
You are currently unable to buy and sell digital currency on Coinbase. Please visit https://support.coinbase.com for assistance.

woren

Idézetet írta: isiusi12 Dátum január 09, 2018, 09:51:27 DÉLELŐTT
Üdv, olyankérdésem lenne hogy miért nem tudom eladni a BTC-m  mindent megadtam amit kér regisztrálásnál és mégis ezt írja:


Account Restricted
You are currently unable to buy and sell digital currency on Coinbase. Please visit https://support.coinbase.com for assistance.


Verifikáltad az Accountodat ?

isiusi12

igen, már azon gondolkodtam csinálok másik Account-ot az lehet megoldás?
Idézetet írta: woren Dátum január 09, 2018, 09:53:02 DÉLELŐTT
Idézetet írta: isiusi12 Dátum január 09, 2018, 09:51:27 DÉLELŐTT
Üdv, olyankérdésem lenne hogy miért nem tudom eladni a BTC-m  mindent megadtam amit kér regisztrálásnál és mégis ezt írja:


Account Restricted
You are currently unable to buy and sell digital currency on Coinbase. Please visit https://support.coinbase.com for assistance.


Verifikáltad az Accountodat ?


igen, már azon gondolkodtam csinálok másik Account-ot az lehet megoldás?

Lara

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 08, 2018, 02:08:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Lara Dátum január 08, 2018, 12:31:37 DÉLUTÁN
Franky2Ster mit írtál nekik? Amit én írtam arra 23 napja nem reagáltak. Szerintem nem jól fogalmaztam meg a problémát.

sebajtóbiás nem én kapcsoltam be, legalábbis nem tudok róla. két dolog történt amire tippelni tudtam hogy történhetett:
- a megnövekedett árfolyam miatt átlépett egy értékhatárt a fiók és amiatt történt a dolog, vagy
- feltelepítettem egy poloniex alkalmazást és az kavart be valahogyan

Köszönöm a segítséget!

Hát, ha nem te kapcsoltad be, akkor valaki más, szóval nekem az első ami eszembe jut, hogy feltörték az accountodat, és beállították a 2FA-t, h te már ne juss be. De ha Franky2Sternél ugyanez volt és megoldották úgy hogy a pénze se veszett el, akkor lehet hogy mégiscsak a Poloniex aktiválta valamilyen okból vagy hibából kifolyólag. Viszont ha az alkalmazás, amit említettél, Androidos, akkor mégis esélyes, hogy illetéktelenek kavartak be:
https://twitter.com/Poloniex/status/940243721827872769

Köszi! Nem nyugtattál meg. :S A mailcím az maradt ugyanaz egyébként, mert módosítottam a jelszót is azonnal amikor már nem tudtam bejelentkezni. Csak azzal van bajom, hogy most így hogy nem tudok bejelentkezni, nem férek hozzá 4 havi termeléshez. :(

videoboy

Kicsit bosszantó, hogy a Poloniex-en le van tiltva a zec most már jó néhány napja.
Tudja valaki, hogy mikor oldják fel újra ?

Köszönöm.

Szajbergyerek

Szevasztok!

Már többször próbáltam vásárolni coinbase-en etheriumot de kártyás vásárlást nem engedi valamiért (coinbase a bankomra hivatkozik) OTP mastercarddal próbáltam fizetni a bankban azt mondták minden rendben van lehet vele vásárolni az interneten sőt eddig nem is volt gond vele a csak itt a coinbase-en.
A nemzetközi átutalás nem játszik mert viszonylag kis összegről van szó.
Tudtok ajánlani egy megbízható helyet ahol vehetek valamilyen altcoint bankártyával?

pube111

Idézetet írta: BlackJack Dátum január 09, 2018, 12:20:31 DÉLELŐTT
Sziasztok!


payeer-on hogy kerül át a btc a kátrtyára?


Előre is köszi a válaszokat :)
Először át kell váltani valamelyik valutába, utána tudod feltölteni.
Exchange - currency exchange - new request

FrenkyAti


cac

Sziasztok!

Cex.io-n van fent valaki? A kiutalással kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Bankkártyára szeretnék utalni euro-t, mert jóval olcsóbb a díj, mint SEPA-val. Elvileg van erre lehetőség (payment card). Itt keveredtem el.

If you already have a Visa card linked to your CEX.IO profile and you would like to use it for your withdrawal, you now need to make a one-time minimal deposit in the required currency first.
For example, if you want to withdraw USD, you have to fund your CEX.IO account with minimum 20 USD.
Withdrawals in other currencies will be disabled for this card.
The same logic applies to withdrawals in EUR and GBP.


Namármost az ellenőrzé során automatikusan beterheltk pár USD-t, amit utána jóvá is írtak. Ettől ugye még nem "égettem" be a kártyát automatikusan USD-re?

Valaki csinált már ilyet?



pcguru68

Sziasztok.Advcash-en fent van valaki?Istennek sem tudok rá jönni mondjuk a coinbasről vagy a cryptopiárólhogy tudok átutalni a advcash számlámra vagy kártyámra.Sehol nem találom fogadás fület ,vagy a fogadási számot.Ha valaki leírná lépésről lépésre megköszönném.köszi előre is

magellan

Idézetet írta: pcguru68 Dátum január 10, 2018, 06:41:44 DÉLELŐTT
Sziasztok.Advcash-en fent van valaki?Istennek sem tudok rá jönni mondjuk a coinbasről vagy a cryptopiárólhogy tudok átutalni a advcash számlámra vagy kártyámra.Sehol nem találom fogadás fület ,vagy a fogadási számot.Ha valaki leírná lépésről lépésre megköszönném.köszi előre is
Deposit funds / Bitcoin

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


BlackJack

Nem akarok vészmadár lenni, de az jött szembe:


https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/75gu4d/mastercard_joins_visa_to_ban_issuing_btc_prepaid/


Eszerint a Mastercard kártyák ellen is valami hasonló aljasságot terveznek, mint a VISA Crypto kártyákkal történt.


Meg ez is:


https://news.bitcoin.com/bitcoin-debit-cards-non-european-residents-visas-new-rules/


Utóbbi alapján viszont az nem tiszta nekem, hogy ha az EU pógárok továbbra is használhatják, akkor mi a frászért bannolták a VERIFIED accountokhoz tartozó igazoltan EU-s pógárok kártyáit is.


...csak úgy mondtam... mer ez egy fórum :)


Til

Idézetet írta: BlackJack Dátum január 10, 2018, 12:43:32 DÉLUTÁN
Nem akarok vészmadár lenni, de az jött szembe:


https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/75gu4d/mastercard_joins_visa_to_ban_issuing_btc_prepaid/


Eszerint a Mastercard kártyák ellen is valami hasonló aljasságot terveznek, mint a VISA Crypto kártyákkal történt.


Meg ez is:


https://news.bitcoin.com/bitcoin-debit-cards-non-european-residents-visas-new-rules/


Utóbbi alapján viszont az nem tiszta nekem, hogy ha az EU pógárok továbbra is használhatják, akkor mi a frászért bannolták a VERIFIED accountokhoz tartozó igazoltan EU-s pógárok kártyáit is.


...csak úgy mondtam... mer ez egy fórum :)
Szerintem is a mastercard kártyáknál is lesz valami.Bár lehet semmi.
A kártyákat pedig azért bannolták, mert a wavecrest aki a visa-val szerződésben ált, nem tartotta a feltételeket ezért a visa felbontotta a szerződést.Mivel nem a visa-val egyenes ágon voltak a kártyák szerződésben ,ezért a wavecrest megszűnésével a kártyák is megszűntek.
C:\> del c:\command.com

erwin.vadasz

Idézetet írta: Master91 Dátum január 08, 2018, 08:31:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 08, 2018, 07:27:18 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Aki ethermine.org -ra bányászik az is tapasztalja az alábbi jelenséget?
Minimum kifizetésnek 0.51 Ether van beállítva.Ethermine.org függetlenül,hogy elértem e a minimum kifizetési küszöböt ,7 naponta kiutalja az összeget.Jó legyen így,hogy hetente kitolja az ethert az éterbe, de a poloniexen ,már 6 órája semmi sem jelentkezik az utalásból.A polo-s minimumot elértem ,egész pontosan 0.57 ETH-t várok.Pár hónapja volt már az,hogy 2 hét!! míg átért az utalás ethermine-ról polora :) , de most is ez lesz??
Nálatok megérkezik időben az utalás?
Mondjuk azt nem értem, hogy egy OTP-s átutalás átmegy 1 órán belül, akkor amit arra találtak ki,hogy szupergyors legyen az már 6 órája semmi.
Az meg hab volt a tortán, mikor 2 hetet kellett rá várni.
Tobb mint feleve banyaszok etherminera, 0.05 rth amint megvan kuldi is nekem coinbasera. Nemvolt semmi gondom sose ezzel.


én is ethermine.org-on tolom...be van állítva 0,5 ether....hetente kitolja az addig ősszegyűlt mennyiséget, coinbasen szinte azonnal pár perc alatt meg is jelenik
Ami nem öl meg, az XP-t ad!!!

Til

Idézetet írta: erwin.vadasz Dátum január 10, 2018, 05:57:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Master91 Dátum január 08, 2018, 08:31:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 08, 2018, 07:27:18 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Aki ethermine.org -ra bányászik az is tapasztalja az alábbi jelenséget?
Minimum kifizetésnek 0.51 Ether van beállítva.Ethermine.org függetlenül,hogy elértem e a minimum kifizetési küszöböt ,7 naponta kiutalja az összeget.Jó legyen így,hogy hetente kitolja az ethert az éterbe, de a poloniexen ,már 6 órája semmi sem jelentkezik az utalásból.A polo-s minimumot elértem ,egész pontosan 0.57 ETH-t várok.Pár hónapja volt már az,hogy 2 hét!! míg átért az utalás ethermine-ról polora :) , de most is ez lesz??
Nálatok megérkezik időben az utalás?
Mondjuk azt nem értem, hogy egy OTP-s átutalás átmegy 1 órán belül, akkor amit arra találtak ki,hogy szupergyors legyen az már 6 órája semmi.
Az meg hab volt a tortán, mikor 2 hetet kellett rá várni.
Tobb mint feleve banyaszok etherminera, 0.05 rth amint megvan kuldi is nekem coinbasera. Nemvolt semmi gondom sose ezzel.


én is ethermine.org-on tolom...be van állítva 0,5 ether....hetente kitolja az addig ősszegyűlt mennyiséget, coinbasen szinte azonnal pár perc alatt meg is jelenik
Köszi azóta megérkezett már.7 óra után :). Ezek szerint a poloniex a ludas.
C:\> del c:\command.com

Olajbuvar

#1817
Sziasztok!

A poloniexre még 2017 decemberben regisztráltam. A profil hitelesítésem egészen a mai napig pendingen van, amit megértek mert tudom hogy leterhelt az oldal. Azonban ma ez az üzenet fogadott mikor be akartam lépni: "Your IP address is prohibited from accessing Poloniex. If you feel this is an error, please Contact Support." Azt is értem, hogy ezzel az ip címmel tilos hozzáférni, azt jelenti az üzenet. Azonban ha elindítom vpn kapcsolaton keresztül akkor újra be tudok lépni és látom, hogy az accountom verifikálása még mindign pending rewiew. Tudtok-e valamit ezzel kapcsolatban, hogy mások is kaptak e a mai napon ip miatt történő belépés megtagadást, illetve más egyéb ok.

Válaszaitokat előre is köszönöm :)

Kitsicrypto


bobalazs

gy gyors kérdés srácok. melyik coinra érdemes váltani bittrex és binance közötti átutaláshoz? (legkevesebb fee, buy-sell eltérés stb) doge ugye nincs binanceon, tehát nem jöhet szóba.