Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 30 Vendégek van a témában

dioo89

Idézetet írta: Megamax Dátum június 02, 2017, 10:01:32 DÉLELŐTT
Ha kifarmoltam egy bizonyos mennyiségu ETH-t akkor azt hogyan váltom át valós pénzre? Van valami turtorial ahol ezt lépésrol lépésre meg tudom nézni?
regisztralj ve coinbase.com ra.nemtudom h hova banyaszol,en poloniexre,onnan kulfom att coinbasera es onnan meg megy a szamlara.

dioo89

Amugy akartam mar kerdezni h coinbase miert irja ki h nem ajanlatos egyenesen odabanyaszni?van aki oda banyaszik kozuletek? Azzal tisztaban vagyok h megsporolok egy feet ha egyenesen oda megy.de miert irja nem ajanlatos?

sankoran

Valószínűleg a solo bányászatra érti, tehát mikor nem pool-ból bányászol.

Roller

ddr3 ból mennyit kell belepakolni a gépbe? 16 GB elég?

raffiakötö

Idézetet írta: Roller Dátum június 02, 2017, 10:40:42 DÉLELŐTT
ddr3 ból mennyit kell belepakolni a gépbe? 16 GB elég?

4 gb is elég, virtuális memóriából kell min 16 gb.

Roller

Idézetet írta: raffiakötö Dátum június 02, 2017, 10:44:20 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Roller Dátum június 02, 2017, 10:40:42 DÉLELŐTT
ddr3 ból mennyit kell belepakolni a gépbe? 16 GB elég?

4 gb is elég, virtuális memóriából kell min 16 gb.

Akkor lényegében,ha a megtérülési idő rövidülésére játszok, elég egy 4 gigás ram is a többit meg virtuális memóriából és ennyi a varázslat? :D

berci01

Igy van. Ha poolban banyaszol, akkor mehet oda. Az akkor mar normal 'utalasnak' minosul.

Idézetet írta: sankoran Dátum június 02, 2017, 10:31:07 DÉLELŐTT
Valószínűleg a solo bányászatra érti, tehát mikor nem pool-ból bányászol.

Worlynox

Idézetet írta: dioo89 Dátum június 02, 2017, 10:15:14 DÉLELŐTT
Amugy akartam mar kerdezni h coinbase miert irja ki h nem ajanlatos egyenesen odabanyaszni?van aki oda banyaszik kozuletek? Azzal tisztaban vagyok h megsporolok egy feet ha egyenesen oda megy.de miert irja nem ajanlatos?

Én odabányászok lassan 1 éve és eddig még nem volt gond. Mondjuk mióta van Ledger Nano S-em, azóta csak minimális coint tartok ott.
Ezzel a szöveggel szerintem csak a saját seggüket védik be, ha esetleg történne valami.

Megamax

Idézetet írta: dioo89 Dátum június 02, 2017, 10:12:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Megamax Dátum június 02, 2017, 10:01:32 DÉLELŐTT
Ha kifarmoltam egy bizonyos mennyiségu ETH-t akkor azt hogyan váltom át valós pénzre? Van valami turtorial ahol ezt lépésrol lépésre meg tudom nézni?
regisztralj ve coinbase.com ra.nemtudom h hova banyaszol,en poloniexre,onnan kulfom att coinbasera es onnan meg megy a szamlara.
ethermine.org ra bányászok , és a myetherwallet onn van elvileg a számlám, regisztráltam coinbase ra , most a verifikációt csinállom.

marshall

Idézetet írta: marshall Dátum június 02, 2017, 09:12:31 DÉLELŐTT
Az a baj hogy ha csak a 3pci x1-be rakok kártyát már akkor sem ad képet.. nemtudom mi lehet a gond

ASUS H81M-PLUS alaplap amúgy!



Illetve nemtudom mennyire ajánlatos ez a fajta bekötés!Nem nagyon vagyok híve a szalag riser-nek de az ilyen bekötés(lásd képen) mennyire biztonságos?

http://imgur.com/a/onlXR

Valaki maybe?

sankoran

Valami beállítási gond lesz ott, megkellene próbálni biosban nézegetni, vagy másik kártyát tesztelni.

A képnél konkrétan mire gondolsz? Normál szalagos riser.

Lehet a sebességet nem tudja úgy hozni, mint a usb riserek, valamint mivel nincs tápcsatlakozója, így csak a PCI-expressből tudja felvenni a kraftot 75W-ig. Ha pedig több kártyát raksz bele az alaplapba, akkor az alaplap áramfelvétele szabhat határt neki (ha nem btc-s lap, tehát nincs plusz molex tápcsati rajta).

zs1991

Hali!

Az EWBF's CUDA Miner-el szeretnék bányászni.
Odáig jutottam, hogy megvan a bányászprogram és a Kraken-re beregisztráltam.
A flypool-on keresztül szeretném.
WalletID-t és WorkerID-t honnan tudok szerezni?

sankoran

#2152
Flypoolnál mindent megtalálsz.

Walletid a Zcash címed, ahova a bányászott coin fog kerülni, workid pedig egy azonosító, teljesen mindegy az mi, géped neve, rig név, stb.. bármi lehet.


miner.exe --server <server> --user <address>.<worker> --pass x --port <port> --cuda_devices 0 1 2 3

zs1991

Idézetet írta: sankoran Dátum június 02, 2017, 05:38:56 DÉLUTÁN
Flypoolnál mindent megtalálsz.

