Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

[POOL][Cryptonote] - Electroneum - Magyar

Indította dpeter, december 07, 2017, 01:10:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

cryptomate89

Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 27, 2017, 09:06:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: cryptomate89 Dátum december 27, 2017, 09:01:17 DÉLUTÁN
Gondolom senki sem tud valamilyen eldugott VEGA forrást. :D Gyakorlatilag beszerezhetetlen. Még nagykerből se.

Netshop.hu láttam vega-t


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Köszi a tippet, de már ott sincs. Gyakorlatilag összerendeltem mindent 1 6os VEGA righez, csak azzal nem számoltam, hogy gput nem fogok kapni. :D mercateo.hu -n néztem, hogy 15 nap alatt jött volna 56 -os jó áron, de törölték a rendelésemet és az utána lévő kettőt is és közölték, hogy teljes hiány van. :( Alibabával nem merek próbálkozni.

laci42

Sziasztok,
Kb ket hete kezdtem banyaszni, egybol erre a poolra, azota vegig itt vagyok. Eddig a kapott coinokat atkuldtem a cli walletbol a cryptopiara, most is ott vannak. Azert kuldtem at, mert mashol nem lehet atvaltani, igy igy is ugy is at kell egyszer kuldeni, nem?
Visztont kicsit aggodom a biztonsag miatt, mivan ha feltorik az oldalt es lenyuljak az osszekuporgatott coinokat? Ti mit csinaltok az ETN-el? Pihentetitek a cli-ben, majd ha kell, akkor toljatok at a cryptopiara majd onnan atvaltva tovabb? Mire valtjatok es hova kulditek? Hogy lesz az ETN-bol HUF? Azt lattam, hogy egyesek sepa utalassal nyomjak a sajat szamlajukra, masok automataznak. Amit nekem sokat segitene, az egy osszefoglalo, hogy milyen biztonsagos lehetosegek vannak egyaltalan (ado, nem ado?), de sajnos ilyet nem talaltam meg.

van az orszagban vega, 1db biztosan, csak hat ennyit nem er. https://ipon.hu/webshop/product/gigabyte_gv_rxvega64_8gd_b_rx_vega_64_8gb_hbm2_pcie/1602258

raffiakötö

Idézetet írta: laci42 Dátum december 28, 2017, 12:22:04 DÉLELŐTT
Sziasztok,
Kb ket hete kezdtem banyaszni, egybol erre a poolra, azota vegig itt vagyok. Eddig a kapott coinokat atkuldtem a cli walletbol a cryptopiara, most is ott vannak. Azert kuldtem at, mert mashol nem lehet atvaltani, igy igy is ugy is at kell egyszer kuldeni, nem?
Visztont kicsit aggodom a biztonsag miatt, mivan ha feltorik az oldalt es lenyuljak az osszekuporgatott coinokat? Ti mit csinaltok az ETN-el? Pihentetitek a cli-ben, majd ha kell, akkor toljatok at a cryptopiara majd onnan atvaltva tovabb? Mire valtjatok es hova kulditek? Hogy lesz az ETN-bol HUF? Azt lattam, hogy egyesek sepa utalassal nyomjak a sajat szamlajukra, masok automataznak. Amit nekem sokat segitene, az egy osszefoglalo, hogy milyen biztonsagos lehetosegek vannak egyaltalan (ado, nem ado?), de sajnos ilyet nem talaltam meg.

van az orszagban vega, 1db biztosan, csak hat ennyit nem er. https://ipon.hu/webshop/product/gigabyte_gv_rxvega64_8gd_b_rx_vega_64_8gb_hbm2_pcie/1602258


Ha jól tudom a poolon addig vannak a coinjaid amíg a pool megtalálja a blokkot, és ki nem utalja neked. Persze feltörhető, mint minden, de ha belegondolsz nincs tele a net olyan hírekkel hogy sorra törik fel a poolokat. Ha pedig a géped lévő cli wallet biztonsága miatt aggódsz akkor azt csak a géped feltörésével lehet lenyúlni. Ha nagy biztonságba akarod tudni a gépeden a cli walletet akkor nézd meg a veracrypt prgit. Ezzel tudsz egy olyan meghajtót létrehozni a gépeden amit csak te láthatsz, odamásolod a cli walletet. Adsz neki egy jó erős jelszót mondjuk ezzel és a biztonságba tudhatod a coinokat. Vagy amíg nincs rá szükség ott hagyod a paper walleten.
Én speciel ráülök kotlani a coinjaimra most, és min fél évig nem akarnám eladni mert ki tudja mit hoz a jövő év. Adó téren meg külön topik a forumon a pénzügyeknél, pénzklvételre is.



bobalazs

Kb 5-10 percig 500 kH fölött járt a pool hashrateje. Most pedig visszaállt 206-ra.
Ezek szerint működik a nicehash-es port? Vagy ki volt az?

raffiakötö

Idézetet írta: bobalazs Dátum december 29, 2017, 10:13:39 DÉLELŐTT
Kb 5-10 percig 500 kH fölött járt a pool hashrateje. Most pedig visszaállt 206-ra.
Ezek szerint működik a nicehash-es port? Vagy ki volt az?


eddig 72 miner volt a poolon most 68. A nicehash port elvileg működik.

cryptomate89


dpeter

Szerintem is valaki Nicehash-el tolja, de mi ennek örülünk.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

raffiakötö

Idézetet írta: dpeter Dátum december 29, 2017, 11:57:49 DÉLELŐTT
Szerintem is valaki Nicehash-el tolja, de mi ennek örülünk.


