Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Adás - Vétel <----- [RÉGI, LEZÁRVA]

Indította boti123, december 02, 2016, 08:09:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

Arkenso

Mellesleg miért nem csinál végre valaki egy részletes leírást beállítás ügyileg? :)
Ahogy látom sokan vannak itt akik a tudás birtokosai, de még véletlenül sem osztják meg a tudásukat.

Vegán anno nem nyereségvágyból hozta létre ezt a fórumot, más viszont ebből akar profitálni :)

No comment.

Uhura

Idézetet írta: messimage Dátum május 25, 2017, 12:14:04 DÉLELŐTT
Ugyanitt Windows telepítése eladó! 0.3 BTC. :D

Ja és a gépet is adod hozzá ugye?

Gyerekek ne szemeteljük telel hülyeséggel kora reggel a topicot. Maradjunk a témánál.

Uhura

Idézetet írta: Arkenso Dátum május 25, 2017, 12:29:37 DÉLELŐTT
Mellesleg miért nem csinál végre valaki egy részletes leírást beállítás ügyileg? :)
Ahogy látom sokan vannak itt akik a tudás birtokosai, de még véletlenül sem osztják meg a tudásukat.

Vegán anno nem nyereségvágyból hozta létre ezt a fórumot, más viszont ebből akar profitálni :)

No comment.

OFF: Csináljuk csak hát nehéz azt ketten :) mert per pill  Kidface csinálja én meg bevállaltam neki egy részt. Vagyis ha többen segítenétek gyorsabban menne. 8)

Arkenso

Igazából az az érdekes, hogy 3 perce olvasom a napi termést, de már 3 emberről derült ki, hogy vágják a témát, csak hát a segíteni akarás egyenlő a nullával :)

somogyi betyár

#544
Csak csendben szeretném megkérdezni...
NEM AKARTOK ELMENNI ....BA EZZEL A NEGATÍV, ROSSZINDULATÚ, DESTRUKTÍV, MÉG KAPITALISTÁNAK IS ELBASZOTT MENTALITÁSSAL?!?

1: ez az ADÁS_VÉTEL totyik - kíván kifejtést, vagy szét van már barmolva eléggé??
2: aki annyira életképtelen, hogy még annak sem képes utánajárni, hogy milyen opciók vannak egy probléma megoldására, ill. annyira bizonytalan a témában, hogy nem mer lépésenként nekifogni, ill. annyira lusta, hogy nem akarja erre áldozni az idejét, az hadd legyen már olyan hülye, hogy más kezébe adja a probléma megoldásának gondját, aztán hadd szívja a fogát, ha -jelen esetben- visszakap egy levélnehezéket.
3: amíg nem valótlant állít, ill. átverés a dolog, addig bármennyire is fáj -nekem is- semmi közünk hozzá.

Sokan itt Vegán videóin nevelődtünk ki, Ő hozta le elérhető, érthető távlatokba ezt az egész sztorit, kiemelte a misztikum homályából, és nem nyújtotta be a számlát, de ne legyetek már naivak, Neki is csöpög pár cent belőle, amivel nincs is semmi baj, felépítette, energiát fektetett bele, megdolgozott érte.
A srác is rászánta az energiát, hogy a bioszolásnak a tudora legyen, mit fáj nektek, ha ezt, és magát a procedúrára szánt időt pénzre akarja váltani???
Van akinek egy vindóz telepítés is problémákat okoz, fisz-fsz hülyeségeinek eltávolításáról nem is beszélve, azt meg legtöbben saját kézből tudjátok, mit lehet szuttyogni egy kártya optimalizálásával, főleg, ha rendesen ki akarod csontozni, szóval miért kellenek ezek az elbagatelizáló, troll hozzászólások?
Attól, hogy egyeseknek valami kisujj-gyakorlat, másoknak még lehet problémás, ne ti döntsétek már el, mi az, amit bárki meg tud csinálni.

És meg se próbáljátok kiforgatni a szavaimat, mert itt nem arról van szó, hogy +3Mh-es varázsrájzert árul, hanem egy problémára kínál könnyebb utat, azt meg mindenki döntse el, megér-e neki ez 10ropit mindenféle referencia nélkül, vagy járogat a totyikon hozzáértők nyakára, akiknek már a töke is tele van a ződfülü kérdésekkel, és vagy válaszolnak, vagy nem, vagy megérti, vagy nem?

ui.:
arra mondjuk kötelezném, hogy írja bele a hirdetésbe, hogy mellékhatásokért nem vállal felelősséget (mert biztos nem vállal).
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

Arkenso

Szóval akkor a fórumnak tulajdonképpen semmi értelme, mert segíteni senki sem segít másikon önzetlenül.
Csak beszippantja a tudást és pénzért árulja, remek :)

Mellesleg nem hiszem, hogy Vegán nagy pénzeket szakít a videóival.
Csak segített, mert Ő egy fasza Székely gyerek. Ennyi!!!

bbarna

Azzal az energiával, amit panaszra fordítottál eddig, összeszedhetted volna a fórumban levő infókat > táblázatba rendezed>közzé teszed - ennyi!
Vagy mégsem?

Arkenso

#547
Panaszról szó sem volt, miről beszélsz? :)

Csatold már a táblázatodat amiben pontról pontra le van írva, hogyan kell frankón moddolni a kártyákat és aztán milyen egyéb beállítások kellenek még, hogy minden klappoljon :)

Halkan jegyzem meg hónapok óta hajtok 46 kártyát, gond nélkül :) Szóval nagy bajban nem vagyok.
Az itteni infók csak általános infók, bárhol rájuk lehet találni :)

Én a nüansznyi kis apróságokat hiányolom, amiket az emberek félve őriznek :)

Leginkább az elvekel nem értek egyet. pl:

X-et Y kiokosítja önzetlenül. Erre X pénzért árulja a kapott tudást :)

Fasza!!!

Vágod már miről hablatyolok????

OFF

drizzt_do_urden

somogyi betyar...ha ezelott meg 2 hettel en allitottam be az egesz kartyajat teamviewerrel stb. akkor az nekem ne jojjon ket heten blol hogy o tud mindent es bioszol meg beallit meg mi a kutyafasza! es meg penzt is ker el. en onzetlenul segitek tanitok nem varok el semmit cserebe es akkor jonnek a nagy tudasu ujjoncok es aruljak a tudast! na ne mar. en nem sajnalok semmit senkitol...de nehogy az tanitson engem aki meg 2 hete nem tudta mi az A vagy B...es elbasznak 2 kartyat vagy 10 et es akkor ki marad a karral? en se mondom hogy ne fizess ha lusta vagy csak nem mindegy kinek. ha peldaul zorg tette volna be azt akkor egy szot se szolnek mert legalabb tudom hogy jo kezekbe kerul az illeto! na de boti??? 2 het alatt egyetemet vegzet? AMD szakerto lett??? diplomazott elektromernokibol? na erted remelem mit akarok kihozni ebbol az egeszbol. tobbet nem irok ezzel kapcsolatba terjunk vissza az adas vetel temahoz! es igen is segitek onzetlenul mert es is szekely vagyok!

Turcy086

#549
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 25, 2017, 01:26:33 DÉLUTÁN
somogyi betyar...ha ezelott meg 2 hettel en allitottam be az egesz kartyajat teamviewerrel stb. akkor az nekem ne jojjon ket heten blol hogy o tud mindent es bioszol meg beallit meg mi a kutyafasza! es meg penzt is ker el. en onzetlenul segitek tanitok nem varok el semmit cserebe es akkor jonnek a nagy tudasu ujjoncok es aruljak a tudast! na ne mar. en nem sajnalok semmit senkitol...de nehogy az tanitson engem aki meg 2 hete nem tudta mi az A vagy B...es elbasznak 2 kartyat vagy 10 et es akkor ki marad a karral? en se mondom hogy ne fizess ha lusta vagy csak nem mindegy kinek. ha peldaul zorg tette volna be azt akkor egy szot se szolnek mert legalabb tudom hogy jo kezekbe kerul az illeto! na de boti??? 2 het alatt egyetemet vegzet? AMD szakerto lett??? diplomazott elektromernokibol? na erted remelem mit akarok kihozni ebbol az egeszbol. tobbet nem irok ezzel kapcsolatba terjunk vissza az adas vetel temahoz! es igen is segitek onzetlenul mert es is szekely vagyok!
Irtam privátot  8)

somogyi betyár

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 25, 2017, 01:26:33 DÉLUTÁN
somogyi betyar...ha ezelott meg 2 hettel en allitottam be az egesz kartyajat teamviewerrel stb. akkor az nekem ne jojjon ket heten blol hogy o tud mindent es bioszol meg beallit meg mi a kutyafasza! es meg penzt is ker el. en onzetlenul segitek tanitok nem varok el semmit cserebe es akkor jonnek a nagy tudasu ujjoncok es aruljak a tudast! na ne mar. en nem sajnalok semmit senkitol...de nehogy az tanitson engem aki meg 2 hete nem tudta mi az A vagy B...es elbasznak 2 kartyat vagy 10 et es akkor ki marad a karral? en se mondom hogy ne fizess ha lusta vagy csak nem mindegy kinek. ha peldaul zorg tette volna be azt akkor egy szot se szolnek mert legalabb tudom hogy jo kezekbe kerul az illeto! na de boti??? 2 het alatt egyetemet vegzet? AMD szakerto lett??? diplomazott elektromernokibol? na erted remelem mit akarok kihozni ebbol az egeszbol. tobbet nem irok ezzel kapcsolatba terjunk vissza az adas vetel temahoz! es igen is segitek onzetlenul mert es is szekely vagyok!

Ezt teljesen adom, s utaltam is rá, tökjó, hogy hozzászóltál, és volt kontroll, hogy nem minden papsajt, de mutass mégegy konstruktív hozzászólást a posztjához ;)
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

messimage

Vennék!

M.2 --> Pci-e adaptert, sokat....


messimage.91@gmail.com


Anomatic

Miner rig keret elado
Uj keretek akar egyedi igenyeknek megfeleloen bovitesi lehetosegekkel
Massziv aluminium keret csavaros kartyarogzites, ventillator rogzites, akar ket rig 14 kartyaval is belefer. Bovitesi lehetosegekrol erdeklodj. 705579140
http://kephost.com/image/0aJF
http://kephost.com/image/0aJS
http://kephost.com/image/0aJc

7000 ft tol a kepen lathato keret demo keret

Balvanylajos

Van egy eladó táp, ha esetleg valaki keres ekkora állat teljesítményűt.

http://hardverapro.hu/apro/1200w_super_flower_leadex_ii_80_plus_gold

1200W, 65 ezer forint.

Uhura

Mindenki aki a fórumban meghirdetett termékeket vagy szolgáltatásokat venné igénybe kérem legyen fokozott figyelemmel és ellenőrizze az eladót a topic értékelő részében:
http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=4539.0

Ezen kívül kérem mindenki tartsa be a következő szabályokat:

- Kérjen elérhetőségi adatokat és lehetőségei szerint ellenőrizze az eladót személyazonosságát / valódiságát!
- Soha nem utalj előre!
- Az érkező csomagot a postás / kézbesítővel együtt bontsd ki, hogy ha probléma van legyen egy független tanúd!
- Ha problémával találkozol jelezed a fórumon a moderátoroknak is, hogy másokat megvédhessünk a kártól!
- A túl olcsó, vagy készlet hiány esetén is nagy tételben hirdető eladók esetén fokozott figyelemmel járjatok el!
- Ha rendelsz először rendelj kisebb értékben és nem rögtön száz ezres vagy milliós tételben!
- Értékeled az eladót, hogy így segítsünk egymásnak!

Az eladókat kérem a hirdetések esetén a postban adjanak elérhetőséget amin folyamatosan elérhetők!

Zorg33

Itt ragadnám meg az alkalmat, ha már szóba kerültem, hogy jelenleg a komplett gépbeállítás ára kártyánként ~0.008 BTC a kártyák típusától függően (ETH-ban, Ft-ban is lehet fizetni).
TeamVieweren keresztül történik.
BIOS mod, teljesítmény és fogyasztás-optimalizálás, WattTool profilok létrehozása és a rig indulásának automatizálása, miner program felparaméterezése.
Egyszóval minden, ami egy stabil önműködő righez kell.

Tápokat is építek, de ezt már úgyis mindenki tudja.
Ízelítőnek egy komplett 1200W-os táp 6 kártyához, 6 riserhez és az alaplaphoz, HDD-hez kompletten 44.000 Ft.

metlife

eladó alaplap bányászáshoz 
ASRock H81 Pro BTC R2.0
nem az enyém, nem én hirdetem,csak hátha valaki ilyet keres,hátha valakit érdekel a dolog ( nekem hiába írsz privátot,vagy bármit )
http://hardverapro.hu/apro/banyaszok_figyelem___uj_asrock_h81_pro_btc_r20_elado

atideath

Ha valakit érdekel van 7db Riser-em eladó.

Pontosan: Molex tápos 005s. Kék nyákos. 3500/db.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

spikes

Idézetet írta: Zorg33 Dátum május 30, 2017, 03:43:20 DÉLUTÁN
Itt ragadnám meg az alkalmat, ha már szóba kerültem, hogy jelenleg a komplett gépbeállítás ára kártyánként ~0.008 BTC a kártyák típusától függően (ETH-ban, Ft-ban is lehet fizetni).
TeamVieweren keresztül történik.
BIOS mod, teljesítmény és fogyasztás-optimalizálás, WattTool profilok létrehozása és a rig indulásának automatizálása, miner program felparaméterezése.
Egyszóval minden, ami egy stabil önműködő righez kell.

Tápokat is építek, de ezt már úgyis mindenki tudja.
Ízelítőnek egy komplett 1200W-os táp 6 kártyához, 6 riserhez és az alaplaphoz, HDD-hez kompletten 44.000 Ft.

Esetleg tudsz számlát adni?