Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Kínál

Indította Székely Vegán, június 10, 2017, 08:52:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

adam

Sziasztok,

Az alábbi eladó risereim eladóak  ;)

USB Riser Ver 003 4 pin(molex) 30 cm, 10 db azonnal átvehető
https://hardverapro.hu/apro/usb_riser_ver_003_4_pinmolex_30_cm_20_db_azonnal_atveheto/

USB Riser Ver 006 4 pin(molex) 60 cm, 15 db azonnal átvehető
https://hardverapro.hu/apro/usb_riser_ver_006_4_pinmolex_60_cm_10_db_azonnal_atveheto/

Érdeklődés esetén ha megoldható hardveraprón írjatok, ha nem akkor itt PM-ben.

Köszi,
Ádám

TrafoCoin

Szevasztok Bányász Kollégák!

Eladó néhány PCI-E tápkábel elosztó:
A.) 2 darab molex (4 pin) anya csatlakozó táplál 1 darab PCI-E (8 pines) apa csatlakozót (ez megy a videokártyába)
B.) 1 darab PCI-E (6 pin) anya csatlakozó táplál 2 darab PCI-E (6+2 pines) apa csatlakozót (ezek mennek a videokártyákba)

Ezek akkor hasznosak, ha nincs elég PCI-E kimenet a tápegységeteken, vagy ha több fölösleges molex periféria kimenet van rajta, amivel megtáplálnátok egy videokártyát. (Figyeljetek a Wattokra! Számoljátok ki, hogy a videokártyáknak mekkora fogyasztása és mekkora a tápotok teljesítménye!)

Írjatok ha kell valamelyikből.

Üdv,
Trafó

Franky2Ster

PCI-e Express eladó 12000Ft posta az árban.


Franky2Ster

#583
ELADVA!

PCI-e usb switch 8000Ft posta az árban.


willow

Na kollégák. Eladó 2 db Msi 1080 gaming x videokártya. Magyar garanciával . Még mindegyiken van jó 2 év.  Az ár darabonként 190 000. jó magyar forint. Az árut utánvéttel küldöm, a postát én állom. Vagy személyesen Győrben, . Akit érdekel keressen privátban. Köszi, hogy elolvastátok.

uwakusaso

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum február 10, 2018, 09:38:02 DÉLUTÁN
PCI-e usb switch 8000Ft posta az árban.


Helló, azt olvastam erről az eszközről, hogy csak AMD kártyákkal működik. Igaz ez vagy Nvidia kártyákhoz is használható? Köszi előre is.

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


Dopamin

Nekem AMD vel SEM működött ez a típus.
Másnak igen.
A másik fajta jobb, ahol külön vannnak a PCIE slotok.

czpitti

Ez a TE véleményed.nálam mindkét fajta kiváloan ment amd-kkel.

kly

#588
Kis napelem rendszer rátáplálós inverterrel 600W os az inverter. egy fázisú.
9db kb 40W os gyári napelem. meg adok hozzá egy villanyórát hogy tudd mennyit termel.

100000.- Ft

Hely: Verőce 

nem postázom !!!!! kryptot elfogadok


kép https://drive.google.com/file/d/1dFuwo5jcL54EA57d2AREsD9zdoPLhe7G/view?usp=sharing

ha a konzol is kell az + 20000.-

kasima

Idézetet írta: kly Dátum február 11, 2018, 03:17:40 DÉLUTÁN
Kis napelem rendszer rátáplálós inverterrel 600W os az inverter. egy fázisú.
9db kb 40W os gyári napelem. meg adok hozzá egy villanyórát hogy tudd mennyit termel.

100000.- Ft

Hely: Verőce 

nem postázom !!!!! kryptot elfogadok


kép https://drive.google.com/file/d/1dFuwo5jcL54EA57d2AREsD9zdoPLhe7G/view?usp=sharing

ha a konzol is kell az + 20000.-
Hmm szep! :)  miert adod el? Nem valt be?

kly

kell a hely a nagy rendszernek, most jönnek felmérni. Ez csak játék volt részemről hogy tudjam kb mire számíthatok. 400W nyi termelés már kevés nekem.

kasima

Idézetet írta: kly Dátum február 11, 2018, 03:46:38 DÉLUTÁN
kell a hely a nagy rendszernek, most jönnek felmérni. Ez csak játék volt részemről hogy tudjam kb mire számíthatok. 400W nyi termelés már kevés nekem.

Hat jah mondjuk ez igy ertheto!

willow

Idézetet írta: kly Dátum február 11, 2018, 03:46:38 DÉLUTÁN
kell a hely a nagy rendszernek, most jönnek felmérni. Ez csak játék volt részemről hogy tudjam kb mire számíthatok. 400W nyi termelés már kevés nekem.


De mire megtérülne a befektetésed, elavul, elértéktelenedik az egész. Persze ha a régi rendszert még sikerül valami tudatlannak eladni, akkor szerencséd van. Amúgy szerintem tök ráfizetéses az egész. Ha nyertél valami pályázatot,vagy van valahonnan ingyen pénz, akkor megint más a gyerek fekvése.

spikes

Idéz
De mire megtérülne a befektetésed, elavul, elértéktelenedik az egész. Persze ha a régi rendszert még sikerül valami tudatlannak eladni, akkor szerencséd van. Amúgy szerintem tök ráfizetéses az egész. Ha nyertél valami pályázatot,vagy van valahonnan ingyen pénz, akkor megint más a gyerek fekvése.


Ez rendkívül okos hozzászólás volt:)

bobix

Idézetet írta: spikes Dátum február 09, 2018, 08:20:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bobix Dátum február 09, 2018, 03:22:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: spikes Dátum február 07, 2018, 07:24:15 DÉLUTÁN
Sziasztok!

2db MODECOM VOLCANO 750W GOLD ATX táp 26.000/db ha mindkettőt viszed 50.000/2db garanciális
2db EVGA SuperNOVA G2 750W GOLD ATX táp 41.000/db ha mindkettőt viszed 80.000/2db garanciális

Ha mind a 4-et viszed 130.000.- én állom a postát!

Küldtem üzit. Érdekelne a két supernova.

Hello!

Nem kaptam üzenetet.

Hali!

Újraküldtem az üzit, érdekelne a két tápegység, amennyiben még megvannak.

Simi

Idézetet írta: uwakusaso Dátum február 11, 2018, 01:12:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum február 10, 2018, 09:38:02 DÉLUTÁN
PCI-e usb switch 8000Ft posta az árban.


Helló, azt olvastam erről az eszközről, hogy csak AMD kártyákkal működik. Igaz ez vagy Nvidia kártyákhoz is használható? Köszi előre is.

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről

AMD kártyákkal csak a PCIe-os verzió működik. Vagyis az nem működik nVidia-val.
Ilyet mint ami a képen van használtam már 4 nVidiaval és jól működött, viszont volt lapom (Asrock H110 BTC) amiben nem ment, nem ismerte fel a kártyákat akármit csináltam (DDU val leszedtem a drivereket, majd először csak az elosztót raktam a gépbe kártyák nélkül, utána rá a kártyák, x16 slotba, több ötletem nem volt és feladtam). Más lapban meg tökéletesen megy, mindenféle probléma/hashdrop nélkül.

CryptoMan

#596

RISER eladó :




Hétfőn érkezik VER006C-s Riser (több darab),új, friss és ropogós.
Személyes átvétel:
- Napközben: XV. Késmárk utca
- Délután/este: Örs vezér tere és környéke
Posta: Megoldható a vevő terhére (MPL,FOXpost...stb)


Ár: 2500FT/db, cryptot elfogadok, de azt csak személyesen


patya

https://hardverapro.hu/apro/corsair_vs550_tapegyseg_550w

Bányászathoz legfeljebb második tápként ajánlom, de hátha érdekel valakit. :)

husosfagyi

Bányász kellékek eladóak:

Riser:

ver006c 6 pines. 2500/db+posta (standard MPL csomag 1530 Ft) Készlet: 6 db
ver006 molex. 2500/db+posta (standard MPL csomag 1530 Ft) Készlet: 5 db

Ha csak 1-2 db kell, akkor nagy méretű borítékban is mehet ajánlott levélként (kb 5-700 Ft)

Hdmi dummy 4k szürke:

2000 Ft/db+posta (ajánlott levél kb. 450 Ft) készlet: 6 db

Utalás beérkezésekor feladom és e-mail-ben küldöm a feladóvevényt a nyomon követési számmal.
15000 Ft felett ingyen posta!