Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

[POOL][Cryptonote] - Electroneum - Magyar

Indította dpeter, december 07, 2017, 01:10:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

uwakusaso

Beszálltam én is.
robibusa                              1,15 kH
paff62                                   2,0 kH
Heno1974                           3,0 kH
Zoltán                                  1,0 kH
SF                                        9,0 kH
kryptoman                          2,0 kH
dpeter                               22,0 kH
rebb                                     1,8 kH
Energy                                3,7 kH
iMiner                                  3,8 kH
Merderion                          2,0 kH
klykkly                                 7,0 kH
ZsanETH                          21,0 kH
Mulder                               24,4 kH
BRinyo                                 8,8 kH
Fagyi Zoli                            7,0 kH
Eldenisa                              4,0 kH
demweb                            16,0 kH
edem22                               1,2 kH
bartik80                               9,0 kH
bazsy (egyelőre)                2,0 kH
dioo89                                 9,0 kH
xxhpixx                                5,8 kH
PreD82                             11,7 kH
seedbox                              1,0 kH
Degerg                                1,0 kH
RoyalScythianBoneTermi      0,465 kH
Bobalazs                            1,0 kH
vaperpapa                          5,8 kH
pube111                             4,0 kH
Brera                                 24,0 kH
nnorbi                                  2,0 kH
Uwakusaso                        3.68 KH

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


RoyalScythianBoneTermi

jelen pillanatban majd lefordulok a szekrol :) 60% emelkedes? :) https://www.coingecko.com/en/price_charts/electroneum/usd

ugy orulok h itt maradtam :D

kasima

xD :D Majd ha eléri a dollárt.. akkor örülj ha lesz olyan :D

pcguru68

Sziasztok.Bizonyos dolgok miatt újra kellett tenni a gépemet.Azóta nem tudom a cc miner programot elindítani.felvillan és annyi.mit rontottam el?a bat file át lett mentve pendrivera ,majd vissza a gépre .előre is köszönöm

robibusa

Idézetet írta: kasima Dátum december 21, 2017, 05:08:02 DÉLUTÁN
xD :D Majd ha eléri a dollárt.. akkor örülj ha lesz olyan :D

Legyünk pozitívak, meglesz ott a 10 dodó is és ebből lesz Teslája mindenkinek! :D:D

eReL

Idézetet írta: pcguru68 Dátum december 21, 2017, 06:32:06 DÉLUTÁN
Sziasztok.Bizonyos dolgok miatt újra kellett tenni a gépemet.Azóta nem tudom a cc miner programot elindítani.felvillan és annyi.mit rontottam el?a bat file át lett mentve pendrivera ,majd vissza a gépre .előre is köszönöm

Szia! A vírusírtód lesz a ludas szerintem, adj hozzá kivételt az egész mappára amiben a miner van.

eReL

 Connected Miners: 88

Volt már ennyi?  ;D Már csak a blokkoknak kellene jönnie.

bobalazs

Idézetet írta: pcguru68 Dátum december 21, 2017, 06:32:06 DÉLUTÁN
Sziasztok.Bizonyos dolgok miatt újra kellett tenni a gépemet.Azóta nem tudom a cc miner programot elindítani.felvillan és annyi.mit rontottam el?a bat file át lett mentve pendrivera ,majd vissza a gépre .előre is köszönöm

ird be a bat fájl végére hogy pause
akkor láthatod még a hibat

krekk1820

Nekem konkrétan 27 órája nem jött kifizetés, de egyik nap is csak egyszer.

SF

Idézetet írta: krekk1820 Dátum december 21, 2017, 07:26:11 DÉLUTÁN
Nekem konkrétan 27 órája nem jött kifizetés, de egyik nap is csak egyszer.


Konkrétan 27 órája senkinek nem volt kifizetés, mivel azóta (sajnos) nem találtunk blokkot. Ez egy szerencsétlen nap de volt sokkal jobb is. Nagy átlagban JÓ a pool!

krekk1820

Kösz a megerősítést azt hittem nálam egyedi az eset :)

Torhosi

Idézetet írta: SF Dátum december 21, 2017, 07:33:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: krekk1820 Dátum december 21, 2017, 07:26:11 DÉLUTÁN
Nekem konkrétan 27 órája nem jött kifizetés, de egyik nap is csak egyszer.


Konkrétan 27 órája senkinek nem volt kifizetés, mivel azóta (sajnos) nem találtunk blokkot. Ez egy szerencsétlen nap de volt sokkal jobb is. Nagy átlagban JÓ a pool!

Ez annyit jelent , hogy még nem találunk blokkot addig nincs kifizetés ,de utánna az elvégzett hash-élés után mindent megkapunk tehát a 27 órára visszamenőleg? Vagy ilyenkor is van aki kimarad így ? A kifizetés pedig függ a mennyire szerencsés a blokk? Bocsi a hülye kérdésekért.

