Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

[POOL][Cryptonote] - Electroneum - Magyar

Indította dpeter, december 07, 2017, 01:10:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

dpeter

Idézetet írta: eProgress Dátum január 20, 2018, 02:26:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dpeter Dátum január 19, 2018, 06:56:19 DÉLUTÁN
Nicehash-el sajnos nem lehet mit kezdeni, az ilyen jön-megy.

A hozammal kapcsolatban elégedetlenkedőket megkérném, hogy olvassanak vissza, több ízben el lett magyarázva, hogy hogy működik a technológia. A visszaolvasást és a megértést előre is köszönöm!

+1 szolgálati közlemény, sikerült megszögelni a fix diffet, walletcím.diff formátumban működik, tehát egy pont karakter az elválasztó jel.

Jó de 6 nap után 129etn, ezt senki se fogja hosszú távon csinálni. Ha nincs block, nincs reward, mindenki le fog lépni!  :-\ \

Sajnos valószínűleg ez ilyen formában egy az egyben igaz. És az sem segít, hogy a network hashrate csak kúszik felfele. Ma délelött én is béreltem értelmes nagyságú nicehash hashrate-et, de nem volt elég hatásos a blokk találathoz.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

Nero

nem lehetne, hogy a ket magyar csapat megallapodik egymas kozott, hogy ki mire csinal poolt,
es akkor talan nem morzsalodna szet a gepek teljesitmenye... egyuttesen sokkal tobb blokkot talalnak..

Idézetet írta: dpeter Dátum január 20, 2018, 03:15:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: eProgress Dátum január 20, 2018, 02:26:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dpeter Dátum január 19, 2018, 06:56:19 DÉLUTÁN
Nicehash-el sajnos nem lehet mit kezdeni, az ilyen jön-megy.

A hozammal kapcsolatban elégedetlenkedőket megkérném, hogy olvassanak vissza, több ízben el lett magyarázva, hogy hogy működik a technológia. A visszaolvasást és a megértést előre is köszönöm!

+1 szolgálati közlemény, sikerült megszögelni a fix diffet, walletcím.diff formátumban működik, tehát egy pont karakter az elválasztó jel.

Jó de 6 nap után 129etn, ezt senki se fogja hosszú távon csinálni. Ha nincs block, nincs reward, mindenki le fog lépni!  :-\ \

Sajnos valószínűleg ez ilyen formában egy az egyben igaz. És az sem segít, hogy a network hashrate csak kúszik felfele. Ma délelött én is béreltem értelmes nagyságú nicehash hashrate-et, de nem volt elég hatásos a blokk találathoz.
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

raffiakötö

Idézetet írta: Nero Dátum január 20, 2018, 03:42:08 DÉLUTÁN
nem lehetne, hogy a ket magyar csapat megallapodik egymas kozott, hogy ki mire csinal poolt,
es akkor talan nem morzsalodna szet a gepek teljesitmenye... egyuttesen sokkal tobb blokkot talalnak..

Idézetet írta: dpeter Dátum január 20, 2018, 03:15:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: eProgress Dátum január 20, 2018, 02:26:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dpeter Dátum január 19, 2018, 06:56:19 DÉLUTÁN
Nicehash-el sajnos nem lehet mit kezdeni, az ilyen jön-megy.

A hozammal kapcsolatban elégedetlenkedőket megkérném, hogy olvassanak vissza, több ízben el lett magyarázva, hogy hogy működik a technológia. A visszaolvasást és a megértést előre is köszönöm!

+1 szolgálati közlemény, sikerült megszögelni a fix diffet, walletcím.diff formátumban működik, tehát egy pont karakter az elválasztó jel.

Jó de 6 nap után 129etn, ezt senki se fogja hosszú távon csinálni. Ha nincs block, nincs reward, mindenki le fog lépni!  :-\ \

Sajnos valószínűleg ez ilyen formában egy az egyben igaz. És az sem segít, hogy a network hashrate csak kúszik felfele. Ma délelött én is béreltem értelmes nagyságú nicehash hashrate-et, de nem volt elég hatásos a blokk találathoz.

Az már nem lenne magyar.... sajnos...


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

laci42

dpeter: ha levinned ideiglenesen a feet 0%-ra, akkor nem jonnenek vissza paran?

