Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 7 Vendégek van a témában

messimage

fuh...hiába disabled, megjelent a 10k sia 1 nappal később polo-n. Már csak lehessen hozzányúlni...

Laca012

Idézetet írta: messimage Dátum május 23, 2017, 07:25:20 DÉLELŐTT
fuh...hiába disabled, megjelent a 10k sia 1 nappal később polo-n. Már csak lehessen hozzányúlni...
jah.. jòlenne addig, amig nem esik vissza az àra, mert akkor sokra megint nem megyünk vele..
Legalábbis jò lenne ha többre mennènk vele mintha pascalon maradtunk volna..
Bàr a pascalt azt tartogatom egyelőre... van vagy 118 hàtha megugrik a közeljövőben..

Uhura

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 23, 2017, 07:30:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: messimage Dátum május 23, 2017, 07:25:20 DÉLELŐTT
fuh...hiába disabled, megjelent a 10k sia 1 nappal később polo-n. Már csak lehessen hozzányúlni...
jah.. jòlenne addig, amig nem esik vissza az àra, mert akkor sokra megint nem megyünk vele..
Legalábbis jò lenne ha többre mennènk vele mintha pascalon maradtunk volna..
Bàr a pascalt azt tartogatom egyelőre... van vagy 118 hàtha megugrik a közeljövőben..

Én is ezért nem adtam el , de gondolkozok rajta mert nagyon nincs benne kraft vagy nem látszik pedig jó kis coin, meg ezzel kezdtem .. a szívemhez nőtt mint anno Vegánnak  a Zcash ...

Különben a criptorendszer egy megfelelő, jó minőségű és biztonságos tőzsde nélkül nem lesz fejlődőképes. Vagyis előbb vagy utóbb jön valami óriás vállat és csinál egy nagyot de addig ... ez így  nagyon szopi.

Laca012

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 23, 2017, 07:30:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: messimage Dátum május 23, 2017, 07:25:20 DÉLELŐTT
fuh...hiába disabled, megjelent a 10k sia 1 nappal később polo-n. Már csak lehessen hozzányúlni...
jah.. jòlenne addig, amig nem esik vissza az àra, mert akkor sokra megint nem megyünk vele..
Legalábbis jò lenne ha többre mennènk vele mintha pascalon maradtunk volna..
Bàr a pascalt azt tartogatom egyelőre... van vagy 118 hàtha megugrik a közeljövőben..
Nekem is megjelent az első 1095sia.
El is adtam azonnal.Ha màr ott van eladni el tudod..  ;)

paca93

Sziasztok!

Bányászik valaki Gigabyte RX 570 Aorus 4GB kártyával? Vagy ha esetleg valaki nem a "felkapott" msi vagy sapphire kártyákkal bányászik ETH/ETC-t osszátok meg a tapasztalataitokat egyéb Gigabyte , XFS, Asus kártyákkal is kérlek.

peter1300

Idézetet írta: paca93 Dátum május 24, 2017, 09:43:39 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Bányászik valaki Gigabyte RX 570 Aorus 4GB kártyával? Vagy ha esetleg valaki nem a "felkapott" msi vagy sapphire kártyákkal bányászik ETH/ETC-t osszátok meg a tapasztalataitokat egyéb Gigabyte , XFS, Asus kártyákkal is kérlek.

Szia!

Asus RX570-em van, ráadásul a nem OC-s változat. 27,6 Mh az érték, amit sikerült kihoznom belőle, ezt stabilan tudja. Venti ténylegesen magas egy kicsit, 85% körül tartja 59-60°C-on a kártyákat, hozzáteszem, hogy ez javul, ha megérkezik a riser Kínából és nem az alaplapra kell csatolnom őket egymás hátára. Egy picit hangosabbak a többinél, de a 65.000 Ft-os árát nem kárpótolja semmi, nekem a hiedelemmel ellentétben teljes mértékben bevált. :)

Mulder

Idézetet írta: paca93 Dátum május 24, 2017, 09:43:39 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Bányászik valaki Gigabyte RX 570 Aorus 4GB kártyával? Vagy ha esetleg valaki nem a "felkapott" msi vagy sapphire kártyákkal bányászik ETH/ETC-t osszátok meg a tapasztalataitokat egyéb Gigabyte , XFS, Asus kártyákkal is kérlek.

Gigabyte Rx 570 Aorus van nekem 4 db, 28,1-et tolnak 1150/1000 ; 2000/950 -es beállításokkal, sőt ennek van vrm monitoringja is. A shappire pulse Rx570-nek nincs vrm monitoringja de azok 1985-re húzva tolnak 28,4et.

marshall

SZiasztok!Igaz a hír hogy összel nem lehet majd ETH-t bányászni?

Skankhunt42

Idézetet írta: marshall Dátum június 01, 2017, 08:23:06 DÉLUTÁN
SZiasztok!Igaz a hír hogy összel nem lehet majd ETH-t bányászni?

Ezen a hidon majd akkor megyunk at ha mar odaertunk. Nem tudom hol olvastad es mikori hir, hacsak nem maradtam le valamirol akkor meg nincs konkret datum PoS-ra valtasrol, sot meg a modja sincs meg hogy hardfork lesz vagy mi lesz a vege.

johnypapa

Sziasztok, kérdés, hogy a clymore miért csak 2 kártya hőmérséklet/ventilátor sebességet írja ki egy 3- kártyás rignél. A régi 470-es rignél mindent kiírt, az 570-es rignél meg nem. Hiába változtatok a paraméteren nem változik, természetesen a haramdik kártya is dolgozik szépen, csak nem értem miért nincsen róla visszajelzés. Valakinek hasonló tapasztalata?

marshall

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum június 01, 2017, 09:27:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: marshall Dátum június 01, 2017, 08:23:06 DÉLUTÁN
SZiasztok!Igaz a hír hogy összel nem lehet majd ETH-t bányászni?

Ezen a hidon majd akkor megyunk at ha mar odaertunk. Nem tudom hol olvastad es mikori hir, hacsak nem maradtam le valamirol akkor meg nincs konkret datum PoS-ra valtasrol, sot meg a modja sincs meg hogy hardfork lesz vagy mi lesz a vege.


Egyik facebook csoportban olvastam róla + itt a fórumon is van rá topic!

Skankhunt42

Ujra lehet kartyakat kapni? Vagy mi a franctol novekszik ennyire a difficulty az elmult 2-3 napban? :S

marshall

Jönnek át az emberek,zec esett sokat!

drizzt_do_urden

beuzemeltek egy halom 570 es 580 -ast ami elfogyott a piacrol!

Arkenso

Jön be kártya az országba, csak nem jelenik meg, mert korábban elhappolják :)
Véletlenül sikerült elkapni az EXPERT-nél 4 db MSI Radeon RX 580 GAMING X 8G-et.
Elvileg 7. én érkezik.

Skankhunt42

Nekem mara igertek a shippinget, most nezem, holnapra irjak.. Elkepzelheto hogy aki kozel van a tuzhoz mar most ratette a kezet nehany kartyara azert novekszik a diff. (meg a zec-rol atallok!?)

sankoran

Valószínűleg előbb a bent levő rendeléseket, és előrendeléseket teljesítik.

Andokaaa

Bajban vagyok és a kereso nem tesz ki semmi értelmeset. Még nem volt ilyen de a polaris editor a timingnál ossze-vissza számokat ír ki. Ilyenkor mit hova kell kopizni ?

Székely Vegán

#618
Idézetet írta: Andokaaa Dátum június 02, 2017, 07:19:36 DÉLUTÁN
Bajban vagyok és a kereso nem tesz ki semmi értelmeset. Még nem volt ilyen de a polaris editor a timingnál ossze-vissza számokat ír ki. Ilyenkor mit hova kell kopizni ?

Próbáld az 1.4.1-es verziót. az 1.4 nem mindig mükszik újabb kártyákkal.
http://www.overclock.net/t/1604567/polaris-bios-editing-rx5xx-rx4xx
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Andokaaa

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 02, 2017, 08:25:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Andokaaa Dátum június 02, 2017, 07:19:36 DÉLUTÁN
Bajban vagyok és a kereso nem tesz ki semmi értelmeset. Még nem volt ilyen de a polaris editor a timingnál ossze-vissza számokat ír ki. Ilyenkor mit hova kell kopizni ?

Próbáld az 1.4.1-es verziót. az 1.4 nem mindig mükszik újabb kártyákkal.
http://www.overclock.net/t/1604567/polaris-bios-editing-rx5xx-rx4xx

Ez már ír infot , 1: és 2: timingokat is , viszont ebben meg nem tudom átírni.