SF

Idézetet írta: Torhosi Dátum december 21, 2017, 09:08:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: SF Dátum december 21, 2017, 07:33:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: krekk1820 Dátum december 21, 2017, 07:26:11 DÉLUTÁN
Nekem konkrétan 27 órája nem jött kifizetés, de egyik nap is csak egyszer.


Konkrétan 27 órája senkinek nem volt kifizetés, mivel azóta (sajnos) nem találtunk blokkot. Ez egy szerencsétlen nap de volt sokkal jobb is. Nagy átlagban JÓ a pool!

Ez annyit jelent , hogy még nem találunk blokkot addig nincs kifizetés ,de utánna az elvégzett hash-élés után mindent megkapunk tehát a 27 órára visszamenőleg? Vagy ilyenkor is van aki kimarad így ? A kifizetés pedig függ a mennyire szerencsés a blokk? Bocsi a hülye kérdésekért.


Az előző talált blokk óta itt lévők a hashrate és az itt töltött idő arányában kapnak a rewardból. De ez már többször le lett írva. Olvasni-olvasni-olvasni!

Torhosi

Idézetet írta: SF Dátum december 21, 2017, 09:12:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Torhosi Dátum december 21, 2017, 09:08:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: SF Dátum december 21, 2017, 07:33:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: krekk1820 Dátum december 21, 2017, 07:26:11 DÉLUTÁN
Nekem konkrétan 27 órája nem jött kifizetés, de egyik nap is csak egyszer.


Konkrétan 27 órája senkinek nem volt kifizetés, mivel azóta (sajnos) nem találtunk blokkot. Ez egy szerencsétlen nap de volt sokkal jobb is. Nagy átlagban JÓ a pool!

Ez annyit jelent , hogy még nem találunk blokkot addig nincs kifizetés ,de utánna az elvégzett hash-élés után mindent megkapunk tehát a 27 órára visszamenőleg? Vagy ilyenkor is van aki kimarad így ? A kifizetés pedig függ a mennyire szerencsés a blokk? Bocsi a hülye kérdésekért.


Az előző talált blokk óta itt lévők a hashrate és az itt töltött idő arányában kapnak a rewardból. De ez már többször le lett írva. Olvasni-olvasni-olvasni!

Bocsi és köszi a válaszért.

RoyalScythianBoneTermi


bobalazs


kocsisdavid99

24 órája bányászok, és nem frissült a balance-om az új blokk után sem  :(


ChrisK88

Javítsatok ki, ha tévednék, de 30+ órára 3 + kh/s el 86 ETN kapni ; nekem eléggé lehúzásnak tűnik ... DE továbbra is ki tartok a pool mellett , hátha a következő blockkal megkapom ami jár...
. Ui.: tudom h nem idő intervallumot néz a pool , hanem submitted hasht , de akkor se stimmel valami, mert abból is van egy rakás.
Szép estét.

ZsanETtH

Idézetet írta: ChrisK88 Dátum december 22, 2017, 12:54:48 DÉLELŐTT
Javítsatok ki, ha tévednék, de 30+ órára 3 + kh/s el 86 ETN kapni ; nekem eléggé lehúzásnak tűnik ... DE továbbra is ki tartok a pool mellett , hátha a következő blockkal megkapom ami jár...
. Ui.: tudom h nem idő intervallumot néz a pool , hanem submitted hasht , de akkor se stimmel valami, mert abból is van egy rakás.
Szép estét.

Szép estét. Örülök, hogy végre kiesett a következő blokk.
Azonban Chris én a helyedben (és ez nem csak Neked szól, az vegye magára akinek inge) kicsit mérsékeltebben fogalmaznék mert itt semmiféle lehúzásról nincsen szó, maximum annyiról hogy halovány lila ... f..ngod.. , bocsánat ... gőzöd sincs arról hogyan is működik egy pool meg az egész bányászat.
Erősen javasolnék egy kis önképzést (ha már tiszta az, mi az a brute force és hogyan kézpődik a bányászatkor egy blokk, akkor az irány jó) amivel az ilyen mellészólások elkerülhetőek lennének.
Tudniillik nekünk tesz a pool tulajdonosa szivességet, pont azért, hogy a háttérben ne legyenek lehúzások és finom szólva is modortalan az ilyen jellegű megjegyzés ennek ismeretében.

A technikai jellegű dolok ehhez csupán annyi, hogy egy +76%-os faktorú blokk után jött egy -68%-os és a kettő egymás mellett éles kontrasztot ad. Időben főként.
Korábban voltak pontos adatok amik ÁTLAG értékek, és az átlagoláskor értelemszerűen előfordulnak szélsőségesebb értékek is. Mint ez az utolsó blokk volt. Csak vissza kellene egy oldalt lapozni  :P

Hozzátenném hogy még ez is szerencsére, mert lehetett volna nullás, vagy piros (azaz orphan) blokk is amiért semmi nem jár ezen a blokkláncon.

További szép estét, kellemes ünnepeket. ;D