Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Fxpwrh

#1240
Eddig Poloniexre bányásztam ETH, de van Coinbase regisztrációm is. A Polo-n ugye az ETH most átmenetileg nem megy. A coinbase ETH wallet címemnél viszont írja, hogy: Warning: Do not send ETH mining rewards or ETC directly to this address.
Rákeresve régebben volt erről beszélgetés itt, de konkrét válasz nem érkezett.
Bár tudom, hogy az CB-n is akadozik az ETH mozgás jelenleg, de ha ide szeretnék bányászni, akkor használhatom a fenti szöveg ellenére a wallet címemet? Úgy látom/gondolom többen is bányásztok oda közvetlenül.

A másik kérdés, hogy jelenleg Nanopool-ra bányászok, és ez tolja tovább az ETH-t a Polo-s wallet címemre. A Nanopool-on a wallet cím módosítható (én nem találtam rá lehetőséget), vagy kvázi ott egy teljesen új "account"-om jön létre CB wallettel, és teljesen elkülönítve látom (erre tippelek)?

evko81

Gyerekek!


Nem értek valamit. Csak ez a 2 szar létezik, coinbase és poloniex? Mert ahogy olvasom, 2 szar közül választhatod a kevésbé szart.
Nekem polonixen van eth-m. Megy a kiutalás, működik. Nem volt vele bajom.
Most viszont tegnap ugye eth disabled...
Na most. Elvileg az uquid is küldött oda bent ragadt eth-t és az ethermine is...
Egyiket sem látom. Hogy van ez?


Mit kell most tennem? Ez automatikusan megoldódik, vagy mi van ilyenkor?


Valaki légy szíves adjon már tanácsot, mert kezd nem tetszeni a dolog. Az addig jól van, hogy bányászok és küldi az ethermine a pénzt, de ha nem ér oda, akkor mi lesz azzal? Nyugtassatok meg, hogy csak úgy nem veszik el...


Köszönöm


evko81

Idézetet írta: Arkenso Dátum június 23, 2017, 11:00:47 DÉLUTÁN
https://etherscan.io

ez mint mond a tranzakcióidról?


Legutolsó tx:
0xb6ec0fd5042cc824b78a5f0de677b685c3cff65a08657c62a38e8bd7ac2fc0cd
[/size]
[/size]Szóval fasza. 3*0,2 eth ment át a polora, de semmi nem jelent meg. Az uquid tx-et nem tudom, végül elkérem majd tőlük.
[/size]
[/size]Mit gondolsz?

Arkenso

https://etherscan.io/address/0x34f344123b9d0320561e01df6b2e73e2f9bddaf6

Így nézzed! :)

Szerintem az is lehet a gond, hogy nincs 1 egész ETH az utalások összege.

A poloniex, szereti, ha 1 ETH fölött van egy tranzakció értéke.

messimage

Reggel 7 kor küldte el az ethermine, mostanáig nem kaptam meg. Nyilván meg fogom, de húzok a poloról a picsába. Legutolsó szemét inkompetens banda. A pénzem már átmentettem bittrexre, krakenre.


https://etherchain.org/tx/0x7e1cf5f04b9cbf6847946e8ea2f57fe34a9192168386d3036e455ac92b7789a1[/font]

evko81

Idézetet írta: Arkenso Dátum június 24, 2017, 12:50:19 DÉLELŐTT
https://etherscan.io/address/0x34f344123b9d0320561e01df6b2e73e2f9bddaf6

Így nézzed! :)

Szerintem az is lehet a gond, hogy nincs 1 egész ETH az utalások összege.

A poloniex, szereti, ha 1 ETH fölött van egy tranzakció értéke.


Köszi. Na, most már látom.
In után jönnek az outok... Akkor jelenik meg a poloniex számlámon a pénz.
Kérdés.... Most, hogy csak IN van, hol is van a pénzem?
Mit kell tennem? Mert láthatod, hogy manapság 0,6ETH is átutalásra került... Most mit tegyek? Valami ötlet, gyorsan? :)


Ja, és poloniex helyett mit ajánlott használni?


Köszi

evko81

Idézetet írta: messimage Dátum június 24, 2017, 12:11:49 DÉLUTÁN
Reggel 7 kor küldte el az ethermine, mostanáig nem kaptam meg. Nyilván meg fogom, de húzok a poloról a picsába. Legutolsó szemét inkompetens banda. A pénzem már átmentettem bittrexre, krakenre.


https://etherchain.org/tx/0x7e1cf5f04b9cbf6847946e8ea2f57fe34a9192168386d3036e455ac92b7789a1


Szia!


Bittrex mennyie okés?
Van valami más, ami még ajánlott?
Mert a coinbase ugyan olyan kb, mint a poloniex, ahogyan látom az értékeléseit.. Egyik sem hiszem, hogy jobb a másiknál, így a coinbase pl tök fölösleges kör lenne számomra.
Tényleg megbízható, jó helyre lenne szükségem.


Egyébként volt már más gondod is a poloniex-el?
Mert nekem eddig nem. De ez most nem igazán tetszik.




bazsy

#1248
Kérdésem van az uquid kártyával kapcsolatban.
Feltöltöttem pénzt a kártyára aktív is több automatát is próbáltam raiffasen,unicredit,otp,k&h de sajnos nem enged pénzt levenni a legkisebb összeggel 1000Ftal próbáltam.Tegnap adott a raiffasennél nagyobb összeget azóta semmi.
Valaki volt e már ilyen helyzetben,mi a megoldás?

Él a 100$-os limit!!

Randalph

Sziasztok!

Krakenren is ilyen rohadt sokáig tart a verifikáció, mint Coinbase-en? Mert már azon gondolkodom, hogy csinálok inkább oda egy tárcát.
Még 19.-én küldtek egy "Your identity has been verified" emailt, de persze az oldalon azóta is úgy látszik, hogy a mintha még mindig nem végeztem volna el az azonosítást.
Kérdésem volna, hogy Krakenen meddig tart az azononsítás, kinek mi a tapasztalata?

Üdv

vrm42


vas-járda

#1251
Sziasztok!
Bitwala Xapo és az advcash kártya között vacillálok  van esetleg valakinek pozitív tapasztalata? Bitwala 44 altcoin + 20 devizát kezel köztük forintot is  ez gondolom egész jó mert így nem kell átváltási költséget számolni a levételnél /ez mennyit jelent kb?/

http://www.bitcoinbazis.hu/bitcoin-beteti-bankkartyak/

coinbasera küldtem ezer ft  6ezer ft-be került  ezt gondolom ki lehet kártyával kerülni ugye?

butyiba


Idézetet írta: vas-járda Dátum június 25, 2017, 02:21:54 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Bitwala Xapo és az advcash kártya között vacillálok  van esetleg valakinek pozitív tapasztalata? Bitwala 44 altcoin + 20 devizát kezel köztük forintot is  ez gondolom egész jó mert így nem kell átváltási költséget számolni a levételnél /ez mennyit jelent kb?/

http://www.bitcoinbazis.hu/bitcoin-beteti-bankkartyak/

coinbasera küldtem ezer ft  6ezer ft-be került  ezt gondolom ki lehet kártyával kerülni ugye?


Szia,


Bitwala-n hol találkoztál 44 féle altcoinnal és HUF-al mert nekem csak Bitcoin és USD, EUR valamint GBP-valutákat lát .

vas-járda


Parano1d

Sziasztok!


Rendeltem egy criptopay debit kártyát. Elsiklottam felette, (vagy időközben megváltozott), hogy 1000 Euróban maximálták a levehető összeget. Rátölteni azonban simán engedett többet. Van valami mód rá, hogy visszautaljam az Euro accountomra a pénzt, vagy beszoptam?

vas-járda

Idézetet írta: Parano1d Dátum június 25, 2017, 06:08:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Rendeltem egy criptopay debit kártyát. Elsiklottam felette, (vagy időközben megváltozott), hogy 1000 Euróban maximálták a levehető összeget. Rátölteni azonban simán engedett többet. Van valami mód rá, hogy visszautaljam az Euro accountomra a pénzt, vagy beszoptam?

per év vagy hónap?

ddu

Idézetet írta: vas-járda Dátum június 25, 2017, 06:17:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Parano1d Dátum június 25, 2017, 06:08:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Rendeltem egy criptopay debit kártyát. Elsiklottam felette, (vagy időközben megváltozott), hogy 1000 Euróban maximálták a levehető összeget. Rátölteni azonban simán engedett többet. Van valami mód rá, hogy visszautaljam az Euro accountomra a pénzt, vagy beszoptam?

per év vagy hónap?


lifetime

sebajtóbiás

Idézetet írta: vas-járda Dátum június 25, 2017, 05:55:41 DÉLUTÁN
https://www.bitwala.io/transfers/   


Ez nem a kártyára vonatkozik, hanem számlás kifizetésre, ha pl. forintos számlára akarsz valakinek (vagy akár magadnak) pénzt küldeni, úgy, hogy bitcoinban fizetsz, akkor ezt megteheted a bitwalaval. Ami egyébként jó dolog lenne, mert elméletileg a villanyszámlát is fizethetnéd így, de ha jól értem az árakat, akkor 1%+15 EUR-ba kerül egy ilyen utalás.

vas-járda


[/quote]
Ez nem a kártyára vonatkozik, hanem számlás kifizetésre, ha pl. forintos számlára akarsz valakinek (vagy akár magadnak) pénzt küldeni, úgy, hogy bitcoinban fizetsz, akkor ezt megteheted a bitwalaval. Ami egyébként jó dolog lenne, mert elméletileg a villanyszámlát is fizethetnéd így, de ha jól értem az árakat, akkor 1%+15 EUR-ba kerül egy ilyen utalás.
[/quote]

én azt értelmeztem hogy bejön btc átváltom ft-re áthejezem a debit kártya számlájára és ithon levehetem ftbe,  vagy amit te mondtál hogy ithoni banknak küldöm és megsporolom a váltást minden képpen.  az 1%+15euro  még istenes a többihez képest

sebajtóbiás

#1259
Idézetet írta: vas-járda Dátum június 25, 2017, 10:16:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum június 25, 2017, 09:43:15 DÉLUTÁN
Ez nem a kártyára vonatkozik, hanem számlás kifizetésre, ha pl. forintos számlára akarsz valakinek (vagy akár magadnak) pénzt küldeni, úgy, hogy bitcoinban fizetsz, akkor ezt megteheted a bitwalaval. Ami egyébként jó dolog lenne, mert elméletileg a villanyszámlát is fizethetnéd így, de ha jól értem az árakat, akkor 1%+15 EUR-ba kerül egy ilyen utalás.

én azt értelmeztem hogy bejön btc átváltom ft-re áthejezem a debit kártya számlájára és ithon levehetem ftbe,  vagy amit te mondtál hogy ithoni banknak küldöm és megsporolom a váltást minden képpen.  az 1%+15euro  még istenes a többihez képest

A kártya EUR alapú, úgyhogy arra nem tehetsz forintot. Ha MO-on használod, 3% váltási díjat számol fel (ahogy az összes többi ilyen kártya). A forint és a többi felsorolt nem-EUR pénznem a bankszámlára való utalásra vonatkozik, nem a kártyájukra, ne keverd össze a kettőt (Transfers ill. Cards a fenti menüben).

P.S.: https://segits.be/j-ly/