Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

pcguru68

Sziasztok.egy kis érdekes történet hova külditek a megtermelt pénzeteket.
Coinbaisről 2 utalásból 1 jött meg advcash-re A másik eltűnt . A crytopiárol 1 utalásom volt de az is eltűnt. coinon 22 eurónyi btc-t küldtem de csak 0,61 euronyi btc jött át 3% díj mellett.
De elötte 2 órával átküldtem 10 euronyi btc hogy tudjak bank kártyát rendelni,031 eurot vont le.
A cryptopiáról is nulla lett a számla csak advcashre nem jött át több napja
Coinbasen és a cryptopián is leírták a fizetés megtörtént.A cryptopián 0.00269541btc-ből 0.00169541btc-nek kellet volna átmenni,de semmi nem jött át.6 blockos ellenörzés megtörtént.

Ennyi választ kaptam csak advcash-től
Hello Jozef,

Thank you for contacting Advanced Cash support center.

Transfer to 16hjV736TWRYuV2na72gLjV82KfXSuiYYK is credited to your account (transaction a7a3a256-cfec-4523-82ba-79384985b792).
Please note that there is a gateway fee for each Bitcoin transaction which makes small transfers unreasonable as in some cases the amount itelf may be equal or less than the fee and you will receive nothing.

Erre  megkérdeztem
Akkor azt nem értem 10 euronyi btc-ből 0,3 euronyi btc vontak le.utána 2 órával 21.95 euronyi btc-ből levontak 21,34 euronyi btc-ttranzakcios díjként .ez valahogy nem stimmel.Még ha 1 eurót von le nem csináltam volna ekkora cirkuszt. \>:(Fótokat is küldtem nekik de semmi . Legközelebb ha 100 eurot küldök át még én fogok fizetni?A crytopiáról át küldött 0,00169541 btc mind elment tranzakcios díjként? na erre már nem válaszoltak semmit.nagyon csalódtam csak tudnám hogy tudom a bent levő euromat kimenekíteni.

Soda


pcguru68

   Bitcoin   fee:0.00%    0.00 USD   6 Bitcoin network confirmations   0.00 USD   
3% kezelési költségel hírdeti

varsza

Idézetet írta: afonyaliderc Dátum január 15, 2018, 09:55:54 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy olvasattam sokat ezt a forumot, de lenne egy kérdésem, mivel nem találtam erre választ.
Jelenleg az otpnél van visa kártyám, de azt nemtudom hogy elfgadja-e a Coinbase, Ma igényeltem egy K&H-s bankszámlát és ez Maestro kártya, ezt a coinbase elfogjada? Olvastam hogy ennel a banknal van 3d secure is ami feltétlen szükséges a Coinbase reghez.

Válaszokat előre is köszönöm.

A Magyar kartyakat nem igazan szereti a coinbase, inkabb regisztralj szamlaval es utalj el 1€-t SEPA transzferrel a szamladrol a megadott adatokkal. Ahogy itt mar korabban leirtak 2-3 nap mig megerkezik az € wallet-edbe a penz és utana mar nyugodtan feltoltheted a szamladat egy masik ezuttal nagyobb osszegu utalassal (sepa). Ezutan szabad a palya a coin vasar elott.

Gyjuhi

Idézetet írta: varsza Dátum január 16, 2018, 09:23:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: afonyaliderc Dátum január 15, 2018, 09:55:54 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy olvasattam sokat ezt a forumot, de lenne egy kérdésem, mivel nem találtam erre választ.
Jelenleg az otpnél van visa kártyám, de azt nemtudom hogy elfgadja-e a Coinbase, Ma igényeltem egy K&H-s bankszámlát és ez Maestro kártya, ezt a coinbase elfogjada? Olvastam hogy ennel a banknal van 3d secure is ami feltétlen szükséges a Coinbase reghez.

Válaszokat előre is köszönöm.

A Magyar kartyakat nem igazan szereti a coinbase, inkabb regisztralj szamlaval es utalj el 1€-t SEPA transzferrel a szamladrol a megadott adatokkal. Ahogy itt mar korabban leirtak 2-3 nap mig megerkezik az € wallet-edbe a penz és utana mar nyugodtan feltoltheted a szamladat egy masik ezuttal nagyobb osszegu utalassal (sepa). Ezutan szabad a palya a coin vasar elott.

