Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 33 Vendégek van a témában

bazsy

Idézetet írta: Uhura Dátum június 21, 2017, 09:47:42 DÉLUTÁN
Én is erre gondolatm , csak a csatlakozó más , de így legalább rád foghatom ha szar lesz . Egyszemű barátom. 8)  Köszi .


Kiprobálom :)
Jólvan

siriq

Hali!


RX 480 memoria optimalizacio nelkul 320 sol csinal zcash-nel. Mennyire jo? Illetve mennyit dobhat egy memoria optimalizalas?

tomno1

Sziasztok,

elakadtam, bányásztam a minergate-n próba képp egy kis Dashcoin-t és a Poloniex-en van a pénztárca.
Hogy lehet átjuttatni oda ami eddig összejött?
A kifizetésnél (withdraw) kitöltöttem az összeget, és a Polioniex Dashcoin pénztárca azonosítót (X-el kezdődik), de ez a hiba van (Service is temporarily unavailable).
A FAQ-ban írták, hogy ha Dashcoin, akkor D kezdetű pénztárcára fizet és X-re nem.
A Poloniex X-est ad, akkor mi a megoldás?

Köszi a segítséget.

berci01

#2503
Sziasztok,
hátha tud vki segíteni, elakadtam kicsit. Egy asrock htc pro 2.0-ás lapba 6 nvidia kártyát (4 db 1070es és 2 db 1060-as) raktam. Kb 2 napig minden ok is volt, ment szépen. Viszont, pár napja elkezdett lefagyni, majd pár újraindítás után a 6. kártyát már nem látja a gép. kb 4 órát szívtam vele. Először azt hittem a riser rossz. Kicseréltem, semmi. Aztán azt próbáltam ki, hátha maga a lapon lévő slot a rossz. De nem, mert másik kártya ment szépen. Aztán a kártyára gyanakodtam, de az is megy, ha csak 5 kártya van bent. Aztán telepítette,m új nvidia drivert. Ugyanaz. Fogtam, kivettem az összes kártyát, majd egyesével kezdtem el hozzáadni őket. 1 kártya be, indítás, leállítás, újabb kártya be stb. 5ig szépen el is ment, de a 6-at nem ismeri föl. Illetve a gpu-z látja, de 0-ás adatokkal. A claymore már nem is látja, mikor indul.

Tápból megy egy molex a lapra. Elvileg az is pipa.
Vmi ötlet? Mit hagytam ki?

Mondom, az az érdekes, hogy pl. most 5 kártyával, 48 órája szépen megy egyébként.

raffiakötö

Idézetet írta: bazsy Dátum június 21, 2017, 05:34:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum június 21, 2017, 04:58:37 DÉLUTÁN
Valaki legyen kedves adjon egy automata indító .bat bensőséget, lehetőleg olyant, amiben a WattTooln .ini-ket is meghívja.

Igen, tudom, hogy, már párszor kérték, de egyszerűbb kopipasztázni, mint nekem oldalakat böngészni; s ez nem lustaság, hanem optimalizáció ;)
https://www.kriptopenz.info/forum/index.php?topic=13.msg23877#msg23877


Ez alapján nekem elindul a watttol viszont az ini-k nem töltenek be...

Uhura

Idézetet írta: bazsy Dátum június 21, 2017, 09:50:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum június 21, 2017, 09:47:42 DÉLUTÁN
Én is erre gondolatm , csak a csatlakozó más , de így legalább rád foghatom ha szar lesz . Egyszemű barátom. 8)  Köszi .


Kiprobálom :)
Jólvan


Eredmény: a rendszer működik , semmi nem éget le és a kártyát is látja a hub :) vagyis az alaplap u.a. csak a csatolót variálja a gyártó.


bazsy: még 1x köszi a megerősítését. 

Uhura

A 3 HUB nem tette tönkre a gépet, működik is mert egy HD6xxx kártyát látja és a rendszer is látja , de a 2 db rx 470-eset nem akkarja látni ? Mi lehet az oka?


Előre is köszi a segítséget,



Székely Vegán

Idézetet írta: Uhura Dátum június 22, 2017, 05:23:41 DÉLUTÁN
A 3 HUB nem tette tönkre a gépet, működik is mert egy HD6xxx kártyát látja és a rendszer is látja , de a 2 db rx 470-eset nem akkarja látni ? Mi lehet az oka?


Előre is köszi a segítséget,


DDU + driver újratevés nem segít?
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

ddu

en nem segitek az biztos...tul messze lakik :))))))

kssblzs

Idézetet írta: tomno1 Dátum június 22, 2017, 07:27:38 DÉLELŐTT
Sziasztok,

elakadtam, bányásztam a minergate-n próba képp egy kis Dashcoin-t és a Poloniex-en van a pénztárca.
Hogy lehet átjuttatni oda ami eddig összejött?
A kifizetésnél (withdraw) kitöltöttem az összeget, és a Polioniex Dashcoin pénztárca azonosítót (X-el kezdődik), de ez a hiba van (Service is temporarily unavailable).
A FAQ-ban írták, hogy ha Dashcoin, akkor D kezdetű pénztárcára fizet és X-re nem.
A Poloniex X-est ad, akkor mi a megoldás?

Köszi a segítséget.


Átmenetileg tiltva van a dashcoin. Írtam nekik, a helpdesk ezt válaszolta.

ddu

tiltva vagy csak kikapcsolva? mert nem mindegy!


temporarily disabled nem egyenlo a tiltassal!

Uhura

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 22, 2017, 06:29:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum június 22, 2017, 05:23:41 DÉLUTÁN
A 3 HUB nem tette tönkre a gépet, működik is mert egy HD6xxx kártyát látja és a rendszer is látja , de a 2 db rx 470-eset nem akkarja látni ? Mi lehet az oka?


Előre is köszi a segítséget,


DDU + driver újratevés nem segít?


Anélkül is ment most már látja  a kártyákat csak a hub-os kártyák 1-2  Mh/s- Haselnek , és nem tudok rájönni miért:(


ddu

rosszul osztana el a savokat? parhuzamos helyett soros? vagy forditva?

tomno1

Idézetet írta: kssblzs Dátum június 22, 2017, 07:25:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tomno1 Dátum június 22, 2017, 07:27:38 DÉLELŐTT
Sziasztok,

elakadtam, bányásztam a minergate-n próba képp egy kis Dashcoin-t és a Poloniex-en van a pénztárca.
Hogy lehet átjuttatni oda ami eddig összejött?
A kifizetésnél (withdraw) kitöltöttem az összeget, és a Polioniex Dashcoin pénztárca azonosítót (X-el kezdődik), de ez a hiba van (Service is temporarily unavailable).
A FAQ-ban írták, hogy ha Dashcoin, akkor D kezdetű pénztárcára fizet és X-re nem.
A Poloniex X-est ad, akkor mi a megoldás?

Köszi a segítséget.


Átmenetileg tiltva van a dashcoin. Írtam nekik, a helpdesk ezt válaszolta.


De egyébként mi a normális folyamat?
Mert még soha nem csináltam.
X kezdetű pénztárca jó vagy sem?
Ha nem, akkor honnan lehet D kezdetűt szerezni?
És hogy kerül a Poloniex-re,  ha az X kezdetűt ad?
Stb....

Köszi a gyors választ és segítséget!
Üdv.

bazsy

#2514
Idézetet írta: tomno1 Dátum június 22, 2017, 08:42:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kssblzs Dátum június 22, 2017, 07:25:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tomno1 Dátum június 22, 2017, 07:27:38 DÉLELŐTT
Sziasztok,

elakadtam, bányásztam a minergate-n próba képp egy kis Dashcoin-t és a Poloniex-en van a pénztárca.
Hogy lehet átjuttatni oda ami eddig összejött?
A kifizetésnél (withdraw) kitöltöttem az összeget, és a Polioniex Dashcoin pénztárca azonosítót (X-el kezdődik), de ez a hiba van (Service is temporarily unavailable).
A FAQ-ban írták, hogy ha Dashcoin, akkor D kezdetű pénztárcára fizet és X-re nem.
A Poloniex X-est ad, akkor mi a megoldás?

Köszi a segítséget.


Átmenetileg tiltva van a dashcoin. Írtam nekik, a helpdesk ezt válaszolta.


De egyébként mi a normális folyamat?
Mert még soha nem csináltam.
X kezdetű pénztárca jó vagy sem?
Ha nem, akkor honnan lehet D kezdetűt szerezni?
És hogy kerül a Poloniex-re,  ha az X kezdetűt ad?
Stb....

Köszi a gyors választ és segítséget!
Üdv.
Várjatok kicsit keveritek a kettőt,ami minergaten van Dashcoin az nem a poloniexes dashcoin mert, a régi darkcoinból lett dash ez van poloniexen,ami minergaten van dashcoin az pedig teljesen más algó is,az cryptonight az eredeti dash pedig x11 algót használ és a cím sem egyforma.
Szóval ha ti X kezdetű címre akartok bányászni akkor kell egy megfelelő pool ami pedig pl: https://dash.suprnova.cc/ vagy https://www2.coinmine.pl/dash/
A minergate-s dasht pedig a Changelly-n tudjátok btc-re váltani vagy akármivé,több coin is van ott.
Remélem azért érthető kicsit el informáltátok magatokat!A minergates dash pedig sosem volt fent poloniexen!!

tomno1

Tökéletesen érthető.
Köszi a gyors választ.

Uhura

Idézetet írta: ddu Dátum június 22, 2017, 07:36:10 DÉLUTÁN
rosszul osztana el a savokat? parhuzamos helyett soros? vagy forditva?


Nem tudom, egyenlőre a nagy rigbe való beszilesztéssel szenvedek, látja  a7 kártyát de a windows 10-es elfekszik minden inditásnál és csak csökkentett módban hajlandó elindulni. :(


Még 1 órát adók neki aztán 6 kártyás lesz a rig és leszarom a hub-ot is :)



Turcy086

Idézetet írta: raffiakötö Dátum június 22, 2017, 11:26:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bazsy Dátum június 21, 2017, 05:34:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum június 21, 2017, 04:58:37 DÉLUTÁN
Valaki legyen kedves adjon egy automata indító .bat bensőséget, lehetőleg olyant, amiben a WattTooln .ini-ket is meghívja.

Igen, tudom, hogy, már párszor kérték, de egyszerűbb kopipasztázni, mint nekem oldalakat böngészni; s ez nem lustaság, hanem optimalizáció ;)
https://www.kriptopenz.info/forum/index.php?topic=13.msg23877#msg23877
Wattool profil betöltésnél figyelj arra, hogy legyen ott a pontos ini (sajnos nem mindig teszi hozzá mentéskor a kiterjesztést) és a legfontosabb, hogy külön ini-ket csinálj minden kártyának, mert minden inibe külön van az index!
(ha ugyanazt az init akarod használni a kártyáknak, akkor csinálj annyi másolatot amennyi kártyád van csak persze más névvel (mondjuk p0, p6, p12 stb.) és csak annyit csinálj, hogy írd át bennük az index melletti értéket!)

Ez alapján nekem elindul a watttol viszont az ini-k nem töltenek be...

Uhura

Idézetet írta: Turcy086 Dátum június 23, 2017, 07:59:24 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum június 22, 2017, 11:26:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bazsy Dátum június 21, 2017, 05:34:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum június 21, 2017, 04:58:37 DÉLUTÁN
Valaki legyen kedves adjon egy automata indító .bat bensőséget, lehetőleg olyant, amiben a WattTooln .ini-ket is meghívja.

Igen, tudom, hogy, már párszor kérték, de egyszerűbb kopipasztázni, mint nekem oldalakat böngészni; s ez nem lustaság, hanem optimalizáció ;)
https://www.kriptopenz.info/forum/index.php?topic=13.msg23877#msg23877
Wattool profil betöltésnél figyelj arra, hogy legyen ott a pontos ini (sajnos nem mindig teszi hozzá mentéskor a kiterjesztést) és a legfontosabb, hogy külön ini-ket csinálj minden kártyának, mert minden inibe külön van az index!
(ha ugyanazt az init akarod használni a kártyáknak, akkor csinálj annyi másolatot amennyi kártyád van csak persze más névvel (mondjuk p0, p6, p12 stb.) és csak annyit csinálj, hogy írd át bennük az index melletti értéket!)

Ez alapján nekem elindul a watttol viszont az ini-k nem töltenek be...


Mert figyelni kell arra, hogy a file végén is ott legyen ini és a betöltsénél amikor megadod az egyes profilokat ott is szerepljen az ini: pl: 06.ini . Valamint rendben legyenek az adott index számok is. Ennek ellenére akkor lehet gond ha a valamiért a rendszer - pl. belepiszkáltál és 2 risert kicseréltél - az egyes kártyákat más számmal látja el. 0,6,8,12,18 helyet mondjuk 0,1,2,6,12,24

raffiakötö

Idézetet írta: Uhura Dátum június 23, 2017, 09:13:39 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Turcy086 Dátum június 23, 2017, 07:59:24 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum június 22, 2017, 11:26:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bazsy Dátum június 21, 2017, 05:34:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum június 21, 2017, 04:58:37 DÉLUTÁN
Valaki legyen kedves adjon egy automata indító .bat bensőséget, lehetőleg olyant, amiben a WattTooln .ini-ket is meghívja.

Igen, tudom, hogy, már párszor kérték, de egyszerűbb kopipasztázni, mint nekem oldalakat böngészni; s ez nem lustaság, hanem optimalizáció ;)
https://www.kriptopenz.info/forum/index.php?topic=13.msg23877#msg23877
Wattool profil betöltésnél figyelj arra, hogy legyen ott a pontos ini (sajnos nem mindig teszi hozzá mentéskor a kiterjesztést) és a legfontosabb, hogy külön ini-ket csinálj minden kártyának, mert minden inibe külön van az index!
(ha ugyanazt az init akarod használni a kártyáknak, akkor csinálj annyi másolatot amennyi kártyád van csak persze más névvel (mondjuk p0, p6, p12 stb.) és csak annyit csinálj, hogy írd át bennük az index melletti értéket!)

Ez alapján nekem elindul a watttol viszont az ini-k nem töltenek be...


Mert figyelni kell arra, hogy a file végén is ott legyen ini és a betöltsénél amikor megadod az egyes profilokat ott is szerepljen az ini: pl: 06.ini . Valamint rendben legyenek az adott index számok is. Ennek ellenére akkor lehet gond ha a valamiért a rendszer - pl. belepiszkáltál és 2 risert kicseréltél - az egyes kártyákat más számmal látja el. 0,6,8,12,18 helyet mondjuk 0,1,2,6,12,24
Megnéztem ezek rendben vannak amilyen számon látja a watttool a kártyát az a szám.ini filera mentettem...


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével