Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

kasima

Idézetet írta: czpitti Dátum október 10, 2017, 03:15:48 DÉLUTÁN
Van egy kis gondom.8 vga egy rigben és egyik sem ad képet.ha csak 7 kártyát teszek bele semmi gond csak a nyolcnál van ez.Két táprol megy nincs hiány amperben:)Mi lehet a hiba?az egyik vegyes rig,a másik csak rx-ek.elostot tettem be hogy a hat helyett nyolc menjen.igen az elosztokban csak rx-ek vannak.

S ennek mi köze az Ethereumhoz ezt a kezdő kérdésbe kellett volna feltenned sztem?!
Meg amúgy kajak nem értem az embereket miért bányásszátok még mindig ezt a szar étert full szarul jön van ennél ezerszer jobb coin is...??!!
Csőlátás az éterben az van :D

Franky2Ster

Ebben teljesen igazat adok!
Viszont ha Október 16-17 után hardfork után megugrik az ETH akkor meg fogja az ember a fejét, hogy miért is álltam át.... :)

Boborjan76

Idézetet írta: kasima Dátum október 10, 2017, 05:59:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: czpitti Dátum október 10, 2017, 03:15:48 DÉLUTÁN
Van egy kis gondom.8 vga egy rigben és egyik sem ad képet.ha csak 7 kártyát teszek bele semmi gond csak a nyolcnál van ez.Két táprol megy nincs hiány amperben:)Mi lehet a hiba?az egyik vegyes rig,a másik csak rx-ek.elostot tettem be hogy a hat helyett nyolc menjen.igen az elosztokban csak rx-ek vannak.

S ennek mi köze az Ethereumhoz ezt a kezdő kérdésbe kellett volna feltenned sztem?!
Meg amúgy kajak nem értem az embereket miért bányásszátok még mindig ezt a szar étert full szarul jön van ennél ezerszer jobb coin is...??!!
Csőlátás az éterben az van :D


Na és melyik lenne az az ezerszer jobb coin?Zcash kb 5%al jobb, monero ua. Sokan úgy gondolják az ether a pos után felmegy a mai bitcoin árfolyamig, vszínű ezért bányásszák még sokan. Ha vki pedig lunix-on tolja a bányászatot nem sok lehetősége van mit csákányozzon, pláne nvidiával (eth, zec).

kasima

Idézetet írta: Boborjan76 Dátum október 10, 2017, 06:21:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum október 10, 2017, 05:59:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: czpitti Dátum október 10, 2017, 03:15:48 DÉLUTÁN
Van egy kis gondom.8 vga egy rigben és egyik sem ad képet.ha csak 7 kártyát teszek bele semmi gond csak a nyolcnál van ez.Két táprol megy nincs hiány amperben:)Mi lehet a hiba?az egyik vegyes rig,a másik csak rx-ek.elostot tettem be hogy a hat helyett nyolc menjen.igen az elosztokban csak rx-ek vannak.

S ennek mi köze az Ethereumhoz ezt a kezdő kérdésbe kellett volna feltenned sztem?!
Meg amúgy kajak nem értem az embereket miért bányásszátok még mindig ezt a szar étert full szarul jön van ennél ezerszer jobb coin is...??!!
Csőlátás az éterben az van :D


Na és melyik lenne az az ezerszer jobb coin?Zcash kb 5%al jobb, monero ua. Sokan úgy gondolják az ether a pos után felmegy a mai bitcoin árfolyamig, vszínű ezért bányásszák még sokan. Ha vki pedig lunix-on tolja a bányászatot nem sok lehetősége van mit csákányozzon, pláne nvidiával (eth, zec).

Nézz körül és megtalálod nem mindig a whatominére kell hallgatni van olyan coin ami ott nincs is... :)
De felőlem túrhatod az étert is, engem aztán nem zavar :D
Az oprendszer meg azt hiszem mindenki saját választása...
Nvidia meg aztán főleg nem való Ethasra ott volt a signatum algója nvidia sokkal jobb volt benne akkor ott a xevan algo és sztem az Nvidia elég jó az equihashban... akkor Lyra2REv2 algo őő x11 et is szépen viszi Soroljam még?

matt

Idézetet írta: kasima Dátum október 10, 2017, 06:35:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Boborjan76 Dátum október 10, 2017, 06:21:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum október 10, 2017, 05:59:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: czpitti Dátum október 10, 2017, 03:15:48 DÉLUTÁN
Van egy kis gondom.8 vga egy rigben és egyik sem ad képet.ha csak 7 kártyát teszek bele semmi gond csak a nyolcnál van ez.Két táprol megy nincs hiány amperben:)Mi lehet a hiba?az egyik vegyes rig,a másik csak rx-ek.elostot tettem be hogy a hat helyett nyolc menjen.igen az elosztokban csak rx-ek vannak.

