Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

[POOL][Cryptonote] - Electroneum - Magyar

Indította dpeter, december 07, 2017, 01:10:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

dpeter

Idézetet írta: klykkly Dátum december 09, 2017, 01:49:41 DÉLUTÁN
a pool beveszi a nanopoolos formátumot:   addrass.miner/email@cim.hu
vagy szerkesztenem kell?

Nem tudom lehet e tenni alá valami API modult? Jó lenne látni ha valamelyik worker kiesik.

Nem veszi be sajna, amint lesz időm felpakolom a másik poolengine-t, ami profibb, de addig ebből kellene főzni.

+42KH megérkezett
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

Franky2Ster

Jó lenne ha lehetne közvetlen cryptopiara bányászni nem kellene szenvedni az offline wallettel.Ez megoldható?

ditibo

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 09, 2017, 02:00:32 DÉLUTÁN
Jó lenne ha lehetne közvetlen cryptopiara bányászni nem kellene szenvedni az offline wallettel.Ez megoldható?
Ennek én is örülnék. Akkor hagynám én is a Nanopool-t

kly

Idézetet írta: ditibo Dátum december 09, 2017, 02:34:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 09, 2017, 02:00:32 DÉLUTÁN
Jó lenne ha lehetne közvetlen cryptopiara bányászni nem kellene szenvedni az offline wallettel.Ez megoldható?
Ennek én is örülnék. Akkor hagynám én is a Nanopool-t

A 2% amire levesznek nem elég motiváló önmagában?

VampireV

Az előbb visszajöttem ide bányászni, de nagyon durván elkezdte dobálni az incorrect share-eket. Másnál működik rendesen? Tegnap estétől, kb. ma 10ig itt voltam, akkor jól működött

Dopamin

Nálam is elkezdte dobálni az incorrect shareket egy 10 perce kb, gyakorlatilag csak azt ad, incorrect sharet.

VampireV

Idézetet írta: Dopamin Dátum december 09, 2017, 05:37:24 DÉLUTÁN
Nálam is elkezdte dobálni az incorrect shareket egy 10 perce kb, gyakorlatilag csak azt ad, incorrect sharet.

Igen, nálam is ez van, 1 perc alatt durván megszórja, bár most elkezdte dobálni a zöldeket is :) hátha...

dpeter

Milyen progival bányásztok?
Nekem egy gépen van Claymore, azzal nekem is ezt dobálta, átálltam stak-ra, és egyből jó lett
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

VampireV

Idézetet írta: dpeter Dátum december 09, 2017, 05:38:43 DÉLUTÁN
Milyen progival bányásztok?
Nekem egy gépen van Claymore, azzal nekem is ezt dobálta, átálltam stak-ra, és egyből jó lett

Claymore

robibusa

Bitcointalkon olvastam, hogy most minden poolnál előfordulhatnak problémák. Pl. a space megint nem érhető el egyáltalán, az oldala sem. Én maradok itt most már, várva a kövi blokkot :)
Ja és én is stak-ot használok, egyelőre rendben van, de néha azért újracsatlakozott.

dpeter

Idézetet írta: robibusa Dátum december 09, 2017, 05:46:42 DÉLUTÁN
Bitcointalkon olvastam, hogy most minden poolnál előfordulhatnak problémák. Pl. a space megint nem érhető el egyáltalán, az oldala sem. Én maradok itt most már, várva a kövi blokkot :)
Ja és én is stak-ot használok, egyelőre rendben van, de néha azért újracsatlakozott.

Csak azért csatlakozott újra, mert azthittem a pool sokalt be, vagy a daemon, amiből a blokkokat veszi, de ugyanúgy jönnek a bad/incorrect share-ek. Biztos front van.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

SF

Claymore nekem is dobálta az invalidokat...átálltam xmr-stakra, ezzel jó.

bazsy


kly

Idézetet írta: robibusa Dátum december 09, 2017, 05:46:42 DÉLUTÁN
Bitcointalkon olvastam, hogy most minden poolnál előfordulhatnak problémák. Pl. a space megint nem érhető el egyáltalán, az oldala sem. Én maradok itt most már, várva a kövi blokkot :)
Ja és én is stak-ot használok, egyelőre rendben van, de néha azért újracsatlakozott.

Megerősítem. Ma 11:00 tól nano-n kb 10% a share csökkenés. Remélem nem a 2% nak tudható be amit aktiváltak mert ez bizony nem kettő :)
másnál is ez látszik a grafikonon?

Még 200 és jövök ....

Dopamin

Claymore volt nálam is aki dobálta, most már jó.

dpeter

17:36-kor volt az utolsó bad share a poolon, ez is érdekes, hogy így varázsütésre megszűnik
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

pube111

Nektek melyik claymore nem megy? Nekem csak a 10.2-vel van baj. A 9.7 megy hibátlanul, csak a devfee akar a nicehash-re menni, de nem tud. Ezért beállítottam a -nofee 1 opciót, így 3960 helyett 3950 kb a hash. Legalább nincsenek piros sorok.

paff62

Idézetet írta: dpeter Dátum december 09, 2017, 02:00:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: klykkly Dátum december 09, 2017, 01:49:41 DÉLUTÁN
a pool beveszi a nanopoolos formátumot:   addrass.miner/email@cim.hu
vagy szerkesztenem kell?

Nem tudom lehet e tenni alá valami API modult? Jó lenne látni ha valamelyik worker kiesik.

Nem veszi be sajna, amint lesz időm felpakolom a másik poolengine-t, ami profibb, de addig ebből kellene főzni.

+42KH megérkezett

Az a baj, hogy kiszámoltam még csak 150k-nál tartunk így is. Ezzel valóban nehéz lesz blokkot találni.

kly


dpeter

Most csak egy helyőrl ömlenek az incorrect share-ek:
etnkNnbx8rwP3MyxzRxS1Gif1RN54inYM57jUZ2HZXu85HjQb2kHV5cYAkhBdzuEK9dHVSdvkM98picnkS8bgMsE5zVrokf6GY
Magára ismer valaki?
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu