Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 35 Vendégek van a témában

Fecca

Sziasztok!

Kezdő bányász révén itthoni gépet alakítgatom első bányámmá.
Asrock z170 k4 alaplap
I5-6500
Gtx 970
Gtx 1060 3 gb
gtx 1080 ti 11 gb
win 10
Zalman táp 850w ARX táp

A 80as a gépbe van a két kicsi usb riseren kapja a cuccot. Két kártyával simán megy de 3-mal sokszor újraindul a gép... és már a riserektől fura hibát generál.

Figyelmeztetés   2017. 06. 26. 17:44:13   WHEA-Logger   17   Nincs

Javított hardverhiba történt.

Összetevő: PCI Express gyökérport
Hiba forrása: Speciális hibajelentés (PCI Express)

Busz:Eszköz:Funkció: 0x0:0x1C:0x4
Szállítóazonosító:Eszközazonosító: 0x8086:0xA114
Osztálykód: 0x30400

Esetleg valakinek valamilyen ötlete rá? Tápnak bírnia kéne szerintem.
Esetleges válaszokat előre is köszi. :)

KorbenPapa

Idézetet írta: bazsy Dátum június 26, 2017, 05:31:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tiburka Dátum június 26, 2017, 05:30:15 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Elakadtam egy kicsit és annyira nem jó az angolom, hogy teljesen értsem az angol szöveget, gondoltam itt megkérdezlek titeket "vén rókákat".
Tehát adott a miner program (Zec miner 0.3.4b), adott egy poloniex cím, folyton nullázódik az unpaid balance, de poloniex-en nem látni semmi változást. Átírtam a szerver címet, meg amit kellett (gondolom), de egyszerűen nem jövök rá, hogy mit ronthattam el.
Válaszokat, segítséget előre is köszönöm!
Nem rontottál el semmit poloniexen valószínű hogy temporary disabled van ami azt jelenti ideiglenesen kikapcsolva


Nem tudom, hogy nap közben volt e tiltva, de ahogy nézem ma 4x utalt a poolom Zcash-t a poloniexes számlámra és 2-4 óra eltéréssel lettek jóváírva. Vélhetően a zuhanó árfolyam miatt "altatják" a befizetéseket...


tiburka

Honnan tudhatom meg milyen címem van, vagy milyen címre megy a "kiutalás"? Illetve hogyan tudom ezt megoldani, mi a megoldás erre?
Bocsi a sok kérdésért, de ezekről kevesebb információ van, mint a főbb témákról, pláne amit értek is.
ASUS DUAL GTX 1060 O3G /Samsung/
Ethash - 26 MHS
Equihash 310 sol/s

sankoran

Idézetet írta: tiburka Dátum június 26, 2017, 06:00:14 DÉLUTÁN
Honnan tudhatom meg milyen címem van, vagy milyen címre megy a "kiutalás"? Illetve hogyan tudom ezt megoldani, mi a megoldás erre?
Bocsi a sok kérdésért, de ezekről kevesebb információ van, mint a főbb témákról, pláne amit értek is.

Ha a mining poolnál azzal kéred le (addresst beírva azzal lépsz be), akkor az a címed. Ha olyan mining poolt használsz, ahol a kifizetésnek külön beállítása lehetősége van, akkor ott lévő címre küldi a keresett coint.

bazsy

Idézetet írta: tiburka Dátum június 26, 2017, 06:00:14 DÉLUTÁN
Honnan tudhatom meg milyen címem van, vagy milyen címre megy a "kiutalás"? Illetve hogyan tudom ezt megoldani, mi a megoldás erre?
Bocsi a sok kérdésért, de ezekről kevesebb információ van, mint a főbb témákról, pláne amit értek is.
poloniexen=>deposit&withdraws=>kikeresed a zcash és generálsz egy címet elkezdesz rá bányászni és flypoolon látod az unpaid balance felett a címed rákattintasz és bedobja a blockexplorer ott elvileg látnod kell hogy van rajt valamennyi


vagy


https://explorer.zcha.in/ ide keresőbe beírod a címed és látod az egyenleget elvileg

tiburka

Huh, kezd kellemetlen lenni. Sajnos egyik sem mutat semmi pozitívat.
ASUS DUAL GTX 1060 O3G /Samsung/
Ethash - 26 MHS
Equihash 310 sol/s

zenetibi

Idézetet írta: tiburka Dátum június 26, 2017, 06:19:18 DÉLUTÁN
Huh, kezd kellemetlen lenni. Sajnos egyik sem mutat semmi pozitívat.


Amig nem utaltál semmit, addig nem látsz a cimeden sem semmit, ird be a cimedet a poolon, ott meglátod mennyit bányásztál


tiburka

Idézetet írta: zenetibi Dátum június 26, 2017, 07:11:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tiburka Dátum június 26, 2017, 06:19:18 DÉLUTÁN
Huh, kezd kellemetlen lenni. Sajnos egyik sem mutat semmi pozitívat.


Amig nem utaltál semmit, addig nem látsz a cimeden sem semmit, ird be a cimedet a poolon, ott meglátod mennyit bányásztál
Már legalább 8-10x újrakezdte a számlálást, eddig 0,004 körül kellene járnia.
ASUS DUAL GTX 1060 O3G /Samsung/
Ethash - 26 MHS
Equihash 310 sol/s

lacesz

Üdv.
Most akarunk összerakni egy riget AsRock B250 Pro4 alaplappal Gigabyte GeForce 1060 VGA -kal , de az istenért se jutunk el a BIOS ig tulajdonképpen próbáltuk minden lehetséges módon összekötni a monitorral de csak nem ad jelet a VGA .
Szerintetek mi lehet a gond ?
Köszi a válaszokat :)

sankoran

Túl sok vga, nem megfelelő bios beállítás.

ddu

tobb mint valoszinu a processzor nem kompatibilis az alaplappal vagy bios frissites kell neki...probaljatok egy regebbi processzorral.

lacesz

Próbáltuk úgy is , hogy csak egy van rákötve, de úgy sem megy.
A BIOSig ne jut el a dolog.

kpeter

Meg tudnátok erősíteni, hogy win10 max. hány vga kártyát tud kezelni?

bazsy

Idézetet írta: kpeter Dátum június 26, 2017, 08:09:58 DÉLUTÁN
Meg tudnátok erősíteni, hogy win10 max. hány vga kártyát tud kezelni?
8 de már lett írva

tiburka

Nekem még mindig a poolon csücsülnek az egységek. Nem akarnak Polo-ra igazolni :/

Tapatalkkal küldve az én Mi-4c eszközömről

ASUS DUAL GTX 1060 O3G /Samsung/
Ethash - 26 MHS
Equihash 310 sol/s

Lancer

Sziasztok simán elakadtam összeraktam a gépet még csak 1 kártya van itt pörögnek a ventik de nem ad képet a monitor. Átdugtam a tápkebelt is és átraktam másik Slotba is a VGA egyik sem sikerült. Valamit esetleg nem dugtam be?

raffiakötö

Idézetet írta: Lancer Dátum június 27, 2017, 10:45:25 DÉLELŐTT
Sziasztok simán elakadtam összeraktam a gépet még csak 1 kártya van itt pörögnek a ventik de nem ad képet a monitor. Átdugtam a tápkebelt is és átraktam másik Slotba is a VGA egyik sem sikerült. Valamit esetleg nem dugtam be?


Alaplapi vga-val megy a gép (ad képet), milyen kártya? Bios reset esetleg? Monitor be van kapcsolva/jó (nem trollkodásból kérdezem, csak láttam már nem egy ilyet hogy nem megy a gép, és ki volt kapcsolva a monitor)?
Utalhat ram hibára is.

Lancer

#2577
Az alaplapban nincs kártya ,Gigabyte Gigabyte GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 6GB GDDR5 van jelenleg a gépben egy Gigabyte GA 970A-UD3 (1.2 rev) lappal és mellé 2x4 GB Samsung Ram 1400-1600 hz körül.

Proci egy régebbi AMD Proci de paszolnia kell hozzá barátom ugyan ilyen lapban használta.

raffiakötö

Idézetet írta: Lancer Dátum június 27, 2017, 11:09:07 DÉLELŐTT
Az alaplapban nincs kártya ,Gigabyte Gigabyte GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 6GB GDDR5 van jelenleg a gépben egy Gigabyte GA 970A-UD3 (1.2 rev) lappal és mellé 2x4 GB Samsung Ram 1400-1600 hz körül.

Proci egy régebbi AMD Proci de paszolnia kell hozzá barátom ugyan ilyen lapban használta.


Amíg a kártyát nem tetted bele ment a lap másik kártyával? Volt olyan alaplapom ami csak bios frissítés után kezelte az amd kártyákat. Esetleg még a vga kimeneteket variálhatod, melyiken ad képet. Vagy még próbáld meg a másik pci-e foglalatba

Lancer

Két nagy PCI foglalat kipróbálva majd megpróbálom Riserrel is hátha úgy jó. Nemtudom ment e másik kártyával nem próbáltam. Sajna a BIOS-ig sem jutok el szóval ott sem lehet mókolni.