Nekem OTP-s káryta van simán ment decemberben minden oda vissza.
Keresek:
- Asztali 8Gb DDR3 modult 1666Mhz
- AMD rx 550 4gb kártyát


BTC:  19LLChu8WZ7qhoxwXmxzvUWZYTyJjq2Ar7

ETH: 0x6176112Cc342876CE49cD7C931A416cD5067E139


LTC: LcLAtNUvF9TjJBp7VTLZFab3tM78QKLVNC

pcguru68

#1885
sziasztok.advcashről hogy tudok sepat küldeni coinbasre?valaki leírná nekem részletesen?előre is köszönöm

Sfintu

Idézetet írta: Gyjuhi Dátum január 17, 2018, 09:01:13 DÉLELŐTT
Idézetet írta: varsza Dátum január 16, 2018, 09:23:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: afonyaliderc Dátum január 15, 2018, 09:55:54 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy olvasattam sokat ezt a forumot, de lenne egy kérdésem, mivel nem találtam erre választ.
Jelenleg az otpnél van visa kártyám, de azt nemtudom hogy elfgadja-e a Coinbase, Ma igényeltem egy K&H-s bankszámlát és ez Maestro kártya, ezt a coinbase elfogjada? Olvastam hogy ennel a banknal van 3d secure is ami feltétlen szükséges a Coinbase reghez.

Válaszokat előre is köszönöm.





A Magyar kartyakat nem igazan szereti a coinbase, inkabb regisztralj szamlaval es utalj el 1€-t SEPA transzferrel a szamladrol a megadott adatokkal. Ahogy itt mar korabban leirtak 2-3 nap mig megerkezik az € wallet-edbe a penz és utana mar nyugodtan feltoltheted a szamladat egy masik ezuttal nagyobb osszegu utalassal (sepa). Ezutan szabad a palya a coin vasar elott.

Nekem OTP-s káryta van simán ment decemberben minden oda vissza.

Szia!
Mekkora összegek mozogtak Coinbasről OTP-re? A tavaly szeptemberi és januári időszak közötti tranzakciók a fórumokon eléggé vegyesek amik a teljesülést illeti.
Én most szeretnék első ízben pénzt kivonni Coinbase-ről és elgondolkodtató, hogy a már beregisztrált OTP-s számlára utaljam SEPA-val, vagy kerüljem meg ezeket egy másik DEBIT-tel...

Van olyan aki mostanában rágta magát ezen át és megvan a mostani állapotnak megfelelő útvonal Coinbase-ről, vagy Poloniex-ről HUF-ra?
JÓ SZERENCSÉT !

Til

Sziasztok!
Aki használ Skrill bankkártyát az legyen szíves ossza meg ,hogy milyen tranzakciós költségek vannak.
Az oldalukon amit közölnek az enyhén szólva szűkszavú.Nem látom például, hogy az online/POS terminálos fizetés esetén mennyi a fee?(Ennek a tranzakciónak mennyi a díja és van e átváltási költség pl ha EUR-ban van és forintért vásárolok)
Mennyi a kártya havidíja?
Ha bitcoint szeretnék rátölteni, akkor annak azt írja ,hogy a díja 1%, de annak mennyi a díja mikor a bitcoint átváltja EUR -ba?
Van valami olcsóbb módja is ,ha fel akarom tölteni a számlám?Valami külső oldal pl changer stb.Ahova pl küldök más cryptot a BTC-n kívül(a magas fee miatt) és azt ott átváltva küldöm Skrill-re pl EUR-ban?
Bocsi a sok kérdésért, lehet már volt itt róla szó ,de a fórumon rákeresve semmit sem dobott ki.
Köszönöm
C:\> del c:\command.com

VampireV

#1888
Idézetet írta: Til Dátum január 19, 2018, 01:23:54 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Aki használ Skrill bankkártyát az legyen szíves ossza meg ,hogy milyen tranzakciós költségek vannak.
Az oldalukon amit közölnek az enyhén szólva szűkszavú.Nem látom például, hogy az online/POS terminálos fizetés esetén mennyi a fee?(Ennek a tranzakciónak mennyi a díja és van e átváltási költség pl ha EUR-ban van és forintért vásárolok)
Mennyi a kártya havidíja?
Ha bitcoint szeretnék rátölteni, akkor annak azt írja ,hogy a díja 1%, de annak mennyi a díja mikor a bitcoint átváltja EUR -ba?
Van valami olcsóbb módja is ,ha fel akarom tölteni a számlám?Valami külső oldal pl changer stb.Ahova pl küldök más cryptot a BTC-n kívül(a magas fee miatt) és azt ott átváltva küldöm Skrill-re pl EUR-ban?
Bocsi a sok kérdésért, lehet már volt itt róla szó ,de a fórumon rákeresve semmit sem dobott ki.
Köszönöm

Éves kártyadíj 10eur
Feltölteni pl. spectrocoin-ról is tudod, ott átváltod a coint euróba, vagy dollárba(arra, amilyen a számlád/kártyád), és onnan meg azt utalod ki. Más opciót nem tudok, lehet, h van.
A bolti fizetésnél meg nem tudom megmondani, hogy mennyit szednek le, istenért sem találok egy bolti tranzakciót...
Szerk.: haha, ha jó helyen keresném, akkor meg is találnám...:D Bolti tranzakció, konkrétan coop-os vásárlás :D: Fee: 0 eur
Netes vásárlásnál dettó

Til

Idézetet írta: VampireV Dátum január 19, 2018, 01:27:48 DÉLUTÁN

Éves kártyadíj 10eur
Feltölteni pl. spectrocoin-ról is tudod, ott átváltod a coint euróba, vagy dollárba(arra, amilyen a számlád/kártyád), és onnan meg azt utalod ki. Más opciót nem tudok, lehet, h van.
A bolti fizetésnél meg nem tudom megmondani, hogy mennyit szednek le, istenért sem találok egy bolti tranzakciót...
Szerk.: haha, ha jó helyen keresném, akkor meg is találnám... :D Bolti tranzakció, konkrétan coop-os vásárlás :D : Fee: 0 eur
Netes vásárlásnál dettó
Köszönöm!
C:\> del c:\command.com

zolcoin

Idézetet írta: VampireV Dátum január 19, 2018, 01:27:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 19, 2018, 01:23:54 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Aki használ Skrill bankkártyát az legyen szíves ossza meg ,hogy milyen tranzakciós költségek vannak.
Az oldalukon amit közölnek az enyhén szólva szűkszavú.Nem látom például, hogy az online/POS terminálos fizetés esetén mennyi a fee?(Ennek a tranzakciónak mennyi a díja és van e átváltási költség pl ha EUR-ban van és forintért vásárolok)
Mennyi a kártya havidíja?
Ha bitcoint szeretnék rátölteni, akkor annak azt írja ,hogy a díja 1%, de annak mennyi a díja mikor a bitcoint átváltja EUR -ba?
Van valami olcsóbb módja is ,ha fel akarom tölteni a számlám?Valami külső oldal pl changer stb.Ahova pl küldök más cryptot a BTC-n kívül(a magas fee miatt) és azt ott átváltva küldöm Skrill-re pl EUR-ban?
Bocsi a sok kérdésért, lehet már volt itt róla szó ,de a fórumon rákeresve semmit sem dobott ki.
Köszönöm

Éves kártyadíj 10eur
Feltölteni pl. spectrocoin-ról is tudod, ott átváltod a coint euróba, vagy dollárba(arra, amilyen a számlád/kártyád), és onnan meg azt utalod ki. Más opciót nem tudok, lehet, h van.
A bolti fizetésnél meg nem tudom megmondani, hogy mennyit szednek le, istenért sem találok egy bolti tranzakciót...
Szerk.: haha, ha jó helyen keresném, akkor meg is találnám...:D Bolti tranzakció, konkrétan coop-os vásárlás :D: Fee: 0 eur
Netes vásárlásnál dettó


Szia!

Új vagyok még itt és az egész bányászat világában is.
Coinbase-ről sikerült átküldeni egy kis pénzt spectrocoin-ra ahol átváltottam euro-ra.
Két kérdésem lenne.
A skrill-re belépve nekem HUF egyenleget ír és nem eur/usd. Ez okozhat e problémát ha kikérek rá euro-t vagy automatikusan átváltja?
A második kérdésem,hogy amikor spectrocoinon kitöltöm,hogy hova kérem,mekkora összeget,akármit írok be a következő sorban a receive amount mezőben 0 marad és nem a fee-vel csökkentett összeg.
Mi lehet a probléma? El merjem így indítani az utalást,vagy eltűnik a pénzem?

Köszönöm a segítséget!

Üdv.: Zoli

quwarg

Sziasztok!21.01.2018 18:18:34 kor küldtem Zcash-t Poloniexre ezt mikor irják jóvá? Pont maintenance volt,ilyenkor mi a teendő?

woren

Nekem kb 3 napi ZCash bányászat nem ment még át Nanopoolról Poloniexre, pedig már jó a wallet, ilyenkor a Poolnak kell írni vagy Poloniexnek ?

