Lehet, hogy a grafikonon trade növekedés szempontjából normális a jelenlegi ár. Viszont a bányát üzemeltetni nem rentábilis...
Idézetet írta: Til Dátum szeptember 09, 2018, 08:07:30 DÉLELŐTT
Ha a pumpát kivesszük, teljesen normális az ár.
Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!
Ez a szekció lehetővé teszi a felhasználó által írt összes hozzászólás megtekintését. Vedd figyelembe, hogy csak azokba a fórumokba írt hozzászólásokat látod, amelyekhez hozzáférésed van.
Üzenetek megjelenítése MenuIdézetet írta: Til Dátum szeptember 09, 2018, 08:07:30 DÉLELŐTT
Ha a pumpát kivesszük, teljesen normális az ár.
Idézetet írta: mov ax,0 Dátum január 24, 2018, 12:12:29 DÉLUTÁNIdéz
Többször le lett már vezetve, hogy nem kell számlázni senkinek sem.
Itt a fórumon többször is, de valaki mindig újra feltalálja.
Elképesztő...
Be tudnád linkelni, hogy hol van ez levezetve ebben a fórumban hogy katás vállakozónak nem kell számlázni?
Bemegyek vele a navhoz, hogy kikérjem a véleményüket.
Köszönöm a segítséget.
Idézetet írta: pube111 Dátum január 05, 2018, 07:42:50 DÉLUTÁNIdézetet írta: GH Dátum január 05, 2018, 07:09:22 DÉLUTÁNBitpay ugyan ez.
Today we've been notified to cease our card programme by Wave Crest Holdings Ltd., European Cryptopay cards issuing bank. As follows from their message, Visa has directed Wave Crest Holdings Ltd. to immediately close all Visa prepaid card accounts, including yours. What does this all mean to you?Unfortunately, we and our users were not provided with more time to prepare to this change — all your Cryptopay cards will no longer function starting January 5th, 2018. However, your funds are all safe and will be available on your Cryptopay account once you will print, fill and send the following form
Ezt csak azért írom ha valaki abban gondolkodik hogy itt vezesse kártyáját akkor ne tegye. Sajna mindenkinek letiltották.
Valaki tud bővebb infót?![]()
Idézetet írta: Til Dátum november 24, 2017, 02:26:15 DÉLUTÁN
Az Eth most valami mást csinál.Nem látszik korrekció.443 dollárnál jár.
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum szeptember 01, 2017, 03:04:08 DÉLUTÁNIdézetet írta: Mickey Dátum szeptember 01, 2017, 02:07:31 DÉLUTÁN
Az ETC nem semmit lépet hirtelen...
Most pedig az STR követheti én betáraztam remélem jó döntés lesz.
Idézetet írta: Laca012 Dátum augusztus 30, 2017, 02:57:58 DÉLUTÁNIdézetet írta: Karcsi papa Dátum augusztus 30, 2017, 12:08:27 DÉLUTÁNIdézetet írta: Mickey Dátum augusztus 30, 2017, 11:45:14 DÉLELŐTTIdézetet írta: Karcsi papa Dátum augusztus 30, 2017, 11:33:20 DÉLELŐTTIdézetet írta: zenetibi Dátum augusztus 30, 2017, 10:05:48 DÉLELŐTT
Karcsi papa, hol van a 100$-os ETH csökkenés, amit jósoltál?Pont a fordítottja lett szerencsére.![]()
Ez 26.-án volt ahol fel került a chartra az a piros szint és két irányba mutató nyíl, nos ennek az volt a szerepe hogy ha fölé tud kerülni az ár akkor nagy eséllyel tovább is megy. 27.-én lépte át ezt a szintet és ha követted a írást akkor lett volna a 100$-os esés ha alatta marad az alakzatok is arra utaltak ez lesz. Arra pedig senki se gondolt hogy az őrült diktátor kilöveti azt a rakétát ami pánikot okozott és cryptoba menekítettek pénzeket ez természetesen a charton borította a bábukat.
Karcsi papa, akkor a behúzott alsó támaszok mennyire relevánsak? pl. a 365$
Annak a támasznak az alatta lévő alakzatban volt szerepe. Itt most a szabályokat felborítva került fölé az ár. Ha szabályosan került volna fölé akkor most az esésnek itt kellet volna megállni és tovább emelkedni. Tehát ha ez most fals kitörés volt akkor holnapra visszatér az alakzatba és lehet találgatni mi lehet a folytatás. Délután Amerikából dollár szempontjából erősödést jeleznek erre a crypto világ lehet hogy eséssel fog reagálni tehát zajlanak az események bőven.
Érdekesség képpen pont 365-rol pattant vissza... Akkor ebbol most tudunk tobbet, vagy most van az, hogy tapogatunk a sotétben aztán aki mer az nyer? (Vagy nem.. Vagy nem most..)
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum augusztus 30, 2017, 11:33:20 DÉLELŐTTIdézetet írta: zenetibi Dátum augusztus 30, 2017, 10:05:48 DÉLELŐTT
Karcsi papa, hol van a 100$-os ETH csökkenés, amit jósoltál?Pont a fordítottja lett szerencsére.![]()
Ez 26.-án volt ahol fel került a chartra az a piros szint és két irányba mutató nyíl, nos ennek az volt a szerepe hogy ha fölé tud kerülni az ár akkor nagy eséllyel tovább is megy. 27.-én lépte át ezt a szintet és ha követted a írást akkor lett volna a 100$-os esés ha alatta marad az alakzatok is arra utaltak ez lesz. Arra pedig senki se gondolt hogy az őrült diktátor kilöveti azt a rakétát ami pánikot okozott és cryptoba menekítettek pénzeket ez természetesen a charton borította a bábukat.
Idézetet írta: dexter Dátum augusztus 30, 2017, 08:29:07 DÉLELŐTT
azért megy fel az eth mert shortolom