Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 8 Vendégek van a témában

Zolee84

Na megindult a pendingelés 2 és fél nap után polón :)

AttilaGB

Idézetet írta: spikes Dátum szeptember 18, 2017, 06:35:08 DÉLUTÁN
Polo szar... Nem jó oda bányászni. Nekem az utóbbi időbe állandóan ticketet kellett nyitni. Le is cseréltem.

Akkor hova erdemes?


bazsy

Idézetet írta: AttilaGB Dátum szeptember 18, 2017, 11:13:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: spikes Dátum szeptember 18, 2017, 06:35:08 DÉLUTÁN
Polo szar... Nem jó oda bányászni. Nekem az utóbbi időbe állandóan ticketet kellett nyitni. Le is cseréltem.

Akkor hova erdemes?


Bittrexet használ már majdnem mindenki

Turcy086

Én még nyáron dobtam a poloniexet. Június óta nem válaszolnak ticketjeimre! Azt hittem, mail fiókommal van gond aztán gmailesemmel is regeltem is írtam nekik, de azóta semmi. Nem tudom elhinni hogy 4 hónapos csúszásban vannak...

Székely mindenevő

Gyerekek,hogyha az ether átvált posra,hogy fog ez érinti minket kicsi bányászokat? 120mghessem van.

Newtnt

mh/s vagy gh/s? :D Ha átvált akkoraz áram árát sem fogja kitermelni. De már májusban lehetett tudni.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

AttilaGB

Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 19, 2017, 08:57:04 DÉLELŐTT
Idézetet írta: AttilaGB Dátum szeptember 18, 2017, 11:13:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: spikes Dátum szeptember 18, 2017, 06:35:08 DÉLUTÁN
Polo szar... Nem jó oda bányászni. Nekem az utóbbi időbe állandóan ticketet kellett nyitni. Le is cseréltem.

Akkor hova erdemes?


Bittrexet használ már majdnem mindenki


Coinbasre lehet? lassan meg lesz a 0.5 ETH  akkor most mit erdemes lepni. A poloniexes cimmel turtam eddig.


Laca012

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum augusztus 22, 2017, 07:14:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Filius Dátum augusztus 22, 2017, 01:29:49 DÉLUTÁN
Meddig nehezedik még az ETH?

Nagyon be lassult a bányászata, mi történik? :-[ ???


Még pár hónapig, utána a Metropolis hard fork csökkenti a nehézséget és elodázza a diff. bombot 18 hónappal.


Ez biztos? Én mindenhol azt olvasom, hogy pont ez az ami miatt növekszik a difficulty. (több lépcsőben...)
( Előre megfontolt szándékkal elkövetett bányászölés).


Til

Idézetet írta: Laca012 Dátum szeptember 28, 2017, 06:49:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum augusztus 22, 2017, 07:14:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Filius Dátum augusztus 22, 2017, 01:29:49 DÉLUTÁN
Meddig nehezedik még az ETH?

Nagyon be lassult a bányászata, mi történik? :-[ ???


Még pár hónapig, utána a Metropolis hard fork csökkenti a nehézséget és elodázza a diff. bombot 18 hónappal.


Ez biztos? Én mindenhol azt olvasom, hogy pont ez az ami miatt növekszik a difficulty. (több lépcsőben...)
( Előre megfontolt szándékkal elkövetett bányászölés).
Én meg úgy olvastam, hogy csak visszalépünk a Jul és Augusztusi nehézségi szintre,de a bányászok végzete elkerülhetetlen.
Bár ki tudja mit lesz még addig.
C:\> del c:\command.com

Laca012

Idézetet írta: Til Dátum szeptember 28, 2017, 07:38:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum szeptember 28, 2017, 06:49:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum augusztus 22, 2017, 07:14:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Filius Dátum augusztus 22, 2017, 01:29:49 DÉLUTÁN
Meddig nehezedik még az ETH?

Nagyon be lassult a bányászata, mi történik? :-[ ???


Még pár hónapig, utána a Metropolis hard fork csökkenti a nehézséget és elodázza a diff. bombot 18 hónappal.


Ez biztos? Én mindenhol azt olvasom, hogy pont ez az ami miatt növekszik a difficulty. (több lépcsőben...)
( Előre megfontolt szándékkal elkövetett bányászölés).
Én meg úgy olvastam, hogy csak visszalépünk a Jul és Augusztusi nehézségi szintre,de a bányászok végzete elkerülhetetlen.
Bár ki tudja mit lesz még addig.


Ezt a cikket tudnad linkelni? Sehol nem talalom..


Masik kerdes, tudja valaki hol kellene  taroljam az ETH-mat, hogy kapjak a hardfork utan az uj coinbol is?


willow

Srácok segitség kellene, ha tudtok. Etherium walletból szeretnék küldeni eth-t. De küldéskor azt irja ki minden esetben hogy exceeds block gas limit. Ez mit jelent, és mit lehet ilyenkor tenni? Találkozott már valaki ezzel a problémával?

JohnyWal

Idézetet írta: Laca012 Dátum szeptember 29, 2017, 08:32:22 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum szeptember 28, 2017, 07:38:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum szeptember 28, 2017, 06:49:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum augusztus 22, 2017, 07:14:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Filius Dátum augusztus 22, 2017, 01:29:49 DÉLUTÁN
Meddig nehezedik még az ETH?

Nagyon be lassult a bányászata, mi történik? :-[ ???


Még pár hónapig, utána a Metropolis hard fork csökkenti a nehézséget és elodázza a diff. bombot 18 hónappal.


Ez biztos? Én mindenhol azt olvasom, hogy pont ez az ami miatt növekszik a difficulty. (több lépcsőben...)
( Előre megfontolt szándékkal elkövetett bányászölés).
Én meg úgy olvastam, hogy csak visszalépünk a Jul és Augusztusi nehézségi szintre,de a bányászok végzete elkerülhetetlen.
Bár ki tudja mit lesz még addig.


Ezt a cikket tudnad linkelni? Sehol nem talalom..


Masik kerdes, tudja valaki hol kellene  taroljam az ETH-mat, hogy kapjak a hardfork utan az uj coinbol is?

Miért, tán
fial új coin-t a Metropolis-hardfork ?  S mi lesz a "gyerek" neve?

reloopbenny

Sziasztok ! ethermine.org-on bányászok és olyan gondom lenne, hogy nagy az eltérés az average és a reported között(10% körüli), pedig nincs túl OC-zve a kártya 1200core 1950 Mem! Ötletek?

RudeX

Idézetet írta: reloopbenny Dátum október 02, 2017, 05:13:15 DÉLUTÁN
Sziasztok ! ethermine.org-on bányászok és olyan gondom lenne, hogy nagy az eltérés az average és a reported között(10% körüli), pedig nincs túl OC-zve a kártya 1200core 1950 Mem! Ötletek?

amennyire én tudom, ez teljesen normális. nekem pl. 120 mhs-nél  90 és 150 között ingadozik a reported. az effective a lényeg. amennyiben az nagyjából követi a reportedet (sárga vonal a zöldet), akkor nincs gond.

Franky2Ster

Sziasztok!
Látom nagy a csend... :)

Ez mikorra várható:

1. ETH Metropolis update szeptember végén!
www.ethereumworldnews.com/ethereum-hard-fork-metropolis-hf-upgrade-end-september

Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

matt

Nekem a Metropolis update után a tényleges hashrate-em csökkent az előzőekhez képest. (aug 23 dag driver, 9.8 claymore)
Más is járt így? Van esetleg megoldás rá?

czpitti

Van egy kis gondom.8 vga egy rigben és egyik sem ad képet.ha csak 7 kártyát teszek bele semmi gond csak a nyolcnál van ez.Két táprol megy nincs hiány amperben:)Mi lehet a hiba?az egyik vegyes rig,a másik csak rx-ek.elostot tettem be hogy a hat helyett nyolc menjen.igen az elosztokban csak rx-ek vannak.