Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 29 Vendégek van a témában

messimage

Jelenleg, és hosszútávon ki mit mond, mit éri meg dualban, ETH mellé bányászni?

kidface

Idézetet írta: messimage Dátum április 09, 2017, 10:51:42 DÉLELŐTT
Jelenleg, és hosszútávon ki mit mond, mit éri meg dualban, ETH mellé bányászni?
Pascal

Karcsi papa

Valaki összefoglalná mit látunk a videóban? Csak hogy nem bányászként is tudjam a lényegét  :D 8)

https://www.youtube.com/watch?v=O2UQ3w0RrLg&t=320s
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Skankhunt42

ETH PoS switch-rol van valami ujsag mostanaban? Keresgelek de hivatalos infot meg mindig nem talalok. Elleben azt rebesgetik hogy megint forkolni fog.  :o

Székely Vegán

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 13, 2017, 06:11:27 DÉLELŐTT
ETH PoS switch-rol van valami ujsag mostanaban? Keresgelek de hivatalos infot meg mindig nem talalok. Elleben azt rebesgetik hogy megint forkolni fog.  :o

Nem lesz PoS az idén és talán soha sem.. szar rendszer a PoS.
Veteránok szerint csak azért mind mondják hogy lesz hogy ne merjenek a kinaiak ASIC-ot gyártani.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Zorg33


ZsZolee

Én beszéltem egy eléggé hozzáértő programozóval (többek között Crypto pénz fejlesztésben is érdekelt) és azt mondta hogy nem annyira triviális az ETH PoS-re való váltása, de keményen dolgoznak a megvalósításán. Komoly cégek kizárólag (neveket nem említhetek) csak akkor fogják használni, ha PoS-re váltanak. Ennek politikai okait nem ismerem, de az ETH-nak csak akkor van jövője ha PoS-re váltanak és ezért erőltetik annyira a témát, nem a kínai ASIC miatt.

porci

Hali,

Ma jött meg a kártya: Asus rx 470 4gb, samsung memória, asic 71,5%
1500-as bios modot csináltam meg

Ez a jelenlegi beállítás viszont eléggé instabil, mit kellene módosítani, h stabilan működjön? Próbálgatom délután óta, de még mindig nem az igazi. :)

Arkenso

Próbálj ki egy ilyet!
Hátha ez jobban fog tetszeni neki :)

gerorge

Idézetet írta: porci Dátum április 13, 2017, 10:00:13 DÉLUTÁN
Hali,

Ma jött meg a kártya: Asus rx 470 4gb, samsung memória, asic 71,5%
1500-as bios modot csináltam meg

Ez a jelenlegi beállítás viszont eléggé instabil, mit kellene módosítani, h stabilan működjön? Próbálgatom délután óta, de még mindig nem az igazi. :)

msi rx 470 4gb
gigabyte rx 480 gb g1

ezekre van custom bios strappom.
rx 470 4gb, dual mining 27-28Mh, solo 29Mh
rx 480 8gb dual 29.5Mh solo 31-31.5 Mh

bitcointalkon csinálta nekem egy srác. azóta nincs hashrate droppom stabilan működnek a kártyák, mint, ha meg sem mozdulna a hashrate.

porci

Idézetet írta: Arkenso Dátum április 13, 2017, 10:06:13 DÉLUTÁN
Próbálj ki egy ilyet!
Hátha ez jobban fog tetszeni neki :)

Köszi, megcsináltam, és nem fagy, sőt. fel is ment ~26.8-ra a hess, viszont egy idő után visszaesik ~23.4-re, ez miért lehet?

xXFelaXx

Sziasztok!
Olyan kérdésem van, hogy az effective current hashrate és a share-ek száma mitől csökkenhet le?
Tegnap még faszán ment 27,5Mh/s-en és a current hashrate is ottkörül mozgott az oldalon de mára leesett ilyen 13Mh/s-re de csak az oldalon. A gép továbbra is tolja a 27,5Mh/s-et. Ez mit jelent?

fpeter

Idézetet írta: porci Dátum április 14, 2017, 02:59:44 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Arkenso Dátum április 13, 2017, 10:06:13 DÉLUTÁN
Próbálj ki egy ilyet!
Hátha ez jobban fog tetszeni neki :)

Köszi, megcsináltam, és nem fagy, sőt. fel is ment ~26.8-ra a hess, viszont egy idő után visszaesik ~23.4-re, ez miért lehet?
Ha TeamViewer-el csatlakozol a géphez akkor lépj le róla, a főkártya hashrate-jét eléggé meg tudja bolondítani
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

Laca012

Idézetet írta: xXFelaXx Dátum április 14, 2017, 12:07:39 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Olyan kérdésem van, hogy az effective current hashrate és a share-ek száma mitől csökkenhet le?
Tegnap még faszán ment 27,5Mh/s-en és a current hashrate is ottkörül mozgott az oldalon de mára leesett ilyen 13Mh/s-re de csak az oldalon. A gép továbbra is tolja a 27,5Mh/s-et. Ez mit jelent?

