Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

bányász007

Kraken-el kapcsolatban tudna valaki segíteni?
A Get Verified fülön az alábbi üzenet látható: Feature Disabled. This feature is not currently available.
Hogyan tovább? Mit kellene csinálnom a verifikációhoz. Egy hete regisztráltam.

Laca012

Most kaptam az értesítést a Coinbase-től, hogy kaptam $10-nyi ETH-t az accountomra. Ami furcsa, fél éve leürítettem az egész coinbase accountomat és nem használom,tehát ezt sem én küldtem.  Megnéztem, (nem az emailben használt linken,bár látszólag a coinbase linkje volt ott is) és tényleg "pending" státuszban ott van a 0.0198 ETH.. Most akkor valaki valamit félreütött, vagy mi történhetett? Sehol sem adtam meg soha ezt az ETH címet, hogy valaki küldhessen rá.. Mi történhetett??? :o  Lehet vmi csalàs??? ???

bazsy

Idézetet írta: Laca012 Dátum december 02, 2017, 11:45:25 DÉLELŐTT
Most kaptam az értesítést a Coinbase-től, hogy kaptam $10-nyi ETH-t az accountomra. Ami furcsa, fél éve leürítettem az egész coinbase accountomat és nem használom,tehát ezt sem én küldtem.  Megnéztem, (nem az emailben használt linken,bár látszólag a coinbase linkje volt ott is) és tényleg "pending" státuszban ott van a 0.0198 ETH.. Most akkor valaki valamit félreütött, vagy mi történhetett? Sehol sem adtam meg soha ezt az ETH címet, hogy valaki küldhessen rá.. Mi történhetett??? :o  Lehet vmi csalàs??? ???


Igen az,kapsz egy linket belépsz és már meg is szerezték az adatokat ez csak csábítás hogy belépjenek az emberek és adatokat tudjanak szerezni

Laca012

Idézetet írta: bazsy Dátum december 02, 2017, 11:53:45 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum december 02, 2017, 11:45:25 DÉLELŐTT
Most kaptam az értesítést a Coinbase-től, hogy kaptam $10-nyi ETH-t az accountomra. Ami furcsa, fél éve leürítettem az egész coinbase accountomat és nem használom,tehát ezt sem én küldtem.  Megnéztem, (nem az emailben használt linken,bár látszólag a coinbase linkje volt ott is) és tényleg "pending" státuszban ott van a 0.0198 ETH.. Most akkor valaki valamit félreütött, vagy mi történhetett? Sehol sem adtam meg soha ezt az ETH címet, hogy valaki küldhessen rá.. Mi történhetett??? :o  Lehet vmi csalàs??? ???


Igen az,kapsz egy linket belépsz és már meg is szerezték az adatokat ez csak csábítás hogy belépjenek az emberek és adatokat tudjanak szerezni
Beszarás.... Akkor viszont most  jött ingyen $10. Az akkor úgy ok.. ;)

Lord11

Idézetet írta: bányász007 Dátum december 02, 2017, 10:10:00 DÉLELŐTT
Kraken-el kapcsolatban tudna valaki segíteni?
A Get Verified fülön az alábbi üzenet látható: Feature Disabled. This feature is not currently available.
Hogyan tovább? Mit kellene csinálnom a verifikációhoz. Egy hete regisztráltam.
Szerintem csak valami technikai probléma van a weboldallal. Pár napja nekem is ezt mondta random néhány menüpontra, meg dög lassú volt meg timeoutolt. Fél órába telt, mire fel tudtam adni egy eladási ordert.

Uhura

Na úgy néz ki a Coinfather "Coingather" az újabb MtGox :(


https://bitcoinexchangeguide.com/coingather-exchange-shuts-down/


Már az FBI -t is értesítettk ha minden igaz.


Valószínüsítem , a coinfather "feltörése " utáni levél hogy a ccex, meg a cryptopia következik csak elterelés volt, hogy mindenki azt hidje egy sima feltörés volt nem "önbetőrés" :(


szabee

Idézetet írta: Laca012 Dátum december 02, 2017, 11:45:25 DÉLELŐTT
Most kaptam az értesítést a Coinbase-től, hogy kaptam $10-nyi ETH-t az accountomra. Ami furcsa, fél éve leürítettem az egész coinbase accountomat és nem használom,tehát ezt sem én küldtem.  Megnéztem, (nem az emailben használt linken,bár látszólag a coinbase linkje volt ott is) és tényleg "pending" státuszban ott van a 0.0198 ETH.. Most akkor valaki valamit félreütött, vagy mi történhetett? Sehol sem adtam meg soha ezt az ETH címet, hogy valaki küldhessen rá.. Mi történhetett??? :o  Lehet vmi csalàs??? ???

