Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 11 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Simi

Idézetet írta: Master91 Dátum január 03, 2018, 06:14:42 DÉLELŐTT
Gatehubra regisztraltam.
http://kepkezelo.com/images/rm8mtq14oxry7fupay63.png

Itt ramentem a Deposit/Recivere, azutan BTC, ottanni adressre Coinbasebol utaltam BTC-t,ami Coinbasebol elment, de itt Gatehubon semmit nem talalok belole.

Mit rontottam el?


Explorer mit mutat?


Master91


ngyptr4567

Idézetet írta: ngyptr4567 Dátum január 01, 2018, 08:18:17 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Egy újabb zöldfülü szeretne egy kis segítséget kérni:
- Szeretnék egy kis BTC-t kiküldeni a Coinbase-ről a Skrill számlára. Egyszer már csináltam, sikerült. (Mondjuk k* nagy volt a fee, de ezt most hagyjuk.)
A Skrill is BitPay tranzakciós oldalát használja. Viszon most az cím szövege amit át kell másolni, a szokásos wallet cím helyett egy "bitcoin:?r=https://bitpay.com/i/xxxxxx" vagy ilyesmi szerepelt. (Megnéztem a QR kódot is ugyan ez volt.) És persze, hogy nem fogadja el a COinbase. (invalid)
Ez mi a fene???? Teljesen tanácstalan vagyok.
Esetleg valaki nem találkozott a fent probléma megoldásával? :)
Nagy segítség lenne.

Master91

Idézetet írta: Master91 Dátum január 03, 2018, 06:14:42 DÉLELŐTT
Gatehubra regisztraltam.
http://kepkezelo.com/images/rm8mtq14oxry7fupay63.png

Itt ramentem a Deposit/Recivere, azutan BTC, ottanni adressre Coinbasebol utaltam BTC-t,ami Coinbasebol elment, de itt Gatehubon semmit nem talalok belole.

Mit rontottam el?

Nna. Gép közelben tudtam nyomozni. "Set Trust" funkciót kell bekapcsolnom BTC-hez. Találtam 1 reddit postot, itt is azon ment a tanácskozás hogy most mivan ilyenkor.

Idő múlva (napok?) majd lehet aktiválni a walletet..... vagy betolok nekik X dollárt, és aktiválódik. Ajj bakker, de sok idő mire lesz Ripperem.... addigra lesz 5$, erről hatalmasat csúszok az ilyen pancserkodások miatt.

Lara

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok. Nem vagyok nagy fórumos.
A poloniexre regisztráltam pár hónapja, nem vagyok nagy bányász, csak kicsiben termelgetek. Eddig mindig be tudtam lépni, de pár napja nem enged be. Először nem is foglalkoztam vele, aztán néztem, hogy átállt valami 2fa bejelentkezésre. Viszont ahhoz, hogy be tudjak így lépni, kellene egy 16 karakteres kód, amit nem tudok. Van valakinek ötlete, hogy mit lehetne tenni?
Előre is köszi!

L.

Karcsi papa

Idézetet írta: Lara Dátum január 04, 2018, 12:53:49 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok. Nem vagyok nagy fórumos.
A poloniexre regisztráltam pár hónapja, nem vagyok nagy bányász, csak kicsiben termelgetek. Eddig mindig be tudtam lépni, de pár napja nem enged be. Először nem is foglalkoztam vele, aztán néztem, hogy átállt valami 2fa bejelentkezésre. Viszont ahhoz, hogy be tudjak így lépni, kellene egy 16 karakteres kód, amit nem tudok. Van valakinek ötlete, hogy mit lehetne tenni?
Előre is köszi!

L.

Az emailben kapott kód után se enged be?
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

lory87k

Sziasztok a kibányásott PASC(50$) hogyan tudom Poloniex->Bittrexre átutalni ? Koszi

bazsy

Idézetet írta: lory87k Dátum január 04, 2018, 11:37:12 DÉLELŐTT
Sziasztok a kibányásott PASC(50$) hogyan tudom Poloniex->Bittrexre átutalni ? Koszi


Sehogy mert csak polon van Pascal a coinmarketcap szerint

lory87k

Valahogyan csak lehet! mert más is bányászik Pascalt :) gondolom Poloniexen átváltom PASC->BTC re és BTC-t utalom Poloniexrol Bittrexre , de meik lenne a legolcsobb megoldás? vagy egy ilyen megoldás hogy PASC->BTC , BTC->DOGE... DOGE-t kuldom Bittrexre DOGE->BTC, BTC->ETH ra. Mert nekem ETH kellenem mert ETH-> Spectrocoinra és onnan Debit kártyával kiveszem! ilyent lehet? vag van jobb megoldás vagy egyáltalán hogy kellene csinálni?

sebajtóbiás

Idézetet írta: lory87k Dátum január 04, 2018, 11:51:28 DÉLELŐTT
Valahogyan csak lehet! mert más is bányászik Pascalt :) gondolom Poloniexen átváltom PASC->BTC re és BTC-t utalom Poloniexrol Bittrexre , de meik lenne a legolcsobb megoldás? vagy egy ilyen megoldás hogy PASC->BTC , BTC->DOGE... DOGE-t kuldom Bittrexre DOGE->BTC, BTC->ETH ra. Mert nekem ETH kellenem mert ETH-> Spectrocoinra és onnan Debit kártyával kiveszem! ilyent lehet? vag van jobb megoldás vagy egyáltalán hogy kellene csinálni?
Poloniexen PASC->BTC->ETH es kiutalod Spectrocoinra. Minek ehhez a Bittrex?

johnypapa

Sziasztok, a XAPO is mychoice-ot használ? tudja valaki?
A cryptopayme oldalon felfüggesztették a a kártyát indok nagyon nincs, csak egy magyarázó szöveg, hogy csak eu-s országokon belül élőknek áll rendelkezésre,
a verifikáció 2 hónappal ezelőtt megvolt, magyar címmel, stb. Valakinek hasonló tapasztalat?

bazsy

Idézetet írta: johnypapa Dátum január 05, 2018, 07:55:35 DÉLELŐTT
Sziasztok, a XAPO is mychoice-ot használ? tudja valaki?
A cryptopayme oldalon felfüggesztették a a kártyát indok nagyon nincs, csak egy magyarázó szöveg, hogy csak eu-s országokon belül élőknek áll rendelkezésre,
a verifikáció 2 hónappal ezelőtt megvolt, magyar címmel, stb. Valakinek hasonló tapasztalat?


Rossz hír bizonytalan ideig az összes VISA kártyát felfüggesztették a kibocsátó oldalán.Cryptopay-t kérdeztem

Zolee84

Sziasztok!

Valaki tud abban segíteni, hogy a régi uquidos plasztik és virtuális kártyát hogyan kell megszüntetni, mert nem lehet rá tölteni és így használhatatlan, viszont havonta levonják róla az 1$ és az 1€ kezelési költséget...

A válaszokat előre is köszönöm!

prostorm

Sziasztok!


Bitpayen regisztráltam és igényeltem kártyát. Verifikáltam magam, és mikor elfogadták a verifikációt, akkor közölték velem, hogy az eu-s kibocsájtó szarakodik, és ezért nem tudnak kártyát küldeni. Azt írták, hogy aki dec. 1 után rendelt, azoknak visszautalják a pénzt, és majd ha egyszer lehet eu-ba kártyát igényelni, akkor ingyen küldenek egyet. Na most ha ezt tudták, akkor a regisztráció után látták, hogy eu-s állampolgár vagyok, miért engedték kifizetni a kártyát? Szerintetek valaha fog még a Bitpay eu-ba kártyát küldeni? Illetve hallom, hogy máshol is ez a helyzet a visásokkal.


bazsy

Idézetet írta: BlackJack Dátum január 05, 2018, 05:11:04 DÉLUTÁN
Hát, kedves bányásztársak, ez eléggé övön aluli volt...


http://www.telegraph.co.uk/technology/2018/01/05/visa-locks-bitcoin-payment-cards-crackdown-card-issuer/


>:(


Ilyenkor mi van??


Ilyenkor vársz míg a tárgyalások folynak az új kibocsátókkal vagy a meglévőkkel mást nem igazán tudsz csinálni

Laca012

#1756
Nekem nagyobb szar van a palacsintaban. December 13.an toltottem a kartyara 1300 british fontot. Mentem az automatahoz 500-at engedett max. levenni elsore, aztan masodik 500-nal kiirta, hogy a tranzakciot nem lehet vegrehajtani.
Csekkolom az accountot, 2x500 levonva (+a 2x 1.75 fee)
Bankba bementem (aminek az oldalaban volt az automata) azt mondtak a kartyakibocsajtoval /spectrocoin/ kell felvenni a kapcsolatot es disputot inditani.
Meg is tettem, formanyomtatvany kitoltve-visszakuldve, valasz: 14munkanapon belul visszakuldik a penzt.
Ez tegnap jart le, irtam nekik kozben par naponta, folyamatosan nyugtattak 14nap...  tegnap ota nyilvan semmi valasz.
Az online chat ma mar nem elerheto.. Gondolom lehuztak a rolot..
Szoval az az erzesem buktam 500GBP-t ami azert nem kis osszeg..
Szerencsere nem toltottem ra semmi penzt amig nem kapom vissza azt az 500 fontot mondvan hatha az is eluszik, ugy tunik jol is tettem, de most meg ott vagyok, hogy van vagy 10e USDT-m a tozsden, hat hogy a fenebe fogom kivenni.. (plane ado nelkul, mert ha leadozok az kapasbol -20%..)


Jah kartya be volt regisztralva ugyhogy kaptam direkt emailt is a banktol /WaveCrest/


"Dear Cardholder,[/size]Visa have today instructed us that we must close all WaveCrest issued Visa Prepaid Cards with immediate effect.
[/size]How will this affect you?
[/size]Your WaveCrest-issued Visa Prepaid Card will no longer function.  However, all funds stored on the card continue to be 100% safe as WaveCrest safeguards 100% of its cardholders funds.
[/size]How can you access your funds?
[/size]Whilst you cannot spend or withdraw your funds from the card, WaveCrest can and will return them to you.  We will be in touch over the coming days to advise you as to how we will process this payment.
[/size]We thank you for your cooperation.
[/size]
[/size]Yours sincerely,
[/size]WaveCrest"
[/size]Szoval hova utalja vissza? Spectrocoinnak? Es onnan hogy veszed ki? Mikor? Foleg, hogy elerhetetlenek..

kasima

Idézetet írta: BlackJack Dátum január 05, 2018, 05:11:04 DÉLUTÁN
Hát, kedves bányásztársak, ez eléggé övön aluli volt...


http://www.telegraph.co.uk/technology/2018/01/05/visa-locks-bitcoin-payment-cards-crackdown-card-issuer/


>:(


Ilyenkor mi van??

Semmi nem lesz Visa kártya a pénzt meg vissza kapod... Sztem érthetően le van írva minden. :D

De elég durva... h korlátozzák... tuti kapott vmi fenyegetést... és ez szánalmas vkiknek nagyon nem tetszik h ennyire elterjedtek már most a "crypto" pénzek... ennyit tudott még tenni de sztem megállítani már most sem lehet a "crypto" világot... :P
Ha csak el nem vágják az internet kábelt :D

bazsy

Idézetet írta: kasima Dátum január 05, 2018, 05:16:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: BlackJack Dátum január 05, 2018, 05:11:04 DÉLUTÁN
Hát, kedves bányásztársak, ez eléggé övön aluli volt...


http://www.telegraph.co.uk/technology/2018/01/05/visa-locks-bitcoin-payment-cards-crackdown-card-issuer/


>:(


Ilyenkor mi van??

Semmi nem lesz Visa kártya a pénzt meg vissza kapod... Sztem érthetően le van írva minden. :D

De elég durva... h korlátozzák... tuti kapott vmi fenyegetést... és ez szánalmas vkiknek nagyon nem tetszik h ennyire elterjedtek már most a "crypto" pénzek... ennyit tudott még tenni de sztem megállítani már most sem lehet a "crypto" világot... :P
Ha csak el nem vágják az internet kábelt :D


De most képzeld hány ember nem fér hozzá a pénzéhez aki kártyával akarja levenni,szóval ilyet ráadásul minden előzetes jel nélkül csak fogta magát a kibocsátó és zárolt

kasima

Idézetet írta: bazsy Dátum január 05, 2018, 05:18:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum január 05, 2018, 05:16:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: BlackJack Dátum január 05, 2018, 05:11:04 DÉLUTÁN
Hát, kedves bányásztársak, ez eléggé övön aluli volt...


http://www.telegraph.co.uk/technology/2018/01/05/visa-locks-bitcoin-payment-cards-crackdown-card-issuer/


>:(


Ilyenkor mi van??

Semmi nem lesz Visa kártya a pénzt meg vissza kapod... Sztem érthetően le van írva minden. :D

De elég durva... h korlátozzák... tuti kapott vmi fenyegetést... és ez szánalmas vkiknek nagyon nem tetszik h ennyire elterjedtek már most a "crypto" pénzek... ennyit tudott még tenni de sztem megállítani már most sem lehet a "crypto" világot... :P
Ha csak el nem vágják az internet kábelt :D


De most képzeld hány ember nem fér hozzá a pénzéhez aki kártyával akarja levenni,szóval ilyet ráadásul minden előzetes jel nélkül csak fogta magát a kibocsátó és zárolt

Én értem ezt bele is akartam tenni, hogy mondjuk az durva h minden előjel nélkül...
Bár nekem minden ilyen hely a bank is minden kétes... nekem az a biztonságos ami kezemben van... vagy a széfben eldugva :D