Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 8 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Laca012

Idézetet írta: PeetBp Dátum május 23, 2017, 09:16:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum december 12, 2016, 09:17:23 DÉLUTÁN
De rohadt nehéz depit kártyát választani.

A UQUID jónak tűnik, de most nem elérhető a honlapjuk - nem jó ómen.
A WIREX a XAPO meg a SPECTROCOIN valamiért a nem ajánlott kategóriában van ITT: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1242788.0

Pedig a SpectroCoin most akciózik, ingyen adják a kártyát. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1037139.0

Szerintetek? Ki mit használ pro/kontra?

Nekem Xapom van már fél éve. Tökéletesen működik, mindenhol vásároltam már vele, vagy számlákat fizettem a neten és talán csak egy automatából nem sikerült pénzt kivenni.  Azt hiszem ERSTE-és volt..
Annyi van, hogy a tranzakció díjai magasabban így nem érdemes 2-3 $ összegekkel bohóckodni rajta...
Nekem meg Uquid es SpectroCoin is.. Van nemi pro/contra, de valojaban ugyan az a mychoice kartya.. Ami vicces ugyanazon neven cimen emailen vannak..
Uquid: GBP, SC: GBP,EUR es GBP virtual..
Csak lassan elfogy a limit mindharom GBP kartyanal, ugyhogy kell rendelni ujakat masik cimre, masik emaillel..

xXFelaXx

Idézetet írta: Kockah Dátum május 24, 2017, 12:11:06 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Volna egy olyan gondom hogy a storj coinokat megkaptam poloniex-re, majd a bitcoint értékesítve az összeget ki tudtam rakni a UQUID-d nevű oldalra. Az oldalon belül vásároltam egy virtuális visa kártyát amire az összeget fel is raktam. De itt el akadt a történet. Több különböző online bankba próbáltam át rakni a pénzt ( paypal, skrill ) hogy azon keresztül toljam ki az összeget a bank kártyámra. Skrill-nél is le tudott emelni egy TOPUP összeget ami volt 2 euro, de mikor saját magam kezdeményezek topup-pt a kártyáról mindig hiba üzenet fogad. Valakinek nincs valami jó ötlete hogy milyen formában tudnám dolgot készpénzé tenni ?

Válaszokat előre is köszönöm szépen

Szerintem a legegyszerűbb módja ha rendelsz egy plasztik kártyát az uquid-től, elmész egy ATM-hez és leveszed. A levétel díjja 700forint körül van összegtől függetlenül. Ráadásul vásárolni is tudsz vele boltokban ahol a VISA-t elfogadják...a kártya használat díjja csak a vásárlásod összegének a 3%-a. Szerintem ez a nyerő.

Kockah

Nagyon rendes vagy, és köszönöm szépen a gyors válaszodat!

Itt igazából az a baj hogy sajnos az összeg amit ki szeretnék szedni onnan, nem túlságosan nagy. Kvázi ez csak ilyen sör pénz jellegű lenne, megünnepelve azt hogy végre valami ilyenből tudtam kivenni pénzt. Ha rendelek plasztikot, akkor már nem nagyon lenne sörre keret  :D .  Sajnos nincs jelenleg fix ilyen jellegű bevételem, illetve a kereskedéshez sem értek megfelelő képen hogy befektessek pénzt, így csak a hobbim gyümölcsét szeretném élvezni!

ZsZolee

Idézetet írta: Kockah Dátum május 24, 2017, 01:35:14 DÉLELŐTT
Nagyon rendes vagy, és köszönöm szépen a gyors válaszodat!

Itt igazából az a baj hogy sajnos az összeg amit ki szeretnék szedni onnan, nem túlságosan nagy. Kvázi ez csak ilyen sör pénz jellegű lenne, megünnepelve azt hogy végre valami ilyenből tudtam kivenni pénzt. Ha rendelek plasztikot, akkor már nem nagyon lenne sörre keret  :D .  Sajnos nincs jelenleg fix ilyen jellegű bevételem, illetve a kereskedéshez sem értek megfelelő képen hogy befektessek pénzt, így csak a hobbim gyümölcsét szeretném élvezni!

Holnap este összefutunk a Nyugatinál, átküldöd a BTC-t nekem én pedig odaadom neked FT-ban az értékét. :)

Parano1d

Hali!

Uquid kártyát használok kizárólag vásárlásra, és ma belefutottam az 1000 Euros limitbe. Nem is enged pénzt rátenni a kártyára. Elvileg 2500-ig engednie kellene, ha jól gondolom.
Más is találkozott ezzel a problémával? Ha nem milyen kártyát érdemes venni, ami valóban használható 2500ig?

Gaabeesz

Idézetet írta: Gaabeesz Dátum május 22, 2017, 07:27:21 DÉLELŐTT
Udv.

Neteller/Skrill szamlara is ki lehet kérni a coinbase-rol (esetleg mashonnan) a penzeket?
Vagy mit erdemes hasznalni?
Most kezdenék neki az ETH banyaszatnak es kicsit sok az uj info a temaban.