Szia
Ha valamikor is az etherminera bányásztál, akkor tőlük kaptad meg. Dec elsején kifizettek minden 0.01 ETH feletti egyenleget.

BTW

Van még olyan valaki akinek az ethermine kiutalta az összeget de a coinbase-en nem jelent meg az összeg?

üdv
szabee
Ha szeretnél ingyen ETH-t gyűjteni: http://ethcombo.com/?i=267266

Gyjuhi

Keresek:
- Asztali 8Gb DDR3 modult 1666Mhz
- AMD rx 550 4gb kártyát


BTC:  19LLChu8WZ7qhoxwXmxzvUWZYTyJjq2Ar7

ETH: 0x6176112Cc342876CE49cD7C931A416cD5067E139


LTC: LcLAtNUvF9TjJBp7VTLZFab3tM78QKLVNC

Til

Idézetet írta: szabee Dátum december 04, 2017, 10:09:30 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum december 02, 2017, 11:45:25 DÉLELŐTT
Most kaptam az értesítést a Coinbase-től, hogy kaptam $10-nyi ETH-t az accountomra. Ami furcsa, fél éve leürítettem az egész coinbase accountomat és nem használom,tehát ezt sem én küldtem.  Megnéztem, (nem az emailben használt linken,bár látszólag a coinbase linkje volt ott is) és tényleg "pending" státuszban ott van a 0.0198 ETH.. Most akkor valaki valamit félreütött, vagy mi történhetett? Sehol sem adtam meg soha ezt az ETH címet, hogy valaki küldhessen rá.. Mi történhetett??? :o  Lehet vmi csalàs??? ???

Szia
Ha valamikor is az etherminera bányásztál, akkor tőlük kaptad meg. Dec elsején kifizettek minden 0.01 ETH feletti egyenleget.

BTW

Van még olyan valaki akinek az ethermine kiutalta az összeget de a coinbase-en nem jelent meg az összeg?

üdv
szabee
Nekem kiutalta 0.4 eth-t ,azzal különbséggel ,hogy nekem poloniex-re küldi.Viszont a poloniex ,csak 0.5 ethert fogad, ezért nem jelent meg nekem se semmi.Nálad esetleg nincs ilyen minimum deposit?Nem ismerem a coinbase-t.
C:\> del c:\command.com

Labi

Sziasztok, nagyon kezdő vagyok még, coinbase-en hogy lehet végig vinni az azonosítást? nektek melyik igazolvánnyal sikerült?
a dolog pikantériája, hogy németben élek, Germany-t állít be, de az igazolványaim magyarok.

Illetve mennyi időnek kell eltelnie, hogy a bányászott BTC / ETH megjelenjen számlán?

Franky2Ster

#1650
Ha teheted küldj be nekik egy személyigazolványt és egy jogosítványt normálisan Scannelve.Ahogy ki utalja a pokol utánna max. fél óra és a számládon van. :o

Srácok járt már valaki így? Vettem egy új telefont és a Google Authentikator belépési adatok nem jelentek már meg az új telefonomon. Így most nem kis bajban vagyok mert nem tudok belépni a Bitrexre.  >:(
ZsanEtTh segítségével írtunk a Bitrexnek egy Support Ticketet. Remélem mihamarabb feloldják.Csak azért írtam le, hogy más tanuljon az esetemből.Vagyis ha a 2FA-t aktiválod akkor a QR kódot minden féle képpen mentsétek el valahova.

urobee

#1651
Sziasztok, biztos ezerszer volt már kérdés, olvastam is egy csomót utána, de nem jártam sikerrel...
Szóval:
Budapest Banktól van Mastercard dombornyomott kártyám (paypass).
Coinbase-n hozzáadom a kártyám, a kártyainfónál kiírja, hogy "3d Secure" vásárlásnál mégsem tudom használni.
A címet/nevet próbáltam ékezettel és anélkül, de a világért sem akar összejönni a dolog.
Hol lehet a probléma, mit lehetne még kipróbálni, hogy tudjam használni a kártyám?

Köszi a választ előre is! :)
urobee

Franky2Ster

Idézetet írta: urobee Dátum december 07, 2017, 11:49:05 DÉLELŐTT
Sziasztok, biztos ezerszer volt már kérdés, olvastam is egy csomót utána, de nem jártam sikerrel...
Szóval:
Budapest Banktól van Mastercard dombornyomott kártyám (paypass).
Coinbase-n hozzáadom a kártyám, a kártyainfónál kiírja, hogy "3d Secure" vásárlásnál mégsem tudom használni.
A címet/nevet próbáltam ékezettel és anélkül, de a világért sem akar összejönni a dolog.
Hol lehet a probléma, mit lehetne még kipróbálni, hogy tudjam használni a kártyám?

Köszi a választ előre is! :)
urobee

Még annyit kell csinálnod, hogy kell ellenőriztetned a kártyádat a Coinbasel, vagyis verificálnod.
Ezt úgy tudod megoldani ,hogy kell befizetned a coinbasehez SEPA utalással legalább 1Euro értékben a SEPA utalás díja kb. 3000-4000Ft körül van. Utánna már nem lesz gond.

urobee

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 07, 2017, 12:05:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: urobee Dátum december 07, 2017, 11:49:05 DÉLELŐTT
Sziasztok, biztos ezerszer volt már kérdés, olvastam is egy csomót utána, de nem jártam sikerrel...
Szóval:
Budapest Banktól van Mastercard dombornyomott kártyám (paypass).
Coinbase-n hozzáadom a kártyám, a kártyainfónál kiírja, hogy "3d Secure" vásárlásnál mégsem tudom használni.
A címet/nevet próbáltam ékezettel és anélkül, de a világért sem akar összejönni a dolog.
Hol lehet a probléma, mit lehetne még kipróbálni, hogy tudjam használni a kártyám?

Köszi a választ előre is! :)
urobee

Még annyit kell csinálnod, hogy kell ellenőriztetned a kártyádat a Coinbasel, vagyis verificálnod.
Ezt úgy tudod megoldani ,hogy kell befizetned a coinbasehez SEPA utalással legalább 1Euro értékben a SEPA utalás díja kb. 3000-4000Ft körül van. Utánna már nem lesz gond.

Köszi a gyors választ!

BiTo

Kicsit kiakasztott most a Bitfinex . Azt mondja hogy 1000USD alatti deposit után még elkér egy kis pénzt mert terhelem a rendszert.


Laca012

Idézetet írta: Til Dátum december 04, 2017, 01:45:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: szabee Dátum december 04, 2017, 10:09:30 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum december 02, 2017, 11:45:25 DÉLELŐTT
Most kaptam az értesítést a Coinbase-től, hogy kaptam $10-nyi ETH-t az accountomra. Ami furcsa, fél éve leürítettem az egész coinbase accountomat és nem használom,tehát ezt sem én küldtem.  Megnéztem, (nem az emailben használt linken,bár látszólag a coinbase linkje volt ott is) és tényleg "pending" státuszban ott van a 0.0198 ETH.. Most akkor valaki valamit félreütött, vagy mi történhetett? Sehol sem adtam meg soha ezt az ETH címet, hogy valaki küldhessen rá.. Mi történhetett??? :o  Lehet vmi csalàs??? ???

Szia
Ha valamikor is az etherminera bányásztál, akkor tőlük kaptad meg. Dec elsején kifizettek minden 0.01 ETH feletti egyenleget.

BTW

Van még olyan valaki akinek az ethermine kiutalta az összeget de a coinbase-en nem jelent meg az összeg?

üdv
szabee
Nekem kiutalta 0.4 eth-t ,azzal különbséggel ,hogy nekem poloniex-re küldi.Viszont a poloniex ,csak 0.5 ethert fogad, ezért nem jelent meg nekem se semmi.Nálad esetleg nincs ilyen minimum deposit?Nem ismerem a coinbase-t.


Nekem 0.7ETH-t utalt a poloniexre ahova amúgy is bányászok. Ethermine-ról 1000% sosem küldtem coinbasere semmit..De más poolokról sem a coinbase címemre soha az életben nem bányásztam, ezért furcsa kicsit.. Hacsak nem a legeslegelején még cpu-val a minergate nevű applikációval és esetleg azt utalták ki.. Mást nem tudok elképzelni..
Egyébként mi okból utalták ki? Valami változott, vagy csak ki akarták takarítani a bentragadt coinokat?

Franky2Ster

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 04, 2017, 05:55:48 DÉLUTÁN
Ha teheted küldj be nekik egy személyigazolványt és egy jogosítványt normálisan Scannelve.Ahogy ki utalja a pokol utánna max. fél óra és a számládon van. :o

Srácok járt már valaki így? Vettem egy új telefont és a Google Authentikator belépési adatok nem jelentek már meg az új telefonomon. Így most nem kis bajban vagyok mert nem tudok belépni a Bitrexre.  >:(
ZsanEtTh segítségével írtunk a Bitrexnek egy Support Ticketet. Remélem mihamarabb feloldják.Csak azért írtam le, hogy más tanuljon az esetemből.Vagyis ha a 2FA-t aktiválod akkor a QR kódot minden féle képpen mentsétek el valahova.

A Bitrex nagyon segítőkész volt a 2FA problémámat a levélírástól számítva 48 órán belül megoldották.   :)

szabee

Idézetet írta: Laca012 Dátum december 08, 2017, 10:23:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum december 04, 2017, 01:45:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: szabee Dátum december 04, 2017, 10:09:30 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum december 02, 2017, 11:45:25 DÉLELŐTT
Most kaptam az értesítést a Coinbase-től, hogy kaptam $10-nyi ETH-t az accountomra. Ami furcsa, fél éve leürítettem az egész coinbase accountomat és nem használom,tehát ezt sem én küldtem.  Megnéztem, (nem az emailben használt linken,bár látszólag a coinbase linkje volt ott is) és tényleg "pending" státuszban ott van a 0.0198 ETH.. Most akkor valaki valamit félreütött, vagy mi történhetett? Sehol sem adtam meg soha ezt az ETH címet, hogy valaki küldhessen rá.. Mi történhetett??? :o  Lehet vmi csalàs??? ???

Szia
Ha valamikor is az etherminera bányásztál, akkor tőlük kaptad meg. Dec elsején kifizettek minden 0.01 ETH feletti egyenleget.

BTW

Van még olyan valaki akinek az ethermine kiutalta az összeget de a coinbase-en nem jelent meg az összeg?

üdv
szabee
Nekem kiutalta 0.4 eth-t ,azzal különbséggel ,hogy nekem poloniex-re küldi.Viszont a poloniex ,csak 0.5 ethert fogad, ezért nem jelent meg nekem se semmi.Nálad esetleg nincs ilyen minimum deposit?Nem ismerem a coinbase-t.


Nekem 0.7ETH-t utalt a poloniexre ahova amúgy is bányászok. Ethermine-ról 1000% sosem küldtem coinbasere semmit..De más poolokról sem a coinbase címemre soha az életben nem bányásztam, ezért furcsa kicsit.. Hacsak nem a legeslegelején még cpu-val a minergate nevű applikációval és esetleg azt utalták ki.. Mást nem tudok elképzelni..
Egyébként mi okból utalták ki? Valami változott, vagy csak ki akarták takarítani a bentragadt coinokat?

Anno november közepén ezt írták ki:
Starting on 1st of December we will carry out weekly payouts for all balances above 0.01 ETH on http://ethermine.org  independent if you have reached your payment threshold or not. All tx fees of those payouts will be covered by the pool.
Szóval "mini karácsony" akiknek volt bent pénze csak nem érték el a beállított minimumot.
Ha szeretnél ingyen ETH-t gyűjteni: http://ethcombo.com/?i=267266

Gyjuhi

helló tudom mindenki unja de olvastam most sokat de mégis tanácstalan vagyok. kicsi kis értékemet szeretném a kezemben tartani ehhez valami kártyás megoldást néztem ki, hogy a számlámon plusz forgalom ne legyen vagy pest btc automata. Kártya ngénylés arra pénz és onnan automata zsebbe megoldás.
Ebben kinek van tapasztalata mert nekem pestre felmenni 3 óra oda és 3 óra vissza :D
Köszönöm
Keresek:
- Asztali 8Gb DDR3 modult 1666Mhz
- AMD rx 550 4gb kártyát


BTC:  19LLChu8WZ7qhoxwXmxzvUWZYTyJjq2Ar7

ETH: 0x6176112Cc342876CE49cD7C931A416cD5067E139


LTC: LcLAtNUvF9TjJBp7VTLZFab3tM78QKLVNC