Csak maradna stabilan, mert most visszajött.

dpeter

Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 29, 2017, 11:58:43 DÉLELŐTT
Idézetet írta: dpeter Dátum december 29, 2017, 11:57:49 DÉLELŐTT
Szerintem is valaki Nicehash-el tolja, de mi ennek örülünk.


Csak maradna stabilan, mert most visszajött.

Ahogy én felfogtam (de lehet, hogy tévedek), nicehash úgy működik, hogy a vevő bejelenti, hogy hajlandó lenne ennyit és ennyit adni max ennyi meg ennyi hashrate-ért, megmondja hova szeretné tolni, aztán vagy van rá bányász, vagy nincs nicehash dönti el, hogy tol e rá hashpower-t vagy nem. Vagyis lehet, hogy emberünk nem adott meg túl magas árat, és valaki más közben "felül licitálta", így a hashpower is elmászott.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

raffiakötö

Idézetet írta: dpeter Dátum december 29, 2017, 12:01:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 29, 2017, 11:58:43 DÉLELŐTT
Idézetet írta: dpeter Dátum december 29, 2017, 11:57:49 DÉLELŐTT
Szerintem is valaki Nicehash-el tolja, de mi ennek örülünk.


Csak maradna stabilan, mert most visszajött.

Ahogy én felfogtam (de lehet, hogy tévedek), nicehash úgy működik, hogy a vevő bejelenti, hogy hajlandó lenne ennyit és ennyit adni max ennyi meg ennyi hashrate-ért, megmondja hova szeretné tolni, aztán vagy van rá bányász, vagy nincs nicehash dönti el, hogy tol e rá hashpower-t vagy nem. Vagyis lehet, hogy emberünk nem adott meg túl magas árat, és valaki más közben "felül licitálta", így a hashpower is elmászott.


A nicehashnek 2 opciója van. Bányászhatsz rajtuk keresztül a miner progijukkal, és van lehetőséged felhő bányászni.
A minerük azt bányássza ami a legprofitábilisabb (de hogy mi alapján azt nemtudom) de szerintem "ugrál" a coinok között.
A felhő bányászatuk meg bérelsz hash powert. De majd kijavít az aki pontosabban tudja.

dpeter

Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 29, 2017, 02:03:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dpeter Dátum december 29, 2017, 12:01:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 29, 2017, 11:58:43 DÉLELŐTT
Idézetet írta: dpeter Dátum december 29, 2017, 11:57:49 DÉLELŐTT
Szerintem is valaki Nicehash-el tolja, de mi ennek örülünk.


Csak maradna stabilan, mert most visszajött.

Ahogy én felfogtam (de lehet, hogy tévedek), nicehash úgy működik, hogy a vevő bejelenti, hogy hajlandó lenne ennyit és ennyit adni max ennyi meg ennyi hashrate-ért, megmondja hova szeretné tolni, aztán vagy van rá bányász, vagy nincs nicehash dönti el, hogy tol e rá hashpower-t vagy nem. Vagyis lehet, hogy emberünk nem adott meg túl magas árat, és valaki más közben "felül licitálta", így a hashpower is elmászott.


A nicehashnek 2 opciója van. Bányászhatsz rajtuk keresztül a miner progijukkal, és van lehetőséged felhő bányászni.
A minerük azt bányássza ami a legprofitábilisabb (de hogy mi alapján azt nemtudom) de szerintem "ugrál" a coinok között.
A felhő bányászatuk meg bérelsz hash powert. De majd kijavít az aki pontosabban tudja.


Több mint egy éve én is nicehash-re kezdtem el túrni, ez rendben van, de ha megnézed van egy orderbook valahol elrejtve az oldalon, ahol látod, hogy milyen "megrendelések" vannak hashpowerre.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

RoyalScythianBoneTermi

Udv ismet! A kerdesem a kovetkezo: Mikor emelunk minimum kifizetest? Eleg zavaro hogy allandoan -1 etn a denomination az 10% !!!!!! SOK SOK

lkwrwv7rfl

Sziasztok!

A block reward hogyan működik, az kap belőle aki két block megtalálása között jelen volt (bányászott) a pool-on és az utóbbi blockból kap rewardot? És mennyi ezen a poolon a reward?

dpeter

Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum december 30, 2017, 12:40:18 DÉLELŐTT
Udv ismet! A kerdesem a kovetkezo: Mikor emelunk minimum kifizetest? Eleg zavaro hogy allandoan -1 etn a denomination az 10% !!!!!! SOK SOK

Ezt most nem értem. Azt szeretnéd, hogy emeljük meg a kifizetési limitet 10 etn-ről? Mégis mennyire?
Az 1 etn denomination nem tudom nálad mit jelet, de nálam azt, hogy ennyire kerekít, tehát ha van pending balance-ban mondjuk 18.23 etn-ed, akkor 18-at fog kifizetni, a 0.23 meg bent marad.
-1 nem lehet a denomination mert negatívba nem lehet kerekíteni. A 10% hogy jött ki, ez minek az egy tizede?
Kicsit részleteznéd, hogy mi zavar?
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

dpeter

Idézetet írta: lkwrwv7rfl Dátum december 30, 2017, 06:35:40 DÉLELŐTT
Sziasztok!

A block reward hogyan működik, az kap belőle aki két block megtalálása között jelen volt (bányászott) a pool-on és az utóbbi blockból kap rewardot? És mennyi ezen a poolon a reward?

Az kap a block rewardból, aki résztvett a kibányászásában, arányosan szétosztva.
Ezen a poolon mint a többin is annyi a block reward, amennyi az adott blokkból jön (block reward + tx fee).
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

RoyalScythianBoneTermi

Idézetet írta: dpeter Dátum december 30, 2017, 08:11:46 DÉLELŐTT
Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum december 30, 2017, 12:40:18 DÉLELŐTT
Udv ismet! A kerdesem a kovetkezo: Mikor emelunk minimum kifizetest? Eleg zavaro hogy allandoan -1 etn a denomination az 10% !!!!!! SOK SOK

Ezt most nem értem. Azt szeretnéd, hogy emeljük meg a kifizetési limitet 10 etn-ről? Mégis mennyire?
Az 1 etn denomination nem tudom nálad mit jelet, de nálam azt, hogy ennyire kerekít, tehát ha van pending balance-ban mondjuk 18.23 etn-ed, akkor 18-at fog kifizetni, a 0.23 meg bent marad.
-1 nem lehet a denomination mert negatívba nem lehet kerekíteni. A 10% hogy jött ki, ez minek az egy tizede?
Kicsit részleteznéd, hogy mi zavar?

Elnezest kerek,!!!
Tul sok volt a boroskola es bevallom azt sem tudom mit akartam, de nagy maflasagot irtam az garantalt!!!!!!!!!!!!!!!   

Til

Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum december 30, 2017, 01:30:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dpeter Dátum december 30, 2017, 08:11:46 DÉLELŐTT
Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum december 30, 2017, 12:40:18 DÉLELŐTT
Udv ismet! A kerdesem a kovetkezo: Mikor emelunk minimum kifizetest? Eleg zavaro hogy allandoan -1 etn a denomination az 10% !!!!!! SOK SOK

Ezt most nem értem. Azt szeretnéd, hogy emeljük meg a kifizetési limitet 10 etn-ről? Mégis mennyire?
Az 1 etn denomination nem tudom nálad mit jelet, de nálam azt, hogy ennyire kerekít, tehát ha van pending balance-ban mondjuk 18.23 etn-ed, akkor 18-at fog kifizetni, a 0.23 meg bent marad.
-1 nem lehet a denomination mert negatívba nem lehet kerekíteni. A 10% hogy jött ki, ez minek az egy tizede?
Kicsit részleteznéd, hogy mi zavar?

Elnezest kerek,!!!
Tul sok volt a boroskola es bevallom azt sem tudom mit akartam, de nagy maflasagot irtam az garantalt!!!!!!!!!!!!!!!
Van aki vállalja a hibáit és elnézést kér.Becsülendő.
C:\> del c:\command.com

Krisztian5


lkwrwv7rfl

Idézetet írta: dpeter Dátum december 30, 2017, 08:13:09 DÉLELŐTT
Idézetet írta: lkwrwv7rfl Dátum december 30, 2017, 06:35:40 DÉLELŐTT
Sziasztok!

A block reward hogyan működik, az kap belőle aki két block megtalálása között jelen volt (bányászott) a pool-on és az utóbbi blockból kap rewardot? És mennyi ezen a poolon a reward?

Az kap a block rewardból, aki résztvett a kibányászásában, arányosan szétosztva.
Ezen a poolon mint a többin is annyi a block reward, amennyi az adott blokkból jön (block reward + tx fee).


Ez így érthető, de 24 órája bányászok a pool-on, igaz csak egy gtx1070-nel és eddig 26 ETN lett elutalva és 0.93 ETN pending. Nem kevés ez egy kicsit?