Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 23 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

pube111

Idézetet írta: Igore Dátum szeptember 11, 2017, 09:21:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 09:16:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum szeptember 11, 2017, 08:07:56 DÉLELŐTT
Uquid feltöltésére van valami alternatív módszer (mychoice-en keresztül stb.)?
Ugye azt írja 2-3 hét míg találnak másik partnert, de ez már 5 hete így van.Csak azt nem értem, minek engedték megrendelni számomra a kártyát.Adtak egy papírnehezéket pénzért?


Sajnos nem lehet máshogy rátölteni pénzt,várunk egyenlőre aztán talán lesz valami,ha nem akkor a kártyák mennek a kukába


De Uquid account alól a Withdraw se működik más kártyára? Pl. OTP-re?
skype-on kell nekik írni, és akkor ki tudod kérni a pénzedet btc-ben. De elég rossz árfolyamon váltják vissza. Viszont nincs más lehetőség. Vagy lehet várni is, de szerintem eléggé lejáratták magukat.

Szori

Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 12:24:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 12:10:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 11:46:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: woren Dátum szeptember 11, 2017, 11:26:31 DÉLELŐTT
Igen, a Coinbase és az Uquid a két legrosszabb, és pont ezt a kettőt használtam eddig, vagyis eddig működtek.
Cryptopay mennyire megbízható ?




http://downdetector.com/status/coinbase
Cryptopay teljesen jó

Otp-re is utal a crypto ? :)
Azt nem tudom nincs otp-s számlám
De ha igényelsz kártyát miért akarod kiutaltatni?

Miert, azzal tudok fizetni a kozertben, meg penzt levenni rola ? :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

pube111

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 12:10:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 11:46:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: woren Dátum szeptember 11, 2017, 11:26:31 DÉLELŐTT
Igen, a Coinbase és az Uquid a két legrosszabb, és pont ezt a kettőt használtam eddig, vagyis eddig működtek.
Cryptopay mennyire megbízható ?




http://downdetector.com/status/coinbase
Cryptopay teljesen jó

Otp-re is utal a crypto ? :)
Nem utal OTP re. A cryptopay arra jó amire a UQUID, csak ez működik is. Kapsz egy visa kártyát, aztán használod.
Ha otp re akarsz utalni, akkor kraken. Én utoljára júliusban utaltam 350 eurot, megjött gond nélkül.

Szori

Ami most bent van coinbasen, akkor azzal mit fogok tudni csinalni ?  Illetve jelenleg az ethermine.org-rol/ra banyaszok, gondolom ha uj wallet cimet irok be akkor az nullazodik ?!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

dioo89

Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 11, 2017, 01:34:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 12:10:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 11:46:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: woren Dátum szeptember 11, 2017, 11:26:31 DÉLELŐTT
Igen, a Coinbase és az Uquid a két legrosszabb, és pont ezt a kettőt használtam eddig, vagyis eddig működtek.
Cryptopay mennyire megbízható ?




http://downdetector.com/status/coinbase
Cryptopay teljesen jó

Otp-re is utal a crypto ? :)
Nem utal OTP re. A cryptopay arra jó amire a UQUID, csak ez működik is. Kapsz egy visa kártyát, aztán használod.
Ha otp re akarsz utalni, akkor kraken. Én utoljára júliusban utaltam 350 eurot, megjött gond nélkül.
na helo...itt szeretnelek cafolni...en verifikalva vagyok cryptopayen es megadtama  bankszamlam ami OTP-s....es ott van mint payment lehetosegek kozott..meg nem kuldtem ki ra penzt rola,de ha eleve ott van akkor 100% h kuldik is a penzt ra....amugy ma megjott a multhet keddi kiutalasom coinbaserol...de az aug.02 utalasomrol semmi hir...

pube111

Idézetet írta: dioo89 Dátum szeptember 11, 2017, 01:40:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 11, 2017, 01:34:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 12:10:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 11:46:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: woren Dátum szeptember 11, 2017, 11:26:31 DÉLELŐTT
Igen, a Coinbase és az Uquid a két legrosszabb, és pont ezt a kettőt használtam eddig, vagyis eddig működtek.
Cryptopay mennyire megbízható ?




http://downdetector.com/status/coinbase
Cryptopay teljesen jó

Otp-re is utal a crypto ? :)
Nem utal OTP re. A cryptopay arra jó amire a UQUID, csak ez működik is. Kapsz egy visa kártyát, aztán használod.
Ha otp re akarsz utalni, akkor kraken. Én utoljára júliusban utaltam 350 eurot, megjött gond nélkül.
na helo...itt szeretnelek cafolni...en verifikalva vagyok cryptopayen es megadtama  bankszamlam ami OTP-s....es ott van mint payment lehetosegek kozott..meg nem kuldtem ki ra penzt rola,de ha eleve ott van akkor 100% h kuldik is a penzt ra....amugy ma megjott a multhet keddi kiutalasom coinbaserol...de az aug.02 utalasomrol semmi hir...
Igaz. Azt nem vettem észre, mert nem arra használom.

pube111

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 01:38:57 DÉLUTÁN
Ami most bent van coinbasen, akkor azzal mit fogok tudni csinalni ?  Illetve jelenleg az ethermine.org-rol/ra banyaszok, gondolom ha uj wallet cimet irok be akkor az nullazodik ?!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Nem ismerem a coinbase-t. De gondolom btc ben ki tudod küldeni egy másik btc címre. Pl. kraken, cryptopay, saját wallet, stb... Ott meg már azt csinálsz vele amit akarsz. Pl.: visa-ra töltöd, otp.re utalod stb...

bazsy

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 01:32:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 12:24:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 12:10:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 11:46:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: woren Dátum szeptember 11, 2017, 11:26:31 DÉLELŐTT
Igen, a Coinbase és az Uquid a két legrosszabb, és pont ezt a kettőt használtam eddig, vagyis eddig működtek.
Cryptopay mennyire megbízható ?




http://downdetector.com/status/coinbase
Cryptopay teljesen jó

Otp-re is utal a crypto ? :)
Azt nem tudom nincs otp-s számlám
De ha igényelsz kártyát miért akarod kiutaltatni?

Miert, azzal tudok fizetni a kozertben, meg penzt levenni rola ? :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével


Igen én pl azzal fizetettem a múlt hónapban tescoban

Szori

Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 11, 2017, 02:04:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 01:38:57 DÉLUTÁN
Ami most bent van coinbasen, akkor azzal mit fogok tudni csinalni ?  Illetve jelenleg az ethermine.org-rol/ra banyaszok, gondolom ha uj wallet cimet irok be akkor az nullazodik ?!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Nem ismerem a coinbase-t. De gondolom btc ben ki tudod küldeni egy másik btc címre. Pl. kraken, cryptopay, saját wallet, stb... Ott meg már azt csinálsz vele amit akarsz. Pl.: visa-ra töltöd, otp.re utalod stb...

Nagyon mondogatjatok a cryptopayt meg a krakent, melyiket ajanljatok ? Szeretnek atmenni egy masikhoz, elment a kedvem a cointol, pedig nagyon szimpatikus volt eleinte :(

pube111

#1489
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 02:13:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 11, 2017, 02:04:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 01:38:57 DÉLUTÁN
Ami most bent van coinbasen, akkor azzal mit fogok tudni csinalni ?  Illetve jelenleg az ethermine.org-rol/ra banyaszok, gondolom ha uj wallet cimet irok be akkor az nullazodik ?!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Nem ismerem a coinbase-t. De gondolom btc ben ki tudod küldeni egy másik btc címre. Pl. kraken, cryptopay, saját wallet, stb... Ott meg már azt csinálsz vele amit akarsz. Pl.: visa-ra töltöd, otp.re utalod stb...

Nagyon mondogatjatok a cryptopayt meg a krakent, melyiket ajanljatok ? Szeretnek atmenni egy masikhoz, elment a kedvem a cointol, pedig nagyon szimpatikus volt eleinte :(
Én amikor még otp re utaltam ki a pénzt, akkor kraken ről küldtem.
Közben használtam UQUID-t a visa miatt, és oda annyit küldtem a krakenről, amennyit a visára akartam tenni.
De egy ideje rájöttem, hogy fölösleges otp-re kivenni a pénzt, meg a UQUID is behalt, azóta van a cryptopay-es visa.
Azt csatoltam az icsekk hez
https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.dijnet.digicsekk&hl=hu
És azzal fizetem a rezsi csekkeket. Ha meg sok lenne rajta a maradék, akkor fizetek vele boltban.

Szori

#1490
Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 11, 2017, 02:23:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 02:13:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 11, 2017, 02:04:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 01:38:57 DÉLUTÁN
Ami most bent van coinbasen, akkor azzal mit fogok tudni csinalni ?  Illetve jelenleg az ethermine.org-rol/ra banyaszok, gondolom ha uj wallet cimet irok be akkor az nullazodik ?!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Nem ismerem a coinbase-t. De gondolom btc ben ki tudod küldeni egy másik btc címre. Pl. kraken, cryptopay, saját wallet, stb... Ott meg már azt csinálsz vele amit akarsz. Pl.: visa-ra töltöd, otp.re utalod stb...

Nagyon mondogatjatok a cryptopayt meg a krakent, melyiket ajanljatok ? Szeretnek atmenni egy masikhoz, elment a kedvem a cointol, pedig nagyon szimpatikus volt eleinte :(
Én amikor még otp re utaltam ki a pénzt, akkor kraken ről küldtem.
Közben használtam UQUID-t a visa miatt, és oda annyit küldtem a krakenről, amennyit a visára akartam tenni.
De egy ideje rájöttem, hogy fölösleges otp-re kivenni a pénzt, meg a UQUID is behalt, azóta van a cryptopay-es visa.
Azt csatoltam az icsekk hez
https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.dijnet.digicsekk&hl=hu
És azzal fizetem a rezsi csekkeket. Ha meg sok lenne rajta a maradék, akkor fizetek vele boltban.

Ha osszekotom az otp-vel a krakent annak a koltsege ugyan ott van mint a kryptopay-en a kartya amit kikuldenek. Ha jol latom 15euro a kartya, ha hasznalom levon erte 2.50eurot es havonta meg levon egy euros osszeget a szolgaltatasert. Nem sok egyebkent ez egy kicsit ? Kraken is ilyen "draga" ?

Btw, krakenen meg nem voltam; kraken.com a hivatalos oldala ?

woren

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 03:10:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 11, 2017, 02:23:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 02:13:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 11, 2017, 02:04:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 01:38:57 DÉLUTÁN
Ami most bent van coinbasen, akkor azzal mit fogok tudni csinalni ?  Illetve jelenleg az ethermine.org-rol/ra banyaszok, gondolom ha uj wallet cimet irok be akkor az nullazodik ?!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Nem ismerem a coinbase-t. De gondolom btc ben ki tudod küldeni egy másik btc címre. Pl. kraken, cryptopay, saját wallet, stb... Ott meg már azt csinálsz vele amit akarsz. Pl.: visa-ra töltöd, otp.re utalod stb...

Nagyon mondogatjatok a cryptopayt meg a krakent, melyiket ajanljatok ? Szeretnek atmenni egy masikhoz, elment a kedvem a cointol, pedig nagyon szimpatikus volt eleinte :(
Én amikor még otp re utaltam ki a pénzt, akkor kraken ről küldtem.
Közben használtam UQUID-t a visa miatt, és oda annyit küldtem a krakenről, amennyit a visára akartam tenni.
De egy ideje rájöttem, hogy fölösleges otp-re kivenni a pénzt, meg a UQUID is behalt, azóta van a cryptopay-es visa.
Azt csatoltam az icsekk hez
https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.dijnet.digicsekk&hl=hu
És azzal fizetem a rezsi csekkeket. Ha meg sok lenne rajta a maradék, akkor fizetek vele boltban.

Ha osszekotom az otp-vel a krakent annak a koltsege ugyan ott van mint a kryptopay-en a kartya amit kikuldenek. Ha jol latom 15euro a kartya, ha hasznalom levon erte 2.50eurot es havonta meg levon egy euros osszeget a szolgaltatasert. Nem sok egyebkent ez egy kicsit ? Kraken is ilyen "draga" ?

Btw, krakenen meg nem voltam; kraken.com a hivatalos oldala ?


Neked ezen mi a drága ? 1200 forint havonta az sok ?
A szar Uquid-on 40 dollár volt csak a plastic kártya és kétszer használtam !

Szori

Szerintem minden tranzakcio utan levonni 800forintot, igen sok :) Foleg ha nincs 6 riged :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

pube111

Ez a téma többször meg lett már beszélve, és mindig az lett a vége, hogy költségek nélkül nem tudod megkapni a pénzed. Ezt be kell nyelni. Azt kell eldöntened, hogy látható legyen a kereseted (magyar bank), vagy nem (cryptopay, vagy más hasonló visa kártya).

