Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 39 Vendégek van a témában

dioo89

Idézetet írta: varmi2 Dátum június 17, 2017, 08:52:40 DÉLUTÁN
Változó, van, hogy 5 van, hogy 10 óra bányászás után leáll a bányászás. Ezen hogy tudok segíteni. Ez a progi: Claymore's Dual Ethereum+Decred_Siacoin_Lbry_Pascal AMD+NVIDIA GPU Miner v9.2
Van email értesítés, de jobb lenne, ha nem állna le. Nem záródik be semmilyen ablak, egyszerűen megáll. És még valami. Milyen módon tudnék az androidos telómról kapcsolódni a pc-re, hogy ilyen esetben újra tudjam indítani.
hali...eloszor toltsd le ezt....gondolom win10et hasznalsz..akkor az utolso elotti fajlt ami 12.8mb....itt a link :https://mega.nz/#F!O4YA2JgD!n2b4iSHQDruEsYUvTQP5_w

ez a legujabb,elvileg nem szabadna lefagynia ...szerintem a  regi verzio a fagyas-leallas oka...

Uhura

+ remote desktop nevű alkalmazást  letöltöd azzal telórl is eléred, de kell hozza fix ip,  dyndns


kutyamixi


zs1991

Kraken-re min 0,05 ETH-t lehet csak küldeni?
Ha 0,049 ETH-t küldött csak az Ethermine, akkor azért nem jelenhet meg nálam Kraken-en?

Simi

Idézetet írta: LGx Dátum június 17, 2017, 08:49:13 DÉLUTÁN
Sziasztok! Egy kicsit hosszú lesz a kérdésem, amire segítséget várnék a nagyobbaktól.

Szituáció: ZCash bányászat.
Konfiguráció: lap: z77ud3h, proci: i5 3570K, memória: 20gb ddr3, VGAk: 1db  MSI Armor GTX 1080Ti 11G OC és Asus GTX 760 DirectCU II 2GB OC.

Bányászprogram:  Windows 10 1703-as verzió eredeti licensz és hozzá a program amit használok. EWBF 0.3.4b

Probléma: először is tuning nélkül, a 1080Ti-s kártyám 80fok fölötti. máshol olvastam, hogy 60-70fokosak a kártyáik. a teljesítményem a 1080Ti-n 700-720Sol/s.
Pool: slushpool
Új blokkláncnál lefagy a program, nem indul tovább. Valakivel fordult elő hasonló?  Hogyan tudnám korrigálni, vagy esetleg melyik mining manager program van, ami értesíteni azonnal emailben vagy smsben?  Vagy ilyet lehet kérni magánál a slushpoolnál, hogy dobjon emailt ha a workerem megállt?  Még 1 napja próbálkozom, rengeteget olvastam, azt láttam, hogy a Claymorenak van ilyen programja, de az nekem nem jó. Én csak ZCash-t szeretnék bányászni, mert ezt éri meg a legjobban a kártyámmal. Esetleg más vélemény? Mert minden érvet elfogadok. Hétfőn jön még egy ilyen 1080Ti-s kártya és utána megint 1db.  Tehát a kezdő rigem 3db 1080Ti-ből fog állni. Nem szeretnék kockáztatni instabbilitás miatt.

Wallet kérdés és miner program konfig: Nekem felhasználónevet és jelszót kellett beírnom a konfigba, hol találom meg azonosítót csak, hogy ne tárolja a bányászprogramom a jelszavam?

Szia!

Az Armorok akár 20-30 °C al is melegebbek a társaiknál, egy tesztet jó elolvasni vásárlás előtt.
http://www.overclockersclub.com/reviews/msi_gtx_1080_ti_armor_11g/9.htm

700-720 gyári beállításokkal?
Gyári beállításokkal fagy?
Korábbi minerrel próbáltad?
IdézVagy ilyet lehet kérni magánál a slushpoolnál, hogy dobjon emailt ha a workerem megállt?
https://slushpool.com/help/manual/monitoring

LBRY se rossz mostanság és ~500MH/s ki lehet sajtolni belőle.

LGx

Idézetet írta: Simi Dátum június 18, 2017, 03:27:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: LGx Dátum június 17, 2017, 08:49:13 DÉLUTÁN
Sziasztok! Egy kicsit hosszú lesz a kérdésem, amire segítséget várnék a nagyobbaktól.

Szituáció: ZCash bányászat.
Konfiguráció: lap: z77ud3h, proci: i5 3570K, memória: 20gb ddr3, VGAk: 1db  MSI Armor GTX 1080Ti 11G OC és Asus GTX 760 DirectCU II 2GB OC.

Bányászprogram:  Windows 10 1703-as verzió eredeti licensz és hozzá a program amit használok. EWBF 0.3.4b

Probléma: először is tuning nélkül, a 1080Ti-s kártyám 80fok fölötti. máshol olvastam, hogy 60-70fokosak a kártyáik. a teljesítményem a 1080Ti-n 700-720Sol/s.
Pool: slushpool
Új blokkláncnál lefagy a program, nem indul tovább. Valakivel fordult elő hasonló?  Hogyan tudnám korrigálni, vagy esetleg melyik mining manager program van, ami értesíteni azonnal emailben vagy smsben?  Vagy ilyet lehet kérni magánál a slushpoolnál, hogy dobjon emailt ha a workerem megállt?  Még 1 napja próbálkozom, rengeteget olvastam, azt láttam, hogy a Claymorenak van ilyen programja, de az nekem nem jó. Én csak ZCash-t szeretnék bányászni, mert ezt éri meg a legjobban a kártyámmal. Esetleg más vélemény? Mert minden érvet elfogadok. Hétfőn jön még egy ilyen 1080Ti-s kártya és utána megint 1db.  Tehát a kezdő rigem 3db 1080Ti-ből fog állni. Nem szeretnék kockáztatni instabbilitás miatt.

Wallet kérdés és miner program konfig: Nekem felhasználónevet és jelszót kellett beírnom a konfigba, hol találom meg azonosítót csak, hogy ne tárolja a bányászprogramom a jelszavam?

Szia!

Az Armorok akár 20-30 °C al is melegebbek a társaiknál, egy tesztet jó elolvasni vásárlás előtt.
http://www.overclockersclub.com/reviews/msi_gtx_1080_ti_armor_11g/9.htm

700-720 gyári beállításokkal?
Gyári beállításokkal fagy?
Korábbi minerrel próbáltad?
IdézVagy ilyet lehet kérni magánál a slushpoolnál, hogy dobjon emailt ha a workerem megállt?
https://slushpool.com/help/manual/monitoring

LBRY se rossz mostanság és ~500MH/s ki lehet sajtolni belőle.

Szia, először is köszi a választ. Ez a 1080Ti volt jó árban, illetve raktáron. Ezért vettem belőle. Most 74C fok tartósan, és igen gyári beállításokkal alap beállításokkal hozza a 700-7220Sol/s -t . Afterburnerrel ha húztam, lefagy, nyilván találnom kell egy rendes megoldást rá, vagy pontos beállítási lehetőséget. A mining program verzióját (egyel korábbit) még nem próbáltam. Most, hogy nem megy az afterburner, már 10órája semmi akadás nem volt a programban. De ahogy olvastam máshol, nem csak nálam van ez a gond. Így nyilván a programmal lehet baj. Valaki esetleg, rendelkezik jó beállítási adatokkal? Intenzitást 64en hagytam stb..

varmi2

Üdv.
Lenne megint kérdésem. Tehát jelenleg van egy rx480-am, de ez már nem kapható, csak az rx580 lesz majd a boltokban egyszer. Építeni akarok egy 4 vga-s rendszert, az egyik kari a meglévő rx 480 lenne, és 3db rx 580. Ehhez szól a kérdésem, ugye nem gond, ha ilyen felállással bányásznék. Továbbá, hogy kell ezeket telepíteni, egyszer kell vagy négyszer kell feltelepíteni a drivert?

Profjohnnie

Idézetet írta: varmi2 Dátum június 18, 2017, 02:09:06 DÉLUTÁN
Üdv.
Lenne megint kérdésem. Tehát jelenleg van egy rx480-am, de ez már nem kapható, csak az rx580 lesz majd a boltokban egyszer. Építeni akarok egy 4 vga-s rendszert, az egyik kari a meglévő rx 480 lenne, és 3db rx 580. Ehhez szól a kérdésem, ugye nem gond, ha ilyen felállással bányásznék. Továbbá, hogy kell ezeket telepíteni, egyszer kell vagy négyszer kell feltelepíteni a drivert?

Nem lesz probléma ha kevered a kártyákat. Ha ETH-t bányászol például akkor még nvidia kártyát is tehetsz az RX-ek mellé. Fagyi Zolinak van is egy ilyen videója amiben egy ilyen vegyes riget mutat be.

gepszij

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 16, 2017, 09:32:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: gepszij Dátum június 16, 2017, 01:05:49 DÉLELŐTT
Ha beszerzek egy dell t3500at mellé pedig 4db rx 460at, mit kell még vennem, hogy össse tudjam löni ezeket? (Milyen kabel.stb, egyebkent ether banyaszasba kezdenek)

Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk

4db USB risert.
Holnap jön meg az első T3500-asom, bele is dobok 4x 460-ast, persze csinálok videót is róla  ;)
Mennyi reiser ajanlott? 1 kartya a gepben 3 meg reiserrel, vagy lehet esetleg 2 is elfer.benne?


Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk


gepszij

Idézetet írta: gepszij Dátum június 18, 2017, 06:46:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 16, 2017, 09:32:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: gepszij Dátum június 16, 2017, 01:05:49 DÉLELŐTT
Ha beszerzek egy dell t3500at mellé pedig 4db rx 460at, mit kell még vennem, hogy össse tudjam löni ezeket? (Milyen kabel.stb, egyebkent ether banyaszasba kezdenek)

Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk

4db USB risert.
Holnap jön meg az első T3500-asom, bele is dobok 4x 460-ast, persze csinálok videót is róla  ;)
Mennyi reiser ajanlott? 1 kartya a gepben 3 meg reiserrel, vagy lehet esetleg 2 is elfer.benne?


Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk
Ja most latom irtad 4 riser. Bocs :)

Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk


Pr0xy

Milyen kártyából éri meg riget építeni?Mármint amit be lehet szerezni megfelelő áron.AMD és Nvidia egyaránt érdekelne

sankoran

Bármilyenből. Amit be tudsz szerezni, és amire van pénzed. ETH esetén min. 4GBos vrammal legyen.

Lancer

Sziasztok Xilence Performance A Series 730W erről a tápról mi a véleményetek?

sankoran

Idézetet írta: Lancer Dátum június 18, 2017, 08:29:40 DÉLUTÁN
Sziasztok Xilence Performance A Series 730W erről a tápról mi a véleményetek?

Prohardveren azt írják, hulladék. Ha 20 körüli áron vennéd, akkor már ott van FPS 700W-os is, az minőségibb.

zgman

Idézetet írta: varmi2 Dátum június 17, 2017, 08:52:40 DÉLUTÁN
Változó, van, hogy 5 van, hogy 10 óra bányászás után leáll a bányászás. Ezen hogy tudok segíteni. Ez a progi: Claymore's Dual Ethereum+Decred_Siacoin_Lbry_Pascal AMD+NVIDIA GPU Miner v9.2
Van email értesítés, de jobb lenne, ha nem állna le. Nem záródik be semmilyen ablak, egyszerűen megáll. És még valami. Milyen módon tudnék az androidos telómról kapcsolódni a pc-re, hogy ilyen esetben újra tudjam indítani.

zgman

Nekem is ez a problemam 2-3 óránként vagy megszakad,vagy lefagy a bányász program

Peti88

Sziasztok!

Asus H81M-Plus alaplapot érdemes megvenni kezdésnek? Használható bányászatra? Illetve tudnátok ajánlani hozzá tápot megfizethető áron? :) 4 kártya menne róla.

Köszönöm!

Simi

Pontosan milyen kártya? Táp / csatlakozók száma miatt kérdem

szisa

Idézetet írta: zgman Dátum június 18, 2017, 09:47:06 DÉLUTÁN
Nekem is ez a problemam 2-3 óránként vagy megszakad,vagy lefagy a bányász program

-r paraméterrel lehet ilyen esetben próbálkozni
pl.:
-r 60
óránként újraindítja a minert

zgman