Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Musicoin [MUSIC] - Ethash - POW - Fork után

Indította kidface, április 02, 2017, 08:53:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

kidface

Idézetet írta: fpeter Dátum április 15, 2017, 11:08:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: CryptoMan Dátum április 15, 2017, 07:39:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: fpeter Dátum április 15, 2017, 02:53:47 DÉLUTÁN
Sajnos mint írtam, nem éri meg a MUSIC termelése... 1 hete 2400-at lehetett kitermelni 170MH/s-el 1 nap alatt, ami akkor is szűk 10$-t ért. Tegnapi tesztem már csak napi 1150-et hozott ki egy napra vetítve, ami szintén 10$ alatt van hiába ment fel az árfolyama! Ugyanennyi idő alatt nekem ZEC/ETH-ből 13$ körül jön ki. Tehát jobban megéri az utóbbiakat túrni és utána abból a pénzből ~30%-al több MUSIC-ot venni, mintha közvetlenül azt termeltem volna... Befektetési szempontból egyelőre tényleg ígéretes a MUSIC, már most megduplázta az adogom az értékét. Az persze más kérdés, hogy meddig is nő ez a lufi. Lényegében véve nem sokat találok erről a MUSIC-ról azon túl hogy sokan bányásszák - nincsen mögötte akkora marketing és tőke mint az ETH/ZEC mögött. Tehát esélyes hogy pár ügyes egyetemista "létrehozta" az OpenETH másolásával a saját altcoin-ját, kitermeltek belőle sokmilliót/milliárdot alacsony diff-el, és most a markukat dörzsölgetve várják hogy meddig megy fel az árfolyama. Kérdés hogy mikor durrantják a lufit - az előtt kellene eladni a meglévőt mielőtt piacra dobják azt a mennyiséget és földbe állítják az árfolyamot ismét...

Én úgy tudom hogy "Spotify" szerű szolgáltatást szeretnének létrehozni.
Igen, ezt írja a marketing rovatban az oldala de ezen túl gyakorlatilag semmit nem látok a valós működésükből, ezért tippelem azt hogy ez csak egy ügyesen fújt lufi... Mindenesetre 1-200$-ért sztem vásárolok belőle. Ha pechem van nem vágom fel az ereimet, de pl a múlt hét óta kereken megduplázta az értékét és szemmel láthatóan sokan hajtják, van rá érdeklődés, jövőhétre lehet megint dupláz, 1-2 hónap múlva meg ha esetleg felmegy 5-10x értékre akkor csak ezen a mutatványon megkeresem az első rig árát :) Aztán ha ez bejön akkor párezret meghagyok belőle az idők végezetéig, hátha eljátsza azt amit a bitcoin és 8 év múlva százmilliókat/milliárdokat ér az a pár ezreske 8)

Ugy legyen! :)

messimage

#81
És ki sem fizet. At is álltam ETH ra. Annyira gáz már ez a kripto világ is. Mondjuk banditának én sem fizetnék ki, de a legutolsó payment 17:00 kor tegnap ment el.

kidface

#82
Ne kezdjetek el!!!

zenetibi

#83
Idézetet írta: lbandita Dátum június 06, 2017, 09:37:25 DÉLELŐTT
http://musicoin.miningclub.info/#/account/0x32d8047a70faeb77020e136ec0c76bf9a1a5d996%20
valaki tudja mi lehet ezzel a pool lal ? mentek 8 órát a gépek mutatja is a pool rendesen de az egyenleg nem változik...

Szokta ezt csinálni, de kifizet a végén legalábbis idáig.

messimage

36 kártyás rendelést mondtál vissza:) Sebaj.





Idézetet írta: lbandita Dátum június 06, 2017, 09:52:59 DÉLELŐTT
amint átáltam musicra azonnal tönkrement a pool. ha valami nem tetszik gyere el és írj a panaszkönyvbe, nemszeretem ha olyanok fikáznak akik még csak egy emailt sem küldtek , talán előbb mutatkozz be , kis pénz van a zsebedbe aztán királynak érzed magadni. szánalmas

RobRoy

Sziasztok!

Akit érdekel, összeraktam 1 music poolt.

http://music.coinminer.space

Udv RR

CryptoMan


RobRoy

Megvolt az elso 2 blokk es ki is utalodott..

kasima

Ezzel a coinnal mi a helyzet elég jól lehet bányászni még mindig!
1 block 314 coin.
Van jövője? Vagy miért nincs rá kereslet?

AnCrypto

Idézetet írta: kasima Dátum augusztus 15, 2017, 02:50:04 DÉLUTÁN
Ezzel a coinnal mi a helyzet elég jól lehet bányászni még mindig!
1 block 314 coin.
Van jövője? Vagy miért nincs rá kereslet?
Jól megy a bányászata. Én napok óta csak ezzel foglalkozom. Az ára igencsak lent van de még ilyen áron is profitot hoz..ha pedig kilő az ára valamikor a jövőben akkor meg végképp megérte bányászni. Lesz ami lesz.
Crypto Currency Miner & Trader.

kasima

Idézetet írta: AnCrypto Dátum augusztus 15, 2017, 06:03:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum augusztus 15, 2017, 02:50:04 DÉLUTÁN
Ezzel a coinnal mi a helyzet elég jól lehet bányászni még mindig!
1 block 314 coin.
Van jövője? Vagy miért nincs rá kereslet?
Jól megy a bányászata. Én napok óta csak ezzel foglalkozom. Az ára igencsak lent van de még ilyen áron is profitot hoz..ha pedig kilő az ára valamikor a jövőben akkor meg végképp megérte bányászni. Lesz ami lesz.
Igen bányásztam ki belőle pár 100db-ot de még fektetek rá és remélem ki lő az ára :D


Uhura

Amúgy ti hova külditek local, bitrexre?  mert ahogy nézem a cryptopián valamiért balhézik hogy nem supportalt a deposit address.

Nero

ezt konkretan a bitrexre a soil azt localra tolom, egyelore minden problema nelkul.
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

Uhura

Idézetet írta: Nero Dátum augusztus 16, 2017, 09:38:14 DÉLELŐTT
ezt konkretan a bitrexre a soil azt localra tolom, egyelore minden problema nelkul.


Oksa, köszi. Azóta beállítottam  a bitrexre , nem akartam local walletel szarakodni.  Csak már sok lesz a 4-5-6 db exchange meg a 10 local wallet :(

AnCrypto

Idézetet írta: Uhura Dátum augusztus 16, 2017, 09:27:02 DÉLELŐTT
Amúgy ti hova külditek local, bitrexre?  mert ahogy nézem a cryptopián valamiért balhézik hogy nem supportalt a deposit address.
Mehet nyugodtan Cryptopiara nekem is oda csordogál a Musicoin. De ugyanígy szépen dolgozik Bittrexel is.
Crypto Currency Miner & Trader.

maszi

Ma próba képen, az egyik riget ráállítottam musicoinra, (mining pool hub). Ti tapasztaltatok olyat, hogy indítás után összeomlik "cu_k1 failed 73, an illegal instruction was encountered" hibával?
Ugyan az a core clock és memory beállítás van az afterburner progiban, mint ETH-ra meg ETC-re. Azok mentek a p106-100-al 24Mhs-el, a musicoin meg csak 23-23.4-el stabil.  :o Nekem azért fura, mert egyforma algoritmus, mi lehet a gond?

kasima


Pneunomia

#98
Nem semmi a local wallet, 7 GB és még legalább ennyi... :S

lehet vhogy diétára fogni a walletet miután megérkezett a kavics?

Uhura

A magyar poolnál van valami probléma ? mert elég régen nem taáltunk egy nyamvadt blokkot sem + a megtalált sem nagyon akar validálodni ? :(