Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Simi

Sziasztok!

Ez mennyire standard Bittrexnél, hogy mikor stock.exchange-ről küldök át magamnak ETH-t, txid:
https://etherscan.io/tx/0x278d5f6361f27915c56390605fec9369a71ab467cf39e1dccfb62e1d3c1ca311

akkor azzal ping-pongozik egyet a Bittrex az én káromra?:

https://etherscan.io/tx/0xb6c73dd0312c6f004eb918eb48d4a44c24e7dcebf4526e258ce09dc5278d2f54

Valaki tapasztalt már ilyet? Vagy ez a normális?

Picurka

Hello srácok,
Nem tudok regizés után azonosítani Poloniex-en!!!, tökéletesen eljutok addig a pontig mig a webcam-os azonositást kéri, de miután kiválasztom az igazolványt, a böngészőim(Firefox, Chrome, Iexplorer) nem inditják a webkammerát, aztán pár másodperc elteltével kidob a webcam-os kérelemből és írja hogy valami hiba történt és hogy töltsem le az leújabb versio-t a böngészőhöz (Oops.In order for you to complete your verification, your browser needs access to a webcam. If you have a webcam and are still getting this error, please try the latest version of Mozilla Firefox or Google Chrome), majd még 2 probálkozás és le is tiltanak előre 1 órára majd 24 órára :(, probáltam már telefonnal(Galaxy S8), vásároltam külön Webcam-ot (Creative 720 HD 5mpixel) és igy sem sikerül, szerintetek létezik valami extra beállítás a böngészőkben amin én átsíklok?, vagy az a gond, hogy Németországból probálkozok?, teljesen tanácstalan vagyok, kérem ha van valaki köztetek aki jártas ezügyben segítsen ki, előre is köszönöm

GepyMiner

Idézetet írta: Picurka Dátum február 09, 2018, 09:12:12 DÉLUTÁN
Nem tudok regizés után azonosítani Poloniex-en!!!, tökéletesen eljutok addig a pontig mig a webcam-os azonositást kéri, de miután kiválasztom az igazolványt, a böngészőim(Firefox, Chrome, Iexplorer) nem inditják a webkammerát, aztán pár másodperc elteltével kidob a webcam-os kérelemből és írja hogy valami hiba történt és hogy töltsem le az leújabb versio-t a böngészőhöz (Oops.In order for you to complete your verification, your browser needs access to a webcam. If you have a webcam and are still getting this error, please try the latest version of Mozilla Firefox or Google Chrome), majd még 2 probálkozás és le is tiltanak előre 1 órára majd 24 órára :( , probáltam már telefonnal(Galaxy S8), vásároltam külön Webcam-ot (Creative 720 HD 5mpixel) és igy sem sikerül, szerintetek létezik valami extra beállítás a böngészőkben amin én átsíklok?, vagy az a gond, hogy Németországból probálkozok?, teljesen tanácstalan vagyok, kérem ha van valaki köztetek aki jártas ezügyben segítsen ki, előre is köszönöm

Én anno coinbasen próbáltam gagyi 15 éves webkamerával, nem volt elég jó nekik a felbontás, így inkább simán lefotóztam digitális fényképezővel amit kell (kézben a kártya) aztán a képet áttöltöttem számítógépre és egy kamerakép-osztó (split) progival (nálam pl. tört ManyCam van, amit már évek óta használok) simán meg lehet adni, hogy a kamera kép helyett egy adott jpg-t vagy videót játsszon le és azt közvetíti kameraképként. Így szuperéles fullhd képet lehet küldeni, még akkor is, ha nincs is webkamera!
Persze a legtöbb böngészős kameraablak flash-es, amit biztonsági beállításoktól függően először engedélyezni kell: a kamera előnézetében (ha nincs engedélyezve akkor üres vagy egy nagy fekete téglalap mező) jobbklikk , beállítások, 2. fülön engedélyezni kell a flash-nek a kamerához való hozzáférést vagy néha magát a flash plugin-t is. Ilyesmik:






https://www.youtube.com/watch?v=4rdVTsX-NgU
A video első percében megmutatja hogy az amugy kikapcsolt kamera képének helyére hogy lehet egy fotót betölteni, és onnantól fogva minden program a képet látja ha a kamera videóját (stream) kérdezi le. Ehhez persze a forrásnak a webkamera helyett a "ManyCam Virtual Webcam"-ot kell kiválasztani, ami a manycam telepítése után jelenik meg második kameraként (vagy ha nincs cam akkor ez lesz a fő kamera). Erről írhatok bővebben ha kell, illetve torrentezés hiányában megoszthatom a tört manycam-et rar-olva...

Byndy

Heló! Most szeretnék regisztrálni poloniexre, kinek milyen tapasztalata van? Biztonságos, megbízható? A neten pár helyen láttam, hogy azt írták róla, hogy scam....
Esetleg tudtok ajánlani egy másáik online tárcát, ami esetleg jobb, vagy biztonságosabb?

Balvanylajos

- a poloniex nem online tárca hanem egy tőzsde
- teljesen megbízható, a deposit több óra is lehet, a withdrawal gyorsabb
- sohase bányássz tőzsde walletjére!!!!


A tőzsdén csak addig szabad coinnak lennie amíg átváltod másikra, utána _azonnal_ kivenni saját tárcába.


Byndy

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum február 14, 2018, 07:32:01 DÉLUTÁN
- a poloniex nem online tárca hanem egy tőzsde
- teljesen megbízható, a deposit több óra is lehet, a withdrawal gyorsabb
- sohase bányássz tőzsde walletjére!!!!


A tőzsdén csak addig szabad coinnak lennie amíg átváltod másikra, utána _azonnal_ kivenni saját tárcába.

Köszi, most kezdenék próbálkozni bányászattal, Fagyi Zoli a videóiban arra bányászik, esetleg tudnátok ajánlani egy megbízható tárcát, amivel dollárba (forintba) is át tudom váltani amit kibányásztam?

Arkenso

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum február 14, 2018, 07:32:01 DÉLUTÁN
- a poloniex nem online tárca hanem egy tőzsde
- teljesen megbízható, a deposit több óra is lehet, a withdrawal gyorsabb
- sohase bányássz tőzsde walletjére!!!!


A tőzsdén csak addig szabad coinnak lennie amíg átváltod másikra, utána _azonnal_ kivenni saját tárcába.

"- sohase bányássz tőzsde walletjére!!!!" - ezt elmagyaráznád?
"A tőzsdén csak addig szabad coinnak lennie amíg átváltod másikra, utána _azonnal_ kivenni saját tárcába." - ezt is elmagyarázhatnád :)

Til

Idézetet írta: Arkenso Dátum február 14, 2018, 08:11:33 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum február 14, 2018, 07:32:01 DÉLUTÁN
- a poloniex nem online tárca hanem egy tőzsde
- teljesen megbízható, a deposit több óra is lehet, a withdrawal gyorsabb
- sohase bányássz tőzsde walletjére!!!!


A tőzsdén csak addig szabad coinnak lennie amíg átváltod másikra, utána _azonnal_ kivenni saját tárcába.

"- sohase bányássz tőzsde walletjére!!!!" - ezt elmagyaráznád?
"A tőzsdén csak addig szabad coinnak lennie amíg átváltod másikra, utána _azonnal_ kivenni saját tárcába." - ezt is elmagyarázhatnád :)
Ja nem kell annyira fosni a tőzsdéktől, én szívesen tartok ott kisebb összegeket, ha esetleg váltani kell, kereskedni ,vagy pénzre van szükségem.
Valamint én ezidáig mindig tőzsdére bányásztam.Soha semmi bajom nem volt.
Persze megeshet , hogy egy kisebb tőzsde megadja magát, de mint egy Poloniex ,nem hiszem ,hogy azonnal visz mindent.
Persze abból igaza van, hogy megtörténhet a tőzsde crack ,volt is erre már példa ,de azt szokták mondani éppen ezért ne tartsunk rajtuk sok pénzt.De ezt általában vagy Amerikaiak (Jamaica a Jamaicaiaké) vagy Magyar tőzsdések mondják, akiknek a ne tartsunk "nagy" pénzt, annyit jelent ,hogy 5-10 millió forintnyi coin.
C:\> del c:\command.com

pube111


pube111

Használ valaki revolutot? Lehet rá utalni kriptopénzt, vagy csak váltani lehet a rajta lévő pénzből?
Ez csak azt írja, hogy azonnali váltás kriptopénzre.
https://photos.app.goo.gl/IFZDtdQ8ULTfdq6A3

magellan

Idézetet írta: pube111 Dátum február 21, 2018, 01:35:11 DÉLUTÁN
Használ valaki revolutot? Lehet rá utalni kriptopénzt, vagy csak váltani lehet a rajta lévő pénzből?
Ez csak azt írja, hogy azonnali váltás kriptopénzre.
https://photos.app.goo.gl/IFZDtdQ8ULTfdq6A3
Se be-, se kiutalni nem lehet.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


pube111

Idézetet írta: magellan Dátum február 21, 2018, 09:13:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum február 21, 2018, 01:35:11 DÉLUTÁN
Használ valaki revolutot? Lehet rá utalni kriptopénzt, vagy csak váltani lehet a rajta lévő pénzből?
Ez csak azt írja, hogy azonnali váltás kriptopénzre.
https://photos.app.goo.gl/IFZDtdQ8ULTfdq6A3
Se be-, se kiutalni nem lehet.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Akkor az hasznos.  :)

Gtaati

Helló Mindenki!

Segítséget szeretnék kérni. A poloniexen van minimális Bitcoin befektetésem és mivel régebben készült a fiókom, akkor még nem volt szükség hitelesíteni magam. Tavaly év végén tette a poloniex közzé, hogy a régi "típusú" legacy fiókoknál meg kell csinálni 2018. első negyedévében a hitelesítéseket. Tegnap és ma szerettem volna ezt megtenni, szépen kitöltöttem a személyes adataimmal mindent majd szerettem volna a jogsimat megadni, de ezt csak webkamera segítségével lehet megtenni. Laptopon a legfrissebb win10 van fent, mozilla, chrome lefrissítve a legutolsó elérhetőre. Gmailben ha videohívást kezdeményezek akkor minden probléma mentessen megy. Poloniexben mire oda jutok, hogy kezdeményezze a laptopban lévő kamera elérését és ez által meg tudjam nekik adni a jogosítványomat, mindig elszáll hibaüzenettel a procedúra. Ki írja hogy ha van gépben webkamera akkor frissítsem a böngészőt a legfrissebbre, de ez ugye már megtörtént és gmailben ez működik is. A legszebb az egészben, hogy egy nap egyszer nem sikerült megcsinálnom, akkor 24 óráig nem próbálkozhatok vele újra.... Ez szerintem ritka nagy szemétség tőlük....

Valaki aki rendelkezik poloniex fiókkal az tudna segíteni ezen problémában? Nem szeretném se fiókomat se a rajta levő befektetésemet elveszíteni és az időből kifutni.

Köszönöm! :R

rollhen

Idézetet írta: Gtaati Dátum február 24, 2018, 02:43:29 DÉLUTÁN
Helló Mindenki!

Segítséget szeretnék kérni. A poloniexen van minimális Bitcoin befektetésem és mivel régebben készült a fiókom, akkor még nem volt szükség hitelesíteni magam. Tavaly év végén tette a poloniex közzé, hogy a régi "típusú" legacy fiókoknál meg kell csinálni 2018. első negyedévében a hitelesítéseket. Tegnap és ma szerettem volna ezt megtenni, szépen kitöltöttem a személyes adataimmal mindent majd szerettem volna a jogsimat megadni, de ezt csak webkamera segítségével lehet megtenni. Laptopon a legfrissebb win10 van fent, mozilla, chrome lefrissítve a legutolsó elérhetőre. Gmailben ha videohívást kezdeményezek akkor minden probléma mentessen megy. Poloniexben mire oda jutok, hogy kezdeményezze a laptopban lévő kamera elérését és ez által meg tudjam nekik adni a jogosítványomat, mindig elszáll hibaüzenettel a procedúra. Ki írja hogy ha van gépben webkamera akkor frissítsem a böngészőt a legfrissebbre, de ez ugye már megtörtént és gmailben ez működik is. A legszebb az egészben, hogy egy nap egyszer nem sikerült megcsinálnom, akkor 24 óráig nem próbálkozhatok vele újra.... Ez szerintem ritka nagy szemétség tőlük....

Valaki aki rendelkezik poloniex fiókkal az tudna segíteni ezen problémában? Nem szeretném se fiókomat se a rajta levő befektetésemet elveszíteni és az időből kifutni.

Köszönöm! :R

Én okostelefonról léptem be a poloniexre és a telefon kamerájával készítettem a képeket.

Gtaati

Helló!

Köszi, egyszer próbáltam azzal is de nem sikerült. Telefon gyári böngészőjéből léptél be vagy telefonra telepített firefox, chrome segítségével? Lefényképezve file-t nem lehet feltölteni nekik valahogy? Csütörtökön barátom utalt t zcash-t a címemre de az sem érkezett meg, lehet ennek köze ahhoz hogy nem hitelesítettem fiókomat még?

Köszönöm!

rollhen

Idézetet írta: Gtaati Dátum február 24, 2018, 02:57:38 DÉLUTÁN
Helló!

Köszi, egyszer próbáltam azzal is de nem sikerült. Telefon gyári böngészőjéből léptél be vagy telefonra telepített firefox, chrome segítségével? Lefényképezve file-t nem lehet feltölteni nekik valahogy? Csütörtökön barátom utalt t zcash-t a címemre de az sem érkezett meg, lehet ennek köze ahhoz hogy nem hitelesítettem fiókomat még?

Köszönöm!

Android-os telefonom van, a Chrome böngészőt használtam. Én más módszert sajnos nem tudok.

Gtaati

Köszönöm!

Akkor holnap megpróbálom újra telóról, de nem a gyári böngészővel, hanem teszek fel chrome-t. Hátha így sikerülni fog...

Gtaati

Hello!

Valakinek lehet otlete arra, hogy a csutortok reggel kitermelt zcash miert nem ert at azota sem a poloniexre? Nem csak nekem hanem baratomnak sem...... Korabban ilyen problema meg sosem volt.

Koszonom!

vrm42

dehogynem :)

van, hogy egy hétig nem ér be semmi, utána meg nézheted össze, hogy bejött-e mind. ha nem, írj ticketet, sosem válaszolnak, de 1 napon belül előkerülnek az elveszett utalások.
én már meguntam ezt, ezért saját tárcába nyomom és csak a váltáskor küldöm át.

Lord11

Én is így jártam ma a ZEC depositommal a polo-n, aztán nyitottam ticketet. Majd kiderül.
Lehet inkább a Bittrex-et kellene favorizálni, ott kevesebb ilyen dolog fordul elő az utóbbi időben. Igazából csak azért preferálom a poloniexet, mert kisebb a BTC kiutalásnál a fee.