A current (jelenlegi) az nálam is megy le-fel, sokkal jobban ingadozik mint másik coinoknàl.
De másnál is ez van:

http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=15.msg15830#msg15830

xXFelaXx

#334
Azt tudom persze. De végig sokkal magasabb volt az átlagom tegnap. A sharejeim számával is kapcsolatban van. Majdnem csak feleannyi a share-em is. Feltűnően esett minden. A Currentem is folyamatosan csak 13Mh/s az oldalon. Tegnap még stabilan követte a 27-et. A gép pedig tolja a 27-et...érthetetlen

Laca012

#335
Idézetet írta: xXFelaXx Dátum április 14, 2017, 12:32:39 DÉLUTÁN
Azt tudom persze. De végig sokkal magasabb volt az átlagom tegnap. A sharejeim számával is kapcsolatban van. Majdnem csak feleannyi a share-em is. Feltűnően esett minden. A Currentem is folyamatosan csak 13Mh/s az oldalon. Tegnap még stabilan követte a 27-et. A gép pedig tolja a 27-et...érthetetlen

Próbálj meg átálni másik címre pl eu1-ről eu2-re..
Újraindítottad esetleg a minert? Továbbra is ugyan az marad?
Nekem az utóbbi 24h-ban 222 volt a legalacsonyabb és 277 a legmagasabb share. Nagy ingadozás de nem fele, meg a többi érték is 260-körüli. Minden oszlopban 2-10 közötti "stale shares"

CryptoMan

Idézetet írta: porci Dátum április 13, 2017, 10:00:13 DÉLUTÁN
Hali,

Ma jött meg a kártya: Asus rx 470 4gb, samsung memória, asic 71,5%
1500-as bios modot csináltam meg

Ez a jelenlegi beállítás viszont eléggé instabil, mit kellene módosítani, h stabilan működjön? Próbálgatom délután óta, de még mindig nem az igazi. :)

Hali nekem így megy az ASUS 470-es már 6 hónapja és nem volt vele baj.
A bat-ba van egy kis "trükk": -mode 1 -dcri 6 .  Ezzel  beállitással a 6db Asus 160MH/s-el hashel és 625 W-os a fogyasztása a falnál.

kidface

Idézetet írta: CryptoMan Dátum április 14, 2017, 01:22:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: porci Dátum április 13, 2017, 10:00:13 DÉLUTÁN
Hali,

Ma jött meg a kártya: Asus rx 470 4gb, samsung memória, asic 71,5%
1500-as bios modot csináltam meg

Ez a jelenlegi beállítás viszont eléggé instabil, mit kellene módosítani, h stabilan működjön? Próbálgatom délután óta, de még mindig nem az igazi. :)

Hali nekem így megy az ASUS 470-es már 6 hónapja és nem volt vele baj.
A bat-ba van egy kis "trükk": -mode 1 -dcri 6 .  Ezzel  beállitással a 6db Asus 160MH/s-el hashel és 625 W-os a fogyasztása a falnál.

NICE!!!

porci

Idézetet írta: CryptoMan Dátum április 14, 2017, 01:22:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: porci Dátum április 13, 2017, 10:00:13 DÉLUTÁN
Hali,

Ma jött meg a kártya: Asus rx 470 4gb, samsung memória, asic 71,5%
1500-as bios modot csináltam meg

Ez a jelenlegi beállítás viszont eléggé instabil, mit kellene módosítani, h stabilan működjön? Próbálgatom délután óta, de még mindig nem az igazi. :)

Hali nekem így megy az ASUS 470-es már 6 hónapja és nem volt vele baj.
A bat-ba van egy kis "trükk": -mode 1 -dcri 6 .  Ezzel  beállitással a 6db Asus 160MH/s-el hashel és 625 W-os a fogyasztása a falnál.

Köszönöm!  :)

Laca012

Idézetet írta: kidface Dátum április 14, 2017, 01:53:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: CryptoMan Dátum április 14, 2017, 01:22:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: porci Dátum április 13, 2017, 10:00:13 DÉLUTÁN
Hali,

Ma jött meg a kártya: Asus rx 470 4gb, samsung memória, asic 71,5%
1500-as bios modot csináltam meg

Ez a jelenlegi beállítás viszont eléggé instabil, mit kellene módosítani, h stabilan működjön? Próbálgatom délután óta, de még mindig nem az igazi. :)

Hali nekem így megy az ASUS 470-es már 6 hónapja és nem volt vele baj.
A bat-ba van egy kis "trükk": -mode 1 -dcri 6 .  Ezzel  beállitással a 6db Asus 160MH/s-el hashel és 625 W-os a fogyasztása a falnál.

NICE!!!

Ez tényleg nagyon komoly hash/fogyasztás arány..
Azt hiszem én is megpróbálom még lejjebb vinni a GPU frekit ha idő engedi.