Szori

#1494
Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 11, 2017, 03:46:10 DÉLUTÁN
Ez a téma többször meg lett már beszélve, és mindig az lett a vége, hogy költségek nélkül nem tudod megkapni a pénzed. Ezt be kell nyelni. Azt kell eldöntened, hogy látható legyen a kereseted (magyar bank), vagy nem (cryptopay, vagy más hasonló visa kártya).

Igen, ebben igazad van. Ha adozol utana, rosszabbul jarsz ! :) Mindenre megvan a megoldas. Ritkabban kell hasznalni, es akkor nagyobb osszeget fizetni belole :)
(Cryptopay reghez valos adatot adtok meg?!)

pube111

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 11, 2017, 03:50:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 11, 2017, 03:46:10 DÉLUTÁN
Ez a téma többször meg lett már beszélve, és mindig az lett a vége, hogy költségek nélkül nem tudod megkapni a pénzed. Ezt be kell nyelni. Azt kell eldöntened, hogy látható legyen a kereseted (magyar bank), vagy nem (cryptopay, vagy más hasonló visa kártya).

Igen, ebben igazad van. Ha adozol utana, rosszabbul jarsz ! :) Mindenre megvan a megoldas. Ritkabban kell hasznalni, es akkor nagyobb osszeget fizetni belole :)
(Cryptopay reghez valos adatot adtok meg?!)
Igen. Értem a kérdést. Ha a nav elmegy a cryptopay-hez és kéri gipsz jakab adatait, akkor gondolom kiadják. De azért erre nagyon kicsi az esély. Elég sok webbankhoz kellene elmennie a nav nak. Az otp közelebb van.

Master91

Vissza írt Coinbase, hogy a coinbase->otp utalásom miért nem jött még meg

"We are contacting you in regards to your recent SEPA deposit sent to Coinbase for an amount of 435.04 EUR, which we received on Friday, September 8.

Your funds are safe and have been received by our bank, but we haven't been able to process your deposit yet due to an internal condition that has now been resolved. We expect to process your funds and credit your Coinbase EUR wallet within 2-3 business days."

Igore

Idézetet írta: pube111 Dátum szeptember 11, 2017, 01:28:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Igore Dátum szeptember 11, 2017, 09:21:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 11, 2017, 09:16:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum szeptember 11, 2017, 08:07:56 DÉLELŐTT
Uquid feltöltésére van valami alternatív módszer (mychoice-en keresztül stb.)?
Ugye azt írja 2-3 hét míg találnak másik partnert, de ez már 5 hete így van.Csak azt nem értem, minek engedték megrendelni számomra a kártyát.Adtak egy papírnehezéket pénzért?


Sajnos nem lehet máshogy rátölteni pénzt,várunk egyenlőre aztán talán lesz valami,ha nem akkor a kártyák mennek a kukába


De Uquid account alól a Withdraw se működik más kártyára? Pl. OTP-re?
skype-on kell nekik írni, és akkor ki tudod kérni a pénzedet btc-ben. De elég rossz árfolyamon váltják vissza. Viszont nincs más lehetőség. Vagy lehet várni is, de szerintem eléggé lejáratták magukat.


Beszéltem velük skype-on, azt mondták a héten újra működőképes lesz a rendszer....ha nem akarok tovább várni, akkor vesznek nekem BTC-t 5500 dolláros árfolyamon :D

pube111

#1498
Idézetet írta: Igore Dátum szeptember 12, 2017, 11:22:37 DÉLELŐTT
Beszéltem velük skype-on, azt mondták a héten újra működőképes lesz a rendszer....ha nem akarok tovább várni, akkor vesznek nekem BTC-t 5500 dolláros árfolyamon :D
Jó arcok :) 
Át akartam váltani náluk 307 eur-t usd-be, 311 usd lett volna belőle. Egyébként 367 lenne rendes árfolyamon.
Kicsit rablók.

Master91

Idézetet írta: Master91 Dátum szeptember 12, 2017, 01:15:24 DÉLELŐTT
Vissza írt Coinbase, hogy a coinbase->otp utalásom miért nem jött még meg

"We are contacting you in regards to your recent SEPA deposit sent to Coinbase for an amount of 435.04 EUR, which we received on Friday, September 8.

Your funds are safe and have been received by our bank, but we haven't been able to process your deposit yet due to an internal condition that has now been resolved. We expect to process your funds and credit your Coinbase EUR wallet within 2-3 business days."
Megérkezett otp számlámra :)