Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 15 Vendégek van a témában

GH

Idézetet írta: Motocoder Dátum június 29, 2017, 10:42:58 DÉLELŐTT
Nálam is (ahogy Vegánnál)az egyik vegyes rig megtáltosodott! Újrainditás után, bios moddal,alap frekin 33.5 hassel egy RX 570.Előtte 27-et ment.A mellette lévő gtx 1050 ti  is 14.5-megy alapon,előtte 11.8 Mh/s ment dualban.
nekem is megvadult a 470 es 33 megával hasít, valaki tudja mi lehet ez?
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

Uhura

Idézetet írta: GH Dátum július 02, 2017, 09:38:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Motocoder Dátum június 29, 2017, 10:42:58 DÉLELŐTT
Nálam is (ahogy Vegánnál)az egyik vegyes rig megtáltosodott! Újrainditás után, bios moddal,alap frekin 33.5 hassel egy RX 570.Előtte 27-et ment.A mellette lévő gtx 1050 ti  is 14.5-megy alapon,előtte 11.8 Mh/s ment dualban.
nekem is megvadult a 470 es 33 megával hasít, valaki tudja mi lehet ez?


Meleg van lehet melegben jobban mennek :) szeretik a meleget

Motocoder

Ha nyomok egy s betüt kiirja,hogy: incorrect eth shares

lhajnal

Nekem is előfordul, vedd lentebb a frekit, és restartolj. Szép számok, de ez csak a látszat, mert a valid share közbe alacsonyabb.

Motocoder

Nincs húzva a kártya és nem is tudok frekit állitani a vegyes rig miatt.
Restartoltam a clayemorét ugyan az maradt.
Lehet a gépet kéne ujrainditani.


Reported Hashrate   Current Hashrate   Average Hashrate   Valid Shares (1h)   Stale Shares (1h)   Invalid Shares (1h)   Last Seen
pc2   46.6 MH/s   31.8 MH/s   35.7 MH/s   26 (87%)   4 (13%)   0 (0%)   3 minutes ago


Laca012

Idézetet írta: Til Dátum július 01, 2017, 09:53:22 DÉLUTÁN
A 9.6 verzioszamu claymore irja kartyakra lebontva melyik kartya mennyi share-t teljesit.
Figyelem mar egy ideje a statisztikat es hiaba megy egy kartya pl 27 m/hash-el ,ha pl. 1 ora alatt teljesit 50 sharet, mig a 26m/hash teljesito kartya csinal 60 sharet.Tehat ott valami instabil es inkabb menjen kevesebb hashel ,csak stabilan adja a shareket.Ezek szerint lehet nem is a hash-t kellene hajkuraszni?Mit gondoltok errol?


Nah dejó.. Akkor ez az a pont ahol érdemesnek látom kipróbálni. Aztán ha ez is lassabb mint a 9.3 maximum megint visszaállok. De előbb lehet megmutatja, hogy melyik kártyát (vagy pl. risert) kell esetleg "megigazítani" mert nálam is az egyik rig kicsit "döcögősebb" mint a másik. Mondjuk.a tápok különböznek, de amúgy elvileg minden ugyan az, de mégis az egyiknél jelentősen kevesebb a valid share. Ha újraindítom akkor 1-2napig hozza amit a másik, de aztán esik. Pedig memóriahiba 0 mindegyik kártyánâl..

Fxpwrh

És akkor a fentiekből kiindulva meg tudnátok, mondani, hogy az alábbi shares grafikonnak egyenletesebbnek kellene lennie, vagy jó így?

Laca012

Idézetet írta: Fxpwrh Dátum július 03, 2017, 09:05:55 DÉLELŐTT
És akkor a fentiekből kiindulva meg tudnátok, mondani, hogy az alábbi shares grafikonnak egyenletesebbnek kellene lennie, vagy jó így?



Véleményem szerint jó. Az average hashrate-ed pedig magasabb mint a riportolt, nálam ez sajnos  8-12%-kal mindig kevesebb.

Motocoder

Idézetet írta: lhajnal Dátum július 02, 2017, 11:53:14 DÉLUTÁN
Nekem is előfordul, vedd lentebb a frekit, és restartolj. Szép számok, de ez csak a látszat, mert a valid share közbe alacsonyabb.

Nem igy volt restartoltam és a mh/s is és a valid  share is leesett....
Legközelebb ne irj inkább!

carobi

Sziasztok kedves bányász kollegák

A Zcash probléma miatt picit átállok ETH.ram de valami problámába ütköztem és nem lelem rá a megoldást.
Valaki tudja ez mit jelent ?

https://kephost.com/image/0WNF

A gépben van 3db 1070-es 8Gigás és 1 hónapja Zcast túrnak hibátlanul.
Anno kipróbáltam a Claymore Dual-t akkor ment, most ezt irja ki ha ráinditok.
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

Tiba

Virtuális memóriát tedd fel 21000/25000 re a windowsban.

Fecca

Sziasztok!

Ethpoolon hogy megy a kifizetés? Csak 1 eth után utal? vagy lehet beállítani kisebb összeget is? Sajna nem találtam meg az opciót...

CryptoP

Idézetet írta: Fecca Dátum július 08, 2017, 11:39:57 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Ethpoolon hogy megy a kifizetés? Csak 1 eth után utal? vagy lehet beállítani kisebb összeget is? Sajna nem találtam meg az opciót...

ETH pool csak nagy bányáknak való, ha sok idő az 1 ETH, akkor válaszd az ethermine-t! :)
CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

Fecca


carobi

Idézetet írta: Tiba Dátum július 07, 2017, 11:54:18 DÉLUTÁN
Virtuális memóriát tedd fel 21000/25000 re a windowsban.

Köszönöm így máris jó !!!
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

carobi

Honnan tudom letölteni a Vegan által használt Claymore Ethereum Dual Miner Manager programot ?

Google-al nem találtam :(
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

bazsy

Idézetet írta: carobi Dátum július 08, 2017, 03:14:29 DÉLUTÁN
Honnan tudom letölteni a Vegan által használt Claymore Ethereum Dual Miner Manager programot ?

Google-al nem találtam :(
Innen
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0


A monitorozó rész pedig bent a mappában, Remote Manager mappán belül Ethman.exe néven

Borzong

Sziasztok!

Ethermine-on 1 eth alatt nincs kiutalás?
Vagy hogy is van ez?:)

pube111

Idézetet írta: Borzong Dátum július 08, 2017, 10:34:54 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Ethermine-on 1 eth alatt nincs kiutalás?
Vagy hogy is van ez? :)
De van. 0.05 a minimum. csak a poloniex nem fogad 1 eth-nál kevesebbet. De pl a bittrex fogad 0.1-et is.

Roller

Sziasztok!


Dual miningban bányászok eth+pascalt, az eth-t szépen viszi, a pascalnál viszont az összes share rejected, tudtok nekem segíteni?