Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

[POOL][Cryptonote] - Electroneum - Magyar

Indította dpeter, december 07, 2017, 01:10:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

pube111

Azért csak meg lehet kérdezni, ha valami nem működik mert ha másnál működik akkor gyanús, hogy valamit hibázott a kolléga.
:D
Van már harmadik pool is ami küldi a piára. ;D

Krisztian5

Hát egy olyan pool kész rablás volna ami alapból a sarki kocsmába küldené az összes lét  ;D

Agal1993

Ezt az ETN onlien walletet elkerülöm most már inkább. Olvastam fb-on hogy sokaknak van ez a probléma...  CLI walletre váltok át.

Mi a helyzet az új nicehashel, van valakinek tapasztalata ? Érdemes azzal ETN-t szedni? Úgy hallottam az egyből BTC be fizet. Sajnos semmit nem tudok róla, nicehash utáni időkbe kezdtem. :D

cryptomate89

Idézetet írta: Krisztian5 Dátum december 24, 2017, 12:40:56 DÉLUTÁN
Most csökken az ár, de mégis nő a difi... mikor fog ez az arány megfordulni?  :D
Szerintem azért nő a diff, mert újra üzemel a nicehash.

dpeter

Korábbi angolnyelvű megkeresésre reagálva hozzáadtam egy portot a szerverhez.
port: 8888
start diff: 400000

Ugyanakkor megemeltem a varidiff maximumát szintén 400k-ra.
Mivel nem tudom kipróbálni nicehash-el, ezért garanciát nem tudok vállalni, hogy ezzel működni fog, de aki próbálta és gondja adódott szóljon.

Ünnepek miatt elképzelhető, hogy itt a fórumon lassan reagálok, ezért elnézést kérek. Pool-t rendszeresen nézem, hogy rendesen megy e, én is ide bányászok.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

Hegike

Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne hogy az mennyire normális hogy a pool 35 óra túrás után az egy negyedét küldte ki mint amit whattomine mutat 24 órára. A pendig balance is olyan csekély hogy szót sem érdemel. Köszönöm a válaszokat. 

SF

Idézetet írta: Hegike Dátum december 25, 2017, 10:27:47 DÉLELŐTT
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne hogy az mennyire normális hogy a pool 35 óra túrás után az egy negyedét küldte ki mint amit whattomine mutat 24 órára. A pendig balance is olyan csekély hogy szót sem érdemel. Köszönöm a válaszokat.


Már többször le lett írva...mivel ez egy kis pool, ezért csak hosszú távon hozza azt az értéket amit a WTM jósol. De inkább többet hoz annál. Olvass vissza, nem nagy munka :) És választ kapsz a kérdésedre.

Hegike

Köszi. Nem először tolom erre a poolra volt egy kis kihagyás. Az első alkalommal tapasztaltam hogy tud többet is és nem éreztem hogy "késnének " a kiutalások. Igazából arra gondoltam nem e az én készülékemben van e a probléma. Mármint nem e túl sok valid-invalid share-t. Bár clymore nem mutat hibákat. Kár hogy pool nem mutat százalékot erről. Köszi minden esetre
 

RoyalScythianBoneTermi

Kedves banyasztarsak ! Kivanok mindenkinek boldog bekes karacsonyt es turelmet a kifizetesekhez, 2x 1060 gpu val banyaszok kb december eleje ota,  Eddig minden rendben, en ugy gondolom szeretnem megkoszonni a pool tulajank a remek 0.1% os feet, ennel jobb pool nincs ... koszonom koszonom koszonom :D meg par nap es megerkeznek a riserjeim es vegre 6 gpu val mehet a banya! Januarban 20 GPU lesz!!!!!!!  Tisztelet es beke mindenkinek!

Krisztian5

wow, nem semmi! 20GPU... én meg itt szégyenkezek a 4db 570-al  :D

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

zozidalom

Sziasztok!

Van valamilyen lehetőség arra, hogy lássam a workerenkénti Hashratemet? Valamiért a pool szerint kb fele akkora lett a Hashratem mint volt, de a workereken nem látok jelentős változást.

