Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 26 Vendégek van a témában

Barna Szilárd

Sziasztok :)

Abban szeretném kérni a segítségeket, mert valamiért nem jól működik a bányász program. Avval együtt, hogy mikor a config fájt átírtam és a .txt fájt létrehoztam és ki is töltöttem és lefuttattam .bat fájl ként.Evvel együtt mikor elindítom a programot egy error-t ír ki.Próbálkoztam már mindent, de valahogyan nem sikerült ez.Így hozzátok fordulok segítségül hátha tudnátok mondani rá lehetséges megoldást.

Válaszotokat előre is köszönöm.


kidface

Idézetet írta: Barna Szilárd Dátum április 21, 2017, 06:36:24 DÉLUTÁN
Sziasztok :)

Abban szeretném kérni a segítségeket, mert valamiért nem jól működik a bányász program. Avval együtt, hogy mikor a config fájt átírtam és a .txt fájt létrehoztam és ki is töltöttem és lefuttattam .bat fájl ként.Evvel együtt mikor elindítom a programot egy error-t ír ki.Próbálkoztam már mindent, de valahogyan nem sikerült ez.Így hozzátok fordulok segítségül hátha tudnátok mondani rá lehetséges megoldást.

Válaszotokat előre is köszönöm.


1. GTX 740-el ne akarj ETH-t bányászni!
2. A pool választásaid borzasztóak!

Ajánlom először olvass utána a dolgoknak itt a fórumon!

Uhura

#402
Kidface azt mondja fordítom: ha az USA-ban vagy akkor jó , hogy us1 szervert választasz de ha itthonról nyomod akkor szopacs:) amit csak tetéz, hogy az ethpoolnál 1000 Mh/s-ig elégé nem fogsz soloban semmit sem fúrni.  Amúgy meg a GTX 470-en nem jó rá mert nincs 2 GB memóriája :(  bocs 3 Gb (mindig tanul az ember)

Jó mondom  ? 8)

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Barna Szilárd Dátum április 21, 2017, 06:36:24 DÉLUTÁN
Sziasztok :)

Abban szeretném kérni a segítségeket, mert valamiért nem jól működik a bányász program. Avval együtt, hogy mikor a config fájt átírtam és a .txt fájt létrehoztam és ki is töltöttem és lefuttattam .bat fájl ként.Evvel együtt mikor elindítom a programot egy error-t ír ki.Próbálkoztam már mindent, de valahogyan nem sikerült ez.Így hozzátok fordulok segítségül hátha tudnátok mondani rá lehetséges megoldást.

Válaszotokat előre is köszönöm.



a 2 GB -os kartyak lejartak tobbet nem lehet veluk banyaszni ETH -t mivel a DAG file meghaladta a 2GB es nincs eleg memoriaja hoyg betoltse! szoval ne kinlodjmert nem fog menni!

jzsolt

Szóval az a helyzet, hogy 7 kártyára vetítve a havi kibányászható etherium nagyjából néhány óránként zuhan 0,1 tizedet. Most áll nekem 8,45-ön, este 8 körül, tehát kb 5-6 órája volt 8,52-n.

Szerintem én elkezdek alternatíva után nézni, jelen pillanatban az árfolyamuk miatt az exp és a musicoin is jobban muzsikálnak. Ha az eth rewardom leesik 7.67-re, én már húzok is át máshova.

Skankhunt42

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 23, 2017, 01:27:54 DÉLELŐTT
Szóval az a helyzet, hogy 7 kártyára vetítve a havi kibányászható etherium nagyjából néhány óránként zuhan 0,1 tizedet. Most áll nekem 8,45-ön, este 8 körül, tehát kb 5-6 órája volt 8,52-n.

Szerintem én elkezdek alternatíva után nézni, jelen pillanatban az árfolyamuk miatt az exp és a musicoin is jobban muzsikálnak. Ha az eth rewardom leesik 7.67-re, én már húzok is át máshova.

Whattomine mar napok ota az ETC-t hozza az ETH elott. ETH-nal borzasztoan megy fel a difficulty. :S

Oli Bbit

Kijött az új Claymore:

Latest version is v9.2:


A DCR csak evvel működik dualban az ETH-val !!!

Suprnova Portot is cserélni kell a Start.bat-ban

ccminer Stratum enabled Port: stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3252 NEW VERSION MINERS ONLY !
Nicehash-enabled Stratum Port: stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3255
sgminer Stratum Port: stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3256 NEW VERSION MINERS ONLY !

johnypapa

Sziasztok, gyors kérdés, hogy mi lehet az oka annak, hogy teljesen véletlenszerűen 3 kártyából az első megmakacsolja magát és ugyan azon beállítások mellett 30%-ra esik a hashrateje kb 8-9-re, míg előtte hibátlan ment napokon keresztül, most meg minden nap 3-4 szer is újra kell indítani a minert. 1125/1000 2000/950-es beállítások vannak rajta, MSI RX470 ARMOR 4gb átlagja 28.175MH/s - a három kártyából ennek a legjobb az asic-ja, ami 80%
Köszi!

exertech001

Sziasztok. 1 db 470 rig mellé nanopoolt vagy etherminet válasszam? Nemtudok donteni.

kidface

Idézetet írta: exertech001 Dátum április 26, 2017, 08:10:55 DÉLELŐTT
Sziasztok. 1 db 470 rig mellé nanopoolt vagy etherminet válasszam? Nemtudok donteni.
ETH-nak ethermine
Pascal-nak nanopool! :)

Uhura

Idézetet írta: kidface Dátum április 26, 2017, 08:44:04 DÉLELŐTT
Idézetet írta: exertech001 Dátum április 26, 2017, 08:10:55 DÉLELŐTT
Sziasztok. 1 db 470 rig mellé nanopoolt vagy etherminet válasszam? Nemtudok donteni.
ETH-nak ethermine
Pascal-nak nanopool! :)

KIs az ethermine mennyivel jobb mint a nano ETH-nál?

Andokaaa

Mi van az ethermine.org pool-al , ma nagyon nincs formában , valaki info ? Ma még 1x sem nyitotta meg az oldalt és az app sem tolti be , remélem nem a kukaba bányászunk ma.

messimage


Andokaaa

Valami nagy baj van ? Nincs oldal , gondolom most a levesbe bányásznak a gépek :(

jzsolt

nekem csak kb 1 órája szarakodik idáig ment rendesen

Artthur

Nekem az oldal működik csak a saját wallet check kijelzése nem.
Ez csak egy dashboard, bányászás tuti megy nem vész kárba. Szépen kapja a shareket claymore.

messimage

Jaja, remélem csak a stat api szarakszik.

gerorge

Idézetet írta: messimage Dátum április 26, 2017, 04:19:41 DÉLUTÁN
Jaja, remélem csak a stat api szarakszik.

dns frissítés volt csak, legutóbb a bitcointalkot ddosolták 2 napig. nemárt a pooloknak sem az elővigyázatosság

ZsZolee

Our http://ethermine.org web server is currently under a DDoS attack. Mitigation is in progress. Mining is unaffected by the attack.

Andokaaa

Szerintem már minden rendben :) Szép betolt minden próbálkozásra és bányásznak is oda a rigek szépen.