Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 7 Vendégek van a témában

Skankhunt42

#760
Idézetet írta: hunstree Dátum június 22, 2017, 03:07:28 DÉLUTÁN
A coinbase kicsit szenvedett tegnap ejjel az ETH-val, írták hogy késni fognak a tranzakciók.
Csekkoljátok a support oldalukat:
https://support.coinbase.com/

Engem inkabb az zavar hogy nem raktam be egy buy ordert 10 cent-re. :D
Ma mar nem kene dolgozni menni. :D
https://blog.gdax.com/eth-usd-trading-update-5d8142b5bdc1

kond

Poloniexen ETH-ra Temporarily Disabled van... :(

zs1991

Idézetet írta: zenetibi Dátum június 22, 2017, 03:01:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum június 22, 2017, 02:51:00 DÉLUTÁN
Hmm érdekes nekem sem érkezett meg az ethermine.org-ról az 1 eth-m pedig a fee-vel együtt is 1 eth felett volt a kiutalás kb 12 órája késik. Másnak akinek késett megjött rendesen utólag?


etherscan.io-n rákeresel a cimedre, megmutatja mi van a tranzakcióval.

És itt miből tudom meg, hogy mi van a kifizetéssel? Mert 6 napja nem érkezett meg, tehát gondolom nem is fog...
Többen is írták, hogy nem kapták meg a Payout-ot, tehát nem is merek ETH-t bányászni...

zenetibi

Idézetet írta: zs1991 Dátum június 22, 2017, 04:27:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum június 22, 2017, 03:01:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum június 22, 2017, 02:51:00 DÉLUTÁN
Hmm érdekes nekem sem érkezett meg az ethermine.org-ról az 1 eth-m pedig a fee-vel együtt is 1 eth felett volt a kiutalás kb 12 órája késik. Másnak akinek késett megjött rendesen utólag?


etherscan.io-n rákeresel a cimedre, megmutatja mi van a tranzakcióval.

És itt miből tudom meg, hogy mi van a kifizetéssel? Mert 6 napja nem érkezett meg, tehát gondolom nem is fog...
Többen is írták, hogy nem kapták meg a Payout-ot, tehát nem is merek ETH-t bányászni...
Dátum szerint látod a tranzakciókat. Kell legyen egy IN (megérkezett a címedre)és egy OUT (átment a Polo számlájára).

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről


Cougar


Arkenso

Mivel valami befosott :)
Az etherminról nekem sem jött át az uccsó 2 kifizetésem :( (de szerintem másoknak sem)

2017-06-22T15:50:47+02:00    3905906    3913203    35.9    1.05008 ETH
2017-06-21T03:58:39+02:00    3898656    3905885    34.6    1.05427 ETH

Cougar

Idézetet írta: Arkenso Dátum június 22, 2017, 06:27:24 DÉLUTÁN
Mivel valami befosott :)
Az etherminról nekem sem jött át az uccsó 2 kifizetésem :( (de szerintem másoknak sem)

2017-06-22T15:50:47+02:00    3905906    3913203    35.9    1.05008 ETH
2017-06-21T03:58:39+02:00    3898656    3905885    34.6    1.05427 ETH


Nem irigyellek  >:(  mi most álltunk volna neki túrni de akkor marad ZCASH

Arkenso

no para, szokott ilyen lenni.
majd rendbe teszik :)

zs1991

Idézetet írta: zenetibi Dátum június 22, 2017, 04:37:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zs1991 Dátum június 22, 2017, 04:27:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum június 22, 2017, 03:01:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum június 22, 2017, 02:51:00 DÉLUTÁN
Hmm érdekes nekem sem érkezett meg az ethermine.org-ról az 1 eth-m pedig a fee-vel együtt is 1 eth felett volt a kiutalás kb 12 órája késik. Másnak akinek késett megjött rendesen utólag?


etherscan.io-n rákeresel a cimedre, megmutatja mi van a tranzakcióval.

És itt miből tudom meg, hogy mi van a kifizetéssel? Mert 6 napja nem érkezett meg, tehát gondolom nem is fog...
Többen is írták, hogy nem kapták meg a Payout-ot, tehát nem is merek ETH-t bányászni...
Dátum szerint látod a tranzakciókat. Kell legyen egy IN (megérkezett a címedre)és egy OUT (átment a Polo számlájára).

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről


Csak IN van...

zenetibi

Idézetet írta: zs1991 Dátum június 22, 2017, 07:18:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum június 22, 2017, 04:37:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zs1991 Dátum június 22, 2017, 04:27:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum június 22, 2017, 03:01:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum június 22, 2017, 02:51:00 DÉLUTÁN
Hmm érdekes nekem sem érkezett meg az ethermine.org-ról az 1 eth-m pedig a fee-vel együtt is 1 eth felett volt a kiutalás kb 12 órája késik. Másnak akinek késett megjött rendesen utólag?


etherscan.io-n rákeresel a cimedre, megmutatja mi van a tranzakcióval.

