Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

[POOL][Cryptonote] - Electroneum - Magyar

Indította dpeter, december 07, 2017, 01:10:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

RoyalScythianBoneTermi

Idézetet írta: dpeter Dátum február 05, 2018, 09:58:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum február 05, 2018, 05:12:14 DÉLUTÁN
sziasztok en viszatertem( a nyaralasbol) de bevallom nektek hogy nincs idegem egy hetet varni vagy akar 2 hetet a kifizetesig es inkabb mashol banyaszok, de az a szitu hogy nagyon padlot fogott minden :(
ki hogy latja miert ekkora a diff miert nem megy le hogy kifizetodo legyen? vagy mi tortent lassan semmit sem hoz a banyaszas akarmit csakanyolsz

:-[ :-[ :-[MEGHALT A PENZFA?  :-X :-X :-X

Diff maradt magasan, mert rajta maradtak a bányászok annak ellenére, hogy esik az ára (mint minden másé), ilyenkor nehéz megítélni, hogy mi lenne a jövedelmezőbb. Van aki úgy gondolja, hogy maradni amin addig volt, van aki túr valami frisset, hátha bejön (én perpillanat az utóbbit követem).

Hmm .. csak nem graftot (GRF) tursz? :D  en maradok ETN en de ne haragudj nem itt,... meg az 1.5kh em amugy sem er sokat ide :( Remelem mihamarabb felkuszunk majd kicsit es visszajonnek az emberek :)

dpeter

Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum február 05, 2018, 10:36:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dpeter Dátum február 05, 2018, 09:58:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum február 05, 2018, 05:12:14 DÉLUTÁN
sziasztok en viszatertem( a nyaralasbol) de bevallom nektek hogy nincs idegem egy hetet varni vagy akar 2 hetet a kifizetesig es inkabb mashol banyaszok, de az a szitu hogy nagyon padlot fogott minden :(
ki hogy latja miert ekkora a diff miert nem megy le hogy kifizetodo legyen? vagy mi tortent lassan semmit sem hoz a banyaszas akarmit csakanyolsz

:-[ :-[ :-[MEGHALT A PENZFA?  :-X :-X :-X

Diff maradt magasan, mert rajta maradtak a bányászok annak ellenére, hogy esik az ára (mint minden másé), ilyenkor nehéz megítélni, hogy mi lenne a jövedelmezőbb. Van aki úgy gondolja, hogy maradni amin addig volt, van aki túr valami frisset, hátha bejön (én perpillanat az utóbbit követem).

Hmm .. csak nem graftot (GRF) tursz? :D  en maradok ETN en de ne haragudj nem itt,... meg az 1.5kh em amugy sem er sokat ide :( Remelem mihamarabb felkuszunk majd kicsit es visszajonnek az emberek :)

Nem haragszok, sajna ilyen kis hashrate mellett csoda, hogy még maradt valaki. Crop-ot szeded indulás óta, hátha lesz belőle valami, bár ilyen piaci helyzet mellett ez is hodl-ra kerül.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

RoyalScythianBoneTermi

Idézetet írta: dpeter Dátum február 06, 2018, 09:39:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum február 05, 2018, 10:36:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dpeter Dátum február 05, 2018, 09:58:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum február 05, 2018, 05:12:14 DÉLUTÁN
sziasztok en viszatertem( a nyaralasbol) de bevallom nektek hogy nincs idegem egy hetet varni vagy akar 2 hetet a kifizetesig es inkabb mashol banyaszok, de az a szitu hogy nagyon padlot fogott minden :(
ki hogy latja miert ekkora a diff miert nem megy le hogy kifizetodo legyen? vagy mi tortent lassan semmit sem hoz a banyaszas akarmit csakanyolsz

:-[ :-[ :-[MEGHALT A PENZFA?  :-X :-X :-X

Diff maradt magasan, mert rajta maradtak a bányászok annak ellenére, hogy esik az ára (mint minden másé), ilyenkor nehéz megítélni, hogy mi lenne a jövedelmezőbb. Van aki úgy gondolja, hogy maradni amin addig volt, van aki túr valami frisset, hátha bejön (én perpillanat az utóbbit követem).

