Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 37 Vendégek van a témában

phpman

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 16, 2016, 10:53:06 DÉLELŐTT
szerintem simma kartya hiba!
Remélem én is ha jön másik kártya az nem fosik be. :D
Amúgy ezek a riserek se valami hatalmas minőségüek. Olyan gyatra rajtuk a cinezés ki van spórolva. A molexnél át is lett forrasztva pár mert szinte nem volt rajta ón.

kidface

Idézetet írta: phpman Dátum december 16, 2016, 11:03:28 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 16, 2016, 10:53:06 DÉLELŐTT
szerintem simma kartya hiba!
Remélem én is ha jön másik kártya az nem fosik be. :D
Amúgy ezek a riserek se valami hatalmas minőségüek. Olyan gyatra rajtuk a cinezés ki van spórolva. A molexnél át is lett forrasztva pár mert szinte nem volt rajta ón.

Olcó kici kínai

phpman

Idézetet írta: kidface Dátum december 16, 2016, 12:20:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: phpman Dátum december 16, 2016, 11:03:28 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 16, 2016, 10:53:06 DÉLELŐTT
szerintem simma kartya hiba!
Remélem én is ha jön másik kártya az nem fosik be. :D
Amúgy ezek a riserek se valami hatalmas minőségüek. Olyan gyatra rajtuk a cinezés ki van spórolva. A molexnél át is lett forrasztva pár mert szinte nem volt rajta ón.

Olcó kici kínai

Zorg33

En is most kaptam egy adag olyat hogy padlot fogtam.
10bol ketton forditva volt beforrasztva a molex 12v es a test.
Baszki.

A tobbi kozul is nemelyiken nem volt bekotve mind az 5 labra a 12v, hanem csak egyre.
Gyorsan kijavitottam igy mar mukodnek.


andysk

Sziasztok. Irjatok hogy a referencia RX470 esekbol is ki lehet hozni ETH-n 28 Mhs-t es ZEC-en 210Hs-t melyk markat ajanljatok?? 150 gepet szeretnek januarban osszerakni. Eddig az MSI gamingx et tesztelgettem de ha az olcsobb is ugyanazt hozza akkor inkabb azt valasztanam. Olvastam hogy nehany gyarto samsung menoriacsippet hasznal ami ugyi nem a legjobb. Elore is koszi a hozzaszolast. Udv a csapatnak a felvidekrol

cryptominer

Idézetet írta: andysk Dátum december 18, 2016, 10:20:40 DÉLELŐTT
Sziasztok. Irjatok hogy a referencia RX470 esekbol is ki lehet hozni ETH-n 28 Mhs-t es ZEC-en 210Hs-t melyk markat ajanljatok?? 150 gepet szeretnek januarban osszerakni. Eddig az MSI gamingx et tesztelgettem de ha az olcsobb is ugyanazt hozza akkor inkabb azt valasztanam. Olvastam hogy nehany gyarto samsung menoriacsippet hasznal ami ugyi nem a legjobb. Elore is koszi a hozzaszolast. Udv a csapatnak a felvidekrol

DrPascal

Idézetet írta: andysk Dátum december 18, 2016, 10:20:40 DÉLELŐTT
Sziasztok. Irjatok hogy a referencia RX470 esekbol is ki lehet hozni ETH-n 28 Mhs-t es ZEC-en 210Hs-t melyk markat ajanljatok?? 150 gepet szeretnek januarban osszerakni. Eddig az MSI gamingx et tesztelgettem de ha az olcsobb is ugyanazt hozza akkor inkabb azt valasztanam. Olvastam hogy nehany gyarto samsung menoriacsippet hasznal ami ugyi nem a legjobb. Elore is koszi a hozzaszolast. Udv a csapatnak a felvidekrol

danieru

Idézetet írta: DrPascal Dátum december 18, 2016, 01:55:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum december 18, 2016, 10:20:40 DÉLELŐTT
Sziasztok. Irjatok hogy a referencia RX470 esekbol is ki lehet hozni ETH-n 28 Mhs-t es ZEC-en 210Hs-t melyk markat ajanljatok?? 150 gepet szeretnek januarban osszerakni. Eddig az MSI gamingx et tesztelgettem de ha az olcsobb is ugyanazt hozza akkor inkabb azt valasztanam. Olvastam hogy nehany gyarto samsung menoriacsippet hasznal ami ugyi nem a legjobb. Elore is koszi a hozzaszolast. Udv a csapatnak a felvidekrol

cryptominer

#328
Idézetet írta: danieru Dátum december 18, 2016, 07:11:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum december 18, 2016, 01:55:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum december 18, 2016, 10:20:40 DÉLELŐTT
Sziasztok. Irjatok hogy a referencia RX470 esekbol is ki lehet hozni ETH-n 28 Mhs-t es ZEC-en 210Hs-t melyk markat ajanljatok?? 150 gepet szeretnek januarban osszerakni. Eddig az MSI gamingx et tesztelgettem de ha az olcsobb is ugyanazt hozza akkor inkabb azt valasztanam. Olvastam hogy nehany gyarto samsung menoriacsippet hasznal ami ugyi nem a legjobb. Elore is koszi a hozzaszolast. Udv a csapatnak a felvidekrol

phpman

Idézetet írta: Zorg33 Dátum december 16, 2016, 11:15:21 DÉLUTÁN
En is most kaptam egy adag olyat hogy padlot fogtam.
10bol ketton forditva volt beforrasztva a molex 12v es a test.
Baszki.

A tobbi kozul is nemelyiken nem volt bekotve mind az 5 labra a 12v, hanem csak egyre.
Gyorsan kijavitottam igy mar mukodnek.

Na a következő szállítmányt én is átnézem mielőtt beüzemelem.

Bob

Szerintem simán tudna felügyelni 150 gépet 1 ember.
Itt például valakinek van 790 gépe, és csak 4 nem megy belőle: http://zcash.flypool.org/miners/t1afdgdmPmjEJreiRhAKMm3uEUdS5tFuXM4
A kifizetésekből látszik, hogy 8 napig tartott neki elindítani.

1 évnél hosszabb időre tervezni viszont elég kockázatos. Például azt mondják 2017-ben az ethériumot átállítják úgy, hogy nem lehet VGA kártyával bányászni.

cryptominer

Idézetet írta: Bob Dátum december 18, 2016, 08:57:09 DÉLUTÁN
Szerintem simán tudna felügyelni 150 gépet 1 ember.
Itt például valakinek van 790 gépe, és csak 4 nem megy belőle: http://zcash.flypool.org/miners/t1afdgdmPmjEJreiRhAKMm3uEUdS5tFuXM4
A kifizetésekből látszik, hogy 8 napig tartott neki elindítani.

1 évnél hosszabb időre tervezni viszont elég kockázatos. Például azt mondják 2017-ben az ethériumot átállítják úgy, hogy nem lehet VGA kártyával bányászni.

790-et nincs az az ember aki életben tart nézd csak meg szegény vegán-t mindig van nála valami szopás nálam is van valami mindig pedig nem sok gépen vagyok én se 8 napig elindítani simán lehet 3-4 embernek is és nézd meg az active workerek-et nála elég sokszor esik ki elég nagy mennyiségű gép és akkor egy Claymore firssítsénél hajrá a 790 gépet áthúzni

bacsoka

Szerintetek biztos, hogy 150 gépet szeretne, nem 15-öt? :-)

cryptominer

Idézetet írta: bacsoka Dátum december 18, 2016, 09:03:18 DÉLUTÁN
Szerintetek biztos, hogy 150 gépet szeretne, nem 15-öt? :-)

próbáltam nem személyeskedni :) lehet nem sikerült :D amúgy 15 gép az teljesen okés ugyan az se olcsó de azt még lehet figyelgetni egyedül is

Bob

Idézetet írta: cryptominer Dátum december 18, 2016, 08:59:15 DÉLUTÁN
790-et nincs az az ember aki életben tart nézd csak meg szegény vegán-t mindig van nála valami szopás nálam is van valami mindig pedig nem sok gépen vagyok én se 8 napig elindítani simán lehet 3-4 embernek is és nézd meg az active workerek-et nála elég sokszor esik ki elég nagy mennyiségű gép és akkor egy Claymore firssítsénél hajrá a 790 gépet áthúzni
Egy bat fájlt kell csinálni, ami számítógép indításkor egy hálózati meghajtóról lemásolja a programot, és futtatja. Így elég csak a hálózati meghajtón lecserélni a Claymore minert az újra, aztán újraindítani a gépeket.

Artthur

Nem olyan rossz az élet egy ilyen farmon... néha van idő játszani is :)
https://youtu.be/K8kua5B5K3I?t=430

Bob

Idézetet írta: Artthur Dátum december 18, 2016, 09:28:22 DÉLUTÁN
Nem olyan rossz az élet egy ilyen farmon... néha van idő játszani is :)
https://youtu.be/K8kua5B5K3I?t=430
Le kell tesztelni a videokártyát. Bár azt hiszem, nem videokártyával bányásznak.

de utálom azokat, akik belehamuznak a billentyűzetbe.

Artthur

van itt egy kisebb farm is csak 4000 GPU-val..
érdekes a vége felé lehet látni miket nézeget a neten, van ott valami sexy glory hole  weblap az milyen alkalamzás lehet? :)

https://youtu.be/LR8cpsc66I8?t=12

ben1133

Üdv! van 2 kártyám most szereltem be a 2 risert, de nem bányászik a két kártya. a radeon beállításokba azt írja az egyik le van tiltva-a másik elsődleges. Mi a teendő?

DrPascal

Idézetet írta: ben1133 Dátum december 20, 2016, 10:23:58 DÉLELŐTT
Üdv! van 2 kártyám most szereltem be a 2 risert, de nem bányászik a két kártya. a radeon beállításokba azt írja az egyik le van tiltva-a másik elsődleges. Mi a teendő?

Ezek a mai kártyák ilyenek! Nekem a pikk dáma az istenért sem akart bányászni, pedig még forgattam is a riserben.

Komolyra fordítva a szót. Milyen kártya, alaplap, táp, win? A feszt megkapja alul-felül, kivártad míg a gép feltelepíti a drivert?
És még igen sok kérdés felmerül, az elég szegényes információ miatt.