Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

xXFelaXx

Üdv!
Annyit vki írjon már le, hogy hogy a jobb levenni a pénzt? SEPA-val OTP forint számlára utalni? vagy a UQUID-es kártyával levenni vmeik automatánál? a fee-vel tisztában vagyok csak azzal nem, hogy az itthoni bank mennyit tesz rá? Gondolok itt az átváltási költségre. Váltani gondolom a saját árfolyamán vált épp az a bank amelyik ATM-jében le szeretném venni. Köszi előre is.

PeetBp

Idézetet írta: xXFelaXx Dátum május 16, 2017, 04:08:33 DÉLUTÁN
Üdv!
Annyit vki írjon már le, hogy hogy a jobb levenni a pénzt? SEPA-val OTP forint számlára utalni? vagy a UQUID-es kártyával levenni vmeik automatánál? a fee-vel tisztában vagyok csak azzal nem, hogy az itthoni bank mennyit tesz rá? Gondolok itt az átváltási költségre. Váltani gondolom a saját árfolyamán vált épp az a bank amelyik ATM-jében le szeretném venni. Köszi előre is.

Háááttt attól függ. :) Én automatából venném le, és azt is a valutásakból, mindegy mennyi a költség és nem egy magyar állam által adatszolgáltatásban 100%-osan együttműködő OTP számlára utalva....:):):)
Facebook csoport: Elektronikus Pénz ( Bányászás )

xXFelaXx

#742
Idézetet írta: PeetBp Dátum május 16, 2017, 04:52:17 DÉLUTÁN
Háááttt attól függ. :) Én automatából venném le, és azt is a valutásakból, mindegy mennyi a költség és nem egy magyar állam által adatszolgáltatásban 100%-osan együttműködő OTP számlára utalva....:):):)

Nem tudom mennyi az esély rá nekem alföldi gyerekként találni erre valutás automatát :D De szétnézek. Am ez tényleg jó ötlet.
UPDATE: szétnéztem. csak Pesten van :D

petiznet

Ma vettem le pénzt először ilyen kártyáról pesten és az atm kiírta, hogy 40000forint vagy 136 euró. hirtelen a forintra nyomtam, de ha euróra megyek akkor valószinű azt ad? kicsit jobb ajánlatnak tűnik.

xXFelaXx

Idézetet írta: petiznet Dátum május 16, 2017, 09:08:56 DÉLUTÁN
Ma vettem le pénzt először ilyen kártyáról pesten és az atm kiírta, hogy 40000forint vagy 136 euró. hirtelen a forintra nyomtam, de ha euróra megyek akkor valószinű azt ad? kicsit jobb ajánlatnak tűnik.

A mai böngészésem alapján mivel Euronet ATM-eknek hívják ezeket így igen Euro-t ad. Kár, h pl. dolcsit nem :D Nagyon örülnék, ha jobban elterjedne... eddig 200 ilyen van az országban még csak. Minden megyeszékhelyen elférne pár ilyen.

drizzt_do_urden


xXFelaXx

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 16, 2017, 10:57:22 DÉLUTÁN
ceget kell inditani es meg kell tomni magyarorszagot bitcoin automataval ;)

No igen. :P

UPDATE: Az előző hozzászólásomhoz. Kissebb kutakodás az Euronet honlapján és rá kellett jönnöm, hogy már a megyeszékhelyeken és az ország egész sok területén megjelent 1-1 ilyen automata. A cikk amit korábban olvastam az konkrétan 2015-ös volt, azért gondoltam, hogy jobban utána járok. Nagy örömömre itt is van Szolnokon. :D Másrészt épp most rendeltem dollár alapú plasztik kártyát az UQUID-től így most kérhetek euro alapút is... :D De jó, hogy ezt felhoztad PeetBp. :D

somogyi betyár

Idézetet írta: xXFelaXx Dátum május 16, 2017, 11:04:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 16, 2017, 10:57:22 DÉLUTÁN
ceget kell inditani es meg kell tomni magyarorszagot bitcoin automataval ;)

No igen. :P

UPDATE: Az előző hozzászólásomhoz. Kissebb kutakodás az Euronet honlapján és rá kellett jönnöm, hogy már a megyeszékhelyeken és az ország egész sok területén megjelent 1-1 ilyen automata. A cikk amit korábban olvastam az konkrétan 2015-ös volt, azért gondoltam, hogy jobban utána járok. Nagy örömömre itt is van Szolnokon. :D Másrészt épp most rendeltem dollár alapú plasztik kártyát az UQUID-től így most kérhetek euro alapút is... :D De jó, hogy ezt felhoztad PeetBp. :D

Hol látod, hogy megyeszékhelyeken van?
...én nem találom Pécsen.
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

gtxminer

Sziasztok! Ha Poloniexre bányászok Zec-et, és Uquid-ra szeretném átteni akkor elötte váltsam át btc-be? Tudom korábban volt már erről szó, de nem fogtam fel :D Vagy simán zec-et utaljak? Hogy érei meg jobban?

lakat

Mi van a Poloniex-el rohadt lassú... Lehet megint DDOS támadás alatt van?

bacsoka

Idézetet írta: gtxminer Dátum május 17, 2017, 08:59:33 DÉLELŐTT
Sziasztok! Ha Poloniexre bányászok Zec-et, és Uquid-ra szeretném átteni akkor elötte váltsam át btc-be? Tudom korábban volt már erről szó, de nem fogtam fel :D Vagy simán zec-et utaljak? Hogy érei meg jobban?
Én is az hittem, hogy jobb ha egyből a ZEC-et tolom át, de rafinált módon rosszabbul váltják át , mint a btc-t. Én átváltom BTC-re és úgy rakom Uquidra, mert még így is olcsóbb.

BlackJack

Brühühü!

Úgy jártam, hogy Ali-éknál délelőtt még jó volt a virtuális Uquid kártyám,  most este meg már nem.
Azt mondja nekem, hogy Appeal, meg hogy igazoljam magam. Pedig jobb volt ott vásárolni vele, mint az e-bay-en, mert itt nem számoltak 3% Paypal lehúzást minden tranzakcióra :(

Csak azt tudnám, hogy hol fogom elkölteni azt a rengeteg zsírt, amit az előbb rátöltöttem.

Járt már így másvalaki is? Másik helyen ettől még működhet ugyanez a virtuális kártya? Esetleg az a baja, hogy ma már használtam?

Laca012

Idézetet írta: BlackJack Dátum május 17, 2017, 09:50:26 DÉLUTÁN
Brühühü!

Úgy jártam, hogy Ali-éknál délelőtt még jó volt a virtuális Uquid kártyám,  most este meg már nem.
Azt mondja nekem, hogy Appeal, meg hogy igazoljam magam. Pedig jobb volt ott vásárolni vele, mint az e-bay-en, mert itt nem számoltak 3% Paypal lehúzást minden tranzakcióra :(

Csak azt tudnám, hogy hol fogom elkölteni azt a rengeteg zsírt, amit az előbb rátöltöttem.

Járt már így másvalaki is? Másik helyen ettől még működhet ugyanez a virtuális kártya? Esetleg az a baja, hogy ma már használtam?

Kicsit visszaolvasol, meglatod en hasonlokeppen jartam, csak en a SpectroCoin virtualisommal es egy brit szamtech bolttal..
A vegen ugy tudtam £369-bol £356-ot levenni, hogy csinaltam egy masik PayPalt, ahhoz beregisztraltam, aztan Family and Friends penzkuldessel atkuldtem a normal paypalomra.. £13-ot volt le.
Nem talaltam jobb megoldast..  :'(

Laca012

Idézetet írta: bacsoka Dátum május 17, 2017, 02:42:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: gtxminer Dátum május 17, 2017, 08:59:33 DÉLELŐTT
Sziasztok! Ha Poloniexre bányászok Zec-et, és Uquid-ra szeretném átteni akkor elötte váltsam át btc-be? Tudom korábban volt már erről szó, de nem fogtam fel :D Vagy simán zec-et utaljak? Hogy érei meg jobban?
Én is az hittem, hogy jobb ha egyből a ZEC-et tolom át, de rafinált módon rosszabbul váltják át , mint a btc-t. Én átváltom BTC-re és úgy rakom Uquidra, mert még így is olcsóbb.

+1
Ugyan ez ETH-val es minden mas altcoinnal az USDT (Tether) -el egyetemben..

BlackJack

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 17, 2017, 10:00:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: BlackJack Dátum május 17, 2017, 09:50:26 DÉLUTÁN
Brühühü!