Hmm .. csak nem graftot (GRF) tursz? :D  en maradok ETN en de ne haragudj nem itt,... meg az 1.5kh em amugy sem er sokat ide :( Remelem mihamarabb felkuszunk majd kicsit es visszajonnek az emberek :)

Nem haragszok, sajna ilyen kis hashrate mellett csoda, hogy még maradt valaki. Crop-ot szeded indulás óta, hátha lesz belőle valami, bár ilyen piaci helyzet mellett ez is hodl-ra kerül.


:-\\ :-\\ :-X :-X :-X :\'( :\'( :\'(

Sztem ma viszajonnek az emberek !!! regel ota figyelem mit csinal az elekrto a piacon es hatalmasat alakit gyerekek!!!!!!!!!!!!!!! minden szakad LE az elektro meg megy fel :D mar kezdem izzitani a kod-sorom :)

laci42

#703
Segitsen valaki megerteni a dolgot, mert nekem mar nem megy. 7-8 nap utan most beesett egy blokk,  es ahogy rendeszeresen neztem 9-10 KH/s volt a pool hash vegig. en vegig min 2 KH/el voltam jelen, hetvegen meg 4 KH/s- koruli teljesitmennyel.
30db minert irt folyamatosan a pool, a vege fele csak 25-ot.
Kaptam 258 ETN-t. Nem inkabb 1400 korul kellett volna, mivel en vittem a pool hashjenek az otodet? ergo ~7000ETN/5?

VampireV

Idézetet írta: laci42 Dátum február 07, 2018, 03:36:39 DÉLUTÁN
Segitsen valaki megerteni a dolgot, mert nekem mar nem megy. 7-8 nap utan most beesett egy blokk,  es ahogy rendesresen neztem 9-10 KH/s volt a pool hash vegig. en vegig min 2 KH/el voltam jelen vegig, hetvegen 4 KH/s- koruli teljesitmennyel.
30db minert irt folyamatosan a pool, a vege fele csak 25-ot.
Kaptam 258 ETN-t. Nem inkabb 1400 korul kellett volna, mivel en vittem a pool hashjenek az otodet? ergo ~7000ETN/5?

Gondolom a nicehash beszállt néha-néha vmi kurva nagy teljesítménnyel, és az vitte a nagy részét, tehát a pool hash nem ~10kh, hanem 10kh+ nicehash

RoyalScythianBoneTermi

en azt nem ertem minek engedjuk ide a nicehast... siralmas amit kaptam :(

kasima

Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum február 07, 2018, 04:26:08 DÉLUTÁN
en azt nem ertem minek engedjuk ide a nicehast... siralmas amit kaptam :(

A poolnak nem érdeke h ne engedje be neki az a legjobb ha minél többen bányásztok rajta abból nyerészkedik... :)
Minnél több blokkot kipattintanak annál több a pool rewardja is vmiből fenn kell tartani azt is...
Csak ilyenkor a kérdés h a pool gazdája kivel van a a bányászokkal vagy a nicehahshel...
Bár sztem senki sem a saját maga ellensége... tény hogy én tuti kitiltanám a buzi nicehasht mindenhonnét...  Remélem még többen észre veszik h ellehetetlenítik már a bányászatot... amikor nem voltak két hétig érdekes... egy csomó új coinból lehetett szakítani... meg sehol se volt olyan nagy a networkhash... jóval kevesebb emberke ugrálna a coinok között ha nem lenne a niechash .... csak a sok barom nem veszi észre...

dpeter

#707
Ilyen alacsony hashrate-nél ez eléggé róka fogta csuka... ha nincs nicehash, akkor nagyon kicsi a valószínűsége a blokk talál a pool, ha meg van, akkor elviszi a reward nagy részét.
Mellesleg kurvanagyot nyerészkedek a poolon, ja. Amikor ilyet leírtok legalább annyit gondoljatok végig, hogy egy blokk reward-ból mekkora rész az a 0.1%, ha sikerült kiszámolni, akkor szorozd fel a centekkel, hogy mekkorát is szakítok egy blokkon. Ha abból akarnám leinni magam már a 100. lépcsőnél tartanék a programban...
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

RoyalScythianBoneTermi

En csak is a nicehast szidtam, a pool nekem szent es ujra itt tolom, nem leszek turelmetlen lesz ami lesz ... igy is profitalok, a mohosag meg mar sok embert sirba tett :(

FTi

Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum február 07, 2018, 07:30:12 DÉLUTÁN
En csak is a nicehast szidtam, a pool nekem szent es ujra itt tolom, nem leszek turelmetlen lesz ami lesz ... igy is profitalok, a mohosag meg mar sok embert sirba tett :(


Figyu, jelenleg nincs értelme ezen a pool-on tolni, annyira alacsony a pool hashrate. Ezt már a többiek is leírták, köztük az üzemeltető is...

laci42


RoyalScythianBoneTermi

Van ertelme ITT banyaszni.... az meg mind 1 hogy mikor van blokk (szamomra) en HODL olom ugyis evekig.... a nicehass meg majd jon ha akar ugyis...

Lenyeg hogy vagyok, es leszek is amig latom a profitot....

eReL

Idézetet írta: RoyalScythianBoneTermi Dátum február 07, 2018, 08:22:54 DÉLUTÁN
Van ertelme ITT banyaszni.... az meg mind 1 hogy mikor van blokk (szamomra) en HODL olom ugyis evekig.... a nicehass meg majd jon ha akar ugyis...

Lenyeg hogy vagyok, es leszek is amig latom a profitot....

En ugyanennyi ido alatt, közel hasonló teljesítménnyel 547 ETN-t túrtam máshol 01.21-28-ig. Sokat voltam én is ezen a poolon és szép dolog a lojalitás, de van egy határ.

RoyalScythianBoneTermi

jol van, latom eldolt mi lesz...
ha lojalitasrol van szo ott pont nincs hatar , de itt nem errol van szo hanem a profit termelesrol. Remelem meg egyszer latjuk itt egymast !

Tunyu

#714
Idézetet írta: dpeter Dátum december 07, 2017, 04:35:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum december 07, 2017, 04:34:12 DÉLUTÁN
Fix diffet elfogadja a pool?


Sajna nem, erre is keresem a megoldást, varidiffet kicsit simogattam, így pl az én gépeim (500H-4.6KH közöttiek) mind kaptak valami átlag jó értéket.

Nekem elfogadja a fix diffet, ha itt csákányolok akkor a diff fix 512, mert gyenge a kari, ez a minimum érték ezen a poolon.
Kicsit benéztem az oldalt...

dpeter

Idézetet írta: Tunyu Dátum február 16, 2018, 10:25:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dpeter Dátum december 07, 2017, 04:35:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum december 07, 2017, 04:34:12 DÉLUTÁN
Fix diffet elfogadja a pool?


Sajna nem, erre is keresem a megoldást, varidiffet kicsit simogattam, így pl az én gépeim (500H-4.6KH közöttiek) mind kaptak valami átlag jó értéket.

Nekem elfogadja a fix diffet, ha itt csákányolok akkor a diff fix 512, mert gyenge a kari, ez a minimum érték ezen a poolon.
Kicsit benéztem az oldalt...

Hű, 512 kicsit alacsonynak tűnik. Pontosan milyen kari?
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

Tunyu

#716
Idézetet írta: dpeter Dátum február 17, 2018, 09:41:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Tunyu Dátum február 16, 2018, 10:25:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dpeter Dátum december 07, 2017, 04:35:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum december 07, 2017, 04:34:12 DÉLUTÁN
Fix diffet elfogadja a pool?


Sajna nem, erre is keresem a megoldást, varidiffet kicsit simogattam, így pl az én gépeim (500H-4.6KH közöttiek) mind kaptak valami átlag jó értéket.

Nekem elfogadja a fix diffet, ha itt csákányolok akkor a diff fix 512, mert gyenge a kari, ez a minimum érték ezen a poolon.
Kicsit benéztem az oldalt...

Hű, 512 kicsit alacsonynak tűnik. Pontosan milyen kari?

Egy darab RX460 4GB! Azért ilyen kicsi mert ezt elég jól pörgeti úgy is ha közben használom a gépet,játszom vagy filmet nézet stb. Így üresjáratban 2.5-3 ezr megosztás / óra, ha közben használom is a gépet akkor 2-2.5 ezer.Nálam a miner ~335H/s-t ír, a pool meg ~345H/s-t. Más poolon 5k a minimum diff, ott kb. 300 megosztás / óra.Végül is kb. egyforma a végeredmény.

Tunyu

Úgy látom ez az etn szereti a magas memória órajelet, húztam 100MHz-et és felment 370H/s-re, meg levettem a magfeszt majdnem minimumra és stabilan működik alacsony fogyasztással, a gpu ~25W + a memória 2.2W.

Rocky

Szerintetek fog emelkedni az electroneum erteke mostanaban?