Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 7 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

FrenkyAti

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum január 29, 2018, 07:02:09 DÉLUTÁN
Ha nichash-en bányászol ott lehet kérni a PayPalos kifizetést.


Valahogy nem találok ilyen lehetőséget. Csak annyit találtam, hogy lehet Paypal-lal venni nálik hash power-t. Amúgy pont Nicehast használok és jó lenne ha lehetne közvetlen küldeni Paypal-ra

Pr0xy28

Egy kis segítség kellene.. Adott egy oldal https://shapeshift.io megadom a két átváltani kivánt coint..stb nem ez a lényeg, majd mikor megadja a címet ahová utalni kell jelen esetben Zcash, ha a címet beírom cryptopia withdraw felületébe azt írja invalid.Mi lehet a gond?

traktoros

Hali !


Már párszor eszembe jutott, hogy mi van ha az ember pár év múlva sok sok kriptopénzt halmoz fel és tegyük fel ki akar venni egy nagyobb összeget, akkor azt hol teheti meg? Mert több váltón is elég kicsik a napi limitek. Vagy addigra a piac növekedésével ez is nőni fog ? A bálnák hol veszik-teszik azt az irdatlan pénz mennyiséget be-ki ?
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

Franky2Ster

Ha vállalkozó vagy simán kikérheted Coinbasről is OTP kártyára milliókat is.

ata88

Sziasztok!bittrexen vagyok beregelve. Most igy a nagy esesek kozepette melyik coint ajanljatok, amivel egy kisebb nyereseget lehet majd elkonyvelni, ha elindul egyszer? Es most itt nem a btc-re gondolok. Koszi szepen.

lorilori

Sziasztok

Van valami prepaid kartya amit még nem tiltottak le? Illetve ti hova utaljatok ki coinbaserol az Eurot vagy Dollart? Nem szeretnem bankszamlara, valami kartyaszolgaltato kellene vagy olyan wallet ami esetleg ad kartyat.


bazsy

Idézetet írta: lorilori Dátum január 31, 2018, 05:02:13 DÉLUTÁN
Sziasztok

Van valami prepaid kartya amit még nem tiltottak le? Illetve ti hova utaljatok ki coinbaserol az Eurot vagy Dollart? Nem szeretnem bankszamlara, valami kartyaszolgaltato kellene vagy olyan wallet ami esetleg ad kartyat.


Jelenleg minden ilyen cryptos kártya tiltva van tudomásom szerint,vannak prepaid kártyák de már nincs olyan hogy verified nélkül kapsz kártyát.
Szerintem teljesen mindegy hogy bankszámlára utalod vagy kártyán veszed ki utóbbi kényelmesebb én is azért használom,mindegy mit csinálsz így is ugy is nyoma marad

reno006

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy jelenleg is Zec-et bányászok , és azt vettem észre hogy amint el ér 0.0010-et unpaid balancem egyből eltűnik az összeg. Azt hallodtam hogy a poloniexen addig nem jelenik meg az összeg míg el nem ér egy egész etheriumot, ez igaz a Zecnél is és azért nem látom a poloniex walletomnál? köszi

Til

Idézetet írta: reno006 Dátum február 01, 2018, 06:30:08 DÉLUTÁN
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy jelenleg is Zec-et bányászok , és azt vettem észre hogy amint el ér 0.0010-et unpaid balancem egyből eltűnik az összeg. Azt hallodtam hogy a poloniexen addig nem jelenik meg az összeg míg el nem ér egy egész etheriumot, ez igaz a Zecnél is és azért nem látom a poloniex walletomnál? köszi
Nem tudom, hogy a poloniexen, a ZEC-nél állítottak e be limitet,de ha igen, akkor fog csak megjelenni az összeg,ha eléri az össz befizetés értéke a minimum limitet.Tehát nem veszik el.
C:\> del c:\command.com

BlackJack

#1929
Sziasztok!

Poloniex verifikációt csinált valaki mostanában? Ha igen, mire kell számítani az adatlap kitöltése után?
A Coinbase-n már csináltam. Ez is olyan?

A válaszokat előre is köszönöm.

FrenkyAti

Sziasztok. Paypalra hogyan tudnék átvarázsolni btc-t? A lényeg, hogy van poloniexen btc és webshopban szeretnék fizetni paypallal, vagy valami virtuális bankkártyával.

sebajtóbiás


vrm42

Remek cucc ez a Skrill Mastercard kártya. Aliexpress nem fogadja el, domino kártyát nem lehet vele online tölteni, benzinkúton se lehet használni.
Két OTP-n keresztüli fizetés sem sikerült (domino és tippmixpro), így feltételezem, hogy az E-On-os villanyszámla fizetés sem menne.

magellan

Idézetet írta: vrm42 Dátum február 04, 2018, 04:16:58 DÉLUTÁN
Remek cucc ez a Skrill Mastercard kártya. Aliexpress nem fogadja el, domino kártyát nem lehet vele online tölteni, benzinkúton se lehet használni.
Két OTP-n keresztüli fizetés sem sikerült (domino és tippmixpro), így feltételezem, hogy az E-On-os villanyszámla fizetés sem menne.
Valami más lehet a gond. A Mastercard, Mastercard.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Franky2Ster


bazsy

Idézetet írta: magellan Dátum február 04, 2018, 04:27:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vrm42 Dátum február 04, 2018, 04:16:58 DÉLUTÁN
Remek cucc ez a Skrill Mastercard kártya. Aliexpress nem fogadja el, domino kártyát nem lehet vele online tölteni, benzinkúton se lehet használni.
Két OTP-n keresztüli fizetés sem sikerült (domino és tippmixpro), így feltételezem, hogy az E-On-os villanyszámla fizetés sem menne.
Valami más lehet a gond. A Mastercard, Mastercard.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Bizony ott akkor más lehet a gond

Til

Idézetet írta: vrm42 Dátum február 04, 2018, 04:16:58 DÉLUTÁN
Remek cucc ez a Skrill Mastercard kártya. Aliexpress nem fogadja el, domino kártyát nem lehet vele online tölteni, benzinkúton se lehet használni.
Két OTP-n keresztüli fizetés sem sikerült (domino és tippmixpro), így feltételezem, hogy az E-On-os villanyszámla fizetés sem menne.
Azért,ha megvan a megoldás ,légyszi írd majd le.
C:\> del c:\command.com

vrm42

#1937
https://www.skrill.com/en/footer/terms-conditions/skrillaccounttermsofuse

1 napon belül válaszolt a support:

----------------------
Your Skrill Card can be used online, in stores, abroad and at cash machines –almost anywhere you see the Mastercard® logo.

However, there are certain processing restrictions imposed on payments with the card. These may include petrol stations and transactions with online gaming merchants. In addition, transactions involving items that are directly convertible to cash such as gaming chips, money orders, opening deposits and wire transfer money orders are also restricted.

To make sure you continue benefiting from your prepaid Skrill Card we recommend that you avoid using it for transactions such as these.
-------------------------

Ha összevetem a kettőt, vannak átfedések, de a weblapon a petrol stations pl nem szerepel, sem a wire transfer money orders. Utóbbi lesz szerintem a (közüzemi) számla befizetés.
Az aliexpressre direkt rákérdeztem, de a válaszukból semmi sem vonatkozott arra.
Holnap azért megpróbálom egy boltban és keresek egy atm-et, ha azok mennek, akkor elég limitáltak a lehetőségek. Konkrétan kuka.

Ja, még egy: míg a telekom azt írja, hogy hibás kártya adatok, addig a benzinkút terminálja azt írta, hogy tiltott tranzakció, az aliexpress meg valami olyat, hogy unsupported card.

bazsy

Idézetet írta: vrm42 Dátum február 04, 2018, 05:20:38 DÉLUTÁN
https://www.skrill.com/en/footer/terms-conditions/skrillaccounttermsofuse

1 napon belül válaszolt a support:

----------------------
Your Skrill Card can be used online, in stores, abroad and at cash machines –almost anywhere you see the Mastercard® logo.

However, there are certain processing restrictions imposed on payments with the card. These may include petrol stations and transactions with online gaming merchants. In addition, transactions involving items that are directly convertible to cash such as gaming chips, money orders, opening deposits and wire transfer money orders are also restricted.

To make sure you continue benefiting from your prepaid Skrill Card we recommend that you avoid using it for transactions such as these.
-------------------------

Ha összevetem a kettőt, vannak átfedések, de a weblapon a petrol stations pl nem szerepel, sem a wire transfer money orders. Utóbbi lesz szerintem a (közüzemi) számla befizetés.
Az aliexpressre direkt rákérdeztem, de a válaszukból semmi sem vonatkozott arra.
Holnap azért megpróbálom egy boltban és keresek egy atm-et, ha azok mennek, akkor elég limitáltak a lehetőségek. Konkrétan kuka.


De pénzt tudsz felvenni ATM-ből?

Til

Idézetet írta: vrm42 Dátum február 04, 2018, 05:20:38 DÉLUTÁN
https://www.skrill.com/en/footer/terms-conditions/skrillaccounttermsofuse

1 napon belül válaszolt a support:

----------------------
Your Skrill Card can be used online, in stores, abroad and at cash machines –almost anywhere you see the Mastercard® logo.

However, there are certain processing restrictions imposed on payments with the card. These may include petrol stations and transactions with online gaming merchants. In addition, transactions involving items that are directly convertible to cash such as gaming chips, money orders, opening deposits and wire transfer money orders are also restricted.

To make sure you continue benefiting from your prepaid Skrill Card we recommend that you avoid using it for transactions such as these.
-------------------------

Ha összevetem a kettőt, vannak átfedések, de a weblapon a petrol stations pl nem szerepel, sem a wire transfer money orders. Utóbbi lesz szerintem a (közüzemi) számla befizetés.
Az aliexpressre direkt rákérdeztem, de a válaszukból semmi sem vonatkozott arra.
Holnap azért megpróbálom egy boltban és keresek egy atm-et, ha azok mennek, akkor elég limitáltak a lehetőségek. Konkrétan kuka.

Ja, még egy: míg a telekom azt írja, hogy hibás kártya adatok, addig a benzinkút terminálja azt írta, hogy tiltott tranzakció, az aliexpress meg valami olyat, hogy unsupported card.
Meg kérdezhetem, hogy melyik közüzemi szolgáltató számláját nem sikerült befizetned?
Esetleg, ha a szolgáltató benne van a díjnet rendszerében, akkor talán mehetne a dolog.A díjneten aktív a mastercard fizetés.
C:\> del c:\command.com