Agal1993

Sziasztok! Eddigi tapasztalataim:
Nanopoolhoz hasonlítva, hosszabb távon kb. 10% több ETN jön. Továbbá az ETN online walletről pedig rossz a véleményem. 300 ETN-es kiutalás csak úgy eltűnt, nem érkezett meg cryptopiára. Rá két nappal elküldtem egy 400 ETN-es csomagot, az kb fél órán belül megérkezett. CLI walletet használ még valaki? Jók a vélemények róla?

bobalazs

Idézetet írta: zozidalom Dátum december 25, 2017, 03:50:26 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Van valamilyen lehetőség arra, hogy lássam a workerenkénti Hashratemet? Valamiért a pool szerint kb fele akkora lett a Hashratem mint volt, de a workereken nem látok jelentős változást.

www.miningrigrentals.com Ha ide feltöltöd a rig-edet, a rig information - workers  menüpont alatt látszanak.
persze ehhez az kell hogy a szerverükön át irányitod a magyar szeróra a miner programot.

edem22

Idézetet írta: Agal1993 Dátum december 25, 2017, 03:59:11 DÉLUTÁN
Sziasztok! Eddigi tapasztalataim:
Nanopoolhoz hasonlítva, hosszabb távon kb. 10% több ETN jön. Továbbá az ETN online walletről pedig rossz a véleményem. 300 ETN-es kiutalás csak úgy eltűnt, nem érkezett meg cryptopiára. Rá két nappal elküldtem egy 400 ETN-es csomagot, az kb fél órán belül megérkezett. CLI walletet használ még valaki? Jók a vélemények róla?


Sziasztok!


Épp most küldtem át megint 500 at. Kb 2-3 perc alatt meg is jelent cryptopián a pendingbe. Nekem eddig nem volt bajom. Sőt most gyorsabb volt mint tegnap előtt. Most kiváncsi leszek mennyi idő alatt megy át. Akkor 4 óra volt kb. De a pendingbe is csak egy óra után látszott kb. Most a pending már jóval gyorsabb lett kiváncsi vagyok mennyire gyors lesz a confirmálás is.


Amúgy eddig nem volt gond a pool al. Bár a héten most elég rosszul indult. Remélem behozzuk a lemaradást. :)


Üdv

bobalazs

Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 22, 2017, 08:44:24 DÉLUTÁN
El vagyunk kényesztetve! Holnaptól meg lehet sírunk 3 napig... :) :D



Kb, bele trafáltál barátom.

raffiakötö

Idézetet írta: bobalazs Dátum december 25, 2017, 10:45:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 22, 2017, 08:44:24 DÉLUTÁN
El vagyunk kényesztetve! Holnaptól meg lehet sírunk 3 napig... :) :D



Kb, bele trafáltál barátom.


Kíváncsi lennék mennyire befolyásolta ezt a pár napot a nicehash újraindulása...

Krisztian5


Luikkaa

Sziasztok!
Szerintetek 4db Rx Vega-val érdemesebb etn-t bányászni vagy inkább xmr-t?
Olyan 7700 H/s-tudnak.

eReL

Idézetet írta: Luikkaa Dátum december 26, 2017, 09:42:14 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Szerintetek 4db Rx Vega-val érdemesebb etn-t bányászni vagy inkább xmr-t?
Olyan 7700 H/s-tudnak.

Szia!
Jó kérdés... :) sajna ebben senki nem fog tudni okosat mondani neked, whattomine.com-ot ismered?
Ott érdemes megnézni, jelenleg a Monerot profitábilisabbnak mondja, mint ETN-t. Ebben a sorrendben érdemes jelenleg: KRB>SUMO>XMR>HUSH>ETN.
De ha a nehézséget nézed, akkor már teljesen más a képlet, illetve ha arra alapozol, hogy ETN-ből jól bespájzolsz mondjuk, majd ha felmegy az ára eladod, az megint egy másik perspektíva. Szóval nem egyszerű.

Zoltán

A 08:48-as több mint két órája pending... nálam... nem szokott ilyen sokáig tartani. Másnál is?  ???