És itt miből tudom meg, hogy mi van a kifizetéssel? Mert 6 napja nem érkezett meg, tehát gondolom nem is fog...
Többen is írták, hogy nem kapták meg a Payout-ot, tehát nem is merek ETH-t bányászni...
Dátum szerint látod a tranzakciókat. Kell legyen egy IN (megérkezett a címedre)és egy OUT (átment a Polo számlájára).

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről


Csak IN van...


ETH- temporary disabled a polo-n, azért nem érkezett be, ne aggódj rá fog kerülni.

zs1991

Idézetet írta: zenetibi Dátum június 22, 2017, 07:23:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zs1991 Dátum június 22, 2017, 07:18:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum június 22, 2017, 04:37:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zs1991 Dátum június 22, 2017, 04:27:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum június 22, 2017, 03:01:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum június 22, 2017, 02:51:00 DÉLUTÁN
Hmm érdekes nekem sem érkezett meg az ethermine.org-ról az 1 eth-m pedig a fee-vel együtt is 1 eth felett volt a kiutalás kb 12 órája késik. Másnak akinek késett megjött rendesen utólag?


etherscan.io-n rákeresel a cimedre, megmutatja mi van a tranzakcióval.

És itt miből tudom meg, hogy mi van a kifizetéssel? Mert 6 napja nem érkezett meg, tehát gondolom nem is fog...
Többen is írták, hogy nem kapták meg a Payout-ot, tehát nem is merek ETH-t bányászni...
Dátum szerint látod a tranzakciókat. Kell legyen egy IN (megérkezett a címedre)és egy OUT (átment a Polo számlájára).

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről


Csak IN van...


ETH- temporary disabled a polo-n, azért nem érkezett be, ne aggódj rá fog kerülni.


Kraken-re nem jött meg.

ddu

nekem 10 perc alatt kuldte at ma a kraken






SF

Idézetet írta: Arkenso Dátum június 22, 2017, 06:27:24 DÉLUTÁN
Mivel valami befosott :)
Az etherminról nekem sem jött át az uccsó 2 kifizetésem :( (de szerintem másoknak sem)

2017-06-22T15:50:47+02:00    3905906    3913203    35.9    1.05008 ETH
2017-06-21T03:58:39+02:00    3898656    3905885    34.6    1.05427 ETH


Nekem sem jött meg...30 óra alatt

tom95ster

Sziasztok!


Sajnos nem leletem olyan topikot, ami rendben eligazított volna, muszáj vagyok itt kérdezni:


Zöldfülűként ETH-t túrok kb 2 hete. Ha egyszer az életben összejön az ethermine.org poolon több mint 1 éterem, hogy jut az majd hozzám?


Úgy indultam neki, hogy csináltam a myetherwallet.com-on egy tárcát. (ezt is a youtubon lestem el) igazán ezt sem értem mire, de ennek a számlaszámával bányászik a claymore jelenleg. a myetherwllaeten egy vasat nem látok, hiszen még nem is tudnék utalni, de hová is kell utalnom az ethermine.org-ról, és hogyan? Mi az útja a valutának? Annyit tudok, hogy a myetherwalleten át lehet váltani BTC-re és kész.
Szóval kezdőként hülye vagyok hozzá, mint elefánt a porcelán gyártáshoz, ha tudnátok segíteni egy egyszerű, érthető kis leirattal, vagy, hogy merre találok, azt nagyon megköszönném.
Tom

[/size]

siriq

#774
Ezt a kerdest en is feltettem de valaszt nem kaptam ra.
El mesz az ethereum.org-ra majd a settings-ra kattintasz ha mar a cimed benne van.
Ott lehet utalni a myetherwalletre ha az ip cimed megadod es mennyit akarsz utalni.

siriq

Kozben probalgattam par dolgot RX 480-s kartyanal. Erdekes dolgot tapasztaltam :D
Siman ra lehet dobni meg a bios mod utan is 1 mh/s problema nelkul.

kidface

Olvassatok figyelmesebben! Joparszor leirtuk már:
Ethermine.org settings-ben megadod az automatikus kifizetes összegét, érdemes 1ETH-t megadni.


Valamelyik exchange oldalon megnezed/generalsz ETH címet, majd ezt megadod a pool settings-ben.


Ha elered az 1ETH-t a pool atutalja az Exchange oldalra ott Eladod, kiutalod számlára.

tom95ster

Idézetet írta: kidface Dátum június 23, 2017, 02:47:15 DÉLELŐTT
Olvassatok figyelmesebben! Joparszor leirtuk már:
Ethermine.org settings-ben megadod az automatikus kifizetes összegét, érdemes 1ETH-t megadni.


Valamelyik exchange oldalon megnezed/generalsz ETH címet, majd ezt megadod a pool settings-ben.


Ha elered az 1ETH-t a pool atutalja az Exchange oldalra ott Eladod, kiutalod számlára.


Köszönöm a segítséget! Nem vagyok kuka, elég figyelmesen olvasok, de hogy napokat olvassak egy ilyen fontos infóért azért arra sajnos nincs időm. Csak egy javaslat: lehetne csinálni egy olyan lezárt topikot amiben pl a hozzám hasonló kezdőknek van egy kis szamárvezető összeszedve, minden szükséges lépésről, azt hiszem az nagy segítség lenne, ráadásul nem rabolnánk senki drága idejét, egy téma 10x-i felvetésével.


Regisztráltam a poloniexre. Sajnos ott nem találom, hol is kellene generálnom ETH címet, tudtommal nekem már van, a myetherwallet csinálta és az van beírva a claymore indító filejába.


Sajnos az ethermine.org oldal sem világos, pedig csak 3 sor van a settingsben. Az email cím ugye pipa. Azt is be tudom lőni, hogy automatikusan küldje ki az étert ha mondjuk összejön 1,1, ETH címet nem lehet beállítani itt, erre nincs sor. És ha nekem digis dinamikus ip címem van, és egy routerre van akasztva a bánya, akkor mégis milyen ip-t kell ide beírnom? A routerét? Az ugye változik, mivel nem statikus...


Elnézést, hogy ezekkel hátráltatom a bányász kollégákat, de amíg nem világos és tiszta az út előttem, nem látom, hogy kicsi befektetésem milyen úton térülhet vissza...


Köszönöm minden eddigi és ha lesz ezt követő segítséget!!  :D

Worlynox

Idézetet írta: tom95ster Dátum június 23, 2017, 07:52:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kidface Dátum június 23, 2017, 02:47:15 DÉLELŐTT
Olvassatok figyelmesebben! Joparszor leirtuk már:
Ethermine.org settings-ben megadod az automatikus kifizetes összegét, érdemes 1ETH-t megadni.


Valamelyik exchange oldalon megnezed/generalsz ETH címet, majd ezt megadod a pool settings-ben.


Ha elered az 1ETH-t a pool atutalja az Exchange oldalra ott Eladod, kiutalod számlára.


Köszönöm a segítséget! Nem vagyok kuka, elég figyelmesen olvasok, de hogy napokat olvassak egy ilyen fontos infóért azért arra sajnos nincs időm. Csak egy javaslat: lehetne csinálni egy olyan lezárt topikot amiben pl a hozzám hasonló kezdőknek van egy kis szamárvezető összeszedve, minden szükséges lépésről, azt hiszem az nagy segítség lenne, ráadásul nem rabolnánk senki drága idejét, egy téma 10x-i felvetésével.


Regisztráltam a poloniexre. Sajnos ott nem találom, hol is kellene generálnom ETH címet, tudtommal nekem már van, a myetherwallet csinálta és az van beírva a claymore indító filejába.


Sajnos az ethermine.org oldal sem világos, pedig csak 3 sor van a settingsben. Az email cím ugye pipa. Azt is be tudom lőni, hogy automatikusan küldje ki az étert ha mondjuk összejön 1,1, ETH címet nem lehet beállítani itt, erre nincs sor. És ha nekem digis dinamikus ip címem van, és egy routerre van akasztva a bánya, akkor mégis milyen ip-t kell ide beírnom? A routerét? Az ugye változik, mivel nem statikus...


Elnézést, hogy ezekkel hátráltatom a bányász kollégákat, de amíg nem világos és tiszta az út előttem, nem látom, hogy kicsi befektetésem milyen úton térülhet vissza...


Köszönöm minden eddigi és ha lesz ezt követő segítséget!!  :D


Ha "ilyen fontos info"-ra nincs időd, akkor mire van ?
Te a saját problémádra nem vagy hajlandó időt szánni, de azt elvárnád, hogy mások időt szakítsanak arra, hogy neked összefoglalót írjanak, meg x+1 -szer is megválaszolják ugyanazt a kérdést.

Ezek alapján mi nem világos ?
https://www.youtube.com/watch?v=HVoIdqYCMrQ&
https://ethermine.org/ kicsit lejjebb tekerve "How to Connect" alatti része

zs1991

Az mitől lehet, hogy a Gigabyte 1060-am (Samsung RAM-os) 21,5-el hash-el, míg a KFA2 (Hynix RAM-os) max 18-al hajlandó azonos órajelen? Ennyit számít a Samsung memória, hogy még azonos órajelen is ennyivel jobb?