Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 22 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

knorbi

Uquid-ról tud valaki valamit, mikor fog a debit card újra menni?
Vásárolni lehet róla, de tölteni pénzt már nem tudok rá.

vrm42

Használhatatlan ugyan, de a support készségesen válaszol 24 órán belül.
Ma ezt kaptam:

We are waiting  for the new system to be
integrated which  will hopefully be around
2 weeks as we need to test the system
before putting it online.

Please contact us via skype where we
can inform you of when the new system
has been integrated and when the services
will be back online.

knorbi

Idézetet írta: vrm42 Dátum november 06, 2017, 04:30:01 DÉLUTÁN
Használhatatlan ugyan, de a support készségesen válaszol 24 órán belül.
Ma ezt kaptam:

We are waiting  for the new system to be
integrated which  will hopefully be around
2 weeks as we need to test the system
before putting it online.

Please contact us via skype where we
can inform you of when the new system
has been integrated and when the services
will be back online.
akkor várunk 2 weeks-et köszi

xenosz2

20 nap alatt sikerült megoldani a bittrexen enhanced verification problémát és kivontam az összes pénzem. előbb kaptam egy sima errort az enhanced verifikáció során, majd nyitottam egy support ticketet. Pár nap után átváltozott "name mismatch" errorrá, vagyis valami nem egyezett az adataimban és az elküldött doksikon. Ezután nyitottam még support ticketet, de arra nem kaptam választ kb 10 napig. Majd mások tanácsára twitteren küldtem pár üzenetet a bittrex alkalmazottainak ,h nézzenek rá és nyitottam egy follow up ticketet az eredeti legelső ticketemre, hogy mégsincs megoldva. Vasárnap megkaptam az enhanced tagságom, de egy üzenetet sem kaptam senkitől ...
Fórumokon azt olvasni, hogy akár ezres nagyságrendben tíltottak le számlákat főleg Irán, Szíria és hasonló helyeken, de  avilág minden pontjára jutott ilyen. Az én problémám valószínűleg nincs összefüggésben a letíltásokkal és a  már meglévő tagság visszavételével.
viszont sokan már majd egy hónapja várnak ,hogy feloldják a letíltást (disabled account)
Ha valaki hasonló cipőben jár szívesen segítek.
Azt mondják talán az lehet a háttérben, hogy az amerikai kormány nyomást helyezett a pénzügyi szervezetekre, hogy azonosítsák a gyanús országokból , vagy gyanús személyektől érkező pénzek tulajait....
Ami fontos, hogy a bittrex egy-két közleményen kivül nem kommunikál kifele. A support lassan válaszol, bár vannak, akiknek már feloldották az accját, de jó lassan megy. A bittrex felől egyáltalán nincs nyugtatás a tagok felé,se magyarázat a hetek óta tartó problémára.
Nem tudom egyáltalán van-e olyan kriptopénzzel foglalkozó üzlet,ami a törvényes keretek közt működik-e. Mármint hivatalosan bejegyzett pénzügyi szervezet befektetésvédelemmel. Mert ugye ez a lényeg elvileg.

Franky2Ster


Simi

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum november 09, 2017, 01:09:31 DÉLUTÁN
Srácok akkor most mi van?! Nem lesz Segwit2x?    >:(


Nem lesz, "kihátráltak".


@xenosz2 köszi, hogy leírtad a történteket.


Til

Idézetet írta: vrm42 Dátum november 06, 2017, 04:30:01 DÉLUTÁN
Használhatatlan ugyan, de a support készségesen válaszol 24 órán belül.
Ma ezt kaptam:

We are waiting  for the new system to be
integrated which  will hopefully be around
2 weeks as we need to test the system
before putting it online.

Please contact us via skype where we
can inform you of when the new system
has been integrated and when the services
will be back online.
Én ezeknek a mocskoknak azt sem hiszem el amit kérdeznek! :)
Már 3 hónapja ezt írogatják nekem is, hogy még 2 hét és minden rendben lesz.Az elején minden héten írtam nekik.Mindig ugyanezt írták.
Amikor kértem vissza a pénzem 3X1 dollárt a számlavezetésre ,akkor arra a kérdésemre nem válaszoltak, de írták,hogy 2 hét múlva menni fog.
Új kártyát sem lehet igényelni.A wavecrest-nek is írtam, ők ugyan nem erősítették meg,hogy az uquid egy szemét scam, de utaltak rá,hogy ez ügyben nekik ne is írjak, azzal kommunikáljak akinél nem működik a dolog.Gondolom uquid még pár embert be akar húzni a ico-jával, vagy mittudom én,de nem úgy néz ki ,hogy valaha is működni fog 3-hó távlatából.
C:\> del c:\command.com

knorbi

Idézetet írta: Til Dátum november 09, 2017, 05:53:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vrm42 Dátum november 06, 2017, 04:30:01 DÉLUTÁN
Használhatatlan ugyan, de a support készségesen válaszol 24 órán belül.
Ma ezt kaptam:

We are waiting  for the new system to be
integrated which  will hopefully be around
2 weeks as we need to test the system
before putting it online.

Please contact us via skype where we
can inform you of when the new system
has been integrated and when the services
will be back online.
Én ezeknek a mocskoknak azt sem hiszem el amit kérdeznek! :)
Már 3 hónapja ezt írogatják nekem is, hogy még 2 hét és minden rendben lesz.Az elején minden héten írtam nekik.Mindig ugyanezt írták.
Amikor kértem vissza a pénzem 3X1 dollárt a számlavezetésre ,akkor arra a kérdésemre nem válaszoltak, de írták,hogy 2 hét múlva menni fog.
Új kártyát sem lehet igényelni.A wavecrest-nek is írtam, ők ugyan nem erősítették meg,hogy az uquid egy szemét scam, de utaltak rá,hogy ez ügyben nekik ne is írjak, azzal kommunikáljak akinél nem működik a dolog.Gondolom uquid még pár embert be akar húzni a ico-jával, vagy mittudom én,de nem úgy néz ki ,hogy valaha is működni fog 3-hó távlatából.
Akkor merre tovább, milyen kártyát lehetne/kellene igényelni?

vrm42

kicsit olvass vissza, meg van említve pár. én használok spectrocoint, xapo-t. van még bonpay, cryptopay, meg találsz itt ilyeneket: https://bitcointalk.org/index.php?board=223.0

Franky2Ster

Bitcoin Segwit2x UPDATE:

Dear Coinbase customer,

There have been a number of developments with Bitcoin Segwit2x since our last update. No action is required and all funds stored on Coinbase remain safe.

Last week, the Segwit2x development team announced they would no longer continue with the project. In addition, a significant portion of miners and other community leaders withdrew their support for the fork. However, despite these developments, a small number of miners may attempt to go forward with a fork.

We wanted to provide clarity about the potential outcomes of the fork and what Coinbase will do in each scenario.

To protect customer funds, Coinbase will disable Bitcoin sends and receives at 2 am Pacific Time on November 17th, and disable buys and sells an hour before the fork, which is currently predicted to occur between 6am to 8am Pacific Time on November 17th. All functionality will be re-enabled shortly afterwards.

Scenario 1: Network is unusable
If support for the fork remains at current levels or decreases, the Bitcoin2x network will be unusable. Coinbase will not support withdrawals or trading as it will not be possible to move these assets. Currently we believe this is the most likely scenario.

If the network gains support at a later date, we will enable Bitcoin2x withdrawals from the platform.

Scenario 2: Network is usable
If transactions are being confirmed at a reasonable speed and miner support is strong, we will allow Coinbase customers to withdraw Bitcoin2x. We will not immediately enable buys and sells as previously stated, but we may enable them at a later date.

We will keep customers updated through our blog.

Thank you,

Coinbase Team

Ekvapiris

Sziasztok! Most ismerkednek a coinok világával, épül a rigem, de már kereskedni szeretnék. Segítsetek abban melyek azok a platformok ahová forintszámláról tudok pénzt befizetni és coinokkal kereskedni.  Poloniexre regeltem, de ott nem tudtam utalni...

Simi


befizeteshez:
kraken.com

bitpanda.com
coinbase.com



De megnézheted a kínál topicot is, van aki 5%-al olcsóbban ad el USDT-t, így kezdeni a kereskedést meg nem rossz. :)
https://www.kriptopenz.info/forum/index.php?topic=4571.msg37644#msg37644


Retek

Sziasztok!
Ma ezt a választ kaptam az uquid-tól a kártyával kapcsolatban:

you have to wait for now new card
which we doing final test now
will public within 10 days

Arkenso

#1614
A Cryptopay ezt küldte nem rég, mindenhol ez lesz érvényes az "azonosítatlan" kártyákra, hisz ezeket a limiteket a VISA, MASTERCARD és társaik szabják meg.
Szóval nagy potenciál nem lesz a továbbiakban, csak akkor ha kellően azonosítod magad.

Our help center has a section solely dedicated to verification.There are various guides in multiple languages, and if you have further questions, our support team is ready to help you each and every step of the way.
The changes that our card provider are proposing are as followed:

       
  • Lifetime card loads will be lowered to $250/€250/£200
  • Lifetime ATM withdrawals will be $100/€100/£80
  • You will only be able to make purchases up to $250/€250/£200, or the balance that is available on your card
After December 10th, at 11:59 PM (GMT) if you've exceeded the new lifetime load limit of $250/€250/£200, you won't be able to load your card at all.

Best,
George.

Til

Idézetet írta: Retek Dátum november 18, 2017, 12:09:10 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Ma ezt a választ kaptam az uquid-tól a kártyával kapcsolatban:

you have to wait for now new card
which we doing final test now
will public within 10 days
Még csupán 2 hét és működni fog minden! :D Valahányszor megkérdeztem ,miért nem tudom használni azt amiért fizettem és amiért a havidíjat fizetem, mindig ennyit írtak.
C:\> del c:\command.com

mcasdf

Sziasztok!

Bittrexről, hogy , illetve hol tudok folyószámlára illetve folyószámláról utalni?
Köszi előre is!

Franky2Ster


Lord11

Üdv.
Bittrex-re érdemes figyelni, levitte 3 BTC-ről 0.4re a napi limitet a basic verifikációnál.
(Aztán megcsináltam az enhanced verifikációt, csodák csodájára elég gyorsan ment, kb 3 perc alatt meg volt)

Franky2Ster

A cinbasen tárolt BTC után meg tudom valahogyan kapni a Bitcoin Goldomat?