S ennek mi köze az Ethereumhoz ezt a kezdő kérdésbe kellett volna feltenned sztem?!
Meg amúgy kajak nem értem az embereket miért bányásszátok még mindig ezt a szar étert full szarul jön van ennél ezerszer jobb coin is...??!!
Csőlátás az éterben az van :D


Na és melyik lenne az az ezerszer jobb coin?Zcash kb 5%al jobb, monero ua. Sokan úgy gondolják az ether a pos után felmegy a mai bitcoin árfolyamig, vszínű ezért bányásszák még sokan. Ha vki pedig lunix-on tolja a bányászatot nem sok lehetősége van mit csákányozzon, pláne nvidiával (eth, zec).

Nézz körül és megtalálod nem mindig a whatominére kell hallgatni van olyan coin ami ott nincs is... :)
De felőlem túrhatod az étert is, engem aztán nem zavar :D
Az oprendszer meg azt hiszem mindenki saját választása...
Nvidia meg aztán főleg nem való Ethasra ott volt a signatum algója nvidia sokkal jobb volt benne akkor ott a xevan algo és sztem az Nvidia elég jó az equihashban... akkor Lyra2REv2 algo őő x11 et is szépen viszi Soroljam még?


Szia!


Engem is érdekelne, hogy mit lenne érdemes bányászni, mert eddig én is csak a whattomine-ot nézegettem. Nekem csak rx470-em van, és azt gondoltam, hogy az ETH+DCR a legjobb...


Előre is köszi, ha segítesz.

evko81

Sziasztok!


Az AMD-s rigem sz*rakszik..
6X RX470-es kártyáról beszélünk.
Eddig ment 160-nal, stabilan..
Néhány napja esik a hashrate 140-145MH/s-re.... Aztán, néhány óra múlva magától visszaáll 160-ra...
Ez mitől lehet?
Más nem tapasztalt ilyet, vagy hasonlót?


Ethermine-ra bányászok, feltettem a legújabb claymore-t, de semmi változás...


Mit gondoltok?


Hiába állítok az afterburneren, nem lesz jobb...
Jó, annyira sokat még nem állítottam, de semmit nem változott.... És ha eddig ment ezekkel a beállításokkal, akkor most mi a baja?


Konkrétan van olyan kártya, ami néha leesik 18MH/s-re...




Ki mit gondol?


Ja, és nem szórja az errorokat... Lehet 1 VGA igen, de tök másik VGA-nál esik le a hesssss..




Köszike.

Artthur

Idézetet írta: evko81 Dátum október 14, 2017, 01:50:44 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Az AMD-s rigem sz*rakszik..
6X RX470-es kártyáról beszélünk.
Eddig ment 160-nal, stabilan..
Néhány napja esik a hashrate 140-145MH/s-re.... Aztán, néhány óra múlva magától visszaáll 160-ra...
Ez mitől lehet?
Más nem tapasztalt ilyet, vagy hasonlót?


Ethermine-ra bányászok, feltettem a legújabb claymore-t, de semmi változás...


Mit gondoltok?


Hiába állítok az afterburneren, nem lesz jobb...
Jó, annyira sokat még nem állítottam, de semmit nem változott.... És ha eddig ment ezekkel a beállításokkal, akkor most mi a baja?


Konkrétan van olyan kártya, ami néha leesik 18MH/s-re...




Ki mit gondol?


Ja, és nem szórja az errorokat... Lehet 1 VGA igen, de tök másik VGA-nál esik le a hesssss..




Köszike.


9.8 gondolom nem csinalja es 10.0 ota kezdte ha jol ertem. Hagyd egy percig menni a minert es inditsd ujra, nalam a 10.0 csinal olyat hogy az elso inditasnal mindig lassabb. Nem tudom miert pontosan de en nagyon varom az uj verziot hatha jobb...


Vagy tulmelegszik es lelassul....

Uhura

Vagy valamelyik riserrel gebasz van nem kap elég áramot, vagy túl letek sűtve a kártyák és insabillá váltak.

evko81

Idézetet írta: Uhura Dátum október 14, 2017, 02:18:46 DÉLUTÁN
Vagy valamelyik riserrel gebasz van nem kap elég áramot, vagy túl letek sűtve a kártyák és insabillá váltak.


Tul nem lettek sutve, mert direkt nem mennek maxon a kartyak.
Riser? Tap?


Az az erdekes, hogy ejjel ment 160-at...
Reggel leesett 140-re...
A 160-at is tobb oran at tartotta... Elotte 140-et ment, semmi nem valtozott, hozza sem lett nyulva es 160...
Ra 10 orara 140..


Vicces... ;)

bazsy

Idézetet írta: evko81 Dátum október 14, 2017, 01:50:44 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Az AMD-s rigem sz*rakszik..
6X RX470-es kártyáról beszélünk.
Eddig ment 160-nal, stabilan..
Néhány napja esik a hashrate 140-145MH/s-re.... Aztán, néhány óra múlva magától visszaáll 160-ra...
Ez mitől lehet?
Más nem tapasztalt ilyet, vagy hasonlót?


Ethermine-ra bányászok, feltettem a legújabb claymore-t, de semmi változás...


Mit gondoltok?


Hiába állítok az afterburneren, nem lesz jobb...
Jó, annyira sokat még nem állítottam, de semmit nem változott.... És ha eddig ment ezekkel a beállításokkal, akkor most mi a baja?


Konkrétan van olyan kártya, ami néha leesik 18MH/s-re...




Ki mit gondol?


Ja, és nem szórja az errorokat... Lehet 1 VGA igen, de tök másik VGA-nál esik le a hesssss..




Köszike.


Driver?


Franky2Ster

Srácok akkor most hol érdemes tárolni az ETH-t? https://www.myetherwallet.com/  Jó lehet? Gondolom nem váltón mert úgy akkor nem kapunk semmit a fork-ból..?

Karajev

ETH+DCR megy, de elég sokszor kiirja hogy DCR: share rejected. Mi lehet a gond?

EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -ewal 0x37e1d7196301a7bf8243f95a2ce5944e581af0c5.msi1060  -epsw x -dpool stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3252 -dwal Dsn7gQiJkSCPU8DcSC3PMcjGUw8EkkqNZgS -dpsw x

Simi

Idézetet írta: evko81 Dátum október 14, 2017, 01:50:44 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Az AMD-s rigem sz*rakszik..

Ki mit gondol?


A technikai dolgok mellett gondolj arra is nem-e kaptál be valamit.
Próbálgattál-e azon a rigen bármilyen más coint/walletet/minert stb, amivel esetleg felkúszhatott vmi ami lopja a hashrated.
Úgy értem sunyiban "láthatatlanul" minol valami a háttérben, csak nem Neked.
Ha kártyával/árammal stb-vel gond van szerintem hamarabb áll le a kártya vagy fagy szét minden, minthogy mineol tovább csak (jóval)rosszabb hashrate-el.
Ha nem vagy biztos benne, egy gyors W reinstall és kiderül (lehet amúgy is jót tenne, kitudja).


evko81

Sracok. Koszi mindenkinek.
Elsore drivert fogok ujra huzni, ha szarakszik..
Tegnap istennek nem ment 140fole, csak pillanatokra, barhogy allitottam...
Ejjel beall stabil 160-ra, azota is maradt...
Pofam leszakad.


Ja, a gpu orajel ugral ossze-vissza, akar 1100mhz helyett 600-on is megy, amikor esik a hashrate...
Kesobb magatol beall, gondolom, akkor a gpu freki sem ugral, de ranezek...


Egyelore tippem sincs...


Franky2Ster

Szép jó napot a Fórum lakóknak!  :)
Megtörtént a FORK valami infó ? Mire lehet számítani?

kamping

Jó kérdés, a difficulty eléggé csökken, vagy itt vmi hiba van:

https://www.coinwarz.com/difficulty-charts/ethereum-difficulty-chart

Ill. az ethermine-on is mintha több coint-t írna egy hónapra.

CryptoP

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum október 16, 2017, 10:57:42 DÉLELŐTT
Szép jó napot a Fórum lakóknak!  :)
Megtörtént a FORK valami infó ? Mire lehet számítani?

Sziasztok!

Igen, egy kicsit bővebben itt hallhattok erről. :)

https://youtu.be/c35QHzapGPI
CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

kasima

Go to The Moon :D
Sok csőlátásúnak menjen a holdra :D

Til

Idézetet írta: kasima Dátum október 17, 2017, 08:33:52 DÉLELŐTT
Go to The Moon :D
Sok csőlátásúnak menjen a holdra :D
Amennyiben nem titok, leírnád Te mit bányászol? Valamint azzal amit kibányászol mit csinálsz (mibe váltod,ha váltod stb.)?
C:\> del c:\command.com

kasima

Idézetet írta: Til Dátum október 17, 2017, 09:30:23 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kasima Dátum október 17, 2017, 08:33:52 DÉLELŐTT
Go to The Moon :D
Sok csőlátásúnak menjen a holdra :D
Amennyiben nem titok, leírnád Te mit bányászol? Valamint azzal amit kibányászol mit csinálsz (mibe váltod,ha váltod stb.)?
Most jelent pillanatban BTX-et bányászok meg Metaverset és mindkettőt elrakom a BTX airdopos szval 3% ot kapok a local walletben tartott coinok után...  Van sok féle coinom én csalódtam az ETH-ban szval inkább rá se nézek..
Van amelyikkel kereskedek van amelyik befektetésnek elrakom és várok ha kiugrik eladom :)
De sztem legyen mindenkinek egy saját elképzelése. Mer lehet h lemásolsz engem de te nem ilyet szerettél volna és akkor én leszek a hiba... stb :)  Olvasgatni kell sokat én szeretem az új dolgokat lőttem már pár coinnal bakot de minuszos nem lettem semmitől :)