Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 33 Vendégek van a témában

Karajev

Hello!
Nekem olyan problémám van, hogy nem érkezett meg flypoolrol Bittrexre a 0.1 Zcash. Ezt irja már kb.24 órája: ZEC wallet is under maintenance.
Ilyen hosszu ideig nem volt még karbantartás nálam.

Másik pedig ETH-nál ezt irja: Address generation currently disabled for this coin.
Valaki tudna segiteni, hogy ilyenkor mi a teendő?

raffiakötö

Idézetet írta: pcguru68 Dátum január 05, 2018, 04:18:00 DÉLUTÁN
Sziasztok.Hétvégén akarom összerakni első riggemet.6 videókártya lesz benne,és itt jön a kérdésem 5db 12 cm ventilátor lesz rajta.Melyik a jobb ha fújja vagy szívja a levegőt a kártyákról?Vagy legyen fele ilyen fele olyan?köszi


Szia!


Szerintem fújasd a kártyákhoz a levegőt.

raffiakötö

Idézetet írta: Karajev Dátum január 06, 2018, 06:52:09 DÉLELŐTT
Hello!
Nekem olyan problémám van, hogy nem érkezett meg flypoolrol Bittrexre a 0.1 Zcash. Ezt irja már kb.24 órája: ZEC wallet is under maintenance.
Ilyen hosszu ideig nem volt még karbantartás nálam.

Másik pedig ETH-nál ezt irja: Address generation currently disabled for this coin.
Valaki tudna segiteni, hogy ilyenkor mi a teendő?


Szia!


Sok mindent nem tudsz csinálni, várni kell. Mindkét esetben.

Karajev

Idézetet írta: raffiakötö Dátum január 06, 2018, 07:02:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karajev Dátum január 06, 2018, 06:52:09 DÉLELŐTT
Hello!
Nekem olyan problémám van, hogy nem érkezett meg flypoolrol Bittrexre a 0.1 Zcash. Ezt irja már kb.24 órája: ZEC wallet is under maintenance.
Ilyen hosszu ideig nem volt még karbantartás nálam.

Másik pedig ETH-nál ezt irja: Address generation currently disabled for this coin.
Valaki tudna segiteni, hogy ilyenkor mi a teendő?


Szia!


Sok mindent nem tudsz csinálni, várni kell. Mindkét esetben.


és akkor addig ne bányásszak oda?
Nem tudom, hogy az idő meg oldja-e, YoBit neten is már tobb mint egy hónapja karbantartás alatt van az OMG tárcám..  :(

raffiakötö

Idézetet írta: Karajev Dátum január 06, 2018, 07:15:01 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum január 06, 2018, 07:02:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karajev Dátum január 06, 2018, 06:52:09 DÉLELŐTT
Hello!
Nekem olyan problémám van, hogy nem érkezett meg flypoolrol Bittrexre a 0.1 Zcash. Ezt irja már kb.24 órája: ZEC wallet is under maintenance.
Ilyen hosszu ideig nem volt még karbantartás nálam.

Másik pedig ETH-nál ezt irja: Address generation currently disabled for this coin.
Valaki tudna segiteni, hogy ilyenkor mi a teendő?


Szia!


Sok mindent nem tudsz csinálni, várni kell. Mindkét esetben.


és akkor addig ne bányásszak oda?
Nem tudom, hogy az idő meg oldja-e, YoBit neten is már tobb mint egy hónapja karbantartás alatt van az OMG tárcám..  :(

Hát akkor nem árt másik tárcát keresni pl myetherwallet, exodus vagy másik tőzsde


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

danje

 Jo reggelt srácok!

Valaki ha tud segítsen vagy adjon tanácsot, Poloniexre várok tobb mint 1 hete és ez fogad ....létezik hogy eddig tart,vagy én b...xtam el??
Monerot bányászok nem tudom hol váltsam át Bitcoinra hogy át dujam kuldeni Coinbase-re....
Koszonok szépen minden jótanácsot elore is- hogyan lépjek tovább - ETH-t és Monerot bányásznék foleg de kellene valami Poloniexhez hasonlo ,Bittrex is le van állítva.....

pcguru68

Kitartást én 2 hete várok.A kollégám 1 hónap múlva kapta meg az engedélyt

pcguru68

Idézetet írta: danje Dátum január 06, 2018, 08:19:08 DÉLELŐTT
Jo reggelt srácok!

Valaki ha tud segítsen vagy adjon tanácsot, Poloniexre várok tobb mint 1 hete és ez fogad ....létezik hogy eddig tart,vagy én b...xtam el??
Monerot bányászok nem tudom hol váltsam át Bitcoinra hogy át dujam kuldeni Coinbase-re....
Koszonok szépen minden jótanácsot elore is- hogyan lépjek tovább - ETH-t és Monerot bányásznék foleg de kellene valami Poloniexhez hasonlo ,Bittrex is le van állítva.....

Én a cryptopián váltom át a monerot

pcguru68

Idézetet írta: danje Dátum január 06, 2018, 08:19:08 DÉLELŐTT
Jo reggelt srácok!

Valaki ha tud segítsen vagy adjon tanácsot, Poloniexre várok tobb mint 1 hete és ez fogad ....létezik hogy eddig tart,vagy én b...xtam el??
Monerot bányászok nem tudom hol váltsam át Bitcoinra hogy át dujam kuldeni Coinbase-re....
Koszonok szépen minden jótanácsot elore is- hogyan lépjek tovább - ETH-t és Monerot bányásznék foleg de kellene valami Poloniexhez hasonlo ,Bittrex is le van állítva.....

A másik ismerősöm személyi igazolással  2 hónapig semmit sem tudott intézni . jogositvánnyal 3 nap volt :o
Olvastam külföldi oldalakon személyi inkább csak amerikai állampolgárnak jó.jogsi jobb.Nálam az a gond nincs jogsim így marad a személyi :(

biokill

Sziasztok!
Jó nagy a hiány RX580-ból a boltokban :( 4GB verzió van, a 8-ra 2-3 hetet kéne várni. Szerintetek melyik a jobb megoldás? Venni most 4-est, vagy várni a 8-asra? Mennyivel rosszabb a 4-es verzió ETH-ra?
Köszi a válaszokat előre is.

danje

 Koszonom szépen a válaszod...akkor még van esély ezek szerint.Igen én is ilyen megfontolásból jogsival reggeltem,de azt gondoltam max 1 hét lesz,ezek szerint ez kicsit hosszabb folyamat...
Utánenézek a cryptopianak is, koszi szépen a jotanácsot rendes vagy!

danje

 Srácok még 1 dolog aggaszt, homályosítsatok fel légyszi....amint elérem a 0.001es Unpaid Balance értéket eltunik a kibányászott Zcash-em,de nem is jelenik meg sehol...sem a Zcash Wallet ben sem máshol nem látom ,hiába számolja a bányászásom a pool.Ugye a kifizetés(pénztárcámba utalás) automatikusan 0.01-nel torténik ha jól értem ,de mi tortént azzal amit már kibányásztam és eltunt 3x0.001 Coinnal???? Elveszett?
  Dobok ide egy képet a zcash.flypool.org rol ahol a spoolom van....és alá bevágtam a treshold beállítást!
Koszonom ha valaki megtudja mondani mire is számítsak!

Norex

Sziasztok! Új vagyok a fórumon, már kb 1 hete beleástam magama ebbe a világba és már proc+vidi bányászást is elkezdtem. Vágó vagyok és eladtam most a gépem, mivel már a munkahelyen fogok vágni. Arra gondoltam, hogy a gép árát befektetem a bányászatba. Mivel nálam az áram 1Kilowat/16 forint gondoltam megéri, Kb 1.2 milióm lenne rá. Ki is néztem egy konfigot, ezért lennék kiváncsi a véleményre.
Alaplap: ASUS B250 MINING EXPERT
Videókártya: először vagy 5db Radeon RX 580 8GB GDDR5
Milyen tápot ajánlatok?(Néztem, hogy sokan a gold-t favorizálják, megéri?)

eReL

Idézetet írta: Norex Dátum január 06, 2018, 03:37:49 DÉLUTÁN
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, már kb 1 hete beleástam magama ebbe a világba és már proc+vidi bányászást is elkezdtem. Vágó vagyok és eladtam most a gépem, mivel már a munkahelyen fogok vágni. Arra gondoltam, hogy a gép árát befektetem a bányászatba. Mivel nálam az áram 1Kilowat/16 forint gondoltam megéri, Kb 1.2 milióm lenne rá. Ki is néztem egy konfigot, ezért lennék kiváncsi a véleményre.
Alaplap: ASUS B250 MINING EXPERT
Videókártya: először vagy 5db Radeon RX 580 8GB GDDR5
Milyen tápot ajánlatok?(Néztem, hogy sokan a gold-t favorizálják, megéri?)

Szia!

Szerintem megéri, mondjuk ha nálad olyan olcsó az áram, akkor érdemes meggondolni de hosszútávon én mindenképpen a goldot javasolnám. Jobb hatásfok, ezáltal kevesebbet kell neki felvenni a falból a maximum kiadásához. Tápon nem érdemes spórolni, minőségibbek közül egy-kettő: chieftec, fsp, corsair, evga... Nem tudom az 5 kártya végleges-e, de minimum az 1kW-os a felsoroltakból. Üdv!

eReL

Sziasztok!
Én is kérdeznék. Első rigem építem fából. Az alapja az egésznek egy polc, erre szeretném rátenni az alaplapot. Megoldottam úgy, hogy tiplit elfeleztem sniccerrel (kvázi távtartónak) és facsavarral rögzítettem, de nem érzem túl stabilnak, illetve mintha kicsit a közepén meg lenne hajolva :) ezért lehet csak úgy rátenném a fára. Ez OK lehet?
Vagy, volt a vga-k tetején a dobozban egy polifómhoz hasonló cucc, azt betehetem alá? Az jelenthet gondot?
Riser kapcsán is kérdeznék, 006C - 6 pin - SATA, olvastam, hogy nem igazán ajánlott cucc... Ha egy satás ágra egy kártyát kötök az nem annyira gáz, ugye?
Még csak 3 kártya menne a rigbe, 570-esek.
Köszi előre is!
Üdv!

Norex

Köszi a választ, igaz az áram még ennél is olcsóbb lehet, mert külön van az éjjeli és nappaili fogyasztás. Egyenlőre 5 kártyával indulnák, aztán lassan havonta +1. Azért választottam ezt a kártyát, mert elvileg elérhető vele a 32-35 sebesság is, ha jól láttam. A tápnál egy Zalman 1200W Gold (ZM1200-EBT) gondoltam vagy hirtelen nem érdemes ilyen nagyot? Ha jól számoltam, akkor olyan 500(minusz utalás ide oda már levonva) dollárt keres a gép 1 hónap alatt, igaz?

nrg007

Sziasztok,

Mivel és hogyan lehet bányászni a Bitcoin Cash-t? Videókártyával vagy ASIC géppel?

macsi

Idézetet írta: nrg007 Dátum január 06, 2018, 06:36:59 DÉLUTÁN
Sziasztok,

Mivel és hogyan lehet bányászni a Bitcoin Cash-t? Videókártyával vagy ASIC géppel?

asic

Tomi

Hali! Tápcsere valamint win reinstall után 5 kártyából csak 3-at lát a win, a többi felkiáltójeles: "az eszköz nem talál elég használható erőforrást..." Csatlakozásokat 2x átnéztem, h81 pro btc lap biosba gen1... táp lenne kaksi (be quiet 1000w) vagy a legújabb win10 bugos??

otwald

#3859
Idézetet írta: danje Dátum január 06, 2018, 03:35:08 DÉLUTÁN
Srácok még 1 dolog aggaszt, homályosítsatok fel légyszi....amint elérem a 0.001es Unpaid Balance értéket eltunik a kibányászott Zcash-em,de nem is jelenik meg sehol...sem a Zcash Wallet ben sem máshol nem látom ,hiába számolja a bányászásom a pool.Ugye a kifizetés(pénztárcámba utalás) automatikusan 0.01-nel torténik ha jól értem ,de mi tortént azzal amit már kibányásztam és eltunt 3x0.001 Coinnal???? Elveszett?
  Dobok ide egy képet a zcash.flypool.org rol ahol a spoolom van....és alá bevágtam a treshold beállítást!
Koszonom ha valaki megtudja mondani mire is számítsak!

Kattints a "Miner:" mellett lévő cimedre. Ott megnézheted hogy el e lett már küldve vagy még átküldésre vár.
Ha átküldte akkor a pénztárcában is csak egy bizonyos minimum összeg felett jelenik meg a coin. Ha lesz már rajta valamennyi aztán már fogod látni.