Koszi

erre esetleg valaki?

gtxminer

Idézetet írta: Gaabeesz Dátum május 24, 2017, 11:15:58 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Gaabeesz Dátum május 22, 2017, 07:27:21 DÉLELŐTT
Udv.

Neteller/Skrill szamlara is ki lehet kérni a coinbase-rol (esetleg mashonnan) a penzeket?
Vagy mit erdemes hasznalni?
Most kezdenék neki az ETH banyaszatnak es kicsit sok az uj info a temaban.

Koszi

Szia!

Én próbltam. Btc-t be lehet fizetni simán, viszont netelleres plastic kártyával nem engedi elkölteni. Csak kiutalni lehet bankszámlára

erre esetleg valaki?

kezdobanyasz

Sziasztok ...

Csak nekem nem megy a advcash.com vagy másnak sem ?  Egész délután gondok voltak. Alig tudtam belépni. A végére ki is bannolt a rendszer.

SF


kezdobanyasz


SF


SF


kezdobanyasz

Idézetet írta: SF Dátum május 24, 2017, 05:15:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kezdobanyasz Dátum május 24, 2017, 05:07:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: SF Dátum május 24, 2017, 05:03:42 DÉLUTÁN
Nekem: 504 Gateway Time-out

Eddig minden rendben volt, remélem nem most adja be a kúlcsot  :-\

Most be tudtam lépni.



Végül is,  zseton még nincs bent, még várom az azonosítást. A lakcímigazolást visszadobták homályos volt a kép .

Tegnap javítottam.

Gondolom most újra indult a 48 óra.

Vasárnap óta játszuk ezt a játékot  ;D 

Remélem a héten már használhatom. :)

SF

Idézetet írta: kezdobanyasz Dátum május 24, 2017, 05:29:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: SF Dátum május 24, 2017, 05:15:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kezdobanyasz Dátum május 24, 2017, 05:07:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: SF Dátum május 24, 2017, 05:03:42 DÉLUTÁN
Nekem: 504 Gateway Time-out

Eddig minden rendben volt, remélem nem most adja be a kúlcsot  :-\

Most be tudtam lépni.



Végül is,  zseton még nincs bent, még várom az azonosítást. A lakcímigazolást visszadobták homályos volt a kép .

Tegnap javítottam.

Gondolom most újra indult a 48 óra.

Vasárnap óta játszuk ezt a játékot  ;D 

Remélem a héten már használhatom. :)

Azonosítás nélkül is tudod használni 2000EUR-ig.

gohanssj

Sziasztok!

Valaki utalt már poloniex-ről advcash-re?Az lenne a kérdésem lehetséges egyáltalán?

köszi

kezdobanyasz

Idézetet írta: SF Dátum május 24, 2017, 06:25:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kezdobanyasz Dátum május 24, 2017, 05:29:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: SF Dátum május 24, 2017, 05:15:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kezdobanyasz Dátum május 24, 2017, 05:07:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: SF Dátum május 24, 2017, 05:03:42 DÉLUTÁN
Nekem: 504 Gateway Time-out

Eddig minden rendben volt, remélem nem most adja be a kúlcsot  :-\

Most be tudtam lépni.



Végül is,  zseton még nincs bent, még várom az azonosítást. A lakcímigazolást visszadobták homályos volt a kép .

Tegnap javítottam.

Gondolom most újra indult a 48 óra.

Vasárnap óta játszuk ezt a játékot  ;D 

Remélem a héten már használhatom. :)

Azonosítás nélkül is tudod használni 2000EUR-ig.

Kártyát még nem igényeltem.De ezek szerint már úgyis bebkutam az azonosítást. :-\

FrenkyAti


EmKo

Sziasztok!

Kezdő vagyok, lenne pár kérdésem.

Regisztráltam a uquid.com-on hogy ezen keresztül majd ha már nagy bányász leszek :) kiszedem a lóvét. Próbának a Poloniex-ről gondoltam átutalok 1$ sikerült is, egy aprócska problémám van csak, hogy a uquid.com-on mindössze 0,39$ érkezett meg!

Kérdésem, hogy hova lett a maradék? uquid.com-on 0% a fee. Poloniex-nél nem találtam, hogy utalásra mekkora a fee.

Próbáltam közvetlen ZEC-et utalni, de nem sikerült nem dobot ki címet. Ti szoktatok egyéb kriptót utalni rá vagy csak BTC-t?



És még egy kérdés a uquid.com milyen árfolyamon váltja a BTC-t ezt sehol nem találom az oldalukon.

Köszi,

PEti



lhajnal

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum május 24, 2017, 06:53:14 DÉLUTÁN
Sziasztok! A coinbase egyre többet lehal. Valami alternatíva?
https://status.coinbase.com
Kezdek is sokkot kapni tőle. Alternatíva van több is. Amit sokan használnak még, az a kraken.

billy michael

Sziasztok ! telejesen uj vagyok ebbe a temaban , de nagyon szeretnek nyitni gy Poloniex szamlat es penzfeltolteni es befekteni , bitcoin, etherium stb coinokkal kereskedni! ha tudnatok segiteni nagyon megkoszonnem !Udv