Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Dual mining

Indította Székely Vegán, február 27, 2017, 08:32:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

ZsZolee

Idézetet írta: Zorg33 Dátum március 17, 2017, 01:36:55 DÉLELŐTT
Hat mar hogy a fenebe ne szamitana. A masodlagos algo intenzitasat allitja.
Ha nem irod be akkor default erteken megy. Talan 30 ha jol emlekszem.
Ezt erdemes csokkenteni mert nagy tulfogyasztast eredmenyez.
Figyeld a fali fogyasztasmerot es latszik.

Nekem csak +200 Watt. Nem vészes.

FrenkyAti

Szaisztok. Valaki tud e segíteni abban, hogy most vettem egy asus rx470 gaming kártyát és friss win10 64bit telepítés után elindult a cdm8.0. Frissítettem a videókártya driver-ét és azóta csak 3gb memóriát lát és hibával bezáródik a progi.

kidface

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 17, 2017, 02:23:50 DÉLUTÁN
Szaisztok. Valaki tud e segíteni abban, hogy most vettem egy asus rx470 gaming kártyát és friss win10 64bit telepítés után elindult a cdm8.0. Frissítettem a videókártya driver-ét és azóta csak 3gb memóriát lát és hibával bezáródik a progi.
1. Le kell tiltani az automatikus win updat-et!
2. DDU-val szedd le a drivert
3. Telepítsd fel a 16.11.5-os verziót.

FrenkyAti

Idézetet írta: kidface Dátum március 17, 2017, 06:14:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 17, 2017, 02:23:50 DÉLUTÁN
Szaisztok. Valaki tud e segíteni abban, hogy most vettem egy asus rx470 gaming kártyát és friss win10 64bit telepítés után elindult a cdm8.0. Frissítettem a videókártya driver-ét és azóta csak 3gb memóriát lát és hibával bezáródik a progi.
1. Le kell tiltani az automatikus win updat-et!
2. DDU-val szedd le a drivert
3. Telepítsd fel a 16.11.5-os verziót.
Köszönöm, így már ketyeg. Asus rx470 oc gaming kártya termelése: ETH :21, PASC: 150. A kártya full gyári beállításokkal megy.

kidface

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 19, 2017, 08:16:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum március 17, 2017, 06:14:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 17, 2017, 02:23:50 DÉLUTÁN
Szaisztok. Valaki tud e segíteni abban, hogy most vettem egy asus rx470 gaming kártyát és friss win10 64bit telepítés után elindult a cdm8.0. Frissítettem a videókártya driver-ét és azóta csak 3gb memóriát lát és hibával bezáródik a progi.
1. Le kell tiltani az automatikus win updat-et!
2. DDU-val szedd le a drivert
3. Telepítsd fel a 16.11.5-os verziót.
Köszönöm, így már ketyeg. Asus rx470 oc gaming kártya termelése: ETH :21, PASC: 150. A kártya full gyári beállításokkal megy.

Nice!

Artthur

#45
Rápróbáltam most én is  ETH+DCR bányászást ha már így kilőtt a DCR... kb 20 percig :)
6 RX480 8gb-al finoman kezdtem -dcri 8 értékkel, mint mondtátok 10-es értéknél kb nem nő a fogyasztás csak minimálisan. nálam +30Wattot dobott rá és csinált 520 Mhs DCR-nél. Sajnos azért az ETH bányászásba beleszólt, soloban csináltam 172-173 Mhs-t duálban viszon néha leesett 160-140 Mhs-re bár csak ritkán.

Viszont amit észrevettem dupla tápról megy a 6 kártya és a 8pines csatik felmelegedtek jócskán. Ami érdekes hogy 2x2 8 pines csatlakozó egyszerű 730 thermaltakehoz valóak azok melegedtek csak. Az egyik 2x8 pines viszont kimaradt egy nagyon drága tápból és a 730 gyáriját kicseréltem erre, ami viszont még langyos sem volt.
Azért látszik is rajta , hogy 3-4 miniméterrel szélesebb + az átmérője is durvább.
Lehet esetleg külön jó minőségű 8 pines korbácsokat kapni valahol? Érdemes lenne lecserélni az összeset, gondolom a felmelegedett kábelek is generálják a + fogyasztást.

Zorg33

Vannak tapok amiket gyarilag csak 20AWG kabelekkel szerelnek. Annal mar 180W korul elkezd melegedni a 6/8pines csati.
En csinalok neked 3x vastagabb modularis kabelt. Keress meg.

drizzt_do_urden

rx 470 -nel -dcri 35 kell es jobba hashrated lesz a ETH -nal mint volt. az RX 480 -nal -dcri 40 es ugyannnyi marad a hashrate az ETH -nal. fogyasztas 6 kartyan 100 wattal tobb igy. legalabbis nalam!

Zorg33

#48
És dual miningnál arra is kell figyelni, hogy a powerlimit sokkal nagyobb eséllyel szól bele a dolgokba.
Pl, ha 0%-on hagyod, akkor tévesen következtethetsz arra, hogy "x" dcri értéktől csökkenni kezd az ETH hashrate.
Pedig nem, csak a powerlimit belepofázik az órajelekbe, hogy ne menjen a névleges fogyi fölé.

Uhura

Tudna valaki segíteni, hogy lehetne elővarázsolni a Claymore dual minernél , hogy minden GPU hőfokát és fan % kiírja mert nekem valamiért csak a GPU0 listáza feszt a többit nem. A régebbi és képekben videókban meg láttam, hogy mindegyik adatát külön kiírja.

Előre is köszi.

drizzt_do_urden

a remote belepesnel van valami. valamelyik videojaba Robi magyarazza. nekem nem volt soha gondom veluk de en nem remotettal lepek be soha a rigekbe

Uhura

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum március 26, 2017, 10:36:44 DÉLELŐTT
a remote belepesnel van valami. valamelyik videojaba Robi magyarazza. nekem nem volt soha gondom veluk de en nem remotettal lepek be soha a rigekbe

Azért van mert Remote Desktopon keresztül nézem és managel a riget?  Melyik videoban , pls linkeled már be. Előre is köszi.

kidface


drizzt_do_urden

Idézetet írta: Uhura Dátum március 26, 2017, 01:41:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum március 26, 2017, 10:36:44 DÉLELŐTT
a remote belepesnel van valami. valamelyik videojaba Robi magyarazza. nekem nem volt soha gondom veluk de en nem remotettal lepek be soha a rigekbe

Azért van mert Remote Desktopon keresztül nézem és managel a riget?  Melyik videoban , pls linkeled már be. Előre is köszi.

azert van igen. mintha meg kell varni mig elindul magatol a banyasz program es elkezd hashelni. es csak azutan remoteolj be. nem kapom meg sajnos sok a video es nem emlekszem egyaltalan melyikbe magyarazta Robi az egeszet meg kene nezzem. arra ido nincs:))

Uhura

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum március 26, 2017, 02:01:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum március 26, 2017, 01:41:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum március 26, 2017, 10:36:44 DÉLELŐTT
a remote belepesnel van valami. valamelyik videojaba Robi magyarazza. nekem nem volt soha gondom veluk de en nem remotettal lepek be soha a rigekbe

Azért van mert Remote Desktopon keresztül nézem és managel a riget?  Melyik videoban , pls linkeled már be. Előre is köszi.

azert van igen. mintha meg kell varni mig elindul magatol a banyasz program es elkezd hashelni. es csak azutan remoteolj be. nem kapom meg sajnos sok a video es nem emlekszem egyaltalan melyikbe magyarazta Robi az egeszet meg kene nezzem. arra ido nincs:))

Köszi. Igazából vicces. Mindegy megpróbálom belőni a rstart meg egyéb dolgokat aztán meglátjuk úgy működik-e , hogy magától rebootol.

Kidface: mi az indok miért zárt be?

kidface

Idéz
Kidface: mi az indok miért zárt be?
Nem tudom, ez az uzenet vart reggel a pool oldalan:
"This pool will close on Sunday 03/26 - stratums will be shut.
Take a look at PASL - PascalLite a fair community Alternative of the coin. There's also a Pool for it."

Szerintem ataltak a PascalLite-ra, innentol azt tamogatjak?!

Uhura

Idézetet írta: kidface Dátum március 26, 2017, 02:36:06 DÉLUTÁN
Idéz
Kidface: mi az indok miért zárt be?
Nem tudom, ez az uzenet vart reggel a pool oldalan:
"This pool will close on Sunday 03/26 - stratums will be shut.
Take a look at PASL - PascalLite a fair community Alternative of the coin. There's also a Pool for it."

Szerintem ataltak a PascalLite-ra, innentol azt tamogatjak?!

Akkor nyomjad a Nanonál ha Pascal akarsz ők az anya poolom :) nem volt velük soha sem gond az elején még csak 5 PASC nál volt a kifizetés de ma már 1 PASC-ként küldik a zsét.

kidface

Idézetet írta: Uhura Dátum március 26, 2017, 02:48:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum március 26, 2017, 02:36:06 DÉLUTÁN
Idéz
Kidface: mi az indok miért zárt be?
Nem tudom, ez az uzenet vart reggel a pool oldalan:
"This pool will close on Sunday 03/26 - stratums will be shut.
Take a look at PASL - PascalLite a fair community Alternative of the coin. There's also a Pool for it."

Szerintem ataltak a PascalLite-ra, innentol azt tamogatjak?!

Akkor nyomjad a Nanonál ha Pascal akarsz ők az anya poolom :) nem volt velük soha sem gond az elején még csak 5 PASC nál volt a kifizetés de ma már 1 PASC-ként küldik a zsét.

Ja, tudom, anno mikor soloban ment a PASCAL en is ott toltam :)
At is alltam reggel amint meglattam hogy nem tud csatlakozni a rig a suprnova-ra!

Lehet kiprobalom ezt a PASL-t mert a kalkulator tobbet jelez elore mint a PASC-bol!

Székely Vegán

Idézetet írta: kidface Dátum március 26, 2017, 02:57:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum március 26, 2017, 02:48:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum március 26, 2017, 02:36:06 DÉLUTÁN
Idéz
Kidface: mi az indok miért zárt be?
Nem tudom, ez az uzenet vart reggel a pool oldalan:
"This pool will close on Sunday 03/26 - stratums will be shut.
Take a look at PASL - PascalLite a fair community Alternative of the coin. There's also a Pool for it."

Szerintem ataltak a PascalLite-ra, innentol azt tamogatjak?!

Akkor nyomjad a Nanonál ha Pascal akarsz ők az anya poolom :) nem volt velük soha sem gond az elején még csak 5 PASC nál volt a kifizetés de ma már 1 PASC-ként küldik a zsét.

Ja, tudom, anno mikor soloban ment a PASCAL en is ott toltam :)
At is alltam reggel amint meglattam hogy nem tud csatlakozni a rig a suprnova-ra!

Lehet kiprobalom ezt a PASL-t mert a kalkulator tobbet jelez elore mint a PASC-bol!

Decred-et nyom valaki? 18 dolcsira ugrott!
Inditottam is külön topic-ot neki bár itt is megtárgyalhattuk volna..
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Parano1d

Kijött az új Kléjmóóór, elvileg a DCR dual májningon reszeltek rajta sokat. Már akit érdekel...