Fagyi Zoli

Idézetet írta: Gyjuhi Dátum január 17, 2018, 09:01:13 DÉLELŐTT
Idézetet írta: varsza Dátum január 16, 2018, 09:23:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: afonyaliderc Dátum január 15, 2018, 09:55:54 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy olvasattam sokat ezt a forumot, de lenne egy kérdésem, mivel nem találtam erre választ.
Jelenleg az otpnél van visa kártyám, de azt nemtudom hogy elfgadja-e a Coinbase, Ma igényeltem egy K&H-s bankszámlát és ez Maestro kártya, ezt a coinbase elfogjada? Olvastam hogy ennel a banknal van 3d secure is ami feltétlen szükséges a Coinbase reghez.

Válaszokat előre is köszönöm.

A Magyar kartyakat nem igazan szereti a coinbase, inkabb regisztralj szamlaval es utalj el 1€-t SEPA transzferrel a szamladrol a megadott adatokkal. Ahogy itt mar korabban leirtak 2-3 nap mig megerkezik az € wallet-edbe a penz és utana mar nyugodtan feltoltheted a szamladat egy masik ezuttal nagyobb osszegu utalassal (sepa). Ezutan szabad a palya a coin vasar elott.

Nekem OTP-s káryta van simán ment decemberben minden oda vissza.


Coinbase-n a bankártya, csak gyors vásárlásra használható (már egy ideje). Kiutáláshoz, bankszámlát kell verifikálni.
Nem mindig a tapasztalat a helyes információ forrás!
Pld: A PC füsttel működik, mert ha kijön belőle a füst, akkor nem működik tovább!

Fagyi Zoli

Idézetet írta: pcguru68 Dátum január 16, 2018, 04:42:50 DÉLUTÁN
Sziasztok.egy kis érdekes történet hova külditek a megtermelt pénzeteket.
Coinbaisről 2 utalásból 1 jött meg advcash-re A másik eltűnt . A crytopiárol 1 utalásom volt de az is eltűnt. coinon 22 eurónyi btc-t küldtem de csak 0,61 euronyi btc jött át 3% díj mellett.
De elötte 2 órával átküldtem 10 euronyi btc hogy tudjak bank kártyát rendelni,031 eurot vont le.
A cryptopiáról is nulla lett a számla csak advcashre nem jött át több napja
Coinbasen és a cryptopián is leírták a fizetés megtörtént.A cryptopián 0.00269541btc-ből 0.00169541btc-nek kellet volna átmenni,de semmi nem jött át.6 blockos ellenörzés megtörtént.

Ennyi választ kaptam csak advcash-től
Hello Jozef,

Thank you for contacting Advanced Cash support center.


Transfer to 16hjV736TWRYuV2na72gLjV82KfXSuiYYK is credited to your account (transaction a7a3a256-cfec-4523-82ba-79384985b792).
Please note that there is a gateway fee for each Bitcoin transaction which makes small transfers unreasonable as in some cases the amount itelf may be equal or less than the fee and you will receive nothing.

Erre  megkérdeztem
Akkor azt nem értem 10 euronyi btc-ből 0,3 euronyi btc vontak le.utána 2 órával 21.95 euronyi btc-ből levontak 21,34 euronyi btc-ttranzakcios díjként .ez valahogy nem stimmel.Még ha 1 eurót von le nem csináltam volna ekkora cirkuszt. \>:(Fótokat is küldtem nekik de semmi . Legközelebb ha 100 eurot küldök át még én fogok fizetni?A crytopiáról át küldött 0,00169541 btc mind elment tranzakcios díjként? na erre már nem válaszoltak semmit.nagyon csalódtam csak tudnám hogy tudom a bent levő euromat kimenekíteni.


A BTC trasfer költség, ha jól tudom, akkor mindig 0,001BTC és erre jönnek rá az exchange fee-k
Nem mindig a tapasztalat a helyes információ forrás!
Pld: A PC füsttel működik, mert ha kijön belőle a füst, akkor nem működik tovább!

Highwayman


MACSKAFOGO


tomno1



vrm42

Skrill verifikáció 3 nap volt, most tudtam megrendelni a kártyát. Jó lenne, ha ez hosszabb életű lenne, mint az uquid, xapo, spectrocoin...
Lehet BTC-vel feltölteni, de nem közvetlenül, hanem bitpay-es fizetéssel. Felraktam a Mycelium app-ot, azzal egyszerűen ment QR kóddal.
Kártya 10 euro, két héten belül meg kéne jönnie.


Card limits
Currently available for purchase: EUR 2700.00 (50 transactions remaining)
Currently available for cash withdrawal: EUR 900.00 (10 transactions remaining)