Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

magellan

Idézetet írta: kryptoman Dátum január 13, 2018, 12:24:57 DÉLUTÁN
A criptopay-en maradt btc-m. Az szeretném átjuttatni az Advcashre. Regisztráltam az advcash-re. Verifykáció nincs. Kell verifykálni a kártyához??
Hol találom a btc címet hogy oda küldjem?
Van valahol valamilyen leírás?
Deposit funds / Bitcoin Deposit
Verifikáció nélkül 250€- t költhetsz 1 kártyáról.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


kryptoman

Idézetet írta: magellan Dátum január 13, 2018, 12:57:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kryptoman Dátum január 13, 2018, 12:24:57 DÉLUTÁN
A criptopay-en maradt btc-m. Az szeretném átjuttatni az Advcashre. Regisztráltam az advcash-re. Verifykáció nincs. Kell verifykálni a kártyához??
Hol találom a btc címet hogy oda küldjem?
Van valahol valamilyen leírás?
Deposit funds / Bitcoin Deposit
Verifikáció nélkül 250€- t költhetsz 1 kártyáról.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ha 1.jpg-n a deposit gombra kattintok akkor 2.jpg-re jutok. Nem jutok el a btc címig

sebajtóbiás

Idézetet írta: kryptoman Dátum január 13, 2018, 01:10:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: magellan Dátum január 13, 2018, 12:57:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kryptoman Dátum január 13, 2018, 12:24:57 DÉLUTÁN
A criptopay-en maradt btc-m. Az szeretném átjuttatni az Advcashre. Regisztráltam az advcash-re. Verifykáció nincs. Kell verifykálni a kártyához??
Hol találom a btc címet hogy oda küldjem?
Van valahol valamilyen leírás?
Deposit funds / Bitcoin Deposit
Verifikáció nélkül 250€- t költhetsz 1 kártyáról.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ha 1.jpg-n a deposit gombra kattintok akkor 2.jpg-re jutok. Nem jutok el a btc címig


Be kell írnod, mennyi USD-vel szeretnéd feltölteni, abból kiszámolja, mennyi BTC-t küldjél és ad címet is.

sebajtóbiás

Idézetet írta: kryptoman Dátum január 13, 2018, 12:21:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: adamszumu Dátum január 13, 2018, 12:00:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: TeVe1995 Dátum január 13, 2018, 12:32:39 DÉLELŐTT
Sziasztok. Zöldfülü vagyok és nagy segítségre lenne szügségem.
Én kb 3 hónapja kezdtem bele a bányászatba igaz nem erőmű gépekkel hanem hanem valmi kezdetleges géppel meg valmi 3 gb egyszerűbb vga-val. Én most zchas-t bányászok polloniex-re,ebből kb 15-20 ezer ft jön be ami nem valami sok. most nyáron szertnék bővülni csak addig nem szeretnék beruházni amig nem tudom hogy ami van polloniex-en pénzem ugye btc ben azt miként és hogyan juttatom át a számlámra.
Kérlek titeket valaki segítsen nekem ebben a problémámban. Nagyon köszönöm.
Poloniexről a BTC-t átutalod coinbase re ott átváltod a BTC-t euróba és SEPA utalással számlára,
én is arra a kérdésre várom a választ hogy hogyan lehet a coinbase re a bankszámlát kötni de  legalább ezzel is segítek.


A kraken nem lenne olcsóbb??


Kraken jelenleg használhatatlan. Lenne még a Bitstamp, ott már hetek óta várok a verifikációra. Van még a coinmate.io, ők is támogatnak SEPA-t, érdemes lehet megpróbálni.

adamszumu

#1844
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 13, 2018, 01:42:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kryptoman Dátum január 13, 2018, 12:21:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: adamszumu Dátum január 13, 2018, 12:00:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: TeVe1995 Dátum január 13, 2018, 12:32:39 DÉLELŐTT
Sziasztok. Zöldfülü vagyok és nagy segítségre lenne szügségem.
Én kb 3 hónapja kezdtem bele a bányászatba igaz nem erőmű gépekkel hanem hanem valmi kezdetleges géppel meg valmi 3 gb egyszerűbb vga-val. Én most zchas-t bányászok polloniex-re,ebből kb 15-20 ezer ft jön be ami nem valami sok. most nyáron szertnék bővülni csak addig nem szeretnék beruházni amig nem tudom hogy ami van polloniex-en pénzem ugye btc ben azt miként és hogyan juttatom át a számlámra.
Kérlek titeket valaki segítsen nekem ebben a problémámban. Nagyon köszönöm.
Poloniexről a BTC-t átutalod coinbase re ott átváltod a BTC-t euróba és SEPA utalással számlára,
én is arra a kérdésre várom a választ hogy hogyan lehet a coinbase re a bankszámlát kötni de  legalább ezzel is segítek.


A kraken nem lenne olcsóbb??


Kraken jelenleg használhatatlan. Lenne még a Bitstamp, ott már hetek óta várok a verifikációra. Van még a coinmate.io, ők is támogatnak SEPA-t, érdemes lehet megpróbálni.
En is azert dontottem a coinbase mellett mert bem mukodott a kraken de mar mukodik szoval semmi gond csak meg a 3. Lépcsővel szenvedek
A kraken-en kell nekem a 4. Szint ahoz hogy utaljak magamnak?

bazsy

Idézetet írta: adamszumu Dátum január 13, 2018, 03:35:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 13, 2018, 01:42:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kryptoman Dátum január 13, 2018, 12:21:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: adamszumu Dátum január 13, 2018, 12:00:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: TeVe1995 Dátum január 13, 2018, 12:32:39 DÉLELŐTT
Sziasztok. Zöldfülü vagyok és nagy segítségre lenne szügségem.
Én kb 3 hónapja kezdtem bele a bányászatba igaz nem erőmű gépekkel hanem hanem valmi kezdetleges géppel meg valmi 3 gb egyszerűbb vga-val. Én most zchas-t bányászok polloniex-re,ebből kb 15-20 ezer ft jön be ami nem valami sok. most nyáron szertnék bővülni csak addig nem szeretnék beruházni amig nem tudom hogy ami van polloniex-en pénzem ugye btc ben azt miként és hogyan juttatom át a számlámra.
Kérlek titeket valaki segítsen nekem ebben a problémámban. Nagyon köszönöm.
Poloniexről a BTC-t átutalod coinbase re ott átváltod a BTC-t euróba és SEPA utalással számlára,
én is arra a kérdésre várom a választ hogy hogyan lehet a coinbase re a bankszámlát kötni de  legalább ezzel is segítek.


A kraken nem lenne olcsóbb??


Kraken jelenleg használhatatlan. Lenne még a Bitstamp, ott már hetek óta várok a verifikációra. Van még a coinmate.io, ők is támogatnak SEPA-t, érdemes lehet megpróbálni.
En is azert dontottem a coinbase mellett mert bem mukodott a kraken de mar mukodik szoval semmi gond csak meg a 3. Lépcsővel szenvedek
A kraken-en kell nekem a 4. Szint ahoz hogy utaljak magamnak?


Nem kell a 4.-dik szint krakenen a Tier2-től már tudsz SEPAval kiutalni bankszámlára

Mr Brown

 Tegnap gyűlt össze a kis átutalni való az ethermine-ról a kraken címemre. Szép és jó minden de a krakenre nem érkezik meg. Eddig sosem történt még ilyen. Kicsit idegesítő mivel 0.20 ETH-ról van szó ami jelenlegi állásban nem keveset ér.  Járt így más így esetleg valami ötlet, hogy hogyan lehetne leellenőrizni mi is lehet a helyzet?

bbarna

Idézetet írta: Mr Brown Dátum január 13, 2018, 05:05:16 DÉLUTÁN
Tegnap gyűlt össze a kis átutalni való az ethermine-ról a kraken címemre. Szép és jó minden de a krakenre nem érkezik meg. Eddig sosem történt még ilyen. Kicsit idegesítő mivel 0.20 ETH-ról van szó ami jelenlegi állásban nem keveset ér.  Járt így más így esetleg valami ötlet, hogy hogyan lehetne leellenőrizni mi is lehet a helyzet?


Nyugi..szerver karbantartás volt. Várjál 24-48 órát...

sebajtóbiás

Idézetet írta: bbarna Dátum január 13, 2018, 05:07:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mr Brown Dátum január 13, 2018, 05:05:16 DÉLUTÁN
Tegnap gyűlt össze a kis átutalni való az ethermine-ról a kraken címemre. Szép és jó minden de a krakenre nem érkezik meg. Eddig sosem történt még ilyen. Kicsit idegesítő mivel 0.20 ETH-ról van szó ami jelenlegi állásban nem keveset ér.  Járt így más így esetleg valami ötlet, hogy hogyan lehetne leellenőrizni mi is lehet a helyzet?


Nyugi..szerver karbantartás volt. Várjál 24-48 órát...

Igen, upgradeltek, kozben mar beindultak, de azt irjak meg mindig lehet akadozas vagy leallas. Beutalas:
"For fiat or crypto deposits (initiated before, during or following the downtime) please allow up to 2 additional business days for funds to be credited"
https://blog.kraken.com/post/1449/kraken-returns-with-free-trading/

adamszumu

#1849
Idézetet írta: bazsy Dátum január 13, 2018, 05:01:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: adamszumu Dátum január 13, 2018, 03:35:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 13, 2018, 01:42:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kryptoman Dátum január 13, 2018, 12:21:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: adamszumu Dátum január 13, 2018, 12:00:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: TeVe1995 Dátum január 13, 2018, 12:32:39 DÉLELŐTT
Sziasztok. Zöldfülü vagyok és nagy segítségre lenne szügségem.
Én kb 3 hónapja kezdtem bele a bányászatba igaz nem erőmű gépekkel hanem hanem valmi kezdetleges géppel meg valmi 3 gb egyszerűbb vga-val. Én most zchas-t bányászok polloniex-re,ebből kb 15-20 ezer ft jön be ami nem valami sok. most nyáron szertnék bővülni csak addig nem szeretnék beruházni amig nem tudom hogy ami van polloniex-en pénzem ugye btc ben azt miként és hogyan juttatom át a számlámra.
Kérlek titeket valaki segítsen nekem ebben a problémámban. Nagyon köszönöm.
Poloniexről a BTC-t átutalod coinbase re ott átváltod a BTC-t euróba és SEPA utalással számlára,
én is arra a kérdésre várom a választ hogy hogyan lehet a coinbase re a bankszámlát kötni de  legalább ezzel is segítek.


A kraken nem lenne olcsóbb??


Kraken jelenleg használhatatlan. Lenne még a Bitstamp, ott már hetek óta várok a verifikációra. Van még a coinmate.io, ők is támogatnak SEPA-t, érdemes lehet megpróbálni.
En is azert dontottem a coinbase mellett mert bem mukodott a kraken de mar mukodik szoval semmi gond csak meg a 3. Lépcsővel szenvedek
A kraken-en kell nekem a 4. Szint ahoz hogy utaljak magamnak?


Nem kell a 4.-dik szint krakenen a Tier2-től már tudsz SEPAval kiutalni bankszámlára
Már regebben is meg akartam kérdezni hogy miert XBT a BitCoin a kraken-en?
És hogyan lehet átváltani XBT-t eur ra mert szerintem ott bonyi nagyon, withdraw-nal ott meg azt irja ki hogy feature disabled.
Mi történik hogy ha eurót utalok otps huf számlára?

Franky2Ster


DrPascal

#1851
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum január 13, 2018, 07:06:14 DÉLUTÁN
Szerintem az uquidnak annyi.


Ezt miből gondolod?


Egyébként ezt kaptam a Wavecrest-től:
Dear Cardholder,


As you are aware, we had to close your WaveCrest issued Visa® Prepaid Card effective January 4, 2018.


How do I get my refund?


To request your refund, you must complete the "Card Unload Authorization Form" and select how you would like your refund to be processed:
Option 1 - Return to Business Partner (within 10 days, no identity verification required)  - Transfer funds back to your Business Partner's account.  If you choose this option, we will be able to return the funds back to your Business Partner within 10 days. 
Option 2 - Bank Transfer (within 30 days, identity verification required)  -If you choose to receive your funds via a bank transfer, you must verify your identity with us regardless of whether your account is KYC1 or KYC2 to protect yourself from fraud.  You need to submit your completed form to us and pass our verification process, and funds will then be transferred to your bank account within 30 days.
We apologize for any inconvenience caused. If you have any questions, please contact us at support14@mychoicecorporate.com


Sincerely,
WaveCrest


Az érdekesség, hogy 2 Uquid kártyám is van náluk különböző email címmel, de csak az egyikre jött meg a levél.
Jól értem, hogy az egyes pontot választva a Uquid-hoz küldik vissza a pénzt?

Franky2Ster

A napokban próbáltam igényelni kártyát de azt se mondják,hogy bű vagy bá.

Balázs1105

Sziasztok!

Coinbase-hez milyen bank kártyát kell csatolni? Dombornyomott szükséges mindenképp igaz? Mire kell még figyelnem? 

A következő kártyákból melyiket ajánljátok?

https://www.otpbank.hu/portal/hu/BetetiKartya

Vagy milyen módszert ajánlotok hogy készpénzesítsem a kripto valutáimat?

Köszönöm a segítséget!!




DrPascal

Értem!
Az én 2 kártyám is eltűnt az oldalukról, bár tölteni már talán nyár óta nem is lehetett.
Az egyik ráadásul igazolt volt. A kettőn összesen kb. €600 pihen, jó lenne visszaszerezni...

Master91

Idézetet írta: Balázs1105 Dátum január 14, 2018, 11:59:02 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Coinbase-hez milyen bank kártyát kell csatolni? Dombornyomott szükséges mindenképp igaz? Mire kell még figyelnem? 

A következő kártyákból melyiket ajánljátok?

https://www.otpbank.hu/portal/hu/BetetiKartya

Vagy milyen módszert ajánlotok hogy készpénzesítsem a kripto valutáimat?

Köszönöm a segítséget!!
Kártyákterén nem vagyok otthon, sima OTP-s bankkártyám van (amivel mondjuk ebayen is tudok vásárolni) azzal működik.

wminer

Valaki járt már úgy, hogy nem tudott belépni Kraken-re? "Invalid login" a hibaüzenet. A password reset-re sem küld e-mailt és a felhasználónév emlékeztetőre sem. Semmilyen e-mail nem jön kb egy hete. Az újraindulásról sem jött meg. Tipp?

Laca012

Na én is itt vagyok újra..
Jó hír, az £500+£1.75 fee visszakerült a Spectrocoin kártyámra.  8)


Most márcsak azt nem tudom eldönteni, hogy "simán" a Spectrocoin honlapján "unload"-oljam a kártyát aztán menekítsem a BTC-t valahova máshova, ezzel bukjak fee-ket meg az árfolyamon kb £50-ot,
vagy "csak" töltsek ki egy unload formot aztán menjen csak vissza GBP-ben a Spectrocoin angol font walletembe aztán várjak amíg lesz új kártya amit elvileg ingyen adnak majd és akkor (elvileg) nincs veszteség?
Ki-hogyan csinálta-gondolja?

willow

Idézetet írta: Laca012 Dátum január 14, 2018, 05:22:35 DÉLUTÁN
Na én is itt vagyok újra..
Jó hír, az £500+£1.75 fee visszakerült a Spectrocoin kártyámra.  8)


Most márcsak azt nem tudom eldönteni, hogy "simán" a Spectrocoin honlapján "unload"-oljam a kártyát aztán menekítsem a BTC-t valahova máshova, ezzel bukjak fee-ket meg az árfolyamon kb £50-ot,
vagy "csak" töltsek ki egy unload formot aztán menjen csak vissza GBP-ben a Spectrocoin angol font walletembe aztán várjak amíg lesz új kártya amit elvileg ingyen adnak majd és akkor (elvileg) nincs veszteség?
Ki-hogyan csinálta-gondolja?


Bizalomvesztés-menekülés. Én igy csinálnám.

Til

Idézetet írta: Laca012 Dátum január 14, 2018, 05:22:35 DÉLUTÁN
Na én is itt vagyok újra..
Jó hír, az £500+£1.75 fee visszakerült a Spectrocoin kártyámra.  8)


Most márcsak azt nem tudom eldönteni, hogy "simán" a Spectrocoin honlapján "unload"-oljam a kártyát aztán menekítsem a BTC-t valahova máshova, ezzel bukjak fee-ket meg az árfolyamon kb £50-ot,
vagy "csak" töltsek ki egy unload formot aztán menjen csak vissza GBP-ben a Spectrocoin angol font walletembe aztán várjak amíg lesz új kártya amit elvileg ingyen adnak majd és akkor (elvileg) nincs veszteség?
Ki-hogyan csinálta-gondolja?
Már leírtam ,de én úgy csináltam,hogy átváltottam ETH-ba a spectro-nál, majd kiküldtem poloniexre.Btc-t elég húzós küldeni a magas fee miatt.
C:\> del c:\command.com