Krisztian5

Srácok számoljatok azzal is hogy a diff valamiért nagyon durván felment annak ellenére hogy az árfolyam volt ennél már bőven jobb is.

laci42

berelt vki hasht es azert triplazodott meg kb ugyanannyi banmyasszal a pool hashrateje? dpeter esetleg? :)

dpeter

Előfordult már ilyen, de jelenleg csak itns-re bérelek.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

pegazus0109

Idézetet írta: laci42 Dátum január 24, 2018, 01:48:58 DÉLUTÁN
berelt vki hasht es azert triplazodott meg kb ugyanannyi banmyasszal a pool hashrateje? dpeter esetleg? :)


beszáltam próbaképpen, hogy mennyit hoz az etn. Igazság szerint nem tudom mit bányásszak:(
edollar-ból szedtem valamennyit, de ott is nagyon felment a network.

biokill

Idézetet írta: dpeter Dátum január 24, 2018, 07:19:08 DÉLUTÁN
Előfordult már ilyen, de jelenleg csak itns-re bérelek.
Honnan jött az ihlet, hogy itns-t bányássz? :) Ahogy nézem, még nem épp népszerű. Persze ez előny is lehet még.

pegazus0109

Idézetet írta: biokill Dátum január 25, 2018, 08:10:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dpeter Dátum január 24, 2018, 07:19:08 DÉLUTÁN
Előfordult már ilyen, de jelenleg csak itns-re bérelek.
Honnan jött az ihlet, hogy itns-t bányássz? :) Ahogy nézem, még nem épp népszerű. Persze ez előny is lehet még.


Szabad megkérdeznem, hogy a nem népszerű vagy népszerű dolgokat hol nézitek?

dpeter

Idézetet írta: biokill Dátum január 25, 2018, 08:10:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dpeter Dátum január 24, 2018, 07:19:08 DÉLUTÁN
Előfordult már ilyen, de jelenleg csak itns-re bérelek.
Honnan jött az ihlet, hogy itns-t bányássz? :) Ahogy nézem, még nem épp népszerű. Persze ez előny is lehet még.

Relatíve alacsony a network hashrate és nem annyira rossz az ára. Az itns poolon hashpower bérléssel 10-15% profitot sikerült csinálni az elmúlt pár napban. Most kicsit visszaesett a coin ára, így már szerintem nem lesz meg ennyi, de mégegy kört futok vele szeirntem.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

biokill

Idézetet írta: dpeter Dátum január 26, 2018, 04:09:47 DÉLUTÁN
Relatíve alacsony a network hashrate és nem annyira rossz az ára. Az itns poolon hashpower bérléssel 10-15% profitot sikerült csinálni az elmúlt pár napban. Most kicsit visszaesett a coin ára, így már szerintem nem lesz meg ennyi, de mégegy kört futok vele szeirntem.
Köszi a választ, lehet kipróbálom én is! :)

laci42

 Hash Rate: 10.00 MH/sec
Block Found: 6 minutes ago

laci42


dpeter

Idézetet írta: laci42 Dátum január 28, 2018, 11:15:22 DÉLUTÁN
orphaned - ez mit jelent?

Árva blokkot találtunk, magyarán olyan blokkot, amit már valaki már megtalált (valamivel korábban) és ütközés volt a hálózaton, a hátrányunkra döntött a rendszer, és korrigált.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

laci42

Hash Rate: 7.27 MH/sec
Block Found: 9 minutes ago

remelem nem oprah lesz megint. amugy sem fenyes az arfolyam az utobbi napokban.

laci42

Hash Rate: 13.07 KH/sec
Connected Miners: 32

ebbol en vagyok 2-3KH. a maradek 10-11-en osztozik 31 banyasz? biztos jol irja?

dpeter

Idézetet írta: laci42 Dátum február 01, 2018, 09:44:50 DÉLELŐTT
Hash Rate: 13.07 KH/sec
Connected Miners: 32

ebbol en vagyok 2-3KH. a maradek 10-11-en osztozik 31 banyasz? biztos jol irja?

Igen, jól írja.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

RoyalScythianBoneTermi

sziasztok en viszatertem( a nyaralasbol) de bevallom nektek hogy nincs idegem egy hetet varni vagy akar 2 hetet a kifizetesig es inkabb mashol banyaszok, de az a szitu hogy nagyon padlot fogott minden :(
ki hogy latja miert ekkora a diff miert nem megy le hogy kifizetodo legyen? vagy mi tortent lassan semmit sem hoz a banyaszas akarmit csakanyolsz

:-[ :-[ :-[MEGHALT A PENZFA?  :-X :-X :-X

dpeter

Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum február 05, 2018, 05:12:14 DÉLUTÁN
sziasztok en viszatertem( a nyaralasbol) de bevallom nektek hogy nincs idegem egy hetet varni vagy akar 2 hetet a kifizetesig es inkabb mashol banyaszok, de az a szitu hogy nagyon padlot fogott minden :(
ki hogy latja miert ekkora a diff miert nem megy le hogy kifizetodo legyen? vagy mi tortent lassan semmit sem hoz a banyaszas akarmit csakanyolsz

:-[ :-[ :-[MEGHALT A PENZFA?  :-X :-X :-X

Diff maradt magasan, mert rajta maradtak a bányászok annak ellenére, hogy esik az ára (mint minden másé), ilyenkor nehéz megítélni, hogy mi lenne a jövedelmezőbb. Van aki úgy gondolja, hogy maradni amin addig volt, van aki túr valami frisset, hátha bejön (én perpillanat az utóbbit követem).
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu