Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

[POOL][Cryptonote] - Electroneum - Magyar

Indította dpeter, december 07, 2017, 01:10:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

RoyalScythianBoneTermi

Idézetet írta: orimark Dátum január 07, 2018, 09:30:50 DÉLELŐTT
Halihó :) én még elég új vagyok itt :)

Ha jól értelmeztem a dolgot, talán erre még használható a nem túl erős vga-val szerelt konfigom... Megéri beszállni ide, akár csak tapasztalatszerzés céljából, ha az áram ingyen van, a gép meg am is be van kapcsolva folyton? i5 2400, hd6870 1gb
Ha igen, a kezdésben tudtok segíteni?

https://www.youtube.com/watch?v=K2BicuiKUrk

varmi2

Idézetet írta: orimark Dátum január 07, 2018, 09:30:50 DÉLELŐTT
Halihó :) én még elég új vagyok itt :)

Ha jól értelmeztem a dolgot, talán erre még használható a nem túl erős vga-val szerelt konfigom... Megéri beszállni ide, akár csak tapasztalatszerzés céljából, ha az áram ingyen van, a gép meg am is be van kapcsolva folyton? i5 2400, hd6870 1gb
Ha igen, a kezdésben tudtok segíteni?
Szerintem gyenge az a kari mindenre, és kevés az 1Gb ram is.

orimark

Idézetet írta: varmi2 Dátum január 07, 2018, 02:21:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: orimark Dátum január 07, 2018, 09:30:50 DÉLELŐTT
Halihó :) én még elég új vagyok itt :)

Ha jól értelmeztem a dolgot, talán erre még használható a nem túl erős vga-val szerelt konfigom... Megéri beszállni ide, akár csak tapasztalatszerzés céljából, ha az áram ingyen van, a gép meg am is be van kapcsolva folyton? i5 2400, hd6870 1gb
Ha igen, a kezdésben tudtok segíteni?
Szerintem gyenge az a kari mindenre, és kevés az 1Gb ram is.

Gyenge, de most sikerült belőnöm ebbe a poolba, ezt a gépet meg egy másikat csak a procijával és összesen 400-450 H/s közt mozog.... Annyira nem is szar... meglátjuk mit hoz ki pár nap alatt, a kalkulátorok sacc/kb napi 3,5 dollár profitot írnak XD

Igazság szerint a beletanulás a lényeg még :)

H4ze

Sziasztok! Valaki tudja miért kapunk ilyen kevés ETN-t a bányászatért? Most jelenleg két kártyával bányászom két darab 1050TI és ez a kártya más coinba hozta a napi 3,5- 4 dollárt itt meg ugy számoltam hogy egy nap alatt hozott 8-9 ETN ami 2 dollár sincs meg. Valahogy úgy vettem észre hogy amit a kalkulátor számol ki bizonyos hashre annak a felét adja csak oda. Jelenleg hashparty bányászok plusz a magyar poolon is.

MrRob

Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum január 06, 2018, 10:41:26 DÉLUTÁN
Most h sokan elmentek, meg lassabban jonnek majd a blokkok, de sebaj en maradok gyerekek, en ugy latom elektroban fogok banyaszni full time.... meg 2 het es megerkeznek a GPU-k meg a tobbi...  eddig 2 x 1060 as kartyaval banyasztam nem is allandoan neha szunetelt es kitermeltem kb egy honap alatt 827ETN ami ebben a pillanatban 44 237,41 Ft-ot er :) ebbol leveszem az aramkoltseget akkor is boldog vagyok, jo a profit.... Koszonom hogy itt csakanyozhatok :)
Dettó ez a véleményem.  Mivel még kezdő vagyok, néha elcsábulok és néhány napra elmegyek ezt azt kipróbálni, de bárhogy is, nekem ez jött be. Eddig 2 drb 570essel toltam, de hamarosan érkezik hozza meg 4 és szerintem akkor már szebben néz ki majd az átlag.
A kifizetés átutalások akadozása, meg a valetek vacakolása aggaszt, de hosszútávon ez áthidalható, főleg ha az árfolyam ilyen szépen alakul. :)

Szép napot
Rob

Coinmuki

megnőtt a difficulty what to mine lehet látni nam meg lehet hogy nem annyi amennyi a pool fee

laci42


orimark

hát igen,  az én szerény 400/s-em alig látszik :/


Franky2Ster

#649
Sokan átálltak Sumokoinra.

laci42


orimark


biokill


RoyalScythianBoneTermi

2 darab 1060 as porog :) de NEm ertem azokat akik leleptek :( nagyon megeri itt banyaszni, na nem baj ha vege lesz az ingyen honapnak masnal jon ujra a banda :) hopefully

Til

Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum január 09, 2018, 10:33:06 DÉLELŐTT
2 darab 1060 as porog :) de NEm ertem azokat akik leleptek :( nagyon megeri itt banyaszni, na nem baj ha vege lesz az ingyen honapnak masnal jon ujra a banda :) hopefully
Én nem bányásztam itt soha, de ha lelépnék az azért lenne ,mert mikor legelőször elkezdtem ETN-t bányászni ,akkor a diff 55... volt a network hash pedig 75MH, most pedig a diff 156... a hash pedig 261 MH. Igaz ,akkor az ETN sem ért ennyit mint most.
C:\> del c:\command.com

MrRob

Hogy kinek mi éri meg azt a maga dolga eldonteni.
En itt 2 drb rx570 el turom. A watomine azt mondja hogy napi 56.62 ETNt kell banyasznom en pedig atlagban 55ot kapok. Szerintem ez korrekt. Ugyhogy egyenlore maradok. :)

biokill

Jaj de leesett a pool hashrate :(

Pedig egész szerencsés nap volt block találás szempontjából! :)

MrRob

Idézetet írta: Hegike Dátum január 07, 2018, 01:19:21 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum január 06, 2018, 08:27:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Hegike Dátum január 06, 2018, 07:00:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: biokill Dátum január 06, 2018, 02:25:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: eReL Dátum január 06, 2018, 01:19:43 DÉLUTÁN
Mondjuk a fizetség az elég kaki szerintem :/
Hát az Igaz nekem most nem ment 2 napig a gépem... :S De akkor másnál is... Hát... Kíváncsi vagyok mit hoz a hétvége... 1-2 rossz nap miatt azért nem hagyom itt.
Én pont ellentétjét tapasztalom. Azóta változott nálad valami?


1-2 rossz nap hát. Lassan letelik az egy hónap hogy ide tolom és pontosan a fele mennyiség coint termelte mint kellett volna. Nem tudom meddig bízzak benne hogy jó lesz. És hogy mikor termeli vissza a idáig elúszott coinokat.

Egyik pool se hozza 100%-ban azt amit a kalkulátor ír.
Dec hónapot itt toltam végig és meg voltam elégedve nagyjából hozta amit a kalkulátor írt volt hogy többet is.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Igen ezt értem de nagyon nem mindegy hogy a napi 240 (számoló szerint)  helyett most napi 103-ra jövök ki. Hogy is mondjam ez kevesebb mint 50% . Ez az ami zavaró nekem. Most hogy három nap alatt egy block jött ki és kiutalt 96 ETN azt hittem tökön szúrom magam. Na de végül is megvárom hogy leteljen pontosan egy hónap és számot tudjak vetni. Egyenlőre nem vagyok bizakodó.

MrRob

Idézetet írta: MrRob Dátum január 10, 2018, 02:38:37 DÉLUTÁN
Hogy kinek mi éri meg azt a maga dolga eldonteni.
En itt 2 drb rx570 el turom. A watomine azt mondja hogy napi 56.62 ETNt kell banyasznom en pedig atlagban 55ot kapok. Szerintem ez korrekt. Ugyhogy egyenlore maradok. :)

Bocsánat, tévedtem.

Ahogy múlnak a napok változik az átlag!
Most 70ETN/nap-ra jön ki az 1,4khs-el. :)
akárhogy is számolom ez 7font felett van naponta, azaz majdnem 10dollar/nap.

RoyalScythianBoneTermi