Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 14 Vendégek van a témában

kamfor1

Ugy értem tudod, hogy egy oldal amire bányászok( amot eirok, hogy hova érkezzen a pénz a pooltol), ahol kereskedek, veszek adok átváltok( beutalni, kiutalni), majd ha kell a pénz ott ki is utalom magamnak a bank kártyára.

willow


Idézetet írta: kamfor1 Dátum augusztus 17, 2017, 06:25:56 DÉLUTÁN
Ugy értem tudod, hogy egy oldal amire bányászok( amot eirok, hogy hova érkezzen a pénz a pooltol), ahol kereskedek, veszek adok átváltok( beutalni, kiutalni), majd ha kell a pénz ott ki is utalom magamnak a bank kártyára.
A walleted legyen a Kraken. A pool ugyis változó.

Tipsz

Sziasztok!


PascalLite wallettem a gépen az alábbi hibát dobja:


An error occured during initialization. Application cannot continue: Unable to open file:
C:/Users/.../AppData/Roaming/PascalLite/Data/BlockChainStream.blocks
Application will close...

Valakinek van tippje mi történhetett? Hogy lehetne újra elindítani? Eddig semmi gond nem volt vele.
Előre is kössz a tippeket.

Heno1974


kidface


Master91

#3005
Hali!

Elkezdtem azon gondolkodni, hogy fogom azt a kis eth-mat ami coinbasen össze gyült, és beváltanám bitcoinba.
Mert, az eth-t nem nagyon engedik fentebb mint 310-320$,  míg a btc szerintem lesz hóvégén 5000$ körüli is, szóval úgy értelmezem hogy most szereznék 0.07btc-t, amit 1-2-3 hónap múlva ha ilyen szépen mászik a btc több $-t tudok kihozni belőle, mintha eth-n várnám.... olyan megérzésem van hogy az eth 350-400$ nál fentebb nem fog menni, amint elér valami szép árat azonnal csomóan elfogják adni.

Mennyire tűnik butaságnak? ti tapasztaltabbak vagytok...

Ha bele vágnék, a folyamatot magát letudná írni valaki? ilyet még nem csináltam, csak minerkedtem.

Coinbase jól sejtem nem vált így át házon belül eth-t btcre, nyomjam át poloniexre és ott válthatom ? Hogyan kell ezt?
Vagy egyszerűbb lenne ha eladom az eth-t és amit kapok pénzt abból veszek btc-t?

Köszi!

sankoran

Ha ennyire egyszerű lenne a dolog, már rég milliomosok lennénk:D

Az árfolyam lehet felmegy, lehet nem, lehet oldalaz, vagy ingadozik, nem vagyunk jósok.

Átküldeni úgy tudod, hogy a kiszemelt exchange oldalon megkeresed az ETH-t és a deposit címet kimásolod, coinbasenél SEND opció, majd az összeg alatt,  van a wallet, ott kiválasztod az ETH walleted, utána megadod legfelül az exchange oldal deposit címét (Recipient), alatta hogy mennyit küldenél, és ha jól csináltad akkor SEND FUNDS gombra nyomsz.

Ügyelj rá, hogy az exchange oldalon a minimális befizetési összeg meglegyen!

Master91

exchangenak ezt a GDAX-ot nézegetem, megbízható, van aki használja ?

VampireV

Valaki találkozott már olyannal, hogy amíg van monitor a gépre rakva, addig látja az összes kártyát a claymore, ha kihúzom(ha rakok dummy-t, akkor sem jó) már csak 1 kártyát lát? Ez a probléma van 2 napja, és egyszerűen nem tudok rájönni, hogy ez mitől lehet. Plusz poén, hogy hónapok óta ment ez a gép, minden gond nélkül.

willow


Idézetet írta: VampireV Dátum augusztus 19, 2017, 03:25:24 DÉLUTÁN
Valaki találkozott már olyannal, hogy amíg van monitor a gépre rakva, addig látja az összes kártyát a claymore, ha kihúzom(ha rakok dummy-t, akkor sem jó) már csak 1 kártyát lát? Ez a probléma van 2 napja, és egyszerűen nem tudok rájönni, hogy ez mitől lehet. Plusz poén, hogy hónapok óta ment ez a gép, minden gond nélkül.
Ha kihuzod a monitort, honnan tudod, hogy mennyit lát?

VampireV


Bolha

#3011
Sziasztok!

Most tartok az első etherium bányászgépem beruházásánál. Szinte már minden egyes alkatrészről több tucat videót megnéztem és átnyálaztam néhány fórumot, de a videókártya választással még mindig vacillálok.

Először Radeon RX 580 NITRO+ 8GB videókártyból akartam beruházni, de ezekután annyi pozitív kommentet olvastam a ASUS GeForce GTX 1070 8GB-ról, hogy inkább azt választanám. (Igaz, hogy az ára kicsit borsos.)
Nektek mi a véleményetek a két kártyáról, melyik érné meg jobban az árát? Ti melyik kártyát ajánlanátok?

Előre is köszönöm a válaszokat!

VampireV

Azt éri meg jobban, amelyiket kapsz, és olcsóbb. Kb. ennyi.
Mind kettő teljesen okés.

Bob

Idézetet írta: Bolha Dátum augusztus 19, 2017, 05:23:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Most tartok az első etherium bányászgépem beruházásánál. Szinte már minden egyes alkatrészről több tucat videót megnéztem és átnyálaztam néhány fórumot, de a videókártya választással még mindig vacillálok.

Először Radeon RX 580 NITRO+ 8GB videókártyból akartam beruházni, de ezekután annyi pozitív kommentet olvastam a ASUS GeForce GTX 1070 8GB-ról, hogy inkább azt választanám. (Igaz, hogy az ára kicsit borsos.)
Nektek mi a véleményetek a két kártyáról, melyik érné meg jobban az árát? Ti melyik kártyát ajánlanátok?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Én azt hallottam, az RX570-es kevesebbet fogyaszt, mint az RX580-as.

Ficium

Sziasztok,

Kezdő vájár vagyok.

A riserekhez kell drivert installálni?
Azért kérdezem, mert 1 alaplapba dugott kártyával raktam fel a w10-et, azt amikor riseresítettem, akkor az eszközkezelőben sárga felkiáltójel lett:
- PCI egyszerű kommunikációs vezérlő
- PCI soros port

Vagy úgy rakjam fel a w10-et, hogy bent vannak a riserek és a többi kártya is?

Köszönöm!

husosfagyi

Sziasztok!

Úgy néz ki megdöglött az alaplapom. 3 db 560-as rx-em van. Egyelőre csak az alaplapcserén gondolkozok.

https://www.alza.hu/asus-h81m-k-d597998.htm#parametry

Ez szerintetek jó lenne bányászni?


cocitus

#3016

Sziasztok,


Mi lehet a probléma és van e jelentősége?


Tp-Link Archer C2 adja a wifi jelet, a gépnél van egy Tp-Link RE450. Az RE450 pedig kábellel van összekötve a géppel. A két termék 5-6 méterre van egymástól, a jel erős és folyamatos. Lehet a wifi miatt? Kell valamit esetleg a routeren állítani, ötlet észrevétel?
Köszi!

matt

Segítséget szeretnék kérni!


Van 2 db rx470-em, együttesen 54MHs, de az ethermine szerint a tényleges teljesítmén nagyon ugrál. Amíg csak 1 kártyám volt, az átlag kijött a reported-re, de most bőven alatta van. (amd beta driver, msi ab beta 16, claymore 9.8 eth+drc)
https://ethermine.org/miners/b108bfda0a62097d63e6b623fdde27ecb7b8ab61

Gaabeesz

Idézetet írta: Ficium Dátum augusztus 19, 2017, 08:33:58 DÉLUTÁN
Sziasztok,

Kezdő vájár vagyok.

A riserekhez kell drivert installálni?
Azért kérdezem, mert 1 alaplapba dugott kártyával raktam fel a w10-et, azt amikor riseresítettem, akkor az eszközkezelőben sárga felkiáltójel lett:
- PCI egyszerű kommunikációs vezérlő
- PCI soros port

Vagy úgy rakjam fel a w10-et, hogy bent vannak a riserek és a többi kártya is?

Köszönöm!


A risereket pci-express portba kell csatlakoztatni, nem sima PCI portba.
Es a drivert frissiteni kell csatlakoztatas utan.


Gaabeesz

Idézetet írta: cocitus Dátum augusztus 19, 2017, 10:09:50 DÉLUTÁN

Sziasztok,


Mi lehet a probléma és van e jelentősége?


Tp-Link Archer C2 adja a wifi jelet, a gépnél van egy Tp-Link RE450. Az RE450 pedig kábellel van összekötve a géppel. A két termék 5-6 méterre van egymástól, a jel erős és folyamatos. Lehet a wifi miatt? Kell valamit esetleg a routeren állítani, ötlet észrevétel?
Köszi!


Nem igazan erte ezt a kerdest.
Mi lenne ezzel a problema?