Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 34 Vendégek van a témában

DrPascal

Idézetet írta: Gaabee Dátum június 20, 2017, 11:09:48 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 20, 2017, 05:16:36 DÉLELŐTT
Idézetet írta: DrPascal Dátum június 19, 2017, 09:38:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Gaabee Dátum június 19, 2017, 02:59:31 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Meggyűlt a bajom az nvidia gtx 1060 kártyával (több is van...), 2Mh/s-al bányászik és nem jövök rá mi lehet a baj!

Win 10 a rendszer (verzió: 1511)
Nvidia driver (verzió: 368.81)
CUDA 8.0.61 (1,3 GB...)
Claymore V9.5 Dual

Hardver:

VGA: Asus ROG GTX 1060 6GB
Alaplap: Asrock H81 PRO BTC
CPU: Intel Pentium G3260
RAM: 4GB CORSAIR 1600MHz

Semmi más nincs a gépen, semmi extra beállítást nem tettem (kivéve a virtuális memória, az 16GB...)

Kinek mi az ötlete a hibával kapcsolatban, kérem segítsetek! :) Köszönöm.


Egy frissebb Win. megoldhatja a problémádat.
Azt hiszem a 1602 a minimum, Robi írta talán.


1607
De próbálj rágudni egy monitort néha csak annyi a baj.

Windows 10 1607 pont ez a verzió vagy ettől újabb is jó lehet? illetve HDMI porton van rajta monitor, az úgy megfelelő?


Újabb lehet, régebbivel nem biztos, hogy jól működik.

Székely Vegán

Idézetet írta: Gaabee Dátum június 20, 2017, 11:09:48 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 20, 2017, 05:16:36 DÉLELŐTT
Idézetet írta: DrPascal Dátum június 19, 2017, 09:38:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Gaabee Dátum június 19, 2017, 02:59:31 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Meggyűlt a bajom az nvidia gtx 1060 kártyával (több is van...), 2Mh/s-al bányászik és nem jövök rá mi lehet a baj!

Win 10 a rendszer (verzió: 1511)
Nvidia driver (verzió: 368.81)
CUDA 8.0.61 (1,3 GB...)
Claymore V9.5 Dual

Hardver:

VGA: Asus ROG GTX 1060 6GB
Alaplap: Asrock H81 PRO BTC
CPU: Intel Pentium G3260
RAM: 4GB CORSAIR 1600MHz

Semmi más nincs a gépen, semmi extra beállítást nem tettem (kivéve a virtuális memória, az 16GB...)

Kinek mi az ötlete a hibával kapcsolatban, kérem segítsetek! :) Köszönöm.


Egy frissebb Win. megoldhatja a problémádat.
Azt hiszem a 1602 a minimum, Robi írta talán.


1607
De próbálj rágudni egy monitort néha csak annyi a baj.

Windows 10 1607 pont ez a verzió vagy ettől újabb is jó lehet? illetve HDMI porton van rajta monitor, az úgy megfelelő?


Újabb is jó, hdmi ok.
Ha igy sem jó akkor az órajelekkel és voltokkal játszadozz, és próbálj másik risert.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

matt

Sziasztok!


Már 2. alkalommal fordul elő, hogy bár ki van kapcsolva minden W10 frissítés, és még a defender frissítésekre is csak jelzést kapok, h le kéne tölteni, de a defender egyszer csak gondol egyet, letölti, telepíti, és újraindítja a gépet.
Valahogy nem lehet ezt a szart kikapcsolni, h ne indíthassa újra, még ha telepíti is?

peter1300

Idézetet írta: matt Dátum június 20, 2017, 06:51:40 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Már 2. alkalommal fordul elő, hogy bár ki van kapcsolva minden W10 frissítés, és még a defender frissítésekre is csak jelzést kapok, h le kéne tölteni, de a defender egyszer csak gondol egyet, letölti, telepíti, és újraindítja a gépet.
Valahogy nem lehet ezt a szart kikapcsolni, h ne indíthassa újra, még ha telepíti is?

Szia!

gpedit.msc-ben a következő útvonalon meg fogod találni a megoldást:

Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Defender

:)

Székely Vegán

Idézetet írta: peter1300 Dátum június 20, 2017, 07:03:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: matt Dátum június 20, 2017, 06:51:40 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Már 2. alkalommal fordul elő, hogy bár ki van kapcsolva minden W10 frissítés, és még a defender frissítésekre is csak jelzést kapok, h le kéne tölteni, de a defender egyszer csak gondol egyet, letölti, telepíti, és újraindítja a gépet.
Valahogy nem lehet ezt a szart kikapcsolni, h ne indíthassa újra, még ha telepíti is?

Szia!

gpedit.msc-ben a következő útvonalon meg fogod találni a megoldást:

Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Defender

:)



Ja, ott Turn off alatt Enable-re kell tenni, kicsit metévesztő..


Plusz, services.msc windows update - disable, windows search -disable
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Shifty

Sziasztok!


Az megoldható, hogy egy gépben levő kártyák külön címekre dolgozzanak?
Claymore dual miner vagy zec miner. Pl. ha van 4 kártya az alaplapon 2-2 külön-külön poloniex címre bányásszon?

raffiakötö

Idézetet írta: Shifty Dátum június 21, 2017, 11:59:14 DÉLELŐTT
Sziasztok!


Az megoldható, hogy egy gépben levő kártyák külön címekre dolgozzanak?
Claymore dual miner vagy zec miner. Pl. ha van 4 kártya az alaplapon 2-2 külön-külön poloniex címre bányásszon?


Szerintem összeakad a 2 bánya progi, hiába adod meg hogy melyik kártyát melyik progi használja. Mintha valaki mondta is volna hogy nem megy.

Pr0xy

Az alábbi 3 alaplap közül melyik lenne ideális ASUS AMD RX480 8GB 256bit kártyák befogadására.
1) https://www.arukereso.hu/alaplap-c3128/asrock/h81-pro-btc-p216717778/
2)https://www.arukereso.hu/alaplap-c3128/asrock/z270-pro4-p355967893/
3)https://www.arukereso.hu/alaplap-c3128/asrock/h270m-pro4-p356071033/

Szerencsére az összes terméket jó áron tudom beszerezni ezért lenne fontos melyik lenne a legideálisabb.

DrPascal

Idézetet írta: Pr0xy Dátum június 21, 2017, 01:45:36 DÉLUTÁN
Az alábbi 3 alaplap közül melyik lenne ideális ASUS AMD RX480 8GB 256bit kártyák befogadására.
1) https://www.arukereso.hu/alaplap-c3128/asrock/h81-pro-btc-p216717778/
2)https://www.arukereso.hu/alaplap-c3128/asrock/z270-pro4-p355967893/
3)https://www.arukereso.hu/alaplap-c3128/asrock/h270m-pro4-p356071033/

Szerencsére az összes terméket jó áron tudom beszerezni ezért lenne fontos melyik lenne a legideálisabb.


Mind megeszi őket, de a H81 Pro BTC tud 6 kártyát kezelni, és bevált.

somogyi betyár

Valaki legyen kedves adjon egy automata indító .bat bensőséget, lehetőleg olyant, amiben a WattTooln .ini-ket is meghívja.

Igen, tudom, hogy, már párszor kérték, de egyszerűbb kopipasztázni, mint nekem oldalakat böngészni; s ez nem lustaság, hanem optimalizáció ;)
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

bazsy

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum június 21, 2017, 04:58:37 DÉLUTÁN
Valaki legyen kedves adjon egy automata indító .bat bensőséget, lehetőleg olyant, amiben a WattTooln .ini-ket is meghívja.

Igen, tudom, hogy, már párszor kérték, de egyszerűbb kopipasztázni, mint nekem oldalakat böngészni; s ez nem lustaság, hanem optimalizáció ;)
https://www.kriptopenz.info/forum/index.php?topic=13.msg23877#msg23877

Peti88


raffiakötö


Soda

Helló, szerencsére jó áron a kezem közé kerülhetnek az alábbi kártyák, a kérdésem melyik lenne a legjobb választás.Kinek mi a tapasztalta,fogyasztás illetve mennyi hash ratet lehet belőlük kihozni (ETH)?


  • SAPPHIRE Readon RX 570 NITRO 8GB
  • Asus GTX 1060 6GB
Esetleg mely kártyákra érdemes beruházni?

FrenkyAti

Sziasztok. Mi van akkor ha nem tudom letiltani a biosban az alaplapi vga-t. Emiatt a programok rosszul látják a kártyát. Csak 3 gb ot lát a 4-ből


A gép: Acer Veriton M421G
VGA: RX570 MSI Armor 4gb


A biosban le van tiltva de az eszközkezelőben is jelen van ettől.

SF

Idézetet írta: Soda Dátum június 21, 2017, 07:07:52 DÉLUTÁN
Helló, szerencsére jó áron a kezem közé kerülhetnek az alábbi kártyák, a kérdésem melyik lenne a legjobb választás.Kinek mi a tapasztalta,fogyasztás illetve mennyi hash ratet lehet belőlük kihozni (ETH)?


       
  • SAPPHIRE Readon RX 570 NITRO 8GB
  • Asus GTX 1060 6GB
Esetleg mely kártyákra érdemes beruházni?


SAPPHIRE a nyerő, persze ha tényleg jó áron van. (szerintem)

Soda

Idézetet írta: SF Dátum június 21, 2017, 07:19:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Soda Dátum június 21, 2017, 07:07:52 DÉLUTÁN
Helló, szerencsére jó áron a kezem közé kerülhetnek az alábbi kártyák, a kérdésem melyik lenne a legjobb választás.Kinek mi a tapasztalta,fogyasztás illetve mennyi hash ratet lehet belőlük kihozni (ETH)?


       
  • SAPPHIRE Readon RX 570 NITRO 8GB
  • Asus GTX 1060 6GB
Esetleg mely kártyákra érdemes beruházni?


SAPPHIRE a nyerő, persze ha tényleg jó áron van. (szerintem)

Esetleg mennyi max hash rate hozható ki belőle nem tudod?Meg a fogyasztás érdekelne legjobban.

Uhura

Szeretnék kérni egy kis segítséget :


- Jó hülye voltam és nem néztem meg mit küldtek, vagy mit rendeltem :) ezért most van egy mini Pci-e 3 PCI-e-s HUB-om


Ilyen:





A kérdés: ha ennek a mini pci-e-s csatlakozóját kicserélem a  normál Pci-e riser csatlakozójára akkor működhet ? mert úgy néz ki az alaplap u.a. mindkettőnél.


Előre is köszi.

bazsy

#2498
Idézetet írta: Uhura Dátum június 21, 2017, 08:06:20 DÉLUTÁN
Szeretnék kérni egy kis segítséget :


- Jó hülye voltam és nem néztem meg mit küldtek, vagy mit rendeltem :) ezért most van egy mini Pci-e 3 PCI-e-s HUB-om


Ilyen:





A kérdés: ha ennek a mini pci-e-s csatlakozóját kicserélem a  normál Pci-e riser csatlakozójára akkor működhet ? mert úgy néz ki az alaplap u.a. mindkettőnél.


Előre is köszi.
Szerintem igen, elnézve ugyan  az a panel egy próbát megér egy régebbi gépben a biztonság kedvéért

Uhura

Én is erre gondolatm , csak a csatlakozó más , de így legalább rád foghatom ha szar lesz . Egyszemű barátom. 8)  Köszi .


Kiprobálom :)