Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 45 Vendégek van a témában

lakat

Idézetet írta: dadowsky Dátum április 02, 2017, 10:13:18 DÉLELŐTT
Idézetet írta: lakat Dátum április 02, 2017, 09:55:36 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 02, 2017, 08:32:36 DÉLELŐTT
Idézetet írta: lakat Dátum április 02, 2017, 07:10:48 DÉLELŐTT
Milyen infótok van az ETH bányászat megszűnésének időpontjáról? Mert ugye valamikor a PoW ról átállás lesz PoS-ra. Ez az ETC-re is vonatkozik?

Csak az ETH-ra vonatkozik és ezt ember nem tudja, hogy mikor lesz. Nagyon sok fejlesztenivaló van még.
Vannak hírek, hogy már most nyáron lehet.

én is idén novembert hallottam, de egyébként tudja vki pontosabban, hogy ez majd mivel jár?

Nem lehet majd bányászni.

johnypapa

Sziasztok, ETH bányászatnál elkezdett ciceregni annak a kártyának a risere, amire rá van kötve a monitor.
Zcash bányászat közben ilyen nem volt. Talán jobban terheli a risert? Lehet érdemes előbb utóbb lecserélni? V005-ösöket használok

kidface

Idézetet írta: johnypapa Dátum április 02, 2017, 03:30:18 DÉLUTÁN
Sziasztok, ETH bányászatnál elkezdett ciceregni annak a kártyának a risere, amire rá van kötve a monitor.
Zcash bányászat közben ilyen nem volt. Talán jobban terheli a risert? Lehet érdemes előbb utóbb lecserélni? V005-ösöket használok

Csereld le minel elobb!
ETH banyaszas tobb energiat hasznal, jobban le van terhelve a riser!

Andokaaa

Miiiiicsodáá ? Nem lehet majd bányászni az eth-t ? ezt most hallom csak, ez a tobbi alcoinra is vár majd ? Legyen még tobb rig vagy inkább keressen vissza mindenki amit eddig bele tett?
És mi lenne a legjobb , addig bányászni eth-t és nem eladni , mert akkor magasabb lesz az ár?

ZsZolee

Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 02, 2017, 08:20:08 DÉLUTÁN
Miiiiicsodáá ? Nem lehet majd bányászni az eth-t ? ezt most hallom csak, ez a tobbi alcoinra is vár majd ? Legyen még tobb rig vagy inkább keressen vissza mindenki amit eddig bele tett?
És mi lenne a legjobb , addig bányászni eth-t és nem eladni , mert akkor magasabb lesz az ár?

Ha figyelmesen végig olvastad volna, a témát, akkor már beszéltünk erről. Ha az ETH POS lesz, akkor a többi altcoinra rászabadul az ETH brigád és valsz elértéktelenednek. Én erre a verzióra készülök fel, mert ennél bármi más lesz, az csak jobb lesz. :)

proziroxx

A nagy kérdés leginkább az, hogy ez várhatóan mikor következik be. Ha csak november környékén, akkor már valószínűleg nyereséggel tudnék kiszállni - ha úgy számolok, hogy az equipment-et féláron el tudom adni. Ha viszont pár hónapon belül, akkor szép nagy bukás lesz nekem ez a bányászás.

ZsZolee

Idézetet írta: proziroxx Dátum április 02, 2017, 09:06:50 DÉLUTÁN
A nagy kérdés leginkább az, hogy ez várhatóan mikor következik be. Ha csak november környékén, akkor már valószínűleg nyereséggel tudnék kiszállni - ha úgy számolok, hogy az equipment-et féláron el tudom adni. Ha viszont pár hónapon belül, akkor szép nagy bukás lesz nekem ez a bányászás.

Ezt senki se tudja. Lehet holnap, jövő héten, jövő hónapban, jövőre, stb. Senki se tudja, mindenki pletykál, de még a fejlesztők se látják a végét.

dadowsky

Idézetet írta: proziroxx Dátum április 02, 2017, 09:06:50 DÉLUTÁN
A nagy kérdés leginkább az, hogy ez várhatóan mikor következik be. Ha csak november környékén, akkor már valószínűleg nyereséggel tudnék kiszállni - ha úgy számolok, hogy az equipment-et féláron el tudom adni. Ha viszont pár hónapon belül, akkor szép nagy bukás lesz nekem ez a bányászás.
attól még marad más coin remélhetőleg, ami bányászható :)

Andokaaa

Most néztem utánna ennek , már novembertol ez megy hogy átállás lesz :D novemberben azt mondták , hogy januárban , januárban meg hogy február végén , most meg nyáron :D ez olyan mint a világvége :D 2012 ben volt.

messimage

Hol lehet ennek utána olvasni?
Biztos, hogy át fog állni egyáltalán?

ZsZolee


messimage


kidface

Idézetet írta: messimage Dátum április 02, 2017, 10:10:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 02, 2017, 09:51:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: messimage Dátum április 02, 2017, 09:48:14 DÉLUTÁN
Hol lehet ennek utána olvasni?
Biztos, hogy át fog állni egyáltalán?

Biztos, amúgy Google a barátod: https://www.google.hu/?gfe_rd=cr&ei=AFbhWM6OLubVXti4rIAM&gws_rd=ssl#q=ethereum+pos+date&*

Akkor minek létezik ez a beszélgetés? :)
A lenyeg, hogy mi sem tudjuk mikor fog atalni :)
Sot meg a fejlesztok sem! :)
Idokozonkent ra kell nezni a hirekre, mit mondanak mert nincs fix datum.
Szemely szerint en ugy gondolom, hogy nem mostanaban fog atallni.
Az igazi kerdes az az hogy ha atalnak mennyit lehet majd keresni a POS-sal, ha van X ETH a walletedben???

messimage

És hogyan függ össze a jelenleg meglévő ETH mennyisége a POS-al? Át lehet majd konvertálni, adott konverziós rátán, és folytatni a bányászatot, vagy eladni az ETH-t, és 0 ról indulni POS-al?

ZsZolee

Idézetet írta: messimage Dátum április 02, 2017, 11:07:00 DÉLUTÁN
És hogyan függ össze a jelenleg meglévő ETH mennyisége a POS-al? Át lehet majd konvertálni, adott konverziós rátán, és folytatni a bányászatot, vagy eladni az ETH-t, és 0 ról indulni POS-al?

POS esetén már nem lehet bányászni. Onnan már csak a tőzsdei kereskedése jöhet szóba.

proziroxx

És ki fogja megerősíteni a tranzakciókat?

Székely Vegán

Sok szaki szerint soha nem fognak átállni PoS-re.. csak azért mondják hogy ne merjenek a kinaiak ASIC-ot csinálni.
De nem számit ha átállnak sem, mert van elég GPU coin és jönnek majd még újabbak.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

messimage

Szép mélyrepülésben az ETH :(

drizzt_do_urden

minnel nagyobb az eses annal nagyobb lesz a bounceback :))

messimage

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 04, 2017, 10:14:19 DÉLELŐTT
minnel nagyobb az eses annal nagyobb lesz a bounceback :))

Bitcointalkon találtam :) Legyen így!