Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

RX 460/ RX 550 / RX 560

Indította Andokaaa, június 14, 2017, 06:59:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Newtnt

Ne. Inkább vegyél pár nagyobb kártyát, ha nem pár hónapra akarsz befektetni.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

reloopbenny

Srácok ! Help ! Adott egy 7 kártyás Sapphire Nitro 460 4GB rig! Gyári biosok semmi mod! És úgy sem indul a claymore huzás mentesen csak ha leveszem a core clock-ot! De akkor is csak kb 1-2 percig megy utána lenullázódnak a kártyák! Esetleg valakinek valami stabil OC beálltása lenne? Azt megköszönném mert 3 napja sz*pok vele!

DjAtti

Megéri még rx460 venni?Hamarosan jön a rx vega,nem lesznek azok jobb ár/érték arányúak?

Jack

Idézetet írta: DjAtti Dátum augusztus 10, 2017, 12:41:16 DÉLUTÁN
Megéri még rx460 venni?Hamarosan jön a rx vega,nem lesznek azok jobb ár/érték arányúak?

Túl hamar tetted fel a kérdést a Vegával kapcsolatban. Meg kellene várni az első igazi teszteket a polcon kapható verziókból, amiknek ismert a kisker ára is a hash rate mellett.
Egyébként attól függ, hogy mekkora hash rate-et szeretnél elérni vagy tudsz megfizetni. Ha sokat, akkor szerintem ne vegyél ilyet. Túlságosan viszi a slotokat az alaplapon. Összerakni egy rig-et nem olcsó. Nem vennék már ilyen kártyát.

kasima

Idézetet írta: Jack Dátum augusztus 10, 2017, 03:07:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DjAtti Dátum augusztus 10, 2017, 12:41:16 DÉLUTÁN
Megéri még rx460 venni?Hamarosan jön a rx vega,nem lesznek azok jobb ár/érték arányúak?

Túl hamar tetted fel a kérdést a Vegával kapcsolatban. Meg kellene várni az első igazi teszteket a polcon kapható verziókból, amiknek ismert a kisker ára is a hash rate mellett.
Egyébként attól függ, hogy mekkora hash rate-et szeretnél elérni vagy tudsz megfizetni. Ha sokat, akkor szerintem ne vegyél ilyet. Túlságosan viszi a slotokat az alaplapon. Összerakni egy rig-et nem olcsó. Nem vennék már ilyen kártyát.

Sztem meg még megéri.
Nekem is van és semmi bajom velük. Keveset fogyaszt 12-13Mh/s el el is fut 35-40w fogyasztással... dualba 47Watt. ETH+pasc.


IceMan

Sziasztok!

Van a gépemben egy ASUS Radeon RX 560 ROG Strix 4GB-os kártya. El lehet vele kezdeni a bányászatot? Ha igen, mit lenne érdemes bányászni vele?
Előre is köszönöm a válaszokat!!!

RudeX

Idézetet írta: IceMan Dátum augusztus 12, 2017, 11:12:23 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Van a gépemben egy ASUS Radeon RX 560 ROG Strix 4GB-os kártya. El lehet vele kezdeni a bányászatot? Ha igen, mit lenne érdemes bányászni vele?
Előre is köszönöm a válaszokat!!!

az nagyjából 24 dollár (cc 6e HUF) 0/24-ben egy hónap alatt és akkor még nem fizettél áramot.

knorbi

rx560 radeon pulse oc-s hoz tud valaki etherhez való bios módot, nem nagyon találtam?

knorbi

Idézetet írta: knorbi Dátum augusztus 15, 2017, 09:04:19 DÉLUTÁN
rx560 radeon pulse oc-s hoz tud valaki etherhez való bios módot, nem nagyon találtam?
ja 4 gigás

Randalph

Sziasztok!

2 kérdésem is lenne, előre is köszönöm a segítséget. :)

1. kérdés: Ati win flash miért nem ad kiterjesztést a fájlnak, amikor lementem a biost? Van erre vkinek vmi ötlete? Így nem tudom megnyitni a Polaris Bios Editorban a fájlt.

2. kérdés: Samsung ramos RX560-ra (Sapphire Nitro) milyen időzítést másoljak? Jó az 1500-as ahhoz is?

3. kérdés: Fogyasztást Polaris Bios editorban is lehet állítani a kártyáknak, ha igen, mit kell átírni, és mekkorára egy RX 560-as karinál?

Uppsz, ez 3 kérdés lett.  ;D Sebaj, még 1x köszi a segítséget előre is.



kidface

Idézetet írta: Randalph Dátum augusztus 16, 2017, 07:48:11 DÉLUTÁN
Sziasztok!

2 kérdésem is lenne, előre is köszönöm a segítséget. :)

1. kérdés: Ati win flash miért nem ad kiterjesztést a fájlnak, amikor lementem a biost? Van erre vkinek vmi ötlete? Így nem tudom megnyitni a Polaris Bios Editorban a fájlt.

2. kérdés: Samsung ramos RX560-ra (Sapphire Nitro) milyen időzítést másoljak? Jó az 1500-as ahhoz is?

3. kérdés: Fogyasztást Polaris Bios editorban is lehet állítani a kártyáknak, ha igen, mit kell átírni, és mekkorára egy RX 560-as karinál?

Uppsz, ez 3 kérdés lett.  ;D Sebaj, még 1x köszi a segítséget előre is.


