Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 35 Vendégek van a témában

kasima

Idézetet írta: Szeguspowa Dátum október 31, 2017, 08:54:02 DÉLUTÁN
Sziasztok. 1 olyan gondom akadt hogy elfelejtettem a claymoret bezárni miközben flasheltem egy asus rx580 o4g kártyát.
Azóta nincs jel a kártyáról a windows nem áll fel. A gép biosába se tudok belépni. amiket próbáltam:
- Kártyát beraktam másik gépbe nem jó.
- Vettem egy pci 1x -16 x átalakítót hátha külső egységként tudom flashelni
A gép ha úgy van bekötve ismét no jel formájában nem indul el.
mivel usb-s bedugom az usb-t mikor feláll a rendszer teljesen hiába mert nem ismeri fel.
egyéb ötlet?
Van egy gtx 1050 2gbm is arról feláll a windows ugye arról próbálkozok.
** mint utólag kiderült az alaplapom nem támogat 2 videókártyát -.- holnap megpróbálkozok 1 másik alaplappal**

Patchalted a kártyát utána? különben nem is fogja látni a windows!
A másik gépes megoldás lesz a jó vagy ha van integrált vidikari a gépben próbáld arról behozni a windowst és régi bios rá aztán újra az egész!

kasima

Idézetet írta: Pales Dátum november 01, 2017, 12:11:57 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Ez a hibaüzenet miért jelentkezik?



Hány gigás a kari és mit akarsz bányászni?

Pales

Van 3 identikus RIG. 8xXFX 570 4GB-os kártyákkal, és csak egyen jelentkezik ez a probléma. ETH+DCR

kasima

Idézetet írta: Pales Dátum november 01, 2017, 12:25:57 DÉLUTÁN
Van 3 identikus RIG. 8xXFX 570 4GB-os kártyákkal, és csak egyen jelentkezik ez a probléma. ETH+DCR

Hmm ez érdekes és ebben a gépben mennyi memória van?

Pales

4GB, ugyanúgy mint a másik kettőben. Annyi a különbség, hogy kettőben HDD van, egyben SSD. Ami szórakozik abban is HDD van.

nrg007

Sziasztok,
Blockchain.info-val kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

A tárcámban van 0,012... BTC, amit a rendszer jobbra fent jelez is, alatta pedig a your balances-nél is jelzi.
Importált címek alatt van 0,01... BTC. Ez nem tudom mi, akkor jelent meg, amikor ETH-t átváltottam BTC-re.
A lényeg, hogy amikor küldeni szeretnék BTC-t, akkor csak 0,0019...BTC-t lát "Bitcoin tárcámat" alatt, a BTC címem alatt pedig 0,0065... BTC-t.
Küldésnél miért nem látom a teljes 0,012... BTC összeget?

Csatolok képeket is, hátha azok is segítenek.

Legyen szíves segítsen valaki.

bazsy

Idézetet írta: nrg007 Dátum november 01, 2017, 02:37:09 DÉLUTÁN
Sziasztok,
Blockchain.info-val kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

A tárcámban van 0,012... BTC, amit a rendszer jobbra fent jelez is, alatta pedig a your balances-nél is jelzi.
Importált címek alatt van 0,01... BTC. Ez nem tudom mi, akkor jelent meg, amikor ETH-t átváltottam BTC-re.
A lényeg, hogy amikor küldeni szeretnék BTC-t, akkor csak 0,0019...BTC-t lát "Bitcoin tárcámat" alatt, a BTC címem alatt pedig 0,0065... BTC-t.
Küldésnél miért nem látom a teljes 0,012... BTC összeget?

Csatolok képeket is, hátha azok is segítenek.

Legyen szíves segítsen valaki.


Azért mert van egy importált címed amin van btc ,és valószínű csak importálva van a cím privatekey nélkül ezért csak nézni tudod a címet küldeni nem tudsz róla,ha tied a cím és tudod a privatekeyt add hozzá a wallethez és eltudod küldeni azt a 0.012 btc-t

Grof-Zero

Hali !
Olyan kérdésem lenne hogy beállítottam a vertcoin -ot bányászni de a minner kiírja menet közben hogy GPU #1: result does not validtae on cpu!
Mi lehet a gond már ha ez gond de gondolom hogy az . Valmit fel kellene még telepítenem ?

Thx

Üdv

Franky2Ster

Srácok egy barátomnak RX 580 8Gb-os rige van. Tudnátok küldeni erre normális OverdriveNToll beállításokat? Köszönöm előre is nektek a segítséget... ;)

dpeter

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum november 01, 2017, 05:24:13 DÉLUTÁN
Srácok egy barátomnak RX 580 8Gb-os rige van. Tudnátok küldeni erre normális OverdriveNToll beállításokat? Köszönöm előre is nektek a segítséget... ;)

Sokat segítene, ha a kártyák pontos típusát is ismernénk. Memória típussal együtt (samsung, elpida, hynix...).
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

nrg007

Idézetet írta: bazsy Dátum november 01, 2017, 03:59:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nrg007 Dátum november 01, 2017, 02:37:09 DÉLUTÁN
Sziasztok,
Blockchain.info-val kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

A tárcámban van 0,012... BTC, amit a rendszer jobbra fent jelez is, alatta pedig a your balances-nél is jelzi.
Importált címek alatt van 0,01... BTC. Ez nem tudom mi, akkor jelent meg, amikor ETH-t átváltottam BTC-re.
A lényeg, hogy amikor küldeni szeretnék BTC-t, akkor csak 0,0019...BTC-t lát "Bitcoin tárcámat" alatt, a BTC címem alatt pedig 0,0065... BTC-t.
Küldésnél miért nem látom a teljes 0,012... BTC összeget?

Csatolok képeket is, hátha azok is segítenek.

Legyen szíves segítsen valaki.


Azért mert van egy importált címed amin van btc ,és valószínű csak importálva van a cím privatekey nélkül ezért csak nézni tudod a címet küldeni nem tudsz róla,ha tied a cím és tudod a privatekeyt add hozzá a wallethez és eltudod küldeni azt a 0.012 btc-t

Na ezt nem értem. Minden az enyém, a wallet is, és a cím is. De mi az a privátkey? Hol kell hozzáadni a wallethez?
Légy szíves segítsél.

macsi

Idézetet írta: nrg007 Dátum november 01, 2017, 06:05:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum november 01, 2017, 03:59:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nrg007 Dátum november 01, 2017, 02:37:09 DÉLUTÁN
Sziasztok,
Blockchain.info-val kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

A tárcámban van 0,012... BTC, amit a rendszer jobbra fent jelez is, alatta pedig a your balances-nél is jelzi.
Importált címek alatt van 0,01... BTC. Ez nem tudom mi, akkor jelent meg, amikor ETH-t átváltottam BTC-re.
A lényeg, hogy amikor küldeni szeretnék BTC-t, akkor csak 0,0019...BTC-t lát "Bitcoin tárcámat" alatt, a BTC címem alatt pedig 0,0065... BTC-t.
Küldésnél miért nem látom a teljes 0,012... BTC összeget?

Csatolok képeket is, hátha azok is segítenek.

Legyen szíves segítsen valaki.


Azért mert van egy importált címed amin van btc ,és valószínű csak importálva van a cím privatekey nélkül ezért csak nézni tudod a címet küldeni nem tudsz róla,ha tied a cím és tudod a privatekeyt add hozzá a wallethez és eltudod küldeni azt a 0.012 btc-t

Na ezt nem értem. Minden az enyém, a wallet is, és a cím is. De mi az a privátkey? Hol kell hozzáadni a wallethez?
Légy szíves segítsél.

How do I manage Imported Addresses?

If you go to Settings -> Addresses and scroll down to the bottom, you'll see Imported Addresses with the option to Transfer All on the right.

Transfer All will allow you to transfer the total balance of your imported addresses in one step.

Spendable Addresses are addresses you've imported that include the private key and you can spend. Watch-only Addresses are addresses you've imported that don't include the private key. In order to spend from Watch-only addresses, you need to make sure you have the private key.

https://support.blockchain.com/hc/en-us/articles/210353823-How-do-I-manage-Imported-Addresses-

Franky2Ster

Idézetet írta: dpeter Dátum november 01, 2017, 06:04:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum november 01, 2017, 05:24:13 DÉLUTÁN
Srácok egy barátomnak RX 580 8Gb-os rige van. Tudnátok küldeni erre normális OverdriveNToll beállításokat? Köszönöm előre is nektek a segítséget... ;)

Sokat segítene, ha a kártyák pontos típusát is ismernénk. Memória típussal együtt (samsung, elpida, hynix...).

Hynix memória. :)

nrg007

Idézetet írta: macsi Dátum november 01, 2017, 06:11:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nrg007 Dátum november 01, 2017, 06:05:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum november 01, 2017, 03:59:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nrg007 Dátum november 01, 2017, 02:37:09 DÉLUTÁN
Sziasztok,
Blockchain.info-val kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

A tárcámban van 0,012... BTC, amit a rendszer jobbra fent jelez is, alatta pedig a your balances-nél is jelzi.
Importált címek alatt van 0,01... BTC. Ez nem tudom mi, akkor jelent meg, amikor ETH-t átváltottam BTC-re.
A lényeg, hogy amikor küldeni szeretnék BTC-t, akkor csak 0,0019...BTC-t lát "Bitcoin tárcámat" alatt, a BTC címem alatt pedig 0,0065... BTC-t.
Küldésnél miért nem látom a teljes 0,012... BTC összeget?

Csatolok képeket is, hátha azok is segítenek.

Legyen szíves segítsen valaki.


Azért mert van egy importált címed amin van btc ,és valószínű csak importálva van a cím privatekey nélkül ezért csak nézni tudod a címet küldeni nem tudsz róla,ha tied a cím és tudod a privatekeyt add hozzá a wallethez és eltudod küldeni azt a 0.012 btc-t

Na ezt nem értem. Minden az enyém, a wallet is, és a cím is. De mi az a privátkey? Hol kell hozzáadni a wallethez?
Légy szíves segítsél.

How do I manage Imported Addresses?

If you go to Settings -> Addresses and scroll down to the bottom, you'll see Imported Addresses with the option to Transfer All on the right.

Transfer All will allow you to transfer the total balance of your imported addresses in one step.

Spendable Addresses are addresses you've imported that include the private key and you can spend. Watch-only Addresses are addresses you've imported that don't include the private key. In order to spend from Watch-only addresses, you need to make sure you have the private key.

https://support.blockchain.com/hc/en-us/articles/210353823-How-do-I-manage-Imported-Addresses-

OK. Engedi a transzfert, de az normális, hogy már az ETH-->BTC átváltásnál is levett egy csomó pénzt, és most a transzfernél megint $55-ból $13-t le akar venni?

-o.yayx

Sziasztok!
Elakadtam, Vertcoin core wallet... rávertem a lakatot... encrypt... OK gondoltam zárás után majd lesz opció a decryptre... de nincsen ... Nexusnál van. Miként lehet leverni a zárat ilyen esetben? Van valami jó videóanyag ilyen esetre? kerestem ... de tanácstalan vagyok.Köszönöm!

sankoran

Gondolom olyan wallet mint a többi. Utalásnál/egyéb módosításoknál kéri a jelszavad, és akkor feloldhatod, vagy menüben megkeresed a konzolt és ott walletpassphrase [jelszó] [nyitva tartás ideje]

nrg007

Sziasztok,
Van valakinek tapasztalata a blockchain.info-ról?

Ezen kezdtem el gyűjteni a BTC-t és az ETH-t is. A BTC-t felhő bányászatból, az ETH-t riges bányászatból szerzem.
Először az ETH-t átváltottam BTC-re, ezenfelül még valami transfer-t is kellett csinálni, hogy az "importált" címről átkerüljön a rendes tárcába a BTC.
Amin felháborodtam, hogy közben a a közel $90-ból lett a végén $70. Levett a rendszer az átváltásért, majd levett még kb. $13-t a transzferért.

Ennek így kell működnie? Mit csinálok rosszul?

Azon gondolkodok, hogy átállok valami másra, ami nem vesz le ennyi pénzt.
Szerintetek melyik a legjobb? Én a XAPO-ra, Coinbase-re és Poloniex-re gondoltam.
Jó lenne olyan tárca, amire közvetlenül tudok utaltatni BTC-t, ETH-t, keveset vesz le az átváltásért, és van lehetőség kártya igénylésre.

Franky2Ster

Coinbaset merem ajánlani viszont a kezelési költség ( átváltás ) itt sem valami olcsó.

magellan

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum november 02, 2017, 09:43:25 DÉLELŐTT
Coinbaset merem ajánlani viszont a kezelési költség ( átváltás ) itt sem valami olcsó.
A Coinbase váltója a gdax, limi orderrel fee nélkül vált.

Tapatalkkal küldve az én SM-N950F eszközömről


nrg007

Idézetet írta: magellan Dátum november 02, 2017, 09:54:51 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum november 02, 2017, 09:43:25 DÉLELŐTT
Coinbaset merem ajánlani viszont a kezelési költség ( átváltás ) itt sem valami olcsó.
A Coinbase váltója a gdax, limi orderrel fee nélkül vált.

Tapatalkkal küldve az én SM-N950F eszközömről

Ez egy kicsit ellentmondásos.
Van lehetőség fizikai kártya igénylésére is a Coinbase-n? (Én nem találtam erre utalást a honlapjukon.)
Most még nincs rá szükségem, csak a jövőre nézve, jó lenne, ha nem kellene még egy tárcára átutalni a BTC-t, hogy fel tudjam használni a való világban. Ez plusz költség lenne megint.