Úgy jártam, hogy Ali-éknál délelőtt még jó volt a virtuális Uquid kártyám,  most este meg már nem.
Azt mondja nekem, hogy Appeal, meg hogy igazoljam magam. Pedig jobb volt ott vásárolni vele, mint az e-bay-en, mert itt nem számoltak 3% Paypal lehúzást minden tranzakcióra :(

Csak azt tudnám, hogy hol fogom elkölteni azt a rengeteg zsírt, amit az előbb rátöltöttem.

Járt már így másvalaki is? Másik helyen ettől még működhet ugyanez a virtuális kártya? Esetleg az a baja, hogy ma már használtam?

Kicsit visszaolvasol, meglatod en hasonlokeppen jartam, csak en a SpectroCoin virtualisommal es egy brit szamtech bolttal..
A vegen ugy tudtam £369-bol £356-ot levenni, hogy csinaltam egy masik PayPalt, ahhoz beregisztraltam, aztan Family and Friends penzkuldessel atkuldtem a normal paypalomra.. £13-ot volt le.
Nem talaltam jobb megoldast..  :'(
Találtam  itt az UQuidnál a kártyás műveletek között olyat, hogy "Transfer to Other Card"
Ilyet csinált már valaki? Szükséges-e az hogy a két kártya ugyanahhoz az account-hoz tartozzon? (a cél-kártya azonosítására csak proxy-t kér)


hoppus

Mai nap találkoztam a képeken látható jelenséggel. Eddig minden rendben müködött, most viszont igy látszólag nem tudok semmit csinálni a coinbase-n lévö pénzzel mert az eth wallet-emben lévő pénzt igy sehova nem tudom mozgatni. a jelenség a képeken látható. már hónapokkal ezelött verifyoltam mindent és eddig tudtam is akármilyen sell/buy tevékenységet csinálni.
hiába kattintok rá hogy oké akkor verify, mert aztán arra az oldalra kerülök ahol mutatja, hogy már verified. igy nincs mit igazolnom.

bacsoka

Idézetet írta: hoppus Dátum május 18, 2017, 09:25:12 DÉLELŐTT
Mai nap találkoztam a képeken látható jelenséggel. Eddig minden rendben müködött, most viszont igy látszólag nem tudok semmit csinálni a coinbase-n lévö pénzzel mert az eth wallet-emben lévő pénzt igy sehova nem tudom mozgatni. a jelenség a képeken látható. már hónapokkal ezelött verifyoltam mindent és eddig tudtam is akármilyen sell/buy tevékenységet csinálni.
hiába kattintok rá hogy oké akkor verify, mert aztán arra az oldalra kerülök ahol mutatja, hogy már verified. igy nincs mit igazolnom.
Ma én is azzal a céllal léptem be, hogy az eth-t közvetlenül ide bányásszam, és közben én is ebbe a problémába ütköztem. Én nem használtam kb. már 5-6 hónapja és lehet, hogy újból kellene csinálni a procedúrát, ahhoz hogy újból elfogadja. Az is lehet, hogy egy hiba az oldalon, és a supportnál lehetne reklamálni, de nekem nem volt kedvem vele foglalkozni, mert nincs rajta gezsa, úgyhogy maradok a jelenlegi felállásomnál, megy a lóvé poloniexre.

hoppus

én kábé 2 hete még kiutaltam róla, úgyhogy az nem lehet probléma. irtam természetesen a support-nak de már elöre irta az oldal, hogy a btc-s para miatt napok lehetnek mire válaszolnak. és gondolom elsőre úgy is csak valami értetlenkedő választ irnak amir válaszolva elkell dedós módon szájbarágosan magyaráznom nekik a problémát, aztán ismét napok mire válaszolnak....

mindegy, a lényeg, hogy közben megtaláltam a megoldást.

a buy/sell gomb a ..../buy oldalra visz tovább, ha a linket viszont manuálisan átirom /sell-re akkor már behozza a dolgokat és tudom mozgatni a pénzt az eur wallet-be ahonnan jó esetben már tudnék kiutalni.

bizadalmam a coinbase-el vagy bármilyen egyéb online pénztárcával továbbra is a nullával egyenlő, ezekután főleg, mindenki a saját felelősségére tárolja ott a pénzét...

Laca012

Én az elmúlt történésekből-hírekből kiindulva minden exchange-en  levő összeget kártyàra tettem ès ma kiveszem cashben. (Csak nem szúrnak le érte)
Most kevesebb mint $100 maradt, ha átlépi ki is veszem azonnal..