Walletid a Zcash címed, ahova a bányászott coin fog kerülni, workid pedig egy azonosító, teljesen mindegy az mi, géped neve, rig név, stb.. bármi lehet.


miner.exe --server <server> --user <address>.<worker> --pass x --port <port> --cuda_devices 0 1 2 3

Freewallet jó lesz hozzá? (Androidos alkalmazás)
A Kraken-en nem tudok kérni valahogy WalletID-t, hogy ne köztes alkalmazással kelljen szórakozni?

sankoran

#2154
Általában így épülnek fel az exchange oldalak.

Balance - ott megkeresed a coint-t, mellettük ott van hogy deposit (+ jel) vagy withdrawal (-jel). Depositra nyomsz, kapsz egy zcash címet, és az lesz a walletid-d.

Kraken esetében:



Nem ismerem a kraken-t, de ha nem maradandó deposit címet ad, akkor nem szabad arra bányászni.

kidface

Idézetet írta: marshall Dátum június 02, 2017, 03:48:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: marshall Dátum június 02, 2017, 09:12:31 DÉLELŐTT
Az a baj hogy ha csak a 3pci x1-be rakok kártyát már akkor sem ad képet.. nemtudom mi lehet a gond

ASUS H81M-PLUS alaplap amúgy!



Illetve nemtudom mennyire ajánlatos ez a fajta bekötés!Nem nagyon vagyok híve a szalag riser-nek de az ilyen bekötés(lásd képen) mennyire biztonságos?

http://imgur.com/a/onlXR

Valaki maybe?
Szalag riser teljesen jó, biztonságos. Az említett alaplappal kezdtem én is a banyaszatot :)
Viszont powered riser kell ha 3 v 4 kártyát akarsz üzemelni!

marshall

Idézetet írta: kidface Dátum június 02, 2017, 06:13:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: marshall Dátum június 02, 2017, 03:48:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: marshall Dátum június 02, 2017, 09:12:31 DÉLELŐTT
Az a baj hogy ha csak a 3pci x1-be rakok kártyát már akkor sem ad képet.. nemtudom mi lehet a gond

ASUS H81M-PLUS alaplap amúgy!



Illetve nemtudom mennyire ajánlatos ez a fajta bekötés!Nem nagyon vagyok híve a szalag riser-nek de az ilyen bekötés(lásd képen) mennyire biztonságos?

http://imgur.com/a/onlXR

Valaki maybe?
Szalag riser teljesen jó, biztonságos. Az említett alaplappal kezdtem én is a banyaszatot :)
Viszont powered riser kell ha 3 v 4 kártyát akarsz üzemelni!

Maybe linket tudsz dobni?neked ment 3pci x1be a gép?mert nekem úgy sem akar menni

kidface

Idézetet írta: marshall Dátum június 02, 2017, 06:47:39 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum június 02, 2017, 06:13:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: marshall Dátum június 02, 2017, 03:48:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: marshall Dátum június 02, 2017, 09:12:31 DÉLELŐTT
Az a baj hogy ha csak a 3pci x1-be rakok kártyát már akkor sem ad képet.. nemtudom mi lehet a gond

ASUS H81M-PLUS alaplap amúgy!



Illetve nemtudom mennyire ajánlatos ez a fajta bekötés!Nem nagyon vagyok híve a szalag riser-nek de az ilyen bekötés(lásd képen) mennyire biztonságos?

http://imgur.com/a/onlXR

Valaki maybe?
Szalag riser teljesen jó, biztonságos. Az említett alaplappal kezdtem én is a banyaszatot :)
Viszont powered riser kell ha 3 v 4 kártyát akarsz üzemelni!

Maybe linket tudsz dobni?neked ment 3pci x1be a gép?mert nekem úgy sem akar menni
Ilyet vagy usb 3.0 risert vegyél
http://www.ebay.co.uk/itm/182218666276
Én 4db rx 470-essel használtam.

Simi

Sziasztok!

Tudja valaki / el tudná magyarázni miért szorozza fel whattomine a DBG-t 1.47-el?
Előre is köszi!

marshall

Idézetet írta: kidface Dátum június 02, 2017, 06:56:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: marshall Dátum június 02, 2017, 06:47:39 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum június 02, 2017, 06:13:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: marshall Dátum június 02, 2017, 03:48:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: marshall Dátum június 02, 2017, 09:12:31 DÉLELŐTT
Az a baj hogy ha csak a 3pci x1-be rakok kártyát már akkor sem ad képet.. nemtudom mi lehet a gond

ASUS H81M-PLUS alaplap amúgy!



Illetve nemtudom mennyire ajánlatos ez a fajta bekötés!Nem nagyon vagyok híve a szalag riser-nek de az ilyen bekötés(lásd képen) mennyire biztonságos?

http://imgur.com/a/onlXR

Valaki maybe?
Szalag riser teljesen jó, biztonságos. Az említett alaplappal kezdtem én is a banyaszatot :)
Viszont powered riser kell ha 3 v 4 kártyát akarsz üzemelni!

Maybe linket tudsz dobni?neked ment 3pci x1be a gép?mert nekem úgy sem akar menni
Ilyet vagy usb 3.0 risert vegyél
http://www.ebay.co.uk/itm/182218666276
Én 4db rx 470-essel használtam.


Köszönöm a segítséget,mert alapjáraton ha a 3 x1-be rakok kártyát már nem kapok képet,és nem értem miért...na mind1 megpróbálok ezzel a ketyerével háta