1. Írd be te a .rom kiterjesztést a végére


2. Samsung ram esetén 1625 v 1750-es időzítést használunk, ha a kártyád tudja.


3. Lehet, de idővel előfordulhat hogy úgyis állítani kell rajta, szóval nem biztos hogy ajánlatos.

AnCrypto

Sziasztok. Mi a tapasztalat RX 560 Pulse szériával kapcsolatban mik lehetnek az optimális működési frekvenciák? Csak azért kérdezem mert a GPU-t feltettem 1300 MHz-re bár annyin sosem akar dolgozni, ugyanakkor a RAM lazán megy 2000 MHz-en a gyári 1750 MHz helyett...Bár nem igazán veszek észre hash változást. Mondjuk a stabil 12 MH/s megvan bios piszkálás nélkül.
Crypto Currency Miner & Trader.

Naked

Idézetet írta: AnCrypto Dátum szeptember 05, 2017, 03:01:18 DÉLUTÁN
Sziasztok. Mi a tapasztalat RX 560 Pulse szériával kapcsolatban mik lehetnek az optimális működési frekvenciák? Csak azért kérdezem mert a GPU-t feltettem 1300 MHz-re bár annyin sosem akar dolgozni, ugyanakkor a RAM lazán megy 2000 MHz-en a gyári 1750 MHz helyett...Bár nem igazán veszek észre hash változást. Mondjuk a stabil 12 MH/s megvan bios piszkálás nélkül.

Nekem mod nélkül 12.5-tel ment, most moddal 1000Mhz gpu 1850 Mhz ram 13.5 stabilan! Ja és mindez a legnagyobb melegben sem ment 60 fok fölé most meg 50 alatt van. :)

netbit

RX480-al jelenleg melyik coint éri meg legjobban bányászni?

kasima

Idézetet írta: netbit Dátum szeptember 05, 2017, 06:30:13 DÉLUTÁN
RX480-al jelenleg melyik coint éri meg legjobban bányászni?

Nem ide való a kérdés de sztem ETH  :)

AnCrypto

Idézetet írta: Naked Dátum szeptember 05, 2017, 04:07:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: AnCrypto Dátum szeptember 05, 2017, 03:01:18 DÉLUTÁN
Sziasztok. Mi a tapasztalat RX 560 Pulse szériával kapcsolatban mik lehetnek az optimális működési frekvenciák? Csak azért kérdezem mert a GPU-t feltettem 1300 MHz-re bár annyin sosem akar dolgozni, ugyanakkor a RAM lazán megy 2000 MHz-en a gyári 1750 MHz helyett...Bár nem igazán veszek észre hash változást. Mondjuk a stabil 12 MH/s megvan bios piszkálás nélkül.

Nekem mod nélkül 12.5-tel ment, most moddal 1000Mhz gpu 1850 Mhz ram 13.5 stabilan! Ja és mindez a legnagyobb melegben sem ment 60 fok fölé most meg 50 alatt van. :)


Korrekt adatok. Majd tesztelek egy bios módosítást és meglátjuk mit hoz.
Crypto Currency Miner & Trader.

delicapa

Nekem Sapphire pulse van, a beállítások a következők:
-BIOS mod 1750>1850,2000 és a max mem freq felemelve 2000>2200
-Afterburner: mem freq 2100, gpu freq 1163

Ezekkel a beállításokkal 14.5Mh/s stabilan, 9.7claymore, win 10, legutóbbi beta javitott driver

Tapatalkkal küldve az én SM-G357FZ eszközömről


Szori

Sziasztok! Most tervezek egy rig epiteset 6x 560 4gb. Megeri meg ezek kartyaval a banyaszat ? Mit eri meg veluk banyaszni ? Bios modhoz nem ertek, a gyarit meddig lehet huzni ? Koszonom! (Barati aron 40/kartya) koszonom


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

kasima

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 08, 2017, 02:42:52 DÉLUTÁN
Sziasztok! Most tervezek egy rig epiteset 6x 560 4gb. Megeri meg ezek kartyaval a banyaszat ? Mit eri meg veluk banyaszni ? Bios modhoz nem ertek, a gyarit meddig lehet huzni ? Koszonom! (Barati aron 40/kartya) koszonom


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

40ezer az nem baráti ár mer már mindenki annyiért árulja legalább is ez a reális :D
De áfa nélkül meg kb 33 ezer újonnan ha tudsz céget aki nevére rendelhetsz...... 

Amúgy megéri igen mert 6 db kártya az 80 MH/s ethereumban de nagyon kevés a fogyasztás Kb 450 Wattot eszik az egész gép. :)
és nem is kell agyon húzkodni őket...

Szori

Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 08, 2017, 03:03:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 08, 2017, 02:42:52 DÉLUTÁN
Sziasztok! Most tervezek egy rig epiteset 6x 560 4gb. Megeri meg ezek kartyaval a banyaszat ? Mit eri meg veluk banyaszni ? Bios modhoz nem ertek, a gyarit meddig lehet huzni ? Koszonom! (Barati aron 40/kartya) koszonom


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

40ezer az nem baráti ár mer már mindenki annyiért árulja legalább is ez a reális :D
De áfa nélkül meg kb 33 ezer újonnan ha tudsz céget aki nevére rendelhetsz...... 

Amúgy megéri igen mert 6 db kártya az 80 MH/s ethereumban de nagyon kevés a fogyasztás Kb 450 Wattot eszik az egész gép. :)
és nem is kell agyon húzkodni őket...

Akkor viszont nem tudom milyen memoriasba nyulok, gondolom itt is szamit annyira mint nvidianal. Van 3db 1060-am, abbol probalnam azt osszetakni. 72mhs es a 3kartya 270ezer :/ Nem tudom csereljek e